Severní Dalmácie: Našli jsme pro vás 259 hotelů

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.
Řadit podle:

Apartmány Tomo Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

Apartmány Tomo recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 8 lidí)

Peter J.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ivana Dvorska

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Cena 4,0 / 5

Pláž

kamenita,jezdej u ni auta. Bez odpadkovych kosu. Nejsou sprchy.

Ubytování

ciste, mensi mistnosti

Apartmány Nina (Sv. Filip i Jakov) Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie

Apartmány Nina (Sv. Filip i Jakov) recenze

Nehodnoceno (hodnotili 2 lidé)

Lenka V.

Hodnocení 2,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Starší budova, žaluzie lze stáhnout jen do poloviny balkónových dveří. Jak jsme zjistili od ostatních ubytovaných, problém je ve většině apartmánů. Při vyšších teplotách by se hodila klimatizace.

Starší budova, žaluzie lze stáhnout jen do poloviny balkónových dveří. Jak jsme zjistili od ostatních ubytovaných, problém je ve většině apartmánů. Při vyšších teplotách by se hodila klimatizace.

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Nejbližší pláž nebyla moc pěkná. Chodili jsme jinam, ale ta byla o něco dále.

Strava

Měli jsme vlastní stravu.

Ubytování

Příliš měkké matrace, proleželé.

Služby

Při problémech s elektřinou - vařič byl zřejmě vadný a vyhazoval elektřinu - nám byl přidělen jiný apartmán, což hodnotíme kladně.

Dana Viskupová

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

veľmi dobrý

veľmi dobrý

Strava 4,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

dobrá

Strava

dobrá

Ubytování

Sparťanské

Služby

priemerné

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Kemp Cuka Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie

Kemp Cuka recenze

Nehodnoceno (hodnotili 3 lidé)

Zdeněk Holouš

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Vše odpovídalo očekávanému.

Vše odpovídalo očekávanému.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Lidí na veřejných plážích mnoho, jako na čínském koupališti, ale na placených lidí méně.

Ubytování

Výborné, dle představ.

Lucie F.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Apartmány Miletič Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie, Sveti Filip i Jakov

Apartmány Miletič recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 5 lidí)

Libor B.

Hodnocení 3,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celkem přijatelné, velkou nevýhodou parkování. Velmi malé místo u pensionu. Parkoval jsem na vzdáleném parkovišti.

Celkem přijatelné, velkou nevýhodou parkování. Velmi malé místo u pensionu. Parkoval jsem na vzdáleném parkovišti.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Dvě pláže, asi velmi těžko písčité jak bylo v prospektu. Písek na dvaceti metrech, kde se tísnili všichni a kdo přišel později, ležel na kamení. Jedna pláž bez zázení.

Strava

Mněl jsem vlastní.

Ubytování

Uspokojivé, bez větších připomínek.

Služby

Žádné nebyly.

Monika Pecková

Hodnocení 2,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Apartmány Miletič by som už určite nevolila, ani nikomu neoporúčala.

Apartmány Miletič by som už určite nevolila, ani nikomu neoporúčala.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž a rovnako more je čisté, krásne. Veľká možnosť výletov po okolí /Zadar, Šibenik, národný park Krka/. Lokalitu určite odporúčam, apartmány Miletič nie.

Strava

vlastná. Nie som sympatizant vyvárania na dovolenke, no tu by to bolo dosť nekomfortné

