Vila Jelena Chorvatsko, Vodice
Simona B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 6 719 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Simona B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 6 719 Kč za os.
Pavlína S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Iva Gunarová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Denisa K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Radka V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Užasně milí majitelé. Pohodlné ubytování v klidné části kousek od moře
Užasně milí majitelé. Pohodlné ubytování v klidné části kousek od moře
Pláž kousek od ubytování. Kamenitá plá,ale s krásným vstupem do moře zejména pro děti. Je tam možnost být i ve stínu pod stromi. Průzračná voda. Nejsou tam ježci takže se nemusite bát že na nějakého šlápnete
UbytováníUbytování přijemné odpovídajíci nabýdce
SlužbySuper není co dodávat
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bola to príjemná dovolenka. Zrelaxovali sme a to je hlavné.
Bola to príjemná dovolenka. Zrelaxovali sme a to je hlavné.
Pláž bola blízko, aj keď po dni na pláži sa nám zdala neuveriteľne ďaleko. Ľudí bolo veľa, ale to nebolo nič prekvapivé. Pláže boli čisté, len niektorí ľudia si z nej v priebehu dňa robili smetisko. Vstup do mora bol pozvoľný, voda príjemná. Ani studená, ani teplá, taká akurát. Horšie to bolo s morom. Pri potápaní sme na dne mora videli všelijaké "poklady". Tie boli však vo väčších hĺbkach.
Pekné pláže boli aj napravo aj naľavo
Jedlo v hoteli Nikola bolo výborné. Raňajky síce moc neobmieňali, niekedy zelenina bola, niekedy nie, ale mohli sme zjesť, koľko sme chceli a večere boli sýte. Chuťovo tiež super. Báli sme sa, ako budú variť, ale obavy neboli adekvátne. Odporúčam najmä makrelu na grile.
UbytováníVcelku skromné, ale postačujúce. Nevýhodou bolo dusno na izbe či večerných hodinách. Nemohli sme ani okno otvoriť, lebo sa už muselo svietiť a do izbu nalietali komáre. Celkom nepríjemné štípance nechávali a museli sme si kúpiť niečo proti tým komárom. Potom sa už spalo dobre.
Ďalej boli nepríjemné ostré rohy na posteli. Bolo na izbe málo miesta pre dve osoby a odišla som s veľkou modrinou.
Kúpeľňa bola vcelku fajn. Len raz v noci, keď som chytila horúčku a išla som sa schladiť do sprchy tak bol vo vani čudný hmyz, ktorý som najskôr musela spláchnuť.
Celkový dojem bol priemerný, ale keby idem nabudúce, tak by som sa ubytovala inde. Mne ako študentke to vyhovovalo hlavne cenovo, takže som ani žiadny prepych ani neočakávala.
Nevyužívali sme, ale pani domáca bola veľmi milá a príjemná. Keď sa nám nepodarilo zaparkovať na nám vyhradenom parkovisku, ponúkla nám sama od seba vlastný dvor. Sama vybehla za nami von a navrhla nám to.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nebyla k dispozici předem nabízení možnost doplatit si klimatizaci.
Nebyla k dispozici předem nabízení možnost doplatit si klimatizaci.
Denisa T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jan Zelenka
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž je štěrková, velmi nepříjemná na ležení. To, že bylo mizerné počasí a studené moře, za to pochopitelně nemůže ani cestovní kancelář, ani Invie.
StravaVařili jsme si sami. Problém nebyl. Kuchyně byla dostatečně vybavená.
UbytováníObjednával jsem a zaplatil apartmán 2+1. Na místě jsem dostali apartmán 1+1, tzn. jednu maličkou ložnici, kde byly nacpány tři postele a jednu ještě menší kuchyňku. V apartmánu nebyly ručníky, ani toaletní papír a pokoj byl špinavý. Toto bydlení jsem jednoznačně odmítl a volal jsem majitelku cestovky. Ta mně sdělila, že je to takhle v pořádku a že na nic jiného nemám nárok. Majitelka apart. nám nabídla větší apartmán v patře, ale chtěla doplatek 100 euro. Usmlouval jsem to na 70 euro. V apartmánu nesvítilo světlo, kuchyně byla špatně vybavená, chyběly ručníky,toiletní papír a čistota nebyla nejlepší. Když jsme už byli ubytovaní, tak nám p. Moretti nabídla ubytování u své sestry v apartmánu Neven na konci Srimy. Ale těch 70 euro jsem musel zaplatit. Apartmán Neven byl standardní kvality s vybavením a balkonem. Ten byl v pořádku. Kdo mi ale vrátí těch 70 euro, které jsem musel zaplatit navíc za to, abych bydlel v té kvalitě, kterou jsem platil již v Praze?!
