Vila VINKO Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pirovac
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Blanka Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
ubytovani dobre kousek od moře
ubytovani dobre kousek od moře
moře bylo fajn našlo se více plaži jak kdo ma rád kamenita,oblasková,pisčitá
Stravastravu jsme měli vlastni ale restaurace měli dobre menymo
Ubytováníapartman byl zařizen jednoduše ale dobře vše co jsme potřebovaly
Anna D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si krásně užili - jak koupání v moři, tak i procházky po skalnatém pobřeží nebo malebnou vesničkou Drage.
Dovolenou jsme si krásně užili - jak koupání v moři, tak i procházky po skalnatém pobřeží nebo malebnou vesničkou Drage.
Pláží bylo vícero, všechny dobře dostupné autem nebo pěšky. Byly pěkně upravené, vysypané štěrkem nebo různě členitě vybetonované. Byly tam i stromy, takže byla možnost ležet i ve stínu. Moře bylo krásně čisté, na své si přišli děti i dospělí.
StravaStravu jsme měli vlastní.
UbytováníApartmán byl ve druhém patře rodinného domu, byla k němu velká terasa s krásným výhledem do okolí.
SlužbyPaní domácí byla skvělá a v apartmánu nám nic nechybělo.
Jarmila Krebsová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsme byli spokojeni. Letovisko Sv.Filip i Jakov je malé a klidné, kdo má rád rušnější prostředí doporučuji spíše Biograd na Moru vzdálený odsud asi 3km.
Celkově jsme byli spokojeni. Letovisko Sv.Filip i Jakov je malé a klidné, kdo má rád rušnější prostředí doporučuji spíše Biograd na Moru vzdálený odsud asi 3km.
Ve Sv. Filipu i Jakovu je nejbližší pláž od apartmánu oblázková, ale lze zde najít na konci vesnice směrem na Biograd také písečné úseky. jednu takovou písečnou pláž jsme si našli, byl tam také stánek s občerstvením a plážovými lehátky volně k dispozici, zde nám to vyhovovalo nejvíce.
StravaBez stravy, vařili jsme si sami.
UbytováníApartmány Hana jsou velké a prostorné, standartně vybavené. Paní domácí je příjemná a komunikativní. Horní apartmán má krásný výhled na moře. Celková spokojenost s ubytováním. V každém apartmánu bylo čistě povlečeno, k dispozici byli ručníky, v koupelně bylo tekuté mýdlo a toaletní papír. Jeden z apartmánů měl malý balkon s posezením. Vzdálenost pláže od apartmánu není 150 m jak bylo uvedeno v papírech od cestovní kanceláře, je to cca 300 m.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprosto super. Hlavně majitel apartmánu byl velmi vstřícný a ochotný.
Naprosto super. Hlavně majitel apartmánu byl velmi vstřícný a ochotný.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 4 560 Kč za os.
Jiřina S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 8 670 Kč za os.
Kateřina S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super dovolená, příjemní majitelé, pláž prakticky u domu, krásné okolí. Doporučuji
Super dovolená, příjemní majitelé, pláž prakticky u domu, krásné okolí. Doporučuji
Pláž hned u domu, akorát přes silnici, oblázková pláž, ale trošku špinavá voda, z místního baru vylévali zbytky do moře. Na břehu vyplavený bordel (papíry, igelity, vajgly, plasty). Autem o kus dál, nádherná průzračná voda, Škoda že jsme zjistili až poslední den.
StravaVařili jsme si sami, ochutnali jsme místní pizzu, doporučuji, byla výborná. Zmrzlina také výborná, byla jsem zaskočená porci zmrzliny, opravdu velký kopeček (kopec)
UbytováníRealita trošku jiná než na fotkách, asi starší fotky, vybavení apartmánu starší, ale nevadilo nám, většinou jsme byli jen venku, terasa krásná a prostorná.
SlužbyMajitelé příjemní, ani nevadilo že neumíme anglicky ani chorvatsky, vždy jsme se domluvili. Cokoliv jsme potřebovali, zařídili.
Petra Husáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme se vším naprosto spokojeni. Majitelé vstřícní milí lidé, cokoliv jsme potřebovali, ihned zařídili - vyšli nám vstříc. Pláž byla kousek od apartmánu - byla super, vždy jsme našli místo, nebyla nijak zaplněná ostatními turisty.
V okolí byl market, restaurace - nemělo to chybu!
