Swiss Inn Dream Resort Hodnocení: 4/5 Egypt, Taba, Taba
Markéta H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ivo Humpolík
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Markéta H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ivo Humpolík
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jozef Chovan
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytovaní sme boli v hoteli, ktorý nebol propagovaný na stránke CK ale v jeho staršej zanedbanej verzii .
Špinavé steny, rozpadávajúce sa dvere na kúpeľni, smrad od cigariet všade. Nesmierny hluk buď od klimatizácie alebo z okolitých podnikov celú noc.
Rozpadávajúci sa okraj bazénu.
Hotel deklaruje Wi -Fi avšak tá je iba na recepcii a aj to veľmi slabá.
TV s pár stanicami a aj tie zrnia takže sa nedá pozerať.
Strava prispôsobená ruskej klientele. Očakávali sme viac miestnej kuchnye.
Jediné pozitívum boli sprievodcovia mts!
Ubytovaní sme boli v hoteli, ktorý nebol propagovaný na stránke CK ale v jeho staršej zanedbanej verzii .
Špinavé steny, rozpadávajúce sa dvere na kúpeľni, smrad od cigariet všade. Nesmierny hluk buď od klimatizácie alebo z okolitých podnikov celú noc.
Rozpadávajúci sa okraj bazénu.
Hotel deklaruje Wi -Fi avšak tá je iba na recepcii a aj to veľmi slabá.
TV s pár stanicami a aj tie zrnia takže sa nedá pozerať.
Strava prispôsobená ruskej klientele. Očakávali sme viac miestnej kuchnye.
Jediné pozitívum boli sprievodcovia mts!
priemerná
Ubytováníako som zmienil vyššie katastrofa
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ivana J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všetkým doporučujeme tento hotel. Hlavne rodinám s deťmi. Dovolenka bola jednoducho super. Keby sme mohli ihneď by sme sa vrátili. Celkový dojem z hotela, vybavenia, služieb a zamestnancov hotela, pláže a okolia bol výborný. Túto dovolenku sme si veľmi užili. Nemenili by sme. Boli tu rodiny s deťmi no vôbec sme to nezaregistrovali. Na hoteli bola ruská klientela s ktorou nebol vôbec žiadny problém.
Všetkým doporučujeme tento hotel. Hlavne rodinám s deťmi. Dovolenka bola jednoducho super. Keby sme mohli ihneď by sme sa vrátili. Celkový dojem z hotela, vybavenia, služieb a zamestnancov hotela, pláže a okolia bol výborný. Túto dovolenku sme si veľmi užili. Nemenili by sme. Boli tu rodiny s deťmi no vôbec sme to nezaregistrovali. Na hoteli bola ruská klientela s ktorou nebol vôbec žiadny problém.
Veľkým bonusom hotela je cca. 300 metrové mólo do mora, ktoré veľmi kompenzuje stratu mora pri odlive. Na pláži je bar, v ktorom sa v poobedňajších hodinách griluje. Pláž denne uprataná. Na pláži dostatok lehátok, nebol problém si nájsť lehátko aj v popoludňajších hodinách.
StravaStrava super, mohli sme si vybrať z viacerých druhov jedla, nikdy sa nestalo že by niečo došlo. Výber jedál sa menili denne, výborné zákusky, zelenina, ovocie, pitný režim bez problémov - všetko chladené.
UbytováníUbytovanie vo veľmi vkusne zariadených izbách. Fotky súhlasia s ponukou.
SlužbySlužby zodpovedali popisu. S personálom nebol žiadny problém, vždy boli ochotní výjsť nám v ústrety. Vyskúšali sme animačný program - odporúčame. Animátori boli skvelí, do ničoho nás nenútili. Hotelový bazén v prevádzke od 9,00 do 18,00 hod. a celkom to stačilo. Vo večerných hodinách už sme mali program na recepcii a v disco klube. Nebolo kedy nudiť sa. Denne dopĺňané nápoje na izbe.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Nikola Čaprnková
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na dovolene jsme byly s kamaratkou a byly jsem nesmirne spokojene.Na to,ze jsme jely na odpocinkovou dovolenou,zazily jsme nesmirne moc zazitku, vyletu a kopu zabavy.Hotel je urcen pro maximalni relax,kde jezdi spise rodinky s detma.Na plazi max. cistota,more nadherne ciste.
