Linda B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherné místo,na odpočinek super,ale pár kroků je i dětské hřiště, takže i děti se vyblbly.
Nádherné místo,na odpočinek super,ale pár kroků je i dětské hřiště, takže i děti se vyblbly.
Snídaně byly sice skromné,ale dostačující, jelikož kvalita převyšovala kvantitu,i když bych uvítala aby nebyl servírovaný čaj a káva,aby si člověk mohl dát k snídani klidně i 2 kávy bez omezování..
UbytováníUbytování super,vybavení,velikost, nádherný výhled ze dvou balkonů.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