Ubytování

My sme boli ubytovaní konkrétne v štúdiu č.4,dvaja dospelí plus 10 ročné dieťa, platili sme plné tri osoby, to znamená že by tam teoreticky mohli bývať tri dospelé osoby.No skutočne len teoreticky. Kuchynka je malá, stiesnená, v podstate len v úzkej chodbičke umiestnená chladnička, sporák a oproti skrinky kuchynskej linky takým spôsobom, že rúru sporáka otvoríte len zboku. Takže nejaké vážnejšie varenie určite nepríchádza do úvahy.Kúpeľňa je takisto malá, problém bol zavesiť si tri uteráky a nakoľko prístup na balkón, na ktorom je aj sušiak, je cez chodbu osušky sme mohli sušiť len tam. Na úzkom balkóne sú dve stoličky, keď sme si chceli sadnúť všetcia traja, museli sme preniesť stoličku z izby. Okno v kuchyni sa otvára na terasu vedľajšieho apartmánu-dosť nepríjemné, okno v izbe je asi 40 cm od podlahy, aby sme ho otvorili, bolo potrebné odtiahnuť prístelku. Okno v kúpeľni je vedľa toalety v takej výške, že pri použití toalety máte otvorené krídlo okna na úrovni očí-komické :). Zrkadlo v kúpeľni je neprimerane vysoko, iné zrkadlo v štúdiu k dispozícii nie je. Celkovo je štúdio č.4 na 2.poschodí malé, stiesnené, pre 3 osoby rozhodne nepostačujúce. Problém je však v tom, že nemáte možnosť vybrať si, Ktoré štúdio Vám "pridelia" sa dozviete až z dispozícií ktoré dostanete k zájazdu. Neverte fotkám s priestranným a moderne zariadeným apartmánom, všetky také rozhodne nie sú. Našťastie pošasie nám vyšlo, takže sme neboli nútení zostávať vo vnútri.

Služby

žiadne, išlo o apartmány. Zarazilo ma že správkyňa apartmánového domu žiadala od nás vykonať pred odchodom pozametať a umyť dlážku. Nakoľko je záverečné upratovanie v cene, jej požiadavku som odignorovala.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Lavanda Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie, Božava (Dugi Otok)

Lavanda recenze

Nehodnoceno (hodnotili 4 lidé)

David Ž.

Hodnocení 3,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celková spokojenost převažuje s opravdu drobnými výtkami.

Celková spokojenost převažuje s opravdu drobnými výtkami.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Přístup do moře z betonových ploch.. nevhodné pro děti, moře pěkné a čisté. Hotel je situován na severovýchodním svahu, je na něm tedy dříve stín a chladněji. Na ostrově se ale nachází jedna z nejhezčích pískových pláží a doprava k ní je cca 20 min vláčkem/5 min autem od hotelu.

Strava

Strava byla na dobré úrovni, snídaně byly každý den zcela totožné. Nealko nápoje, pivo a víno zdarma k jídlu. Jen systém uspořádání výdeje stravy by potřeboval optimalizovat zejména pak u večeří stejně jako čas výdeje večeře od 19:00 (dost pozdě pro rodiny s dětmi).

Ubytování

Hotelový komplex není vhodný pro invalidy a rodiny s kočárky z důvodu umístění celého hotelového komplexu ve strmém svahu... přístup je ke všem ubytovacím jednotkám zejména po schodech. Vzhled a vybavení pokojů odpovídá hodnocení hotelu (3 hvězdy) tak jak je uvedeno. Úklid na pokoji každý den, výměna ložního prádla dle potřeby, výměna ručníku každý den.

Služby

Bazén, půjčovna kol, posilovna, wellness, bar, internet za poplatek (v kavárně zdarma)

jozefina badidova

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Bola to naša najsuper dovolenka :-) Hľadali sme pokojné mieste a toto splnilo naše všetky očakávania. Bol tam kľud, žiadne obchodné centra, hypermarkety, ziadne diskoteky, ziaden hluk....domaci si ziju svoj pokojny pomaly zivot a toto presne sme hladali. Klientela v hoteli bola prevažne rakúsky dôchodcovia, čo nám vyhovovalo, lebo nikto nerobil bordel na chodbách ani izbách.

Dugi Otok, je prekrásne miesto, ochránené od ruchu veľkomiest, je tam krásna príroda. Oplatí sa isť pozrieť Slane jazero, alebo národny park Kornati. Plánujeme sa sem vrátiť.

Bola to naša najsuper dovolenka :-) Hľadali sme pokojné mieste a toto splnilo naše všetky očakávania. Bol tam kľud, žiadne obchodné centra, hypermarkety, ziadne diskoteky, ziaden hluk....domaci si ziju svoj pokojny pomaly zivot a toto presne sme hladali. Klientela v hoteli bola prevažne rakúsky dôchodcovia, čo nám vyhovovalo, lebo nikto nerobil bordel na chodbách ani izbách.