Na dovolene jsme byly s kamaratkou a byly jsem nesmirne spokojene.Na to,ze jsme jely na odpocinkovou dovolenou,zazily jsme nesmirne moc zazitku, vyletu a kopu zabavy.Hotel je urcen pro maximalni relax,kde jezdi spise rodinky s detma.Na plazi max. cistota,more nadherne ciste.
Krasne cista,minimum lidi. Zadny otravujici zamestnanci, nebo prodavajici. Veci jsem si nechavaly bez dohledu i na par hodin na plazi a nikdo nic nevzal(tedy krome zabek :-( ) Na to ze jsme mely sebou porad mobily a fotaky,tak nam nikdo nic nevzal a vubec jsme se nebaly to tam nechat bez dozoru.
StravaMy jsme byly 100 % spokojene. Kazdy den podobny styl jidla,ale byla tam obmena...kdo chtel,nasel si co potreboval.
UbytováníVse bylo ciste, kazdy den jsme mely nove rucniky (dokonce ve tvaru srdicek a labuti :-) ) kazdy den probehl uklid a dodani pitne balene vody.
SlužbyNemuzu si stezovat na nic.Vse bylo v naprostem poradku.A i kdyz jsme vedely,ze budem cekat min. do 14 hod na ubytovani v den priletu, dostaly jsme pokoj do 2 hodin po prijezdu na hotel:-) Bez baksise,pouhe mrknuti ocka a par slov a bylo to :-))
Pavlína Fraňková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprostá spokojenost na konci září 2012. Snad až příliš velké teplo, ale pro to jsme tam přece chtěli. Pestrá strava, jen nás trochu přepadl Faraon, takže jsme se museli hlídat, ale já i přes velké množství jídla, jsem zhubla, protože se zde perfektně šnorchluje, jezdí na zájezdy a plave. Čisté moře, jen snad příliš velké množství sebevědomých Rusů. Personál úslužný,ale nijak vtíravý.
Naprostá spokojenost na konci září 2012. Snad až příliš velké teplo, ale pro to jsme tam přece chtěli. Pestrá strava, jen nás trochu přepadl Faraon, takže jsme se museli hlídat, ale já i přes velké množství jídla, jsem zhubla, protože se zde perfektně šnorchluje, jezdí na zájezdy a plave. Čisté moře, jen snad příliš velké množství sebevědomých Rusů. Personál úslužný,ale nijak vtíravý.
Pěkná s překrásným molem, zvláště podsvíceným večer.
StravaBohatá, číšníci rychlí a příjemní.
UbytováníSpokojenost, vždy jsem se těšila na nové obrazce z ručníků. Podařilo se nám vyhodit pojistky a při odchodu na pláž jsme nahlásili, že je tam s elektrikou problém a přišli jsme do čista a pochopitelně elektrika fungovala. Super.
SlužbyJediné co mi vadilo, že jsme nemohli po setmění do moře ( to chápu ), ale ani do bazénů. Částečně to chápu taky ( opilí se spíš utopí ), ale bylo by příjemné po věčerním návratu ze zájezdu si moci zaplavat a osvěžit se v bazénu.
Hana Barglová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž hned u hotelu, čistá. Jeden tam lodě vypustily odpadky, ale druhý den byla pláž opět v pořádku.
StravaStrava byla pestrá, měla jsem pouze polopenzi, ale bohatě mi stačila. Jídlo bylo doplňováno a přestože jsem chodila na snídani před 10.00, kdy už měly končit, stále jsem měla si z čeho vybrat. Personál byl tolerantní, pouštěli dovnitř i po 10.00.
UbytováníPokoj byl čistý, uklizený, ručníky byly měněny téměř každý den, aniž bych je potřebovala vyměnit. Objevil se problmé s prasklou hadicí se studenou vodou, který byl následně bez problémů vyřešen, ale to se může stát i u nás.
SlužbySpokojenost
Jiří Kocur
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byl jsem už v Egyptě osm krát , V AL BOSTNU jsme teda narazili .
Tuto destinaci máme opravdu rádi , moře je nádherné , ale co se týče této kuchyně , hrůza.
Ubytování jakž takž , problémy s odpadem od toho nelibý ozón , atd.
V žádném případě hotel se 4 hvězdičkami dle mého názoru bych mu dal 3 hvězdy a to bych se rozmýšlel .
