Riviera Plaza Abu Soma (ex. Holiday Inn) Hodnocení: 4/5 Egypt, Safaga, Soma Bay
Alena Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na cestě jsme byli bez jídla a pití od 22.00 do 6.30. Za dobu letu jsme dostali nepoživatelné těstoviny a asi deci vody. Měli jsme hlad, a hlavně žízeň. Proto jsme se těšili na hotel. Tam jsme se v 6.30 ráno dozvěděli, že na ubytování musíme čekat do 14.00 hodin. Co to s námi udělalo, to nemáte představu. Byli jsme unavení, špinavý, hladový a hlavně jsme měli velkou žízeň. Objednali jsme si kávu, za kterou jsme zaplatili 10 dolarů. Pak jsme šli do recepce, a za dalších 5 dolarů nám dali na výběr z pokojů, kde chceme být ubytovaní. Dali nám kufry na nosič, a portýr je odvezl před pokoj. Tam po nás chtěl za každý kufr 2 dolary. Tak jsme byli během hodiny lehčí o 19 dolarů, a pořád hladový a žížnivý. Ten začátek dovolené byl skutečně přímo hororový.
Pak jsme se dozvěděli, že ze 7. noci, v hotelu budeme jen 1 hodinu. Musím říct, že i toto se mi zdá být trošku nefér.
Když ale na tohle všechno zapomenu, byla to naprosto pohádková dovolená.
Na cestě jsme byli bez jídla a pití od 22.00 do 6.30. Za dobu letu jsme dostali nepoživatelné těstoviny a asi deci vody. Měli jsme hlad, a hlavně žízeň. Proto jsme se těšili na hotel. Tam jsme se v 6.30 ráno dozvěděli, že na ubytování musíme čekat do 14.00 hodin. Co to s námi udělalo, to nemáte představu. Byli jsme unavení, špinavý, hladový a hlavně jsme měli velkou žízeň. Objednali jsme si kávu, za kterou jsme zaplatili 10 dolarů. Pak jsme šli do recepce, a za dalších 5 dolarů nám dali na výběr z pokojů, kde chceme být ubytovaní. Dali nám kufry na nosič, a portýr je odvezl před pokoj. Tam po nás chtěl za každý kufr 2 dolary. Tak jsme byli během hodiny lehčí o 19 dolarů, a pořád hladový a žížnivý. Ten začátek dovolené byl skutečně přímo hororový.
Pak jsme se dozvěděli, že ze 7. noci, v hotelu budeme jen 1 hodinu. Musím říct, že i toto se mi zdá být trošku nefér.
Když ale na tohle všechno zapomenu, byla to naprosto pohádková dovolená.
Pláž malá, ale čistá, pro děti velice vhodná. V době naší dovolené jsme na ní byli téměř sami.
StravaPrvní 3 dny spokojenost, a obdiv, na jaké způsoby se dá upravit zelenina, a rýže.
4. den jsem měla dojem, že zelenina mi leze i ušima, a z rýže začínám mít šikmé oči.
Od 5. dne jsme hodně snídali, protože snídaním se nedalo vyčíst naprosto nic. K obědu jsme si pak dali jen polévku, moučník a ovoce. To samé i k večeři.
Delší dobu bych asi toto stravování nemohla. Nebylo to, že by špatně vařili, ale my jsme zvyklí na jinou kuchyni, a ten kdo není vegetarián, tomu maso chybět musí.
Žádný luxus, ale vkusné a dostačující ubytování, s pravidelným úklidem.
SlužbyZa všechno jen platíte. Jinak jsou ochotní.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety








































