Južno More Černá Hora, Bar
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jakubčova Mária
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Najhoršia dovolenka
Najhoršia dovolenka
Špina , všade
Stravastrašné , nedalo sa to jesť
UbytováníCelé zle , nikdy viac taký hotel
SlužbyNič na mňa neurobilo dojem , akurát hotel je na dobrom mieste
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka splnila naše očakávania
Dovolenka splnila naše očakávania
Pláž je vzdialená cca 10 -15 minút normálnou chôdzou.1/3 cesty medzi domami, potom cez park.
More je čisté, pláž je udržiavaná. Na pláži sú reštaurácie, rôzne druhy občerstvenia, zmrzlina, pizza, Obsluha aj priamo na pláži. Slnečník a 2 lehátka sú na pláži za poplatok od 10 do 15 Eur.
stravovanie v blízkosti hotela, kvalitná, pestrá, zdravá strava
Ubytováníz rekonštruovaný hotel bez chýb, čisté izby
Službysuper, milý a ústretový personál
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Milan L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
spokojenost s polopenzí a s ubytováním, ostatní venkovní služby nic moc, pláže špinavé, hřiště neudržované, hotel ale ok
spokojenost s polopenzí a s ubytováním, ostatní venkovní služby nic moc, pláže špinavé, hřiště neudržované, hotel ale ok
Majda C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cesta autobusem směrem do Černé Hory nebyli jsme spokojeni Autobus nebyl prostorný málo místa bolely nás nohy, a neměli jsme si kde natáhnout.Celou cestu jsme je měli skrčené!.Trvala celkem 26 hodin, bylo to pro nás nečekané a utrpení.Musím vytknout, to že jsme rozváželi lidi v Chorvatsku kde jsme ztratily hodinu a půl a pak s námi jeli do Černé Hory.
Cesta autobusem směrem do Černé Hory nebyli jsme spokojeni Autobus nebyl prostorný málo místa bolely nás nohy, a neměli jsme si kde natáhnout.Celou cestu jsme je měli skrčené!.Trvala celkem 26 hodin, bylo to pro nás nečekané a utrpení.Musím vytknout, to že jsme rozváželi lidi v Chorvatsku kde jsme ztratily hodinu a půl a pak s námi jeli do Černé Hory.
Pláž nádherná čistá, a jen pár kroků od hotelu Barcelona :)
StravaStrava byla velmi dobrá, nemám co vytknout :)
UbytováníKvalita ubytování skvělá, čisto každý den čisté ručníky.Můžu jen doporučit :)
SlužbySlužby hotelu jsou všichni velmi milí.
Eva L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka bola vyborna
Dovolenka bola vyborna
Dostupnost na plaz bola trochu vzdialena, ale osobne nam vzdialenost nevadila.
StravaTanajky aj vecere boli dostatocne. Chut a mnozstvo bolo standardne.
UbytováníKvalita izby bola na pozadovanej urovni
Cistota, klud.
Pekne prostredie, ubytovanie zodpovedalofotografii uvedenej na internete.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Samuel I.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Od hotela sme mali ovela vacsie ocakavania, je nefer voci inym 3hviezdickovym hotelom ze ma 3 hviezdicky aj tento. Garantovane parkovanie bolo absolutne preplnene, dvakrat ma vyblokovali auta ze som sa nevedel dostat von (auta boli dokonca od ludi z vedenia hotela). Na recepcii by som uvital kvalitnejsiu komunikaciu v anglickom jazyku. Prostredie hotela celkom pekne, ale je tam co vylepsovat.
Od hotela sme mali ovela vacsie ocakavania, je nefer voci inym 3hviezdickovym hotelom ze ma 3 hviezdicky aj tento. Garantovane parkovanie bolo absolutne preplnene, dvakrat ma vyblokovali auta ze som sa nevedel dostat von (auta boli dokonca od ludi z vedenia hotela). Na recepcii by som uvital kvalitnejsiu komunikaciu v anglickom jazyku. Prostredie hotela celkom pekne, ale je tam co vylepsovat.
