El Mar Club - Dotované pobyty 50+ Černá Hora, Bar, Utjeha
Andrzej Brożyna
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Andrzej Brożyna
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tomáš F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám vydařila. Cena odpovídající kvalitě.
Dovolená se nám vydařila. Cena odpovídající kvalitě.
Josef Hledík
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
až na slibovaný výhled na moře dle očekávání. Na ubytování nemáme nadprůměrné požadavky. Jen vybavení kuchyně nádobím bylo silně podprůměrné a neodpovídalo běžným zvyklostem.
až na slibovaný výhled na moře dle očekávání. Na ubytování nemáme nadprůměrné požadavky. Jen vybavení kuchyně nádobím bylo silně podprůměrné a neodpovídalo běžným zvyklostem.
dostupnost výborná, s čistotou už horší. Přemíra nedopalků z cigaret.
Stravasnídaně dle očekávání. Prostředí hezké a obsluha bezchybná. Spokojenost
Ubytováníviz výše
Službybez dalších služeb
Jana Zdráhalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bylo uspokojivé
Bylo uspokojivé
Příchod k pláži byl dobrý, pláž neudržovaná, poházené odpadky, chybělo sociální zažízení na pláži,
StravaStrava byla uspokojivá, ale formulovaná z ušmoulaného papírku,chyběl jídelní lístek
UbytováníUbytovací zařízení bylo neuspokojivé, nevybavené, malé prostory
SlužbyHotel byl uspokojivý,pokoj malý, nevybavený, trčely elektrické dráty ze zdi,nedodělaná elektroinstalace
Anastasia S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 9 776 Kč za os.
Pavel S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytovani podle ocekavani, ale stravování otřesné. Na hotelu nikdo nemluvi anglicky, obsluha neochotna... Hotel v centru je plus, poblíž dobre restaurace, za přijatelné ceny, ktere kompenzovaly otresnou polopenzy
Ubytovani podle ocekavani, ale stravování otřesné. Na hotelu nikdo nemluvi anglicky, obsluha neochotna... Hotel v centru je plus, poblíž dobre restaurace, za přijatelné ceny, ktere kompenzovaly otresnou polopenzy
Zminovana vzdalenost plaze od hotelu neodpovida realite.... Chůzí cca 10 min.
StravaÚroveň horší české jídelny. Udajne vynikající gulac obsahoval rozvarena kolinka, maso nebylo libove a omacka bez chuti... Celkově vše plavalo v oleji. Snidane velmi monotónní - vajicka na milion způsobů. Jediné, co se dalo jíst, bylo kuřecí na houbach. Celkově cena neodpovidá kvalitě.
UbytováníOk, podle očekávání. Uklízečka se ale nepredrela... Vytreno bylo jednou...
SlužbyPodprůměrné.... Ocekaval bych alespon fén v koupelně
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Služby, které jsou prezentovány na stránkách CA nebyly realizovány.
Myslím, že v ČR nabízejí prodej ubytování jako hotel, ale ve skutečnosti se jedná o apartmány s kuchyňským koutem.
Uklizečka neuklízela, 1 ručník na osobu byl vyměněn pouze 1x za pobyt.
Celkový dojem je, že se nejednalo o hotel, ale o apartmány s možností dokoupení jídla. V restauraci nás z celkového počtu turistu různých národností totiž jedlo málo, v restauraci jsem měla dojem, že jsme personálu spíše na obtíž.
Služby, které jsou prezentovány na stránkách CA nebyly realizovány.
Myslím, že v ČR nabízejí prodej ubytování jako hotel, ale ve skutečnosti se jedná o apartmány s kuchyňským koutem.
Uklizečka neuklízela, 1 ručník na osobu byl vyměněn pouze 1x za pobyt.
Celkový dojem je, že se nejednalo o hotel, ale o apartmány s možností dokoupení jídla. V restauraci nás z celkového počtu turistu různých národností totiž jedlo málo, v restauraci jsem měla dojem, že jsme personálu spíše na obtíž.
Pláže byly čisté, lze tam využít mnoha nabídek a zajet si lodí na další ostrovy, kde jsou pěkné pláže. Za lehátka je poplatek, za WC na pláži také, což mě překvapilo.moře bylo čisté a lidí na pláži tak akorát.Pro mladé je zde spousta diskoték. Na pléži bylo bezpečnoa pozitivní bylo, že pláže mají pozvolný přístup do vody.
StravaŠvédské stoly, které se pezentují v nabídce na stránkách CA nebyly. Výběr z menu byl omezený. K snídani byl strohý výběr(pondělí až sobota: omeleta buď se zeleninou nebo špekem nebo sýrem a pečivo, k tomu pouze mátový čaj; k večeři výběr ze 3 jídel, jídelní lístek pro ubytované, kteří měli zajištěnou polopenzi, neexistoval). Káva k snídani se musela platit, k večeři nebyla ani voda.
