Vila Anna Chorvatsko, Severní Dalmácie, Starigrad - Paklenica
Bohumír H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Bohumír H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
René Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ivo Kopka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jarmila N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čisté ubytovanie, milí ľudia a čistá slaná voda.
Čisté ubytovanie, milí ľudia a čistá slaná voda.
Čistá slaná teplá voda.
StravaVarili sme si, fajn vybavenie.
UbytováníČisté a pekné.
SlužbyApartmán fajn.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Silvia S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Úplná spokojnosť :)
Úplná spokojnosť :)
priamo pri vile - štrková, v mori štrk, piesok, pláž čistá, skôr taká súkromná, ale to je super, ak máte vo vile dobrých ľudí
Stravastrava bola individuálna, ale v supermarkete nakúpite všetko čo potrebujete, alebo Zadar 10min. autom- LIDL, SPAR a iné
Ubytováníapartmány pre 4 os - čisté, nové, dobre zariadené, vybavenie kuchynky- vyhovovalo
Službyokrem wifi pripojenia ( to tam nebolo)- super
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Alena Čechová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborná dovolená. Užili jsme si ji.
Výborná dovolená. Užili jsme si ji.
Pláž vcelku pěkná. Bohužel bez sprchy, převlékárny a odpadkových košů. (Byli jsme ve starší části městečka. Na nově vybudované pláži na opačné straně byly i sprchy a převlékárny).
A cigaretové nedopalky všude, kam se dají zastrčit. To ale není chyba ani CK, ani domácích, ani destinací. Je to spíš o inteligenci jednotlivců. Čuňata se najdou všude.
Voda úžasná, cca 26 stupňů a čistá. V našem týdnu krásně klidné moře.
Vlastní.
UbytováníUbytování vynikající. Pěkné, čisté s velmi dobře vybavenou kuchyňkou. Prostorná terasa s nádherným výhledem na moře a okolní krajinu. Domácí velmi příjemní.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si udělali podle představ,než jsme přijeli do Rogoznice, udělali sme pár zastávek v Rakousku, Slovinsku a Chorvatském Senj. Teprve pak jsme se ubytovali v apartmánu Novica.
Apartmán se nachází na kopci, náš pokoj měl terasu odkud je velice pěkný výhled. Nejblížší "pláž" je nějakých 8 minut z kopce, ale je to spíš úzký členitý břeh kombinace betonu skal oblázků a ohraničený silnicí. Voda čistá ani žádný smrad. Na lepší pláže si zajdete až 20-30 minut.
Místní restaurace nevaří vyloženě zle, zkoušel jsem místní speciality podniku, ale nakonec poslední den jsem si nejvíce pochutnal na pizze a hromadě zmrzliny.
Dovolenou jsme si užili, hlavně malá a žena. Niceméně Rogoznice nenabízí takové vyžití jako profláklá Makarská, pláže tu jsou menší, užší a členitější. Ale taky tu bylo méně lidí.
Dovolenou jsme si udělali podle představ,než jsme přijeli do Rogoznice, udělali sme pár zastávek v Rakousku, Slovinsku a Chorvatském Senj. Teprve pak jsme se ubytovali v apartmánu Novica.
Apartmán se nachází na kopci, náš pokoj měl terasu odkud je velice pěkný výhled. Nejblížší "pláž" je nějakých 8 minut z kopce, ale je to spíš úzký členitý břeh kombinace betonu skal oblázků a ohraničený silnicí. Voda čistá ani žádný smrad. Na lepší pláže si zajdete až 20-30 minut.
Místní restaurace nevaří vyloženě zle, zkoušel jsem místní speciality podniku, ale nakonec poslední den jsem si nejvíce pochutnal na pizze a hromadě zmrzliny.
Dovolenou jsme si užili, hlavně malá a žena. Niceméně Rogoznice nenabízí takové vyžití jako profláklá Makarská, pláže tu jsou menší, užší a členitější. Ale taky tu bylo méně lidí.
Nejbližší pláže jsou kolem Apartmánu vzdáleny 8 minut chůzí z kopce, jsou úzké, hned vedle silnice. Na lepší pláže si zajdete až 30 minut.
Jelikož sme byli v apartmánu stravovali sme se půl napůl restaurace / vlastní. Kuchyně je vybavená běžnými kuch pomůckami + nádobí. Rychlovarná konvice a rádoby trouba , která ale nebyla zapojena a nemělisme potřebu ji používat.
Co se týče grillu tak je u patře domácích a není volně přístupný, tudíž bych jej ani nezmiňoval k nabídce.
Ubytování bylo v pořádku - garsonka s terasou, klimatizací, sporákem a nejhlučnější ledničkou co sem slyšel za poslední léta. Wifi a TV.
Pan domácí nám vypínal klimatizaci vždy kolem 23:30 .. myslím, že věděl nejlépe co dělat pro naše zdraví... , když jsem ho konfrontoval proč nám vypíná klimatizaci (vyhozením pojistek) sváděl to na pojistky. Ráno následovala poučka a příběh jak se má a nemá s klimatizací zacházet. (sám klimu mám doma, a vím co to obnáší)
Z recenzí na jiných webech jsem zjistil že to je normální praxe pana domácího.
Služby žádné
Marek Michna
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování bylo dobré. Studia Katarina jsou v klidné ulici těsně pod horami což se nám líbilo.