Plaz preludnena a pomerne znecistena, urcite odporucame navstivit skor plaze v okoli stareho mesta (mogren, mala plaz oproti pristavu) alebo cestovat lodou na ostrov Hawai. Samozrejme, neodporucame vstup do mora bez ochrannych topanok, v mori som videl uz aj sklo, betonove kocky a vela jezkov.
StravaStrava v hoteli bola velke sklamanie, pri garantovanej polpenzii boli na tom ranajky lepsie, no stale priemerny vyber, raz im chybalo mlieko do kavy a casnik to argumentoval "ze sorry, ale nepriniesli nam ho" (uz len potraviny boli 20m od hotela). Vo prazenici som raz nasiel skrupinu. Vecere boli na tom podstatne horsie. Cakali sme bufet, no bolo iba na vyber z menu, aj ked vlastne nebolo na vyber - 4 dni po sebe bola stale uplne rovnaka polievka, hlavne jedlo bola vzdy mala porcia, no potesil vzdy salatik. Casnik absolutne nevedel komunikovat anglicky, splietal dokonca nieco po rusky. Vsimali a obskakovali skor hosti z ulice, ako nas ubytovanych. Co sa tyka stravovania v meste ako takom, neodporucam fastfood a davat si pozor na majonezy a podobne nachylne potraviny, s manzelkou sme po takom jedle zo stanku na plazi mali 3 dni traviace tazkosti. Odporucame radsej restauracie, no kvalita jedla tiez neprislucha cene, ta je priemerna az mierne vyssia, bezne menu okolo 5eur, pivo bolo velmi drahe - 2eura.
UbytováníIzba v celku pekna, velka terasa, velke plus je klimatizacia na izbe, chladnicka, no chybali pohare. No na to ako stale lietali po chodbach a izbach chyzne, vobec nebolo tak cisto, urcite nebol ani pekny pohlad ked vedla vasho balkonu pravidelne fajcili a trieskali dvermi kedze sme susedili s ich zehliarnou a pracovnou. Chybala aj visacka na dvere nerusit, dvakrat sme museli ziadat o doplnenie toaletneho papiera kedze pri upratovani ho upratovacka nejak zobrala so sebou. Poslednu noc som nadranom zazrel ziveho chrobaka pod skrinou, pevne smo dufal ze to nie su svaby ani plostice. Este aby som nezabudol, v celom hoteli nefungovalo poriadne Wifi, z celeho pobytu slo asi 3x aj to nie viac ako na 5 minut. Personal bol bezradny, recepcna zufala no technikov nezavolal nikto. Sama delegatka povedala, ze proste wifi raz ide raz nejde. Asi s tym boli spokojni, no my nie
SlužbySluzby priemerne, ako som uz podotkol, na to kolko personalu sa tam motalo tak vysledny "produkt" bol velmi priemerny.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Šárka Dirrová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V Černé Hoře jsem byla počtvrté, v Petrovacu poprvé a přesně vyhovoval mým představám. Městečko je klidnější, ale je mnoho možností, kde se najíst dobře a levně, večer je kam zajít se pobavit. Rušnější Budva není daleko a není problém zajet tam busem nebo taxikem. Pláž v Petrovacu super.
V Černé Hoře jsem byla počtvrté, v Petrovacu poprvé a přesně vyhovoval mým představám. Městečko je klidnější, ale je mnoho možností, kde se najíst dobře a levně, večer je kam zajít se pobavit. Rušnější Budva není daleko a není problém zajet tam busem nebo taxikem. Pláž v Petrovacu super.
Snídaně v penzionu chutné, možnost dokoupit obědy a večeře za rozumnou cenu. V okolí mnoho dalších možností, kde se najíst
UbytováníPokoj s balkonem a výhledem na moře. Naprostá spokojenost :-)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Podprumerny
Podprumerny
Pristup byl dobry,more ciste,snorchlovani nemozne.