Petra Mužíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Klidný hotel v příjemném prostředí a blízkosti moře
Klidný hotel v příjemném prostředí a blízkosti moře
Kateřina Kovaříková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
MĚLI JSME DÁMSKOU JÍZDU TŘI ŽENY A ČTYŘI DĚTI..TAKŽE JSME SI PO POČÁTEČNÍM ŠOKU DOVOLENOU UŽILI A NENECHALI SI JÍ ZKAZIT...... ALE SEM JIŽ NIKDY VÍCE.....
MĚLI JSME DÁMSKOU JÍZDU TŘI ŽENY A ČTYŘI DĚTI..TAKŽE JSME SI PO POČÁTEČNÍM ŠOKU DOVOLENOU UŽILI A NENECHALI SI JÍ ZKAZIT...... ALE SEM JIŽ NIKDY VÍCE.....
Ušla...lehátka a deštníky bez problému.Ale krasné korály...alespon něco
StravaAbsolutně neodpovídá ALL INCLUSIVE....byli snídaně,obědy,večeře ...téměř nic navíc.V jedenáct a ve čtyři hodiny byl v hlavní budově malý tác se sladkym pečivem od snídaně a asi dvakrát hranolky a párečky také od snídaně.Absolutně třeba žádné ovoce nebo zelenina. V barech víno pouze k obědu nebo večeři . koktejli jeden druh.Dále pouze kola rum a gin tonik...nic víc...Na pláži nealko , káva opět kola rum ,gin tonik jídlo žádné....
Ubytovánípokoje jsou strohé ale stačí
SlužbySnažili se .........ANIMÁTOŘI BYLI VYBORNÍ........
Tomáš B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme ubytováni v jiném hotelu než bylo ve smlouvě. I když jsme se to dozvěděli až na letišti, je nutné říct že ck citlivé posoudila danou situaci a sehnala adekvátní náhradu za domluvené ubytování.
Celkový dojem z dovolené je tady výborný.
Byli jsme ubytováni v jiném hotelu než bylo ve smlouvě. I když jsme se to dozvěděli až na letišti, je nutné říct že ck citlivé posoudila danou situaci a sehnala adekvátní náhradu za domluvené ubytování.
Celkový dojem z dovolené je tady výborný.
Pláž nádherná, dobrý vstup do moře či už přes molo nebo pozvolně.
Moře krásné a teplé, zážitek ze šnorchlování výborný
Jídlo chutné, dobrý výběr
UbytováníDrobné opravy v areálu by neuskodili ale v podstatě není co vytknout
SlužbySlužby v pořádku, personál příjemný a vstřícný
Irena Tomšová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nikdy více tento hotel,posedmé v Egyptě,vždy super servis,jídlo,vše,tentokrát hrůza.Hřeší tam na to ,že tam mají bohatý podmořský život,jinak vše odbývají.
Nikdy více tento hotel,posedmé v Egyptě,vždy super servis,jídlo,vše,tentokrát hrůza.Hřeší tam na to ,že tam mají bohatý podmořský život,jinak vše odbývají.
Pláž docela plná,lehátka se obsazovala prý už v 5 ráno,my jsme kolem 9 hod ,většinou aspon 1-2 lehátka našli,bylo nás ř,dali si tam věci a pobývali v moři.Mockrát jsme ,ale viděli,jak si lidé,protože není místo,museli dát ručník na zem na písek,5 hvězdičkový hotel,který má lehátka v ceně :-( .U baru fronty,čekalo se dlouho,taky nebylo nic chlazené.
StravaTak chudou stravu jsem nejen v Egyptě,ale nikde ,kde je AI nezažila,snídaně ještě ušla,palačinky,vajíčka,nějaké pečivo,jejich salám.
Oběd : 2 druhy masa ryby a většinou kuřecí,vše bylo tuhé,takže jsme si dávali těstoviny,nebo rýži se strouhaným sýrem,večeře byla vždy ze zbytku od oběda a šlo to vidět,venku se i něco grilovalo,ale to bylo také nepoživatelné.Jídelna neklimatizovaná,tak jako všechny společné prostory,hrozně málo místa,stoly se sice našli,ale většinou nebyli uklizené od předchozích hostů.Číšníci opravdu kmitali,ale bylo jich tam prostě málo.