Dugi Otok, je prekrásne miesto, ochránené od ruchu veľkomiest, je tam krásna príroda. Oplatí sa isť pozrieť Slane jazero, alebo národny park Kornati. Plánujeme sa sem vrátiť.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž bola priamo v areáli hotela, ale typická chorvátska, betónové platne, alebo kamene, do vody po rebríku. V blízkosti je ale pláž sakarun, tam je piesok. Nie je to úplne jemnučký piesok ako na plážach Španielska, či Talianska, je troška hrubší, na pláži su aj biele okruhliaky, na ľavej strane je pláž úplne piesková až po bar, na pravo viac kameňov. Vo vode, ale už asi po 2 metroch je piesok všade. Pláž je plytká, pre detičky ako stvorená, slniečko ju rýchlo krásne prehrialo. Voda je krásna modrá, človek ma sem-tam pocit, že je v Karibiku :-) Na pláži je krásny bar s občerstvením, okrem nápojov sa tam dalo aj zahryznúť, ale len také tousty rýchle.

Boli sme ešte na pláži Veli Žal, asi 8km od mesta Božava, krásna, malá, schovaný pláž. Boli sme na nej asi len zo 10 ľudí. Tá je už ale okruhliaková, treba topánky. Dá sa tam ale šnorchlovať, manžel dokonca objavil v hlbšej vode aj chobotničku a iné krásne ryby.

Boli sme ešte na malej pláži v mestečku Verunič, tiež krásna pláž. Boli sme tam autom, tak sme našli stále nejaké krásne miesta, kde sa dalo okúpať, alebo len tak oddychovať.

Za celý pobyt sme nenarazili na jediného ježka ani na jednej pláži.

Strava

Strava bola formou bufetových stolov. Mali sme polpenziu. Na obedy sme chodili do blízkych reštaurácií. Raňajky boli stále tie isté, ale každý deň bolo z čoho vybrať. Vajíčka, varené, volské oka, praženica. Parky 2 druhy. Salámy, syry, džemy, čokoláda, cerealie, rôzne pečivka, buchty, jogurty, tvaroh, kompotované ovocie, káva, čaj, miestne nápoje.
Večere boli obmieňané. Stále boli, hranolky, kaša, alebo ryža, grilované mäsko, ryby na rôzne spôsoby, soté, stôl s chladenými šalátmi, zelenina, polievka bola každý večer nejaká, vždy hustá. K večery bolo pivo, vino, miestne nápoje, pri výmene rakúskych turistov a aperitív. U nás so stravou spokojnosť.

Ubytování

Ubytovanie nebolo žiaden luxus, bolo tak naše lepšie 2*. Ale bolo čistučko a všetko vyvoňané. Komplet klimatizované, aj chodby. Kúpelňa stále čistá. Uteráky menili denne, denne sa aj upratovalo. Prádlo menili za 7 dní 2x.
Na izbe bola k dispozícií telka, chladnička, samostatne ovládaná klimatizácia, fén. Sprchovací kút. Vybavenie akurát. Nám vyhovovalo.

Služby

Hotel mal k dispozícií bazen aj betónovú pláž. Lehátka bez poplatku. Bola možnosť zapožičať si bicykle. V meste aj skútre. Od hotela chodí vláčik (za poplatok) na pláž sakarun. Tiež vozí ľudí aj späť. Nevyužili sme, boli sme autom.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

od 5 263 za os.

Apartmány Željko I., Željko II., Valentina a Zita Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie, Privlaka

Apartmány Željko I., Željko II., Valentina a Zita recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 5 lidí)

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zdeněk P.

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Byli jsme velice spokojeni, mile prekvapeni, jak vse funguje. Deti i my rodice jsme si dovolenou opravdu uzili a mame velmi prijemne vzpominky. Misto i okoli krasne a klidne.