StravaStrava jednotna,male porce.Pri plne penzi k hlavnimu chodu jsme nedostali nealkoholicky napoj.
UbytováníUbytovani bylo v pohode,na pokoji spoustu nedostatku,koupelna,baterie klimatizace.
SlužbyHotel byl uchazejici,sluzby v norme.
Ladislav M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Báječná dovolená v příjemném prostředí penzionu, pláž pár kroků (cca 200 m).
Báječná dovolená v příjemném prostředí penzionu, pláž pár kroků (cca 200 m).
Na pláž cca 200 m. kdo se chce projít, má možnost 13-ti kilometrové procházky po jemném čistém písku. Odpolední vítr Vás trochu potrápí (písek všude-všude). Pouze krajní hotel dělá potíže s volnými místy na pláži - chce ji jen pro své klienty a na lehátkách. Popojdete dál a v klidu si užijete nádhernou pláž s pozvolným vstupem do vody - vhodné i pro malé děti.
StravaMěj jsem zájezd pouze se snídaní - švédský stůl. Kvalitní jednoduchá i pestrá strava. Obědy v tom vedru nahrazovaly nápoje a lehčí občerstvení v některém zařízení pláží (Mojito pláž). Večeři jsme si vybíraly s manželkou v Akse a to tak, že na co máme chuť, to nám připravili (krevety, různé druhy mořských ryb...). Opravdu vynikající.
UbytováníPokoj s bočním výhledem na moře byl perfektní. Ubytování solidní i pro náročnější klienty.
SlužbySlužby penzionu velmi dobré.
Miluše K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná dovolená
Krásná dovolená
Vila Perla má malou soukromou pláž,-- betonová plata,jinak kousek od ní je jiná pláž kde jsou i stromy a lze se schovat do stínu. Moře je zde krásně čisté
Stravabez stravy
UbytováníMenší studio s kuchyńkou a teráskou,čisté,útulné.
Magdalena Sušková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super
Super
Pláž kousek od penzionu. Poměrně hodně lidí. Vstup do moře hodně pozvolný, vhodné pro rodiny s malými dětmi, dospělí musí jít opravdu daleko aby si zaplavali.
Stravaubytování bylo bez stravy
UbytováníUbytování lepší než na fotkách cestovní kanceláře. Čisté, prostorné.
Službyvyhovující
Michal P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na dovolenou jsme jeli autem. Díky tomu jsme mohli nezávazně navštívit krásy Albánie a Bosny a Hercegoviny. Ulcinj můžu doporučit. Lidé jsou tam milí a ochotní.
Na dovolenou jsme jeli autem. Díky tomu jsme mohli nezávazně navštívit krásy Albánie a Bosny a Hercegoviny. Ulcinj můžu doporučit. Lidé jsou tam milí a ochotní.
Pláž krásná písčitá. Okolí poměrně nečisté. Místní nestíhají v rámci velkého množství turistů udržovat čistotu. Přístup do vody pozvolný. Cca po 50 metrech máte vody po pás. Při zapůjčení šlapadla se dá trochu dál od pláže najít při šnorchlování hodně pěkných mušlí.
StravaVyzkoušeli jsme mnoho různých restaurací. Mohu doporučit ryby a nebo masový mix, kde na talíři dostanete královskou porci všech druhů masa, které jsou typické pro danou zemi. Na snídani stačí za 1 Euro nakoupit místní slané pečivo. Jídlo o něco dražší než u nás. Pokud pojedete na výlet do Albánie, tak tam se lze najíst a nakoupit skoro o polovinu levněji než v ČR.
UbytováníUbytování perfektní. Sice z balkónu nebyl výhled na moře, ale i pohled na místní hory byl dostačující. Nechyběla klimatizace a WiFi přímo na pokoji.
SlužbyMajitelka vily byla milá a přívětivá. Akorát jsme se nedočkali služeb delegátky, které se do Ulcinju jet nechtělo.