Vše staré,ale pokoj který nám dali,jako 1. hrůza,rozpadající se držáky na sprchu na toal.papír,závěsy ,jak v ubytovně,několik ještěrek na stropě,velcí mravenci,manager mi na řekl,co bych chtěla,že to je sahara,když viděl,že tam opravdu nemíním bydlet,nabídl jiný pokoj,tam už ještěrky byli většinou jen večer na všech zdech před pokojem u baru na stropě,pokoj už byl trochu lepší,ale pořád byl to nejhorší co jsem v Egyptě zažila.Je to 5 hvězda s bídou bych dala 3.Uklízeč chodil každý den,občas udělal zvířatko z ručníku,ustlal postele,vytřel.
SlužbyBar také neklimatizovaný,nápoje teplé v teplých plastových sklenicích.Reepce taky neklimatizovaná ,opět plno ještěrek.Bary u bazénu,opět teplé nápoje,bazény v katastrofálním stavu,polovina mozaiky byla odlepená,pár lidí si zranilo nohu.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel není tak velký, ale navazuje na něj městečko, které má neskutečnou atmosféru přes den i večer. Nádherné stavby a obchůdky. Je jich opravdu hodně, nikam se nemusí cestovat. Konají se tu i večerní programy. Diskotéka je přímo v hotelu, každý den od 17-01 hodiny. Jelikož jsem byla na konci října nebyl zájem, ale v sezóně asi byla využita. Diskotéky se konaly na jiném hotelu u pláže, jezdily pravidelně autobusy jak k jiným hotelům, tak na pláž. Je to hlídaná oblast, takže volný pohyb naprosto bezpečný. Pláž byla udržovaná, sice vybavení starší, ale musíte počítat s jinou kulturou této země. Alkoholické nápoje se podávali i u pláže. Doporučuji koupit výlet, šnorchlování v největším korálovém útesu stál za to. Dominantou této oblasti jsou hory a ty dělaly krásnou atmosféru celému okolí. Celkově jsem byla s dovolenou velice spokojená a viděla jsem kus tohoto nádherného poloostrova. Kdo chce rušnější dovolenou doporučuji letní měsíce, v říjnu je to klidná dovolená...personál pracuje s ochotou celý den. Nezaznamenala jsem jedinou neochotu....
Hotel není tak velký, ale navazuje na něj městečko, které má neskutečnou atmosféru přes den i večer. Nádherné stavby a obchůdky. Je jich opravdu hodně, nikam se nemusí cestovat. Konají se tu i večerní programy. Diskotéka je přímo v hotelu, každý den od 17-01 hodiny. Jelikož jsem byla na konci října nebyl zájem, ale v sezóně asi byla využita. Diskotéky se konaly na jiném hotelu u pláže, jezdily pravidelně autobusy jak k jiným hotelům, tak na pláž. Je to hlídaná oblast, takže volný pohyb naprosto bezpečný. Pláž byla udržovaná, sice vybavení starší, ale musíte počítat s jinou kulturou této země. Alkoholické nápoje se podávali i u pláže. Doporučuji koupit výlet, šnorchlování v největším korálovém útesu stál za to. Dominantou této oblasti jsou hory a ty dělaly krásnou atmosféru celému okolí. Celkově jsem byla s dovolenou velice spokojená a viděla jsem kus tohoto nádherného poloostrova. Kdo chce rušnější dovolenou doporučuji letní měsíce, v říjnu je to klidná dovolená...personál pracuje s ochotou celý den. Nezaznamenala jsem jedinou neochotu....
I když nebyla nabídka v tak velkém rozsahu, kterou jsem poznala v jiných resortech, i přesto byla nabídka pestrá, každý den jiná....jídlo mi velice chutnalo, nejlepší ranní nabídka sladkého pečiva a zákusků, to můžu hodnotit jako naprosto výborné.
UbytováníPokoj byl prostorný, čistý....klimatizace fungovala celý den, trezor zdarma, lednice, každý den na osobu litr pitné vody na pokoji...wifi přístupná v celém areálu hotelu zdarma. Prášky na nepříjemné stavy z jídla či vody se prodávají v lékárně pouze za dva dolary celé balení.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla jsem spokojena s hotelem, ale ne s plazi. Byly jsme uj8steny, ze v mori jsou koraly, ale byl tam vsude jen jejich hrbitov. Priste, prosim, mluvte pravdu
Byla jsem spokojena s hotelem, ale ne s plazi. Byly jsme uj8steny, ze v mori jsou koraly, ale byl tam vsude jen jejich hrbitov. Priste, prosim, mluvte pravdu
Hezka, ticha i kdyz trochu dal od hotelu.
StravaVyborna
UbytováníNemam pripominek.