Stanislav J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jedna z nejhezčích dovolených, Vodice nádherná a lidé příjemní, hlavně delegátka.
Jedna z nejhezčích dovolených, Vodice nádherná a lidé příjemní, hlavně delegátka.
Pláž s malými oblázky, voda čistá, přístup do vody super, vhodné pro děti.
StravaStrava dobrá, malé porce. Ženám porce stačí, chlapi mají hlad. Ale v hospůdkách bylo dost lákadel, takže super.
UbytováníPokoj krásný, nově zařízený
Petr Staněk
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
spokojenost
spokojenost
pláž udržovaná v čistotě,voda čistá bez naplavenin,počet lidí přiměřeně k sezoně,možnost večerních dlouhých procházek i sportovního vyžití-doporučuji i rodinám s dětmi
Stravarozmanitost stravy snídaní i večeří velmi dobrá taktéž i obsluha , jako součást večeře bych ocenil nealko. nápoj
Ubytováníspokojenost doporučuji
Službyvelikost pokoje i čistota velmi dobrá
Jiří Školoud
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Můžu vřele doporučit.Velice pohodoví a vstřícní majitelé.
Můžu vřele doporučit.Velice pohodoví a vstřícní majitelé.
Pláže čisté a vhodné i pro rodiny s dětmi.
StravaVlastní
UbytováníUbytování skvělé a čisté.
Blanka Kopecká
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velká spokojenost, úžasné
Velká spokojenost, úžasné
Cesta k pláži trvala chůzí 10 min. Kamenitá i písčitá pláž, čistota, opět velká spokojenost
Stravavlastní strava
UbytováníSkvělé ubytování, Velká spokojenost
SlužbyUbytování v apartmánu - skvělé !!!!
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám líbila.Přeprava až do místa ubytování byla skvěle zorganizována, řidiči výborní.Ubytování hezké, jen nám nevyhověli s nejvyšším patrem a byly jsme v přízemí,kde jsme neměly žádné soukromí /parkování aut před okny ložnice, cesta která vedla na pláž na úrovni terasy.Majitelé milí,ale docela dost tabulek se zákazy. Nakonec jsme objevily kameru u bazénu...snad není i uvnitř domu...Dovolená byla fajn. Děkujeme.
Dovolená se nám líbila.Přeprava až do místa ubytování byla skvěle zorganizována, řidiči výborní.Ubytování hezké, jen nám nevyhověli s nejvyšším patrem a byly jsme v přízemí,kde jsme neměly žádné soukromí /parkování aut před okny ložnice, cesta která vedla na pláž na úrovni terasy.Majitelé milí,ale docela dost tabulek se zákazy. Nakonec jsme objevily kameru u bazénu...snad není i uvnitř domu...Dovolená byla fajn. Děkujeme.
Pláž jsme využívaly mimo městkou - Plava Plaža byla docela plná. Vstup do vody dobrý, ale asi 20 metrů stále po kolena.Ale nám to nevadilo.
StravaStravovaly jsme se sami.
UbytováníUbytování dostačující, čisté a příjemné.
SlužbyUbytování bylo v apartmánu.
Dana Morongová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Městečko Vodicie je velmi pěkné. Jezdili jsme na pláž do Srimy, kde byl pozvolný přístup do moře ideální pro malé děti.
Městečko Vodicie je velmi pěkné. Jezdili jsme na pláž do Srimy, kde byl pozvolný přístup do moře ideální pro malé děti.
Pláž ve Vodici byla pěkná, čistá a plná lákadel. Pláž ve Srimě měla pozvolný přístup do moře a byla méně obsazená.
Stravavlastní
UbytováníUbytování bylo velmi pěkné v nádherné vilce.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Diana Junasová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojnost.
