Penzión Čančar Chorvatsko, Biograd Na Moru
František V.
Ověřená recenze Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kvalita neodpovídala ceně.
Kvalita neodpovídala ceně.
Ubytování
Ubytování odpovídalo **. Matrace nebyly čištěné.
Strava
Na výběr bylo denně 6 jídel. Škoda, že každý den se výběr neměnil. Atmosféru večeře dolaďoval muzikant, který hrál na klávesy a krásně zpíval. Kapacita míst byla omezená a při hromadných termínech před výlety si nebylo kam sednout. Stravovalo se venku na terase. Vnitřní prostor restaurace byl malý a rozhodně by nestačil v případě deště.
Služby hotelu
Kromě ubytování a stravy penzion nenabízel žádné jiné služby. Pochválit musím možnost zastíněného parkování na pozemku penzionu.
Pláž
Na pláži bylo málo stíněných míst. Občerstvení a WC bylo samozřejmostí. Ve vodě byli ježci. Voda nebyla tak čistá jako více na jihu.
Anonym
Neověřená recenze Recenze vytvořená před 3 a více lety
jedním slovem katastrofa
jedním slovem katastrofa
Ubytování
horší ubytování jsme snad nikdy nezažili,v apartmánu vše rozbité a špinavé,pro 4 dospělé osoby jsme dostali 2 polštáře,2 ručníky,2 toaletní papíry
Strava
jídla bylo málo,na večeři každý den hranolky
Služby hotelu
služba penzionu žádná,žádný delegát,nikdo komu se dalo říct,že nic nefunguje,jenom nějaký starší Chorvat,co by majitel a ten s s náma vůbec nebavil
Pláž
pláže pěkné,moře taky,to je snad jediné co stálo za to
