Číšníkům jsme museli stále o něco říkat, protože jednomu hostu něco donesli, ale druhému nic. Ten si musel říci o čaj, jindy o kousek melouna, protože ačkoli jsme seděli u jednoho stolu, tak v servírování nebyl žádný systém.
Překvapilo mě, že černohorská kuchyně je poměrně těžká na žaludek.(úplně něco jiného než italská).
Na ulici lze koupit mnoho nezdravého jídla,jako pizzu, palačinky, kebab, hranolky,......
Zmrzlina mě ale v Černé Hoře totálně zklamala. Očakávala jsem, že bude jako v Chorvatsku nebo Itálii. V Černé Hoře byly kopečky tak malé, že jsem měla pocit, že se tamní prodejci zmrzliny učili od českých prodejců. Zmrzlina byla malá a o něco lepší než v ČR, ale s Chorvatskou se to nedalo srovnat.
Pokoj byl pěkný, výhoda byla lednička a klimatizace. Příjemný byl balkon, ale ulice byla v noci poměrně rušná.(ale to neberu jako -).Koupelna byla vkusná a, prostorná a praktická, bohužel toalet.papír byl téměř na příděl.
SlužbyJako pozitivní bylo, že jsme si poslední den mohli nechat věci až do odpoledne v recepci. Úklid prakticky na hotelu nebyl.
Jako pozitivní bylo, že delegát od CK hned po příjezdu nás první ráno navštívila a řekl, nějaké informace.
Norbert P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá prohlídka a atrakce. Nádherné okolí
Skvělá prohlídka a atrakce. Nádherné okolí
Téměř mimo sezónu. Žádné negativní poznámky.
StravaJídlo dobré a v dostatečném množství.
UbytováníBez jakýchkoliv poznámek. Čisté a velmi pěkné.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Krzysztof K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobrý kontakt s obyvatelem.
Dobrý kontakt s obyvatelem.
- Mohl by použít více různých podávaných snídaní
Služby- pokoje nebyly důkladně uklizeny (např. balkon, sprcha)
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Vojtech B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Namiesto hotela HSC Sutomore ponúkaného s hodnotením /***+/ sme boli ubytovaní v hoteli Lovčen s hodnotením /**/. O zmene sme sa dozvedeli až po prílete do Podgorice od delegátky. Hotel Lovčen bol nižšej kategórie ako bolo dohodnuté v zmluve o zájazde, čo sa výrazne prejavilo v úrovni stravovania a ubytovania. Okrem toho bol hotel ďaleko od pláže. Na druhý deň nám bola ponúknutá možnosť presťahovať sa do iného hotela, ale ani v tom nebolo stravovanie a ubytovanie podľa zmluvy. Táto dovolenka nesplnila naše očakávania.
Delegátka CK (pani Petra) sa o nás starala veľmi dobre.
Zabezpečenie prepravy lietadlom bolo v poriadku.
Namiesto hotela HSC Sutomore ponúkaného s hodnotením /***+/ sme boli ubytovaní v hoteli Lovčen s hodnotením /**/. O zmene sme sa dozvedeli až po prílete do Podgorice od delegátky. Hotel Lovčen bol nižšej kategórie ako bolo dohodnuté v zmluve o zájazde, čo sa výrazne prejavilo v úrovni stravovania a ubytovania. Okrem toho bol hotel ďaleko od pláže. Na druhý deň nám bola ponúknutá možnosť presťahovať sa do iného hotela, ale ani v tom nebolo stravovanie a ubytovanie podľa zmluvy. Táto dovolenka nesplnila naše očakávania.
Delegátka CK (pani Petra) sa o nás starala veľmi dobre.
Zabezpečenie prepravy lietadlom bolo v poriadku.
Pláž veľká, more s čistou vodou a krásnymi horami na pobreží, nad plážou promenáda s množstvom obchodíkov a reštaurácií. Dobrý dojem pokazí maximálne preplnenie pláže. Každý deň od rána do večera je pláž obsadená do posledného metra štvorcového. Čistota pláže a celého mesta Sutomore by určite potrebovala viac pozornosti od vedenia mesta.
StravaStrava bola veľmi skromná, s minimálnymi zmenami v ponúkaných chodoch počas ôsmich dní. Úroveň kvality stravy, prestierania a príborov bola na Slovensku v takejto podobe asi pred 30 až 40 rokmi.
UbytováníUbytovanie asi primerané kategórii hotela. Čisté, ale chýbali nám stoličky a stôl v izbe. Wi-Fi pripojenie nepoužiteľné. Bez klimatizácie. Veľmi hlučné okolie.
SlužbyOkrem ubytovacích izieb a jedálne, mal hotel malú reštauráciu s kávou a nápojmi. Na správanie majiteľa hotela a personálu sa nemôžeme sťažovať, boli ochotní a ústretoví.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Pavel Šimek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená odpovídala ceně. Jednou a stačilo. Moře bylo krásné, ale odpolední píseček, který jste měli všude opravdu nebyl moc příjemný.