Byli jsme velice spokojeni, mile prekvapeni, jak vse funguje. Deti i my rodice jsme si dovolenou opravdu uzili a mame velmi prijemne vzpominky. Misto i okoli krasne a klidne.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

K plazi jsme to meli jen kousicek a byli jsme neskutecne spokojeni, cista plaz, krasne cista voda. Opet pro rodiny s detmi velice doporucuji, sestup do vody luxusni, hodne daleko byla voda stale melka a tak se deti mohli v klidu cvachtat aniz by jim hned za zady stali rodice. Hlidali jsme je z plaze a vedeli ze neni co by se jim mohlo ve vode stat, mohli hrat micove hry, vyradit se, aniz by se bali ze to bude hluboke. Vlny byly mirne, takze ani toho se nebylo treba bat. Pro snorchlovani stacilo zajit daaaal a stale byla voda krasne cista, pozorovali jsme ryby, nasbirali si i musle. Rano jsme sli k mori, v poledne se pred nejvetsim sluncem zasli schladit na zmrzlinu, ci odpocinout a pritom zanechali vsechny veci na plazi (deky, rucniky, destnik...) nikdy nic se neztratilo, delala to tak opavdu vetsina navstevniku a byla to take mila vyhoda. Vpodstate bychom ani boty do vody nepotrebovali, ale byli jsme klidnejsi kdyz je deti meli.

Strava

Snidane dobre vzdy na stole bylo na vyber z vice moznosti, snad jen trochu vice masla by neuskodilo. Moznost odnest si snidani sebou byla necekana a prijemna. Libilo se nam ze k snidani i veceri bylo vzdy podavano i ovoce ci zelenina. Vecere teple a ani jednou se nam nestalo, ze bychom ji nejedli. Dobra kombinace lehkeho tepleho jidla, kterou clovek potrebuje pri takovych teplotach, protoze jsme si rikali ze snad ani na nic tepleho nemame chut, ale po prichodu jsme s chuti snedli vse.

Ubytování

Dle fotogafii jsme jiz vedeli do ceho mame jit a realita byla jeste lepsi. Apartman naprosto vystacujici, ciste pokoje, vybavena kuchynka, wc atd. Velkou vyhodou byl balkon, moznost ususeni pradla a pro rodiny s detmi opravdu krasna klidna cast pro traveni dovolene.

Služby

Na pokoji byly jiz pripravene pripravky do zasuvky proti komarum, coz jsme necekali a tudiz nemuseli porizovat sami. Meli jsme chvilkovy problem s wc a byl rozbity destnik na balkone, po nahlaseni byla pani hned ochotna destnik vymenit a wc opravit, opravdu vrele, mile jednani. Moznost vyletnich lodi jsme vyuzili a byli nadseni. Animacni program byl opravdu pekny, zazivny a take spestreni pri pobytu.

Apartmány Jadranka Guberovič Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie, Primošten

Apartmány Jadranka Guberovič recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 12 lidí)

Josef Šimáček

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Klidne misto, ciste more, krasna krajina, vynikajici majitele

Klidne misto, ciste more, krasna krajina, vynikajici majitele

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Uzasne ciste more plne ryb. Vyhled na otevrene more. Pobrezi skalnate, clenite, velka hloubka hned u brehu. Pro plavce vyborne.

Strava

Vlastni. V Bilu neni obchod ani cukrarna. Jen v pul osme sem dojizdi pekar.

Ubytování

Ubytovani v pohode. Vse absolutne ciste, perfektne upravene okoli apartmanu - pani majitelka pecuje o kyticky, vyzdobu... V apartmanu neni mikrovlnka a rychlovarna konvice, jinak vse.

Služby

Naprosto uzasni majitele. Mili, vstricni, komunikativni, oba mluvi cesky. Maximalni spokojenost.

Lenka Svobodová

Hodnocení 3,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená byla příjemná, ale pláže byly dále než je uvedeno, myslím ty ke koupání. Příjemné klidné prostředí, ale vadilo nám, že tam není pekařství, tabák atd..., v Billu není vůbec žádný obchůdek nebo konzum, vše je 5 km až v Primošténu.

