Béla Frigyes B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Protože jsem necestoval poprvé, mohu napsat následující: skvělé místo. Stojí za to tam jet, krásné místo, velmi pozorný personál. SKVĚLÉ! Co znovu zmiňuji: protože jsme tentokrát byli dva Maďaři, výrazně (!!) nám chyběly informace v maďarštině o místě, informace o fakultativních výletech - v maďarštině!! Papírový "silabus" - podle mého názoru je to řešitelné!! BYLO BY TO MOŽNÉ!!!
Protože jsem necestoval poprvé, mohu napsat následující: skvělé místo. Stojí za to tam jet, krásné místo, velmi pozorný personál. SKVĚLÉ! Co znovu zmiňuji: protože jsme tentokrát byli dva Maďaři, výrazně (!!) nám chyběly informace v maďarštině o místě, informace o fakultativních výletech - v maďarštině!! Papírový "silabus" - podle mého názoru je to řešitelné!! BYLO BY TO MOŽNÉ!!!
S neustále se na břeh dostávající vegetací by se mělo něco udělat! Může to velmi znepříjemnit koupání. Jinak je písek upravený a čistý, lehátka jsou v pořádku, závěsné sítě jsou skvělým doplňkem. Nemám žádné stížnosti.
StravaKdo chce "bucira" nakrmit s veškerými dobrotami --- je na správném místě!! Fantastická nabídka, spojená s velmi milou obsluhou!! Všechny mé uznání!
UbytováníProjekt začal zklamáním: v pokoji, kam mě chtěli ubytovat, stála voda. Nepřijal jsem to - požádal jsem o jiný pokoj - dostal jsem jiný pokoj. Nabídli mi ubytování na vyšší úrovni za poloviční cenu (říkali), ale nevěděli, že jsem si už doma pohrával s myšlenkou na jeho výběr. To však, že jejich nabídka by byla dražší než základní cena, už nevěděli. Rychle jsem vytáhl tablet a skoro se styděli – takže i já mám rád peníze, ale ať si jdou k čertu! Ubytování ale bylo v pořádku.
SlužbyBezchybný! Velmi přátelský k hostům, nemohu říct nic špatného!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)