SlužbyOdpovidajici cene zajezdu.
Jana P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dana T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově se nám dovolená moc líbila. Každý večer animační program od 21:30 do cca 22:30 v amfiteatru, potom nějaké disco v Peanut baru (tam jsme nebyli).
Byli jsme na výletě MotoSafari - na čtyřkolkách do pouště - hodina cesta do "Beduínské vesnice" na čtyřkolce, cca hodina tam - kdo chtěl mohl se svézt na velbloudovi (za menší bakšiš), čaj od beduínů, hodina cesta zpátky pouští. Hlavně chlapi si užili jízdu. Povedený, trochu adrenalinový výlet.
Celkově se nám dovolená moc líbila. Každý večer animační program od 21:30 do cca 22:30 v amfiteatru, potom nějaké disco v Peanut baru (tam jsme nebyli).
Byli jsme na výletě MotoSafari - na čtyřkolkách do pouště - hodina cesta do "Beduínské vesnice" na čtyřkolce, cca hodina tam - kdo chtěl mohl se svézt na velbloudovi (za menší bakšiš), čaj od beduínů, hodina cesta zpátky pouští. Hlavně chlapi si užili jízdu. Povedený, trochu adrenalinový výlet.
Pláž moc hezká, písečná, lehátek a slunečníků dostatek, nestalo se, že by nebylo místo. U bazénu také dost místa. Šnorchlovalo se celý týden, občas byla červené vlajka, ale dalo se to vychytat. Brzo ráno bylo moře vždy klidné (i když byla červená, protože ještě nebylo otevřené molo - dalo se na něj dostat a šnorchlovat na vlastní nebezpečí). Půl dne vždy odliv, to moře ustoupilo až na hranu korálu - větší vlny na šnorchlování - většinou červená vlajka, půl dne pak příliv, kdy byla žlutá vlajka.
Byli jsme šnorchlovat na Abu Dabbab - 30 EUR od cestovky, na pláži 20 EUR/os. Dugonga jsme neviděli, ale želv hodně. Je tam dost lidí a korál se mi tam zdál horší a menší než u hotelu. U hotelu jsme želvy neviděli, jednou mantu a jednou murénu hned u mola vlevo (brzy ráno). Ráno jsou také k vidění perutýni u mola vlevo - potom někam zalezou a přes den nejsou k vidění.
Strava celkově dobrá.
Snídaně: denně stejné, ale bylo toho dost, takže se dalo vybrat - sýry, tvarohové pomazánky, salámy, spousta pečiva, croasanty, francouzské tousty (toustový chleba ve vajíčku), zelenina, zákusky, většinou jeden druh ovoce (zelený meloun, kaki, hrozno), palačinky a míchaná vejce na objednávku na terase
Obědy: každý den k dispozici těstoviny s mixem omáček, vždy hranolky, většinou jeden druh masa z grilu (kuře) + nějaké mleté, vždy orientální koutek (cizrna, kuskus...), brambory na různé způsoby, zelenina, zákusky
večeře: tématické - řecká, orientální, mediterrain, mořské potvory(to nás hodně zklamalo, byla jen nějaká omáčka z kalamárů, jinak nic), vždy hranolky, nějaké maso z grilu nebo mleté, občas pizza, vždy těstovinový koutek
Hlady jsme netrpěli, ale viděla jsem lepší výběr
pití: coca-cola, fanta, sprite, soda, voda, kafe, horká čokoláda v hlavní restauraci (jen nealko, víno a pivo k obědu a k večeři), nealko + místní alkohol na pláži, u bazénu, v aquaparku (nealko si čepujete sami), v Lobby baru navíc koktejly alko i nealko
Hotel pamatuje lepší časy. Je vidět, že je dost starý. Na chodbičce polorozpadlá skříň, dřevěný podhled vypadal, že se každou chvíli zřítí. Vchodové dveře drhly po zemi, špatně se zavíraly. Zárubně místy částečně odpadlé (pár ran kladivem by to spravilo). Koupelna Egyptský standart, dlažba místy popraskaná, zapláclá silikonem. Měli jsme vanu, ta byla hodně zašlá. Ani v umyvadle, ani ve vaně nebyly špunty. Bydleli jsme v prvním patře, v pokoji s cihlovým podhledem. Balkonové dveře nešly zamykat.
SlužbyNabízeli masáže, potápění, nevyužili jsme. Někteří prodejci dost otravní. V obchodech se nesmlouvá, což mě dost překvapilo..