Zuzana R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla krásná. Výlety jsme řešili autobusovou dopravou do Budvy 2,5 EU a do Kotoru 5 EU. Jezdí to docela přesně každou hodinu z autobusového nádraží.
Dovolená byla krásná. Výlety jsme řešili autobusovou dopravou do Budvy 2,5 EU a do Kotoru 5 EU. Jezdí to docela přesně každou hodinu z autobusového nádraží.
Navštěvovali jsme pláž mimo centrum města, která byla nádherná a hlavně čistá. Stačilo projít pěší promenádou skrz tunel. Za celý týden jsme tam byli jediní z ČR.
StravaNa snídani si každý vybere ( velice pestrá - vajíčka na všechny způsoby, párečky, pečivo sladké, slané, ovoce, aj.)
Večeři si každý vybere předchozí den ( polévka, salát, hl. chod, zákusek).
Ubytování bylo skvělé. Každý den probíhal úklid, klimatizace a posezení na verandě bylo super.
SlužbyNaprostá spokojenost. Cokoliv bylo potřeba, tak nám okamžitě vyhověli ( správce, obsluha v restauraci).
Jan F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování čisté, pokoje malé, klimatizace funkční. Jídlo podprůměrné. Polévka nic moc a jídla slabší . dostupnost pláže ok, do centra pár kroků.
Ubytování čisté, pokoje malé, klimatizace funkční. Jídlo podprůměrné. Polévka nic moc a jídla slabší . dostupnost pláže ok, do centra pár kroků.
Adam Tužinský
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobre
Dobre
Trochu bordel po sezone
StravaSkvela
UbytováníParada
SlužbyNa jednicku
Aneta Lacinová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Černá Hora se bezesporu může pyšnit úchvatnou přírodou a krásným mořem. Chvílemi má člověk pocit, že navštívil Nový Zéland. Doprava jde zde poměrně chaotická. Cestovní ruch se zde teprve rozvíjí a ve výstavbě je mnoho nových hotelů. Jet do Černé Hory bez předem zajištěného ubytování není žádný problém.
Rozhodně doporučujeme výlet ke Skadarskému jezeru. Zaplatili jsme si zde 2 hodinovou plavbu loďkou a byli jsme nadšení.
Ostrov Sv. Stefan také moc pěkný, ale bohužel přístup na něj není možný.
Černá Hora se bezesporu může pyšnit úchvatnou přírodou a krásným mořem. Chvílemi má člověk pocit, že navštívil Nový Zéland. Doprava jde zde poměrně chaotická. Cestovní ruch se zde teprve rozvíjí a ve výstavbě je mnoho nových hotelů. Jet do Černé Hory bez předem zajištěného ubytování není žádný problém.
Rozhodně doporučujeme výlet ke Skadarskému jezeru. Zaplatili jsme si zde 2 hodinovou plavbu loďkou a byli jsme nadšení.
Ostrov Sv. Stefan také moc pěkný, ale bohužel přístup na něj není možný.
Pláž se nachází cca 500m od apartmánu přístupná po silnici. Bohužel, pláž jako taková neudržovaná. Vzhledem k velkému nedostatku odpadkových košů jsou zde odpadky poházené, sprchy staré, polorozpadlé, plážový set za 5€. V případě, že si chete položit ručník v zóně za slunečníky, musíte i tak zaplatit za plážový set.
Celá pláž je oblázková, ve vodě i velké kameny, doporučujeme tedy rozhodně s sebou sbalit boty do vody. Moře je jinak ale krásně čisté. Písek se zde bohužel nenachází.
Jezdili jsme tedy po okolí a hledali lepší pláže.
28 km od Čanje se nachází velké pláže v Budvě. Zde je písek s drobnými kamínky, pozvolný vstup do moře, velké množství vodních atrakcí či výletů lodí po okolí. Cena za plážový set činí 10€. Bohužel i zde je trochu problém s odpadky.
