Privátní pokoje Omiš - riviera Chorvatsko, Střední Dalmácie
Iveta W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Iveta W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Marek C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velká spokojenost
Velká spokojenost
přístup na pláž od ubytování jen 50m takže super, jen přes docela rušnou silnici zvláště v ranních hodinách. Pláž místy kamínková, místy betonová plata. Čistota pláže, no kdyby se lidi občas podívali za sebe, nebo vajgly od cigaret odnášeli a nezahrabávali je do kamínků tak by ta pláž vypadala hezky. Voda průzračná, ale moc mušliček tam nebylo.
Stravastravu jsme měli vlastní, ale na večeře jsme si chodili do místních restaurací, spokojenost.
UbytováníPokoj čistý a prostorný.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bohumila K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jana Kuricova
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytovanie bolo slusne a prijemne len tlak vody bol slaby a inak aj s okolim sme boli v celku spokojny.A akurat tie udaje o dlzke k dannnym apartmanom od CK sa dost podstatne lisili,s tym,ze nebola poslana ani spravna adresa,tak sme sa museli pytat domacich obyvatelov.Preto aj nas prichod bol v sklze o 5hodin.
Ubytovanie bolo slusne a prijemne len tlak vody bol slaby a inak aj s okolim sme boli v celku spokojny.A akurat tie udaje o dlzke k dannnym apartmanom od CK sa dost podstatne lisili,s tym,ze nebola poslana ani spravna adresa,tak sme sa museli pytat domacich obyvatelov.Preto aj nas prichod bol v sklze o 5hodin.
10 hviezdiciek ;-)
Stravatu sme mali vlastnu
Ubytováníubytovanie sme popisali v predchadzajucich riadkoch
Službynadmieru spokojny
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
elena M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc krasne misto s krasnymi plaži, pruhlednym modro-zelenym mořem a horami. Malebni mestečko, blizko Splitu, Cesta k plaži je celkem zanedbala. Je poznat ekonomická nestabilita regionu. Vhodne pro rodiny s detma
Moc krasne misto s krasnymi plaži, pruhlednym modro-zelenym mořem a horami. Malebni mestečko, blizko Splitu, Cesta k plaži je celkem zanedbala. Je poznat ekonomická nestabilita regionu. Vhodne pro rodiny s detma
vlastni
UbytováníUbytovani v soukromem penzionu. Asi 800 m od plaži. Obyvak s roukladaci pohodkou a ložnice se třema palandami. 2*WC, šatna.
Alena Kvapilová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme spokojeni. Paní se starala. Jediné co mi nevyhovovalo byla poloha apartmánu.
Byli jsme spokojeni. Paní se starala. Jediné co mi nevyhovovalo byla poloha apartmánu.
Pláž byla dobře přístupná a čistá. Voda taktéž. Fajn i pro malé děti.
StravaNa jídlo jsme si chodili do městečka. Jídlo měli výborné a za pěkné peníze. Za nás maximální spokojenost.
UbytováníVybavení a čistota ok, ale byla nefunkční varná deska. Takže něco si uvařit, měli jsme smůlu.
SlužbyCokoliv jsme potřebovali. vždy jsme se obrátili na naší delegátku. Vše nám vždy vše zařídila. Takže jsme s ní byli spokojeni.
Oksana Kolachuk
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dušan P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vhodné pre ľudí, čo hľadajú kľud, do najbližšieho obchodu 1km, do mesta 4km.
Vhodné pre ľudí, čo hľadajú kľud, do najbližšieho obchodu 1km, do mesta 4km.
Pláž veľká, keďže je to záliv, skalnato betonová, poloprázdna, nie je v okolí žiadny veľký hotel, iba apartmany, je to na ostrove, takže sa dá túlať, kúpať a potápať takmer hocikde.
UbytováníRodinný dom so 4 apartmánmi. Ubytovanie vyzerá nedávno rekonštruované, všetko čiste, pekné, žiadny technický problém, spálňa, kúpeľňa, v kuchyni rozťahovací gauč pre ďalšie 2 osoby. Majiteľ veľmi príjemný starší pán, ukecaný, rozprávali sme sa anglicky.
