Apartmán Filip Chorvatsko, Severní Dalmácie, Sveti Filip i Jakov
Ľubomír K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dagmar K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Ľubomír K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dagmar K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dalibor K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Michal Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Začátek byl nepříjemný a nedůstojný - příjezd měl být nejdříve v 6 hodin ráno, ale vysadili nás ve 3,30 s malými dětmi na kruhovém objezdu uprostřed městečka, řidič předal telefonický kontakt na delegátku s tím, že o nás už ví. Nevěděli jsme, kde se nacházíme, takže jsme volali delegátce, která byla také v šoku. Navedla nás k našemu ubytování s tím, že si máme nechat zavazadla v úzké chodbě penzionu a počkat na pláži do rána. Penzion jsme nemohli najít, protože fotka v inzerátu zachycovala vedlejší větší a luxusnější penzion a nebylo jasné, že je k němu přilepený malý úzký dům o dvou apartmánech. Nikde nebyl název Riva, ve vedlejším baru název nikdy neslyšeli. Když jsme po skoro hodinovém bloudění sem a tam konečně pochopili, museli jsme nechat opravdu jen zavazadla v odemčené chodbě, kam měl přístup kdokoli, a odebrat se někam, kde se dalo sednout. Na molu jsme museli přečkat do rána. Byla zima, nad ránem totální mlha, nebyli jsme na to připravení a jako bezdomovci jsme leželi na plážových lehátkách. Paní majitelka se o nás přes delegátku dozvěděla a přišla nám dřív uklidit, abychom se mohli nastěhovat a odpočinout. za to jsme byli vděční, ale dojem z nepovedené organizace nezmizel. Paní majitelka byla ochotná nám vždy přikoupit, co chybělo, ale bylo těžké ji dohledat. Místo bylo v centru nočního života a bylo velmi hlučné do 3 do rána každý den, v pátek skoro do 6. Klimatizace nefungovala a vedro nedovolilo zavřít dveře na terasu. Pokud bychom neměli děti, tak by to ani tolik nevadilo. Město celkově je skvělé na dovolenou, ale ubytování a organizace mají co vylepšovat.
Začátek byl nepříjemný a nedůstojný - příjezd měl být nejdříve v 6 hodin ráno, ale vysadili nás ve 3,30 s malými dětmi na kruhovém objezdu uprostřed městečka, řidič předal telefonický kontakt na delegátku s tím, že o nás už ví. Nevěděli jsme, kde se nacházíme, takže jsme volali delegátce, která byla také v šoku. Navedla nás k našemu ubytování s tím, že si máme nechat zavazadla v úzké chodbě penzionu a počkat na pláži do rána. Penzion jsme nemohli najít, protože fotka v inzerátu zachycovala vedlejší větší a luxusnější penzion a nebylo jasné, že je k němu přilepený malý úzký dům o dvou apartmánech. Nikde nebyl název Riva, ve vedlejším baru název nikdy neslyšeli. Když jsme po skoro hodinovém bloudění sem a tam konečně pochopili, museli jsme nechat opravdu jen zavazadla v odemčené chodbě, kam měl přístup kdokoli, a odebrat se někam, kde se dalo sednout. Na molu jsme museli přečkat do rána. Byla zima, nad ránem totální mlha, nebyli jsme na to připravení a jako bezdomovci jsme leželi na plážových lehátkách. Paní majitelka se o nás přes delegátku dozvěděla a přišla nám dřív uklidit, abychom se mohli nastěhovat a odpočinout. za to jsme byli vděční, ale dojem z nepovedené organizace nezmizel. Paní majitelka byla ochotná nám vždy přikoupit, co chybělo, ale bylo těžké ji dohledat. Místo bylo v centru nočního života a bylo velmi hlučné do 3 do rána každý den, v pátek skoro do 6. Klimatizace nefungovala a vedro nedovolilo zavřít dveře na terasu. Pokud bychom neměli děti, tak by to ani tolik nevadilo. Město celkově je skvělé na dovolenou, ale ubytování a organizace mají co vylepšovat.
S plážemi jsme byli spokojení, hezké místo s více možnostmi.
UbytováníBylo jakž takž v pořádku, ale kdybychom se neozvali, tak půl věcí nefungovalo. Asi vzhledem k rychloúklidu kvůli našemu brzkému příjezdu nebylo příliš čisto. Matrace pod prostěradly zatečené... Kladně hodnotíme velkou příjemnou terasu.