Jaroslava H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Darina Skokanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá.m Moře nádherné, tisíce rybiček, ryb, korálů...
StravaŠiroká nabídka, skvělá obsluha, pěkné prostředí.
UbytováníSkvělý pokoj, standardně zařízený, na dovolenou nejezdím proto, abych byla na pokoji, takže spokojenost na 100 %. Z postele jsem koukala na nádherný východ slunce nad mořem...
SlužbySlužeb příliš nevyužívám, mám obvykle svůj program. Jediný zádrhel byl uklízeč, který mi bral různé věci a ukrýval je v pokoji, takže jsem stále musela něco řešit. Toto dělal namísto aby uklízel, takže uklizeno bylo před pravidelný "bakšiš" mizerně. Ale ani to by mi nevadilo, nebýt jeho "úchylky". Snad očekával, že si ztrát nevšimnu, a pak věci zůstanou po mém odjezdu někde ukryté v pokoji - on vlastně nic nekradl. Jednalo se o zlatý řetízek (který jsem jednou ve spěchu neuložila do sejfu), ale taky o boty, cukrovinky (ty jsem neřešila). Škoda, docela zkazil jinak bezchybný dojem. takže - dávejte si pozor a kontrolujte denně pokoj. případné chybqwní věcí ihnet řešte s nadřízeným, i kdyby vám bylu uklízeče líto, že třeba přijde o práci.
Jiří Mánek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Plaz je celkem vyhovujici a odpovidajici popisu hotelu. Pisecna, ale vstup do more pres koral. Takze jsme na to byli predem pripraveni a to je v poradku. Jinak na plaz jsme ale museli chodit uz v pul sedme, abychom si potupne zabrali lehatka, protoze jich tam byl nedostatek. Byl to boj o kazde lehatko o kazdou pozici. Stejny problem jako v restauraci, hotel predimenzovany, zazemi pro takovy pocet klientu nedostatecne! Dovolenou jsem si v 4* hotelu s all inclusive opravdu predstavoval jinak nez jako neustaly boj a casovy stres o to jestli prijdu vcas na plaz a jestli prijdu vcas do jidelny.
StravaStrava byla pestra a bylo ji dostatek. Nicmene hotel ma kapacitu cca 3x vetsi nez restaurace. Byla vice nez nedustojne cekat fronty na jidlo, stat fronty na stoly. Jidelna byla zoufale necista, stoly neutrene, talire, salky a pribory neumyte - KATASTROFA! Sam podnikam v hotelierstvi ale s necim takovym jsem se nesetkal, zvlaste pokud se hotel honosi 4*! To co bylo uplne katastrofalni byly napoje! Opet nekonecne fronty a obsluha za pultem davala napoje do PLASTOVYCH kelimku o objemu 150ml. Specialne jsem se dotazoval u Invie jak to je s pitnou vodou v programu All inclusive, bylo mi receno, ze bude dostatek BALENE vody k odberu po celych 24 hodin. Nic takoveho nebylo! Byly pouze barely - 4 na cely hotel ze kterych se nesmelo cepovat do lahvi, ale opet pouze do PLASTOVYCH 150ml kelimku! Barely byly neustale prazdne a voda NEBYLA! Museli jsme ji kupovat v obchode za 2 dolary 1,5 litru! Pri 5 clenne rodine to bylo hodne dolaru za pitnou vodu!
UbytováníMeli jsme objednane a zaplacene pokoje 2/0 a 2/1. Kdyz jsme prijeli, dostali jsem dva pokoje 2/0. Ty vsak byli v takovem stavu, ze jsem je okamzite reklamoval. Nefukcni klimatizace, spina az hruza, ale co bylo nejvetsi prekazkou, oboje balkonove dvere byly vylomene (pravdepodopbne zlodeji) a nesly zavrit. Dostali jsme po 2 hodinach vyjednavani rodinny apartman, ktery zabezpacenim vyhovoval, nicmene zde byly pouze 4 luzka. Vzhledem k tomu, ze jsme za 2 letou dceru platili 10.000,- Kc ocekaval bych, ze budeme mit luzek 5.
Službyzadne sluzby jsem nezaznamenal. Hodinu denne ping pong, nebo biliard. Internet praticky celou dobu nesel a pokud sel, bylo to zoufale pomale na prisernem pocitaci s necitelnym monitorem. Mel sem s sebou vlastni notebook s vidinou, ze 4* hotel ma standardne wifi. Nic takoveho!! Takze katastrofa!