Byli jsme tam jediní z našeho autobusu což nám celkem vyhovovalo. Byl tam opravdu klid.
Na pláže k moři i do městečka je to kousek, taktéž do obchodu a restaurací. Nám se to líbilo proto doporučuji.
Ubytování bylo dobré. Studia Katarina jsou v klidné ulici těsně pod horami což se nám líbilo.
Byli jsme tam jediní z našeho autobusu což nám celkem vyhovovalo. Byl tam opravdu klid.
Na pláže k moři i do městečka je to kousek, taktéž do obchodu a restaurací. Nám se to líbilo proto doporučuji.
Navštěvovali jsme odlehlejší pláže pod tenisovýmí kurty. Při pohledu na moře nalevo od hotelu.
Hotelová pláž u kempu se nám moc nelíbila je to malé a moc lidí. Pláže mají čisté jen přístup k nim by mohli vylepšít. Na pláž jsme chodili kolem takového smetiště a všude neposečená suchá tráva. V tom by se moli Chorvati vylepšit ne jen spoléhat na krásné moře. Jinak na pláži čisto bez problémů. Voda taktéž. Přístup do moře dobrý.
Stavu jsme si obstarávali v místní samoobsluze. Pobyt byl bez stravy, ale to nám plně vynahradilly návštěvy místních restaurací. Chodili jsme zvlášť do jedné poblíž penzionu název už nevím (je to na hl silnici směrem z města). Příjemný personál strava zajímavá a moc dobrá
Myslím že je zbytečné tahat nějaké věci z domu. Když to člověk zkombinuje dá se i v Chorvatsku na dovolené s jídlem vyjít.
Byli jsme ubytování v pokoji č 7 klidné místo v patře domu. Přístup po zajímavých schodech. Výhled z pokoje na zahradu a hory., takže se nedíváte sousedům na dvorek. Zařízení pokoje sice starší ale plně vyhovující pro naše potřeby.( I cenově). Pouze jsme tam postrádali nůž na krájení. (možná ho před námi někdo ukradl). Jinak vše v pořádku dovedl bych si tam představit i delší pobyt.
SlužbyVše dobré. Majitelé nás uvedli a potom už jsme měli klid. Nevadili nám ani další ubytovaní.
Jinak majitelé udržovali neustále čistotu okolí i domu, takže vše bez problémů.
Věra V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petra T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Milan P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dle očekávání,bazén super,krytá terasa zastínní.
Dle očekávání,bazén super,krytá terasa zastínní.
Jemné oblázky,pláž čistá.
Stravavlastní
UbytováníBungalow
Věra Lajdarová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
az na to ze jsme zrovna měli za sousedy 15ti clene romske etniku které v nocnich hodinách dělalo ramus az do jedne hodiny rani to byla dovolena hezka ale uz nikdy bych nejela jen kvůli tomu a ještě delegátka taky nic moc byla jen jednou a pak se vymlouvala na auto zajimave je ze v roce 2017 jsme tam byli taky a nefungovala ze stejného duvodu
az na to ze jsme zrovna měli za sousedy 15ti clene romske etniku které v nocnich hodinách dělalo ramus az do jedne hodiny rani to byla dovolena hezka ale uz nikdy bych nejela jen kvůli tomu a ještě delegátka taky nic moc byla jen jednou a pak se vymlouvala na auto zajimave je ze v roce 2017 jsme tam byli taky a nefungovala ze stejného duvodu
Karolína Polochová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na místě byly 2 nejbližší pláže, jedna s betonovými pláty, druhá písečná. Jazina - písečná pláž - byla nádherná, ovšem písek byl jen na malé části z ní, okolo byly opět betonové pláty.
StravaMísto slíbené kuchyně jsme se tedy museli stravovat v restauracích, nebo kupovat potraviny v obchodě. Vzhledem k místním cenám jsme však měli štěstí, že nám veškeré peníze, co jsme s sebou měli, vyšly doslova "na korunu přesně".
V restauracích bylo ovšem jídlo výborné.
Na internetových stránkách našeho zájezdu bylo uvedeno, že budeme ubytovaní ve vile s kuchyní, společnou pro 4 pokoje. Kuchyň na místě ale nebyla, což nám značně finančně znepříjemnilo celý zájezd, nehledě na to, že jsme si s sebou zbytečně vezli potravinové zásoby.
Ostatní prostory ubytování už ale byly úplně v pořádku, bydleli jsme v dobře zařízeném pokoji s čistou koupelnou a velkou terasou s nádherným výhledem na moře.
Alexandr P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Andrea S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jaroslava Krotilová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Majitelé jsou srdeční a vstřícní lidičky. Za všechno jim moc děkuji a určitě opět přijedu.
Majitelé jsou srdeční a vstřícní lidičky. Za všechno jim moc děkuji a určitě opět přijedu.
Pláž kousek od penzionu. Oblázková , čistá i moře.
StravaBez stravy.
UbytováníBez výhrad.
SlužbyVšechno vyřešené hned.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Markéta R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lenka B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné městečko, oficialní pláže přeplněné, ale dá se koupat i jinde.
Krásné městečko, oficialní pláže přeplněné, ale dá se koupat i jinde.
čisté moře
UbytováníProstorný apartmán, milé majitelky
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost
Spokojenost
Čistá a hezká
StravaVlastní
UbytováníPěkné
SlužbyDobré
Eva T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Další města ve stejné lokalitě