Byli jsme se vším naprosto spokojeni. Majitelé vstřícní milí lidé, cokoliv jsme potřebovali, ihned zařídili - vyšli nám vstříc. Pláž byla kousek od apartmánu - byla super, vždy jsme našli místo, nebyla nijak zaplněná ostatními turisty.
V okolí byl market, restaurace - nemělo to chybu!
Super, dalo se na ní ležet jenom s osuškou - bezva oblázky, které se vytvarovaly podle těla.
Kosek do moře - tam pozvolný vstup.
Stravovali jsme se sami, dle vlastních zásob.
Ale ochutnali jsme místní pizzu a zmrzlinu - vynikající!!!!!!!!
Ubytování bylo pro nás 5 členů rodiny bezvadné. Tak jak jsme si představovali.
Pokoje velké prostorné, v kuchyni vybavení, které nám absolutně vyhovovalo. Koupelna také dostačující - vždy teplá voda.
Zuzana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tomáš Kysela
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejlepší dovolená,spokojenost,skromné,ale to jsem si přál
Nejlepší dovolená,spokojenost,skromné,ale to jsem si přál
vlastní
Ubytovánítaké dobré
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
David Guldan
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkové hodnocení je velmi složité. Apartmán přímo na pláži, možnost vybrat si ze dvou pokojů hned po příjezdu, příjemný personál - to vše jsou nepřehlédnutelná pozitiva. Čistota apartmánu a slušně zařízená koupelna jen potěší, stejně jako krásný výhled z balkonu na moře, tak dostupné Wi-Fi.CK a její delegát se opravdu snažil najít ubytování a zodpověděl veškeré otázky, jež se objevily.
Bohužel se negativ je poměrně mnoho ať již ze strany CK. tak ze strany Apartmá.
Delegát nabídl pojištění avšak nenavrhli / neřešili pojištění psa což znamená že příště pojištění mohu rovnou odmítnout. Avšak oceňuji automatické nabídnutí pojištění auta pro případ problémů. Taktéž by bylo fajn poskytnout informaci, že se v apartmá vyskytuje Wi-Fi.
Celkové hodnocení je velmi složité. Apartmán přímo na pláži, možnost vybrat si ze dvou pokojů hned po příjezdu, příjemný personál - to vše jsou nepřehlédnutelná pozitiva. Čistota apartmánu a slušně zařízená koupelna jen potěší, stejně jako krásný výhled z balkonu na moře, tak dostupné Wi-Fi.CK a její delegát se opravdu snažil najít ubytování a zodpověděl veškeré otázky, jež se objevily.
Bohužel se negativ je poměrně mnoho ať již ze strany CK. tak ze strany Apartmá.
Delegát nabídl pojištění avšak nenavrhli / neřešili pojištění psa což znamená že příště pojištění mohu rovnou odmítnout. Avšak oceňuji automatické nabídnutí pojištění auta pro případ problémů. Taktéž by bylo fajn poskytnout informaci, že se v apartmá vyskytuje Wi-Fi.
Moře bylo tento rok prý chladnější než obvykle. Potěšující byl stav pláží a jiných míst, kde se dalo jít do vody i se psem. Všude čisto, klid a jelikož již nebyla sezona tak i ne mnoho turistů.
Až na malé výjimky byly všude kamenité pláže, občas s poměrně ostrými kameny tudíž boty do vody a karimatka jsou doporučeny. Ježci se podle všeho v oblasti nevyskytují ale celkově ve vodě živo bylo (malé rybky).
Strava byla vlastní formou, kuchyně jež patřila k ubytování byla dobrá jen mastnější než je zvykem. Porce jídla byla cca 2x taková co dostáváme standardně v ČR, avšak cena byla velká - večeře pro jednoho vycházela na cca 80kun + standardizovaná cena piva 15kun.
UbytováníStav ubytování byl velmi zarážející - žádné lustry/světla, jen žárovky připevněné k drátům, chybějící informace o Wi-Fi, díra ve stropě (zřejmě po komíně od kamen, což bylo nepříjemné v době, kdy pršelo a pršelo přímo do apartmá na kovovou kuchyňskou linku), téměř nulové zabezpečení zámkem, jež se používal před desítkami a možná stovkami let, chybějící trezor, což znamenalo že žádné cennosti nemohly zůstat na pokoji.
SlužbyJídlo, Wi-fi, kočky a slepice až na zápraží i s jejich produkty.
