Globales Playa Santa Ponsa Hodnocení: 3/5
od 7 494 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 494 Kč za os.
od 8 772 Kč za os.
od 8 895 Kč za os.
od 7 343 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Milada Sýkorová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsem byla s dovolenou moc spokojená.
Celkově jsem byla s dovolenou moc spokojená.
Dostupnost k pláži po příjemné upravené cestě pro pěší cca 300m.Pláž veřejná,takže návštěvníků celkem dost a to jsme byli mimo sezonu.Pláž udržovaná ,čistá,písečná s možností zapůjčení šlapadel,soděk atd.Jediné co mě dost zarazilo byla cena za lehátka se slunečníkem.Za den účtovali 1.slunečník a 2 lehátka 12EUR,což mě přijde dost drahé.Řešili jsme to tak,že jsme koupili první den pobytu slunečník cca 7EUR a nafukovačku cca 5EUR.Po skončení dovči jsme je ještě darovali.
StravaStravivání v hotelu bylo na dobré urovni.Jídla dostatek a myslím i dost rozmanité.Obsluha byla příjemná a milá.Stravování mimo hotel nemůžu posoudit nic jsem nejedla.Mají ale krásné,dobré a obrovské zmrzlinové poháry.
UbytováníUbytování bylo velmi pěkné,zařízení pokoje,čistota.Jediné co mě vadilo,že před balkonem byl vzrostlý strom,který větvemi zasahoval až na balkon.Neviděli jsme nic jiného než větve stromu,ale na druhou stranu tam byl chládek.
SlužbySlužby hotelu jsme moc nevyužívali,nic zvláštního jsme nepotřebovali.Hotel celkově velmi čistý a upravený.Personál vstřícný a milý.
Byla tato recenze užitečná? (12) (0)
Tereza M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Tereza M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Milada Sýkorová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsem byla s dovolenou moc spokojená.
Celkově jsem byla s dovolenou moc spokojená.
Dostupnost k pláži po příjemné upravené cestě pro pěší cca 300m.Pláž veřejná,takže návštěvníků celkem dost a to jsme byli mimo sezonu.Pláž udržovaná ,čistá,písečná s možností zapůjčení šlapadel,soděk atd.Jediné co mě dost zarazilo byla cena za lehátka se slunečníkem.Za den účtovali 1.slunečník a 2 lehátka 12EUR,což mě přijde dost drahé.Řešili jsme to tak,že jsme koupili první den pobytu slunečník cca 7EUR a nafukovačku cca 5EUR.Po skončení dovči jsme je ještě darovali.
StravaStravivání v hotelu bylo na dobré urovni.Jídla dostatek a myslím i dost rozmanité.Obsluha byla příjemná a milá.Stravování mimo hotel nemůžu posoudit nic jsem nejedla.Mají ale krásné,dobré a obrovské zmrzlinové poháry.
UbytováníUbytování bylo velmi pěkné,zařízení pokoje,čistota.Jediné co mě vadilo,že před balkonem byl vzrostlý strom,který větvemi zasahoval až na balkon.Neviděli jsme nic jiného než větve stromu,ale na druhou stranu tam byl chládek.
SlužbySlužby hotelu jsme moc nevyužívali,nic zvláštního jsme nepotřebovali.Hotel celkově velmi čistý a upravený.Personál vstřícný a milý.
Byla tato recenze užitečná? (12) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...