Dovolená odpovídala ceně. Jednou a stačilo. Moře bylo krásné, ale odpolední píseček, který jste měli všude opravdu nebyl moc příjemný.
Strava nám chutnala, ke stravě nemáme připomínky.
UbytováníStarší nábytek, ale bylo čisto.
Ivana Veličková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Personál hotelu byl ochotný a vstřícný.Stravovací služby byly výtečné.Pláž byla nedostatečně upravena vzhledem k výši poplatku. Okolí mimo areál nenabízelo žádné vyžití :zavřené obchody i restaurace.Všude pusto. Služby delegáta nebyly dostatečné.
Personál hotelu byl ochotný a vstřícný.Stravovací služby byly výtečné.Pláž byla nedostatečně upravena vzhledem k výši poplatku. Okolí mimo areál nenabízelo žádné vyžití :zavřené obchody i restaurace.Všude pusto. Služby delegáta nebyly dostatečné.
Lenka Malzová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
přeplněná, klasický balkánský nepořádek
ideální koupání v podvečer nebo ráno ... případně popojít či popojet dál
bez stravy, v okolí dostatek možností v dobrých cenových relacích a perfektní kvalitě (i u mletých mas, což v ČR se říci nedá ...)
UbytováníVč. klimatizace, televize, balkonu, povlečení. Vady: neosvětlené schodiště, rozbitá jedna sprach (2.funkční). Majitelka apartmánu o problému věděla, ale na řešení se zřejmě zatím nedostalo ...
SlužbyDelegátka CK velmi ochotná a vstřícná.
Lukáš P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Věra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Neměli jsme žádné informace od delegáta, zejména o termínu odjezdu na letiště v Podgorici. Přestože jsme komunikovali s CK a bylo nám přislíbeno, že nám čas odjezdu autobusu na letiště obratem oznámí, nikdo se neozval.
Teprve vedoucí recepční nám na poslední chvíli zjistil čas odjezdu.
Neměli jsme žádné informace od delegáta, zejména o termínu odjezdu na letiště v Podgorici. Přestože jsme komunikovali s CK a bylo nám přislíbeno, že nám čas odjezdu autobusu na letiště obratem oznámí, nikdo se neozval.
Teprve vedoucí recepční nám na poslední chvíli zjistil čas odjezdu.
Průběžně upravovaná, čistá, denně vyváženy odpadky
StravaOpravdu vynikající, vždy plný výběr
UbytováníOdpovídá hotelu s ***
SlužbyŽádné jsme nevyužívali
Renáta J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je pěkný, zahrada s bazénem krásná.Bohužel majitel hotelu a jeho rodina se chová velmi arogantně. Právě z toho důvodu bych do tohoto hotelu již nikdy nejela.
Hotel je pěkný, zahrada s bazénem krásná.Bohužel majitel hotelu a jeho rodina se chová velmi arogantně. Právě z toho důvodu bych do tohoto hotelu již nikdy nejela.
Pláž poněkud špinavější, ale to je na Balkáně asi normální.Vzdálenost k pláži trochu delší po užší cestě, kde stále jezdí auta.
StravaJídlo bylo dobré, avšak kvůli malé velikosti hotelu dost omezeného výběru. K pití pouze voda, pouze k snídani byly i další nápoje.
UbytováníDostali jsme malý, leč pěkný apartmán hned vedle bazénu. Bohužel hned vedle má rodina majitele privát , a proto jsme museli každý den poslouchat nepříjemné řvaní majitele, především, když sekýroval své zaměstnance.
SlužbySlužby dost omezené, avšak mladí animátoři se snažili.
Soňa Čechová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
otel pěkný, byť cestovní kancelář nabízela katalogu fota jiného hotelu
otel pěkný, byť cestovní kancelář nabízela katalogu fota jiného hotelu
Jídla bylo dostatek a výborné.
UbytováníHotel pěkný, čisto, ob den čisté ručníky a osušky. Jen zklamání z velmi malá terasy, pokud jsme si chtěli sednout, museli jsme neustále přesouvat nábytek, abychom mohli projít. Na pokoji nedostatečné vybavení věšáky a nádobím.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Karolina P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Druhý den nám bylo řečeno, abychom změnili pokoj v době, kdy jsme odcházeli na prohlídku.
Druhý den nám bylo řečeno, abychom změnili pokoj v době, kdy jsme odcházeli na prohlídku.
Velmi zalidněné. Žádné šatny ani toalety.
StravaMonotónní, někdy syrové drůbeží maso. Nejhorší výchozí bod.
UbytováníDruhá místnost byla jako předvýběrová prohlídka.
SlužbyNa recepci nebyl žádný zaměstnanec. Dámy se nemohly dohodnout. Nesdíleli informace. Zapomněli mi říct o změně pokoje, zapomněli říct kuchyni o krabičkách s obědem, zapomněli toaletní papír, o který jsem požádal. Když jsme chtěli něco zařídit na recepci, dámy tam nebyly.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 10 835 Kč za os.
Jozef M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ľudovít V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokality v této zemi