Małgorzata C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2025
Zájezd byl velmi úspěšný, pobyt byl úžasný, Dubaj byla krásná, vše bylo tak, jak bylo inzerováno
Zájezd byl velmi úspěšný, pobyt byl úžasný, Dubaj byla krásná, vše bylo tak, jak bylo inzerováno
Hotelový autobus vás zaveze na pláž, ručníky a plážové podložky k dispozici, pláž je čistá a pěkná. V únoru už je velmi teplo, cca 28 stupňů, koupání v moři
StravaJídla jsou pestrá, trochu evropská, trochu místní, ale dobrá a velký výběr
UbytováníHotel se nachází ve staré části Dubaje, která měla svou atmosféru, bylo vidět na trochu jinou stranu města, byl bezpečný, blízko obchodů, supermarketů atd. Hotelový pokoj byl velmi velký, dobré kuchyňské vybavení
SlužbyPersonál hotelu je velmi nápomocný a je zde možnost rezervovat různé výlety.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