Krzysztof P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jedinou výhodou je pláž, obecně je všude špína, dokonce i v restauraci, stoly byly uklízeny tak, že se zametaly rukou na podlahu, talíře byly špinavé, fotografie neodpovídají skutečnosti, lehátka byla rozbitá a koberec před bazénem poškozený, chodby vůbec nebyly uklízeny během celého pobytu.
Jedinou výhodou je pláž, obecně je všude špína, dokonce i v restauraci, stoly byly uklízeny tak, že se zametaly rukou na podlahu, talíře byly špinavé, fotografie neodpovídají skutečnosti, lehátka byla rozbitá a koberec před bazénem poškozený, chodby vůbec nebyly uklízeny během celého pobytu.
Super krásný korálový útes
StravaTragédie, všechno bylo tvrdé a většina věcí byla syrová, a museli jsme si o jídlo prosit.
UbytováníPokoje jsou špatné
SlužbyV pohodě
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Wacław A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je starý, je to hned vidět při vstupu hlavním vchodem, chybí klimatizace nebo je prostě vypnutá v hale u recepce, kde trávíme čas čekáním na dopravu, stejně tak není klimatizace v jídelně, je tam tak horko, že se nechce jíst. Bazény jsou zavřené od 18 hodin do rána. Alkohol je v plastových kelímcích, když zaplatíte, občas vám dají ve skle, neustále chybí led do nápojů, takže zůstává pít teplé nápoje při 40 stupních. Na druhou stranu pláž je opravdu písčitá a u hotelu je krásná korálová útes, kde jsme viděli mnoho ryb a dokonce i želvy. My jsme jezdili na mnoho výletů, takže jsme v hotelu netrávili moc času, proto všechny tyto nevýhody nebyly tak obtěžující. A ještě jeden plus, blízko letiště, takže nemusíte dlouho cestovat, ale zároveň dost daleko, aby letadla nebyla rušivá.
Hotel je starý, je to hned vidět při vstupu hlavním vchodem, chybí klimatizace nebo je prostě vypnutá v hale u recepce, kde trávíme čas čekáním na dopravu, stejně tak není klimatizace v jídelně, je tam tak horko, že se nechce jíst. Bazény jsou zavřené od 18 hodin do rána. Alkohol je v plastových kelímcích, když zaplatíte, občas vám dají ve skle, neustále chybí led do nápojů, takže zůstává pít teplé nápoje při 40 stupních. Na druhou stranu pláž je opravdu písčitá a u hotelu je krásná korálová útes, kde jsme viděli mnoho ryb a dokonce i želvy. My jsme jezdili na mnoho výletů, takže jsme v hotelu netrávili moc času, proto všechny tyto nevýhody nebyly tak obtěžující. A ještě jeden plus, blízko letiště, takže nemusíte dlouho cestovat, ale zároveň dost daleko, aby letadla nebyla rušivá.
Největší výhodou hotelu, pokud máte rádi plavání a trávení času na pláži, je to tam skvělé. V baru chybí led do nápojů.
StravaJídla jsou dokonce dobrá, ale pokud je například oběd od 12:30 do 14:30, když přijdeš ve 14 hodin, měl bys očekávat, že mnoho jídel už nebude.
UbytováníPokoj je čistý, ale také je vidět, že je starý. Nějaké hřebíky trčící ze skříněk, chybí sprcha i teplá voda, všudypřítomné faraonské mravenci, okna tak špinavá od prachu, že za nimi je vidět jen málo světla.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Zorica Pešáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Piscity vstup.
StravaPrvni dva dny dobra,potom dost jednoduche,Zelenina stale stejna.Ale
Ale bylo mi receno,ze budou menit kuchare.
Pokoj s vyhledem ne more. Vyborne.
SlužbyVelice dobre.Ochota personalu.
Hana Rysová
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž pěkná , klidná. Ne všechna lehátka byla v pořádku.
StravaStrava dobrá , omezení spotřeby vody v rámci dvoudecových kelímků se mi nelíbilo .
Ubytováníbez problémů , napúrosto dostačující
Službystandardní , vše bez problémů
Kristýna V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cekala jsem vic, dost me tato dovolena zklamala.
Cekala jsem vic, dost me tato dovolena zklamala.