Jaroslav Stano
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byl jsem velice spokojen, delegatka supr, kdykoliv informace na vse poskytla. Cesta a řídící skvělí. Hotel krásný a i okolí. Půjčovna aut a kol také prima. Jen Wi-Fi špatný signál nefungovala, ale nevadí to už je malickost
Byl jsem velice spokojen, delegatka supr, kdykoliv informace na vse poskytla. Cesta a řídící skvělí. Hotel krásný a i okolí. Půjčovna aut a kol také prima. Jen Wi-Fi špatný signál nefungovala, ale nevadí to už je malickost
Pěkný okoli
StravaStrava vlasni
UbytováníSupr
Václav L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme zde velmi spokojení, apartmán byl čistý a prostorný, příjemně klimatizovaný, měli jsme dostatek prostoru i pro veškeré naše nafukovací věci, kola, kočár. Majitelka byla velmi vstřícná a přátelská, nabídla nám nadstandardní služby. Velmi jsme ocenili bezbariérový přístup do apartmánu.
Byli jsme zde velmi spokojení, apartmán byl čistý a prostorný, příjemně klimatizovaný, měli jsme dostatek prostoru i pro veškeré naše nafukovací věci, kola, kočár. Majitelka byla velmi vstřícná a přátelská, nabídla nám nadstandardní služby. Velmi jsme ocenili bezbariérový přístup do apartmánu.
pláž je čistá, udržovaná, je blízko, i s malým dítětem jsme tam byli do pěti minut.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Iva Lokvencová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž 200 m od míta bydliště, jsem si představovala jako oblázkovou pláž... namísto toho tam všude byly skály a s dítětem se tam dá koupat hodně těžko. Nebyla jsem vůbec spokojená. Informace pláž byla zavádějící.
Pláž 200 m od míta bydliště, jsem si představovala jako oblázkovou pláž... namísto toho tam všude byly skály a s dítětem se tam dá koupat hodně těžko. Nebyla jsem vůbec spokojená. Informace pláž byla zavádějící.
viz celkové shrnutí
Stravavlastní
Ubytováníspokojenost
Jan Růžička
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byl sem na místě po roce,zkusil apartman druhy ze dvou a k zadnym změnám od loňská nedošlo:)Snad jen byla již začala funkční sprcha a apartmán 2 je prakticky stejný s prvním..Takže odkazuji na první recenzi.Ještě oproti ni byly majitele stedrejsi:)Dostali SME 1l rakije apod. Takže..stále lze doporučit pro klidnou rodinnou dovolenou bez luxusu ale vsimfunkcim a výhledem na mori 5 min pěšky od malé oblázkové pláže,která ale staci:)
Byl sem na místě po roce,zkusil apartman druhy ze dvou a k zadnym změnám od loňská nedošlo:)Snad jen byla již začala funkční sprcha a apartmán 2 je prakticky stejný s prvním..Takže odkazuji na první recenzi.Ještě oproti ni byly majitele stedrejsi:)Dostali SME 1l rakije apod. Takže..stále lze doporučit pro klidnou rodinnou dovolenou bez luxusu ale vsimfunkcim a výhledem na mori 5 min pěšky od malé oblázkové pláže,která ale staci:)
Jan Růžička
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Fotky nelžou, nad rámec toho je k dispozici grill. Majitelé neumí cizí řeči, ale jejich dospělé děti, které se zde po většinu sezóny zdržují, ty zvládají AJ...S těmi se bylo na všem možné dohodnout. Nadto zařídili i sousedům po autonehodě vše co bylo v jejich silách, a to včetně telefonátů s autoservisy, policií apod... Bydlení průměrný apartmán (netěsnící sprcha, ale jinak vše funkční :o)
Centrum je v Rogoznici s vyžitím a obchody - 5min autem od apartmánu, pěšky do 40 min procházkou
Fotky nelžou, nad rámec toho je k dispozici grill. Majitelé neumí cizí řeči, ale jejich dospělé děti, které se zde po většinu sezóny zdržují, ty zvládají AJ...S těmi se bylo na všem možné dohodnout. Nadto zařídili i sousedům po autonehodě vše co bylo v jejich silách, a to včetně telefonátů s autoservisy, policií apod... Bydlení průměrný apartmán (netěsnící sprcha, ale jinak vše funkční :o)
Centrum je v Rogoznici s vyžitím a obchody - 5min autem od apartmánu, pěšky do 40 min procházkou
v dostupnosti dostačující 2 malé pláže s "oblázky" - vhodné pro děti, dále skalnatá mola, skály...Chorvatsko... :o)
Stravabez stravy
UbytováníSplnilo očekávání a i s ohledem na cenu si není nač stěžovat...nad rámec toho bylo příjemným překvapením výhledu na moře i to, že na něm byl maják :o)
Službygrill, pozornost majitelů fíky a meloun
Jarmila Madějevská
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krása
Krása
Na pláž jen pár schodů a lidí přiměřeně
UbytováníCelkem fajn
Slavomír F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Slušný penzion a velmi vstřícní majitelé.
Slušný penzion a velmi vstřícní majitelé.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Další města ve stejné lokalitě