Dovolená byla příjemná, ale pláže byly dále než je uvedeno, myslím ty ke koupání. Příjemné klidné prostředí, ale vadilo nám, že tam není pekařství, tabák atd..., v Billu není vůbec žádný obchůdek nebo konzum, vše je 5 km až v Primošténu.

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Moře je super na potápění, je velmi čisté

Ubytování

Ubytování čisté, dobře vybavený apartmán

Puntamika Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie

Puntamika recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Josef Petzold

Hodnocení 1,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Bohu žel, dovolenou nám zkazilo ubytování - dle uzavřené smlouvy jsme měli být ubytováni v "rodinném pokoji" v hotelu DONAT, což měly být dvě propojené místnosti s balkonem a příslušenstvím, o celkové výměře cca 50 m2. Místo tohoto ubytování jsme byli ubytováni v "hotelu" PUNTAMIKA, což je turistická ubytovna kategorie "0", s komůrkami o velikosti max 12 m2, temnými chodbami, evidentně před rekonstrukcí, s výhledem na zaparkovaná auta. Nechutné, nepřijatelné ubytování, které nám úplně zkazilo dovolenou. Služby jsme čerpali v hotelu DONAT, kde ovšem bazén je mnohem menší, než uváděla reklama, a celkově jde o technicky zastaralý hotel s recepcí, kde neumí slovo německy, ač jsme prostřednictvím CK přijeli jako klienti německé cestovní kanceláře. Shrnutí - hrozná dovolená, a už nikdy více !!

Bohu žel, dovolenou nám zkazilo ubytování - dle uzavřené smlouvy jsme měli být ubytováni v "rodinném pokoji" v hotelu DONAT, což měly být dvě propojené místnosti s balkonem a příslušenstvím, o celkové výměře cca 50 m2. Místo tohoto ubytování jsme byli ubytováni v "hotelu" PUNTAMIKA, což je turistická ubytovna kategorie "0", s komůrkami o velikosti max 12 m2, temnými chodbami, evidentně před rekonstrukcí, s výhledem na zaparkovaná auta. Nechutné, nepřijatelné ubytování, které nám úplně zkazilo dovolenou. Služby jsme čerpali v hotelu DONAT, kde ovšem bazén je mnohem menší, než uváděla reklama, a celkově jde o technicky zastaralý hotel s recepcí, kde neumí slovo německy, ač jsme prostřednictvím CK přijeli jako klienti německé cestovní kanceláře. Shrnutí - hrozná dovolená, a už nikdy více !!

Strava 3,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž kamenitá (s tím jsme počítali), voda ovšem plná chaluh, za což CK nemůže. Jakýkoliv plážový servis chybí - není bar, nejsou na pláži lehátka, chybí jakékoliv "atrakce" typu pronájem šlapadel, jízda na "banánu", vodní lyže, půjčovna vodních skůtrů...

Strava

Strava pestrá, vždy výběr, ovšem nacpaná jídelna, takže byl problém si sednout. Strava byla to nejlepší, co zájezd poskytl, ovšem - zažili jsme v Chorvatsku už mnohem lepší stravování .

Ubytování

Nechutné, přímo odporné ubytování v jiném hotelu v jedné "komůrce" o velikosti max 12 m2, ač jsme měli zaplacené a ve smlouvě jasně uvedené ubytování v rodinném pokoji (dvě místnosti + přísl. + balkon) o výměře cca 50 m2.

Služby

Služby hotelu - nemůžeme posoudit hotel DONAT, kde jsme rozporu se smlouvou nebyli ubytováni - ale hotel PUNTAMIKA je turistická ubytovna té nejhorší kategorie, kde bych bez rekonstrukce neubytoval ani ukrajinské válečné uprchlíky. Temné chodby, minipokoje, pidikoupelny, výtah z roku 1955... Okolo bazénu bez obsluhy, al inclusive bar jen v hotelu Donat uvnitř, kam zakazovali vstup v plavkách... Celkově velmi nepovedená dovolená. CK po celou dobu dovolené nezvládla poskytnout kontakt na delegáta cestovní kanceláře, který měl být dle smlouvy v ceně zájezdu a měl se pohybovat v oblasti severní Dalmácie. Nemohli jsme proto, klidně v němčině, zájezd reklamovat přímo na místě, neboť recepce na naše protesty ohl. ubytování nereagovala (a nikdo neuměl německy) a rovněž CK naše písemné reklamace doposud ignorovala. Jsem připraven podat žalobu na náhradu škody.