SlužbyZdarma wifi, klimatizácia, ktorú sme ale nevyužili, nebolo treba, parkovanie vo dvore.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Klaudia N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Štefan S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bedřich Šindelář
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
velmi spokojen
velmi spokojen
velmi spokojen
Stravabez stravy
Ubytovánívelmi spokojen
Službyuvítal bych lepší vybavení kuchyňky - MW trouba,varná konvice, sušák na prádlo rozkládací
Kateřina K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vila má dobře vybavné apartmány, ale přístup k vile, parkování a cesta k moři Vás odradí. Vila je ve VELMI prudkém kopci při parkování budete mít problém s prudkým výjedzem a následným zatočením na vyhrazené parkovací místo, které není přímo u vily. K pláži musíte také překonat rušnou magistrálu a podchod zde nenajdete. V letovisku je 1 malý obchod. Nedoporučuji.
Vila má dobře vybavné apartmány, ale přístup k vile, parkování a cesta k moři Vás odradí. Vila je ve VELMI prudkém kopci při parkování budete mít problém s prudkým výjedzem a následným zatočením na vyhrazené parkovací místo, které není přímo u vily. K pláži musíte také překonat rušnou magistrálu a podchod zde nenajdete. V letovisku je 1 malý obchod. Nedoporučuji.
K pláži přes rušnou magistrálu. Na plážích se místo dá najít, vezlmi pozvolný vstup do moře - dlouhé mělké pláže. Pro šnorchlování nejsou příliš vhodné.
StravaV letovisku je velmi málo restaurací apod. Naštěstí se zde nacházejí 2 kvalitní.
UbytováníPokoj a ubytovací zařízení byli v pořádku. Jen signál internetu není na všech pokojích stejný, pro tablety problém.
SlužbyDomácí byli příjemní.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ivan Dírer
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na ty schody bych tam jel znovu,protože Šolta je opravdu čistá a klidná.Na koupání bych doporučil spíše středisko Nečujam
Až na ty schody bych tam jel znovu,protože Šolta je opravdu čistá a klidná.Na koupání bych doporučil spíše středisko Nečujam
Naděžda P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lubomír Kůtek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkné místo, čistá voda, dostupnost obchodu a restaurací. Ubytování dost hrozné.
Pěkné místo, čistá voda, dostupnost obchodu a restaurací. Ubytování dost hrozné.
Musíte počítat se 180 schody, ale pláže je pěkná.
StravaBez stravy
UbytováníRelativně levné ubytování, ale přesto za tu cenu doporučuji nebrat! Dá se smířit s množstvím schodů, se slabou wifi nebo retro vybavením apartmánu, to je vše v pohodě. Problém je rozbitá a proleželá postel, na které se nedá spát, kuchyně plná mravenců a špína, kterou nejen vidíte, ale i cítíte. To si myslím, že by se v dnešní době už ani nemělo nabízet. O nedostatku jsem informoval delegáta i majitelku apartmánu.
Službyi o jar jsme si museli požádat
Filip Martin
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi klidná a pohodová dovolená. Moc se nám líbilo.
Velmi klidná a pohodová dovolená. Moc se nám líbilo.
Výběr ze tří pláží, přístup bez problémů.
StravaVařili jsme si sami, vybavení kuchyňky .....nic nechybělo.
UbytováníSkvělý výhled na moře.
SlužbyVelmi ochotní a milí majitelé.
Ivana Prušová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se třeni malými dětmi - byli jsme moc spokojení
Dovolená se třeni malými dětmi - byli jsme moc spokojení
Pláž písečná s pozvolným vstupem, čistá. Dětem se moc líbilo.
StravaStravu jsme měli vlastní, v místní restauraci se o nás starali na jedničku s hvězdičkou, dokonce byli ochotní pro děti uvařit i co neměli v jídelním lístku. To se mi v ČR ještě nestalo!!!
UbytováníUbytování čisté, vila voňavá, denně uklízené společné prostory, paní majitelka neskutečně milá a příjemná a kdykoliv nám vyšla vstříc.
Kateřina P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety