Apartmány Ere Chorvatsko, Vodice
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Richard P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Príjemný apartmán cisto fajn vybavenie
Príjemný apartmán cisto fajn vybavenie
K pláži sme to mali asi 8 minút peši cca 400 metrov.Plaz bola kamienkova voda čistunka ľudí veľa ale dalo sa vždy nájsť miesto .Vodné športy od výmyslu svete takže si každý príde na svoje .A ceny úplne v pohode.
StravaStravovali sme sa v reštike alebo sme si navarili takže fajn
UbytováníMali sme samostatne dve izby plus denná izba s kuchynkou.Dost maly kuchynský kútik ale dalo sa.
SlužbyV cene hotela bolo všetko nič sme nedoplacali ani za elektriku ani za klímu ani pobytovy poplatok nič navyše.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ivana Rudnická
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Úžasná dovolená, příjemí lidé.
Úžasná dovolená, příjemí lidé.
Pláž asi 10 minut chůze od penzionu, místy kamenitá, místy jemné kamínky. Voda čistá, ale pláž bohužel plná vajglů.
StravaStrava opět perfektní, snídaně formou švédských stolů, teplá i studená jídla. K večeři možnost volby ze dvou jídel. Obsluha velmi příjemná!
UbytováníUbytování perfektní, jen škoda, že odtud není vidět moře.
SlužbyJedná se o penzion, služby žádné. Možnost využítí kuchyně a televize. Majitelé velmi příjemní lidé.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dojem z dovolené byl dobrý.Vodice je krásné město.V penzionu by mohla být klimatizace jinak se v pokoji nedalo být.
Dojem z dovolené byl dobrý.Vodice je krásné město.V penzionu by mohla být klimatizace jinak se v pokoji nedalo být.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Radana A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Letovisko Vodice už nikdy víc, pláže absolutně přeplněné, jezdili jsme se koupat do vedlejšího menšího letoviska. Jinak to tam tzv. žije, najde se tu spousta barů, restaurací, obchodů, atrakcí pro menší i větší děti, ale kdo chce prožít klidnou dovolenou, rozhodně ne tady.
Letovisko Vodice už nikdy víc, pláže absolutně přeplněné, jezdili jsme se koupat do vedlejšího menšího letoviska. Jinak to tam tzv. žije, najde se tu spousta barů, restaurací, obchodů, atrakcí pro menší i větší děti, ale kdo chce prožít klidnou dovolenou, rozhodně ne tady.
Pláž je docela daleko od apartmánu, příšerně přeplněná, hlava na hlavě, takže jsme byli nuceni jezdit do blízkého menšího letoviska, kde jsme si v moři ani na pláži nešlapali po hlavě. Moře průzračné, občerstvení výborné, na co si člověk vzpomene, bylo dostupné, na takové množství lidí i překvapivě čisto.
StravaNelze hodnotit, měli jsme vlastní nebo jsme chodili do restaurací
UbytováníUbytování hezké, velká terasa, klimatizace fungovala bezvadně, dokonce byl k dispozici i větrák, velká terasa s posezením a slunečníkem, výhled nic moc, vila se nachází mezi domy. Vybavení kuchyňky tragické, celý jeden hrnec a ani jeden jídelní nůž nebo hrneček na čaj...
SlužbyByla avizována kauce 100 Euro, ale nikdo jí po nás nechtěl. Paní domácí, ač s námi bydlela na patře, jsme zahlédli pouze při příjezdu, ale naštěstí nebyla potřeba...
Michal Jabůrek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherné pláže, na své si přijde opravdu každý.
StravaStravu, jsme měli zajištěnou v hotelu Kristina - polopenze. Naprosto výborná kuchyně, každý den krom grilovaného masa, měli na výběr jiná jídla. Včetně ryb a mořských plodů.
UbytováníUbytování nebylo špatné, velmi čisté, ale ve smlouvě jsme měli, že budeme mít kuchyňku na pokoji, byla pouze centrální a to jen o jedné lednici se sporákem, bez talířů a bez příborů, museli jsme si půjčovat od majitelu penzionu... Měla být také na pokoji televize, nebyla, na dovolené mi nechyběla, ale vadí mi, že to ve smlouvě bylo uvedené, čili né chyba domácích, ale CK...
SlužbyNebyli jsem ubytování v hotelu.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Simona B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 6 719 Kč za os.
Pavlína S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Iva Gunarová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bola to príjemná dovolenka. Zrelaxovali sme a to je hlavné.
Bola to príjemná dovolenka. Zrelaxovali sme a to je hlavné.