Z Budvy je možnost plavby na ostrov Hawaii - využili jsme okružní plavbu kolem Bečiči, ostrova Sv. Stefana, na Hawaii a zpět. Cena 4€/osoba. Na Hawaii krásné útesy, které určitě stojí za návštěvu. Pláže oblázkové. Plážový servis za 5€.
13 km od Čanje se nachází další velké pláže v Baru. Pláže oblázkové, plážový servis 5€. Byli jsme ale mile překvapení při vstupu do moře. Na okrajích oblázky, následoval pás řas a po jejich přeplávání nás čekal jemný písek.
NEJLEPŠÍ variantou je ale rozhodně Velika Plaža v Ulcinj. Je sice 40 km vzdálená, ale rozhodně se vyplatí na ní jet. Jsou zde krásné široké pláže, tmavý jemný písek, pozvolný vstup do moře, restaurace, plážový servis za 5€, velké množství vodních atrakcí. Mladým lidem rozhodně doporučujeme atrakci extreme - dlouho jsme se tak nepobavili :) a cena 7,50€/osoba je opravdu krásná.
V Čanji rozhodně doporučujeme restauraci Mreža - výborné jídlo, velké porce, krásné ceny, milý a ochotný personál (především pan Alexandr). Pro představu 1kg mixu grilovaného masa s hranolky 12€, 300g smažených kalamárů 9€, saláty 2 - 4€. Každý večer jsme odcházeli spokojení a přejedení :) Restaurace nabízí také možnost polopenze.
Celkově můžeme doporučit tzv.: Pljeskanici, kterou je možné zakoupit na každém rohu.
Bohužel, ve většině restaurací nemají k jídlům překlady. Je tedy dobré se předem podívat na jejich národní pokrmy, aby člověk věděl, co si vlastně objednává. Ne všude umí anglicky či jsou ochotni dané jídlo popsat.
Ubytování plně odpovídá fotografiím. Nové, moderně zařízené, čisté, klimatizované s velkým balkonem. Majitelka velmi ochotná a milá. K dispozici gril, houpačka. Nemůžeme nic vytknout.
SlužbyCelkový dojem z apartmánu výborný. Čistý, udržovaný, moderní, útulný. Majitelé velmi příjemní. Při příjezdu může zmást jiný název apartmánu, jenž je na něm uveden. Tento apartmánový dům nese 2 názvy. V ulici provoz poměrně rušný. K dispozici malé ručníky, deka a lůžkoviny. Vybavení kuchyně dostačující.
Vladislav S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Andrzej Brożyna
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tomáš F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám vydařila. Cena odpovídající kvalitě.
Dovolená se nám vydařila. Cena odpovídající kvalitě.
Josef Hledík
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
až na slibovaný výhled na moře dle očekávání. Na ubytování nemáme nadprůměrné požadavky. Jen vybavení kuchyně nádobím bylo silně podprůměrné a neodpovídalo běžným zvyklostem.
až na slibovaný výhled na moře dle očekávání. Na ubytování nemáme nadprůměrné požadavky. Jen vybavení kuchyně nádobím bylo silně podprůměrné a neodpovídalo běžným zvyklostem.
dostupnost výborná, s čistotou už horší. Přemíra nedopalků z cigaret.
Stravasnídaně dle očekávání. Prostředí hezké a obsluha bezchybná. Spokojenost
Ubytováníviz výše
Službybez dalších služeb
Jana Zdráhalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bylo uspokojivé
Bylo uspokojivé
Příchod k pláži byl dobrý, pláž neudržovaná, poházené odpadky, chybělo sociální zažízení na pláži,
StravaStrava byla uspokojivá, ale formulovaná z ušmoulaného papírku,chyběl jídelní lístek
UbytováníUbytovací zařízení bylo neuspokojivé, nevybavené, malé prostory
SlužbyHotel byl uspokojivý,pokoj malý, nevybavený, trčely elektrické dráty ze zdi,nedodělaná elektroinstalace
Lokality v této zemi