Jiří Jelínek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
hotel a služby jistě zažili lepší časy ,některé bary nebyly otevřené ,animační programy podprůměrné
hotel a služby jistě zažili lepší časy ,některé bary nebyly otevřené ,animační programy podprůměrné
pláž cca 800m od hotelu (každých 15 min.jezdil minibus )moře nevhodné ke koupání pro děti ..pouze z mola ale tam byla velká hloubka a masakr šnorchlujících plavců .
Stravapodprůměrná strava a podávání(většinou teplých) nápojů(pivo,víno,nealko) v malinkatých kelímcích (0,1 Dcl) není určitě vhodné v hotelové restauraci.
Ovoce takřka žádné,zmrzlina pouze dvakrát denně v určenou hodinu...jinak za peníze.O vše si musíte říkat..i o takovou banalitu jako je máslo...mají ho schované!!!!???
kvalita ubytování průměrná
Službyprůměrné,velké plus jsou pouze bazény s aquaparkem..umělé vlny,skluzavky,tobogány,dostatek lehátek u bazénů i na pláži.
Alena Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na cestě jsme byli bez jídla a pití od 22.00 do 6.30. Za dobu letu jsme dostali nepoživatelné těstoviny a asi deci vody. Měli jsme hlad, a hlavně žízeň. Proto jsme se těšili na hotel. Tam jsme se v 6.30 ráno dozvěděli, že na ubytování musíme čekat do 14.00 hodin. Co to s námi udělalo, to nemáte představu. Byli jsme unavení, špinavý, hladový a hlavně jsme měli velkou žízeň. Objednali jsme si kávu, za kterou jsme zaplatili 10 dolarů. Pak jsme šli do recepce, a za dalších 5 dolarů nám dali na výběr z pokojů, kde chceme být ubytovaní. Dali nám kufry na nosič, a portýr je odvezl před pokoj. Tam po nás chtěl za každý kufr 2 dolary. Tak jsme byli během hodiny lehčí o 19 dolarů, a pořád hladový a žížnivý. Ten začátek dovolené byl skutečně přímo hororový.
Pak jsme se dozvěděli, že ze 7. noci, v hotelu budeme jen 1 hodinu. Musím říct, že i toto se mi zdá být trošku nefér.
Když ale na tohle všechno zapomenu, byla to naprosto pohádková dovolená.
Na cestě jsme byli bez jídla a pití od 22.00 do 6.30. Za dobu letu jsme dostali nepoživatelné těstoviny a asi deci vody. Měli jsme hlad, a hlavně žízeň. Proto jsme se těšili na hotel. Tam jsme se v 6.30 ráno dozvěděli, že na ubytování musíme čekat do 14.00 hodin. Co to s námi udělalo, to nemáte představu. Byli jsme unavení, špinavý, hladový a hlavně jsme měli velkou žízeň. Objednali jsme si kávu, za kterou jsme zaplatili 10 dolarů. Pak jsme šli do recepce, a za dalších 5 dolarů nám dali na výběr z pokojů, kde chceme být ubytovaní. Dali nám kufry na nosič, a portýr je odvezl před pokoj. Tam po nás chtěl za každý kufr 2 dolary. Tak jsme byli během hodiny lehčí o 19 dolarů, a pořád hladový a žížnivý. Ten začátek dovolené byl skutečně přímo hororový.
Pak jsme se dozvěděli, že ze 7. noci, v hotelu budeme jen 1 hodinu. Musím říct, že i toto se mi zdá být trošku nefér.
Když ale na tohle všechno zapomenu, byla to naprosto pohádková dovolená.
Pláž malá, ale čistá, pro děti velice vhodná. V době naší dovolené jsme na ní byli téměř sami.
StravaPrvní 3 dny spokojenost, a obdiv, na jaké způsoby se dá upravit zelenina, a rýže.
4. den jsem měla dojem, že zelenina mi leze i ušima, a z rýže začínám mít šikmé oči.
Od 5. dne jsme hodně snídali, protože snídaním se nedalo vyčíst naprosto nic. K obědu jsme si pak dali jen polévku, moučník a ovoce. To samé i k večeři.
Delší dobu bych asi toto stravování nemohla. Nebylo to, že by špatně vařili, ale my jsme zvyklí na jinou kuchyni, a ten kdo není vegetarián, tomu maso chybět musí.
Žádný luxus, ale vkusné a dostačující ubytování, s pravidelným úklidem.
SlužbyZa všechno jen platíte. Jinak jsou ochotní.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokality v této zemi