Bluesun hotel Alan Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie, Starigrad - Paklenica

Bluesun hotel Alan recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 29 lidí)

Zlata J.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Alexandra T.

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

od 20 450 za os.

Vily Miran Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pirovac

Vily Miran recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 11 lidí)

Rastislav Ušiak

Hodnocení 1,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celkovo v poriadku, keďže človek má takú dovolenku, ako si ju spraví. Pláž pri ubytovaní v pohode, malinká, plno detí a dôchodcov, bar nad plážou fajn, druhá dlhá pláž pekná, s pekným výhľadom na ostrov Murter, baríky popri pláži, skákací hrad, požičovňa lodiek, skútrov. Kúštik do centra Pirovacu, malá, príjemná dedinka s reštikami, obchodíkmi a obchodmi na nákup potravín. Pozitívom je parkovanie priao pri ubytovaní, ktoré ale bolo tragické.

Celkovo v poriadku, keďže človek má takú dovolenku, ako si ju spraví. Pláž pri ubytovaní v pohode, malinká, plno detí a dôchodcov, bar nad plážou fajn, druhá dlhá pláž pekná, s pekným výhľadom na ostrov Murter, baríky popri pláži, skákací hrad, požičovňa lodiek, skútrov. Kúštik do centra Pirovacu, malá, príjemná dedinka s reštikami, obchodíkmi a obchodmi na nákup potravín. Pozitívom je parkovanie priao pri ubytovaní, ktoré ale bolo tragické.

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Dve pláže, maličká, celkom pekná zátoka, tichá a nudná bez živote výhodou pekný bar priamo pri mori. Na opačnú stranu veľmi pekná, dlhá pláž s prevismi stromov pre potrebu tieňa, pekné bary popri, skákací zábavný hrad v mori bol pre decká .super.

Strava

Vlastná, takže podľa svojej chuti, večere v reštikách celkom fajn., samozrejme drahšie.

Ubytování

Špinavý, ošarpaný domček, dve samostatné izby. Kúpeľňa dostatočná, ale inak.. Rozpadajúce sa dvere, ani jedny sa nedali zavrieť, odpadnuté ovísajúce kľučky, vypínače. Na zemi špina, koberce v izbách nikto nevysával min rok. Kuchynská linka rozpadjúca sa, " vybavená " viac ako skromne. Elektrika svetlo na terase nefunkčné, deky na prykrytie v posteli nechutné. Gauč v kuchyni s poťahom, na ktorý by som nepoložil ani len batožinu.
Samozrejme bez klímy, takže spanie náročné, pri otvorených oknách bez vzduchu. Ale aspon nebolo treba použiť tie nechutné deky na prykrytie. Matrac pod plachtou... ufff

Služby

nevyužili sme nč, len hotelový bar nad plážou.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Dominika L.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Vše skvělé.Nejlepší byl přístup na pláž,kterou jsme měli pár kroků od dveří apartmánu.

Vše skvělé.Nejlepší byl přístup na pláž,kterou jsme měli pár kroků od dveří apartmánu.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Apartmány Maria Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie, Sveti Filip i Jakov

Apartmány Maria recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 45 lidí)

Andrea A.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Výborná dovolená, doporučuji.

Výborná dovolená, doporučuji.

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Příjemný vstup po schodech. Kdo chtěl mohl na písčitou část pláže. Plážový bar. Lehátka a slunečníky za poplatek. Moře čisté.

Strava

Bez stravy.

Ubytování

Ubytování vynikající, paní domácí je velmi příjemná a ochotná paní. Apt. čistý, vybavení moderní. Kuchyň vybavená.

Karol V.

Hodnocení 2,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Normálka, všude je hesky, když se počasí vydarí...

Normálka, všude je hesky, když se počasí vydarí...

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Nic moc, chodili sme inam, protože tam byl stále nejaký smrad z kanalizácie, či žumpy. Fakt!

Strava

Jednoduchá, každý den to samé: párek, vajíčko, chleba ve vajci trocu salámu a sýr, každý den tak isto.
Navyše nebola to žiadna reštaurácia ako bolo dohodnuté, ale len výdaj stravy v kempe!!!

Ubytování

Jednoduché, ale koupelna nejmenší na svete....

Služby

---

Apartmány Delfin Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie, Posedarje

Apartmány Delfin recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 5 lidí)

Ľudmila K.

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Anonym

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Alba Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie, Sveti Filip i Jakov

Alba recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 226 lidí)

Ján Senčák

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Cena za zájazd zodpovedala kvalite služieb. Ako žena, uvítala by som, keby na izbe bol fén. TV, keďže na izbe bola, aby bola v lepšej kvalite. Inak by mi nevadilo, keby tam vôbec nebola. Bolo by dobré, keby kuchynská časť mala varnú kanvicu, aby si bolo možné uvariť kávu. Veľmi unavujúce bolo čakanie na uvoľnenie izieb a po ukončení pobytu dlhé čakanie na odjazd autobusu.
Prekvapilo nás a aj trochu nahnevalo, že v cene zájazdu bola položka - príplatok za orientáciu na more - 25€, pričom to neznamenalo výhľad na more. Boli to zbytočne vyhodené peniaze.

Cena za zájazd zodpovedala kvalite služieb. Ako žena, uvítala by som, keby na izbe bol fén. TV, keďže na izbe bola, aby bola v lepšej kvalite. Inak by mi nevadilo, keby tam vôbec nebola. Bolo by dobré, keby kuchynská časť mala varnú kanvicu, aby si bolo možné uvariť kávu. Veľmi unavujúce bolo čakanie na uvoľnenie izieb a po ukončení pobytu dlhé čakanie na odjazd autobusu.
Prekvapilo nás a aj trochu nahnevalo, že v cene zájazdu bola položka - príplatok za orientáciu na more - 25€, pričom to neznamenalo výhľad na more. Boli to zbytočne vyhodené peniaze.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Dostupnosť na pláž bola vyhovujúca, pláž bola čistá a možnosť občerstvenia na pláži dostatočná.

Strava

Strava bola dobrá a pestrá. Ponuka ovocia mohla byť pestrejšia. V ponuke boli viacmenej iba jablká, zopár banánov a pomarančov, ktoré sa nám za celý pobyt ani neušli a úplne chýbali melóny.

Ubytování

Ubytovanie bolo okrem horepopísaného vyhovujúce. S ubytovaním sme boli spokojní.

Služby

Nevieme hodnotiť služby hotela, lebo sme žiadne nepotrebovali.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Tereza Foretová

Hodnocení 3,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolenou jsme si nakonec užili zejména díky krásnému městu Sveti Filip i Jakov. V městu je k dispozici mnoho služeb od stravovacích (restaurace, zmrzlina) až po zábavu (možnost vypůjčení lodě, paddleboardu, windsurfing, šlapadla, skákací hrad na vodě). V blízkosti hotelu Alba je také velký obchod Plodine, kde máte možnost si nakoupit. Zhruba 4km od tohoto města je další velmi pěkné město Biograd na Moru. Z hlediska zábavy se rozhodně nudit nebudete. Do tohoto města se určitě rádi vrátíme, ale rozhodně s jiným ubytováním.

Dovolenou jsme si nakonec užili zejména díky krásnému městu Sveti Filip i Jakov. V městu je k dispozici mnoho služeb od stravovacích (restaurace, zmrzlina) až po zábavu (možnost vypůjčení lodě, paddleboardu, windsurfing, šlapadla, skákací hrad na vodě). V blízkosti hotelu Alba je také velký obchod Plodine, kde máte možnost si nakoupit. Zhruba 4km od tohoto města je další velmi pěkné město Biograd na Moru. Z hlediska zábavy se rozhodně nudit nebudete. Do tohoto města se určitě rádi vrátíme, ale rozhodně s jiným ubytováním.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláže byly čisté, široké a máte možnost si vybrat hned z několika pláží. Jedna z nich je dokonce písková.

Strava

Strava v hotelu byla velmi dobrá. Měli jsme zakoupenou polopenzi. Snídaně i večeře formou bufetu. K snídani byl dost velký výběr jídla i pití. Lidé ubytovaní v hotelu mají k večeři navíc zdarma jeden nápoj dle jejich výběru další nápoj je za poplatek. Velkým nedostatkem bylo především velké množství lidí, kteří se stravovali v jídelně. Neměli jsme určený svůj vlastní stůl na celý týden, ale museli jsme si opravdu hlídat čas v kolik přijdeme na večeři i na snídani. Jinak čekáte ve frontě před jídelnou a čekáte až někdo dojí a uvolní vám stůl.

Ubytování

Ubytování v hotelu Alba bylo velkým zklamáním. Propálené koberce, staré vybavení pokoje i koupelny. Postele jsou staré s proleželými matracemi, na televizi naladíte pouze pár chorvatských programů a 1-2 programy v angličtině. Co se týká wi-fi připojení, podařilo se nám k ní připojit pouze první den, následující dny jsme využívali své soukromé připojení k internetu. Na pokojích NENÍ KLIMATIZACE a součástí pokoje je pouze NEFUKČNÍ stropní větrák. Připlatili jsme se za balkon na mořskou stravu....ovšem na moře skutečně NEVIDÍTE, před sebou vidíte pouze tenisové kurty. Nutno dodat, že jsme nakonec tuto 'stranu' ocenili kvůli čerstvému vzduchu, který alespoň trochu ochlazovat vzduch v pokoji. Balkon byl prostorný a zcela stačil. Součástí vybavení pokojů je i lednice s malým námrazníčkem. Co je třeba pochválit je čistota. I přes staré vybavení byl pokoj uklizený a čistý. Měli jsme možnost úklidu pokoje každý den i s výměnou ručníku.

Služby

Služby v hotelu byly dostačující. Možnost zakoupení pití v baru hotelu i možnost animačních programů. Personál vždy usměvavý a příjemný.

APARTMÁN TINA Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar

APARTMÁN TINA recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Apartmány Povljana Hodnocení: 3/5 Chorvatsko, Severní Dalmácie

Apartmány Povljana recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Lucie Bystrońová

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Super pro rodiny s dětmi, částečně stín od stromů, moře čisté a celkově jsme byli spokojení. Jen jsme podle katalogu čekali, že budeme trochu blíž pláže, 300 m to podle nás nebylo, ale zase nám to vynahradil pohled na moře z terasy.

Strava

Zájezd byl bez stravy, nabídka místních restaurací dobrá, porce dostatečné a cena odpovídající.

Ubytování

Dům je celkem hezký, udržovaný. Apartmán je částečně rekonstruován, což nás vzhledem k nížší ceně překvapilo. Hezká nová kuchyň, celkem dobře vybavená. Standardní čistá koupelna. Pokoj s pohodlnou manželskou postelí a velikou skříní, byl fajn. Druhý pokoj nám, ale nesedl, dvě postele + přistýlka, každá postel úplně jiné výšky, takže druzí manželé ani neměli možnost postele srazit, navíc absolutně chyběla v pokoji skříń nebo alespoň komoda, pro uložení věcí! Z toho byl druhý pár trochu rozladěn. Terasa byla dostatečně velká, ale pouze se dvěma židlema, pro 5 dospělích trochu málo. Ale hlavně nám vadilo vosí hnízdo na terase (za které ovšem nikdo nemůže), naštětí jsme se všichni obešli bez štípance :) Naopak velmi mile nás překvapila klimatizace, se kterou jsme vůbec nepočítali. Celkově jsme ale vzhledem k ceně, byli s ubytováním celkem spokojeni.