Spokojnost.
Katerina P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Очень довольны отпуском. Курорт очень красывый, много кафе, баров и ресторанов, красивая набережная.
Очень довольны отпуском. Курорт очень красывый, много кафе, баров и ресторанов, красивая набережная.
Пляж недалеко от виллы, чистый, вода тоже чистая и прозрачная. Мелкая галька.
UbytováníБольшая терраса, просторная кухня, от террасы видно море. Все оборудовано. Рядом магазин продуктовый и пекарня
Был хороший вай-фай, кондиционер за отдельную плату
Adéla Juříková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla super. Ubytování a počasí dobré. Moc jsem si to užili.
Dovolená byla super. Ubytování a počasí dobré. Moc jsem si to užili.
Celkově prostředí bylo suprové.
StravaSnídaně by mohli být více barevné. Zelenina, ovoce. Večeře byli super.
UbytováníUbytování nám vyhovovala, žádné výhrady jsme neměli. Akorát nám nefungovala wifi, ale to nám až tak nevadilo.
A klimatizace nebyla přímo v pokoji. Jinak jsme byli spokojení.
Denisa Švecová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemná dovolená , kvalita odpovídala ceně.
Příjemná dovolená , kvalita odpovídala ceně.
Dostupnost pláže - asi 50 m od ubytování. Velmi čistá pláž s dobrým přístupem do moře.
UbytováníUbytovací zařízení - Vila Roberta - bylo úžasné, kousek od pláže s velkou terasou a pokoj příjemně zařízen
Michal K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
-dobra cena
-blizko od plaze
-tichsia lokalita
-velmi ochotna a prijemna delegatka
-dobra cena
-blizko od plaze
-tichsia lokalita
-velmi ochotna a prijemna delegatka
-voda cista, priezracna
- v tomto termine /prvy septembrovy tyzden/ ziadna masova akcia, dost miesta aj na plazi aj vo vode
-plaz kamienkova, relativne cista, moznost zapozicania lehatka
-vlastna, blizko je obchod a niekolko restauracii s rozumnymi cenami
Ubytování-utulne ubytovanie
-prijemna majtelka
-vyhlad na more z balkona
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Jiří Fejt
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dojem dobrý
dojem dobrý
vše celkově odpovídalo nabidce CK ,ale moc přelidněno
Stravastrava výborná jelikož jsme se stravovali sami
průměr
Dmytro Dubarets
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Klidné, čisté, velké parkoviště. Místo pro grilování. Uzavřené území. 5 minut chůze k moři. Super.
Klidné, čisté, velké parkoviště. Místo pro grilování. Uzavřené území. 5 minut chůze k moři. Super.
Ondřej S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmán B byl dobře vybavený, místo v klidné čtvrti, majitel ochotný a mily. Je koncipován jako 2+2, ale přijde mi mensi. Z velikosti jsme byli zklamany. Pláže ve Vodici pekne, pro rodinu ideální. V blízkosti místa na výlety. Doporučuji.
Apartmán B byl dobře vybavený, místo v klidné čtvrti, majitel ochotný a mily. Je koncipován jako 2+2, ale přijde mi mensi. Z velikosti jsme byli zklamany. Pláže ve Vodici pekne, pro rodinu ideální. V blízkosti místa na výlety. Doporučuji.
Dostupnost od ubytování pěšky dle mého delší,než je uváděna,ale jde se po rovince, nevadilo nam. Pláže krasne, dlouhé,v rovině,pozvolný vstup do moře. V Chorvatsku jedny z něj. Pro děti ideál. V části Srima není úplně hlava na hlavě. V centru Vodice to je už hustější zalidnění.
StravaNebyla objednaná.
UbytováníApartmán B byl pro rodinu se dvěma dětmi malý. Jinak oceňuji čistotu, vybavení kompletní, moderní. V popisu chyběl kuchyňský kout,který jsme raději ověřovali e-mailem. Je tam uvedena dětská pristylka, vzhledem k velikosti by se tam asi nevesla. Popis ubytování dle mého není zcela správný.
SlužbyMajitel ochotný a milý, poradil s výlety. Opravdu rodinná atmosféra. Gril čistý. Domluvit se dá česky i anglicky.