Pláž bola blízko, aj keď po dni na pláži sa nám zdala neuveriteľne ďaleko. Ľudí bolo veľa, ale to nebolo nič prekvapivé. Pláže boli čisté, len niektorí ľudia si z nej v priebehu dňa robili smetisko. Vstup do mora bol pozvoľný, voda príjemná. Ani studená, ani teplá, taká akurát. Horšie to bolo s morom. Pri potápaní sme na dne mora videli všelijaké "poklady". Tie boli však vo väčších hĺbkach.
Pekné pláže boli aj napravo aj naľavo
Jedlo v hoteli Nikola bolo výborné. Raňajky síce moc neobmieňali, niekedy zelenina bola, niekedy nie, ale mohli sme zjesť, koľko sme chceli a večere boli sýte. Chuťovo tiež super. Báli sme sa, ako budú variť, ale obavy neboli adekvátne. Odporúčam najmä makrelu na grile.
UbytováníVcelku skromné, ale postačujúce. Nevýhodou bolo dusno na izbe či večerných hodinách. Nemohli sme ani okno otvoriť, lebo sa už muselo svietiť a do izbu nalietali komáre. Celkom nepríjemné štípance nechávali a museli sme si kúpiť niečo proti tým komárom. Potom sa už spalo dobre.
Ďalej boli nepríjemné ostré rohy na posteli. Bolo na izbe málo miesta pre dve osoby a odišla som s veľkou modrinou.
Kúpeľňa bola vcelku fajn. Len raz v noci, keď som chytila horúčku a išla som sa schladiť do sprchy tak bol vo vani čudný hmyz, ktorý som najskôr musela spláchnuť.
Celkový dojem bol priemerný, ale keby idem nabudúce, tak by som sa ubytovala inde. Mne ako študentke to vyhovovalo hlavne cenovo, takže som ani žiadny prepych ani neočakávala.
Nevyužívali sme, ale pani domáca bola veľmi milá a príjemná. Keď sa nám nepodarilo zaparkovať na nám vyhradenom parkovisku, ponúkla nám sama od seba vlastný dvor. Sama vybehla za nami von a navrhla nám to.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nebyla k dispozici předem nabízení možnost doplatit si klimatizaci.
Nebyla k dispozici předem nabízení možnost doplatit si klimatizaci.
Denisa T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jan Zelenka
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž je štěrková, velmi nepříjemná na ležení. To, že bylo mizerné počasí a studené moře, za to pochopitelně nemůže ani cestovní kancelář, ani Invie.
StravaVařili jsme si sami. Problém nebyl. Kuchyně byla dostatečně vybavená.
UbytováníObjednával jsem a zaplatil apartmán 2+1. Na místě jsem dostali apartmán 1+1, tzn. jednu maličkou ložnici, kde byly nacpány tři postele a jednu ještě menší kuchyňku. V apartmánu nebyly ručníky, ani toaletní papír a pokoj byl špinavý. Toto bydlení jsem jednoznačně odmítl a volal jsem majitelku cestovky. Ta mně sdělila, že je to takhle v pořádku a že na nic jiného nemám nárok. Majitelka apart. nám nabídla větší apartmán v patře, ale chtěla doplatek 100 euro. Usmlouval jsem to na 70 euro. V apartmánu nesvítilo světlo, kuchyně byla špatně vybavená, chyběly ručníky,toiletní papír a čistota nebyla nejlepší. Když jsme už byli ubytovaní, tak nám p. Moretti nabídla ubytování u své sestry v apartmánu Neven na konci Srimy. Ale těch 70 euro jsem musel zaplatit. Apartmán Neven byl standardní kvality s vybavením a balkonem. Ten byl v pořádku. Kdo mi ale vrátí těch 70 euro, které jsem musel zaplatit navíc za to, abych bydlel v té kvalitě, kterou jsem platil již v Praze?!
Jiří Školoud
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Můžu vřele doporučit.Velice pohodoví a vstřícní majitelé.
Můžu vřele doporučit.Velice pohodoví a vstřícní majitelé.
Pláže čisté a vhodné i pro rodiny s dětmi.
StravaVlastní
UbytováníUbytování skvělé a čisté.
Dana Morongová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Městečko Vodicie je velmi pěkné. Jezdili jsme na pláž do Srimy, kde byl pozvolný přístup do moře ideální pro malé děti.
Městečko Vodicie je velmi pěkné. Jezdili jsme na pláž do Srimy, kde byl pozvolný přístup do moře ideální pro malé děti.
Pláž ve Vodici byla pěkná, čistá a plná lákadel. Pláž ve Srimě měla pozvolný přístup do moře a byla méně obsazená.
Stravavlastní
UbytováníUbytování bylo velmi pěkné v nádherné vilce.