Jiří Lavický
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Opravdu super, ale poouze pro ty kteří hledají klid i vnoci
Opravdu super, ale poouze pro ty kteří hledají klid i vnoci
Oblázková
StravaVýborná
UbytováníKlasika vyspat co více chtít
SlužbyOdpovídají ceně
Martin H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Miroslava F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
villa sunce je pekny apartmanovy dom s velmi milymi majitelmi. Mali sme 8-miestny apartman-izby su tam ciste a utulne,2 velmi pekne a ciste kupelne a velka terasa .V kuchyni bol roztahovaci gauc ,ktory nebol rozhejglany a dalo sa na nom dobre vyspat..hoci je grbastica pre nas mala dedinka ,rozhodne sme sa tam nenudili...v centre to vecer zilo.restuaracie su tam ciste s milym personalom,v sobotu bola na plazi diskoteka .. Nasa babka ktora bola pri mori prvy krat bola nadsena a ocenila hlavne nepreplnenu tichsiu plaz. Deti si zas uzili hlavne ciste more,kde sa mohli cely den snorchlovat ... za nas to bola super dovolenka a my sa sem urcite este radi vratime :)
villa sunce je pekny apartmanovy dom s velmi milymi majitelmi. Mali sme 8-miestny apartman-izby su tam ciste a utulne,2 velmi pekne a ciste kupelne a velka terasa .V kuchyni bol roztahovaci gauc ,ktory nebol rozhejglany a dalo sa na nom dobre vyspat..hoci je grbastica pre nas mala dedinka ,rozhodne sme sa tam nenudili...v centre to vecer zilo.restuaracie su tam ciste s milym personalom,v sobotu bola na plazi diskoteka .. Nasa babka ktora bola pri mori prvy krat bola nadsena a ocenila hlavne nepreplnenu tichsiu plaz. Deti si zas uzili hlavne ciste more,kde sa mohli cely den snorchlovat ... za nas to bola super dovolenka a my sa sem urcite este radi vratime :)
Danica B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
maličké stredisko, všetko blizko , pláže pekne
maličké stredisko, všetko blizko , pláže pekne
plaz a voda čistá, veľa malých pláží na výber
žiadny tieň, len 5 slnecnikov na pláži na prenajom
všade výborná
Ubytovánívelmi prijemne ubytovanie v záhrade, velky balkon + velka terasa, klimatizácia nebola potrebna
blizko pláží
v kuchyni menej riadov , žiadny priestor na prípravu jedla, na občasné varenie však stačí
domáci prijemní
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Lucie S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Práce cestovní kanceláře byla v pořádku - přeprava busem, organizace, informace ...
Co se mi moc nelíbilo byla lokalita a pláže, ale účel koupání a slunění to splnilo.
Práce cestovní kanceláře byla v pořádku - přeprava busem, organizace, informace ...
Co se mi moc nelíbilo byla lokalita a pláže, ale účel koupání a slunění to splnilo.
Vzdálenost pláže cca 300 - 800 m. Záleží kde si každý najde pěkné místo. Pláž u kempu přelidněná, vzdálenější část už ne tolik. Pláže čisté, ale úzké, moře čisté, okolí ale nic moc.
StravaStrava zajištěna v místní restauraci, výběr ze dvou jídel, snídaně bufetové. Chuťově velmi dobré.
UbytováníPokoj byl čistý, rekonstruovaný z části, ale vybavení moderní. Tragická byla koupelna. Na pokoji chyběl odpadkový koš. Celkově byla vila pěkná, rekonstruovaná a čistá, blízko pláže, ale i blízko velmi rušné silnice!
SlužbyNemám zkušenost.
Marcela Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
ubytování bylo v naprostém pořádku .... absolutně tragické pláže, vstupy do vody i celkový dojem z okolí
ubytování bylo v naprostém pořádku .... absolutně tragické pláže, vstupy do vody i celkový dojem z okolí
naprosto katastrofální, absolutně nedoporučujeme
Ubytováníubytování bylo v pořádku
Zbyněk Besta
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobrý den
Vše bylo v pořádku ale majitelé kteří tam bydleli každé ráno a dopoledne něco opravovali na zahradě a rušilo nás to.
S pozdravem
Zbyněk
Dobrý den
Vše bylo v pořádku ale majitelé kteří tam bydleli každé ráno a dopoledne něco opravovali na zahradě a rušilo nás to.
S pozdravem
Zbyněk
Větší koupaliště hodně lidí spíše pro děti.
StravaNebyla
UbytováníVše v pořádku.
Jitka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tomáš S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Další města ve stejné lokalitě