Tahiti Hodnocení: 2/5 Itálie, Lido di Jesolo, Lido di Jesolo
Jana Fritzová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Jana Fritzová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petra Dočkalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ischia je opravdu krásný zelený ostrov, všude něco kvete, určitě se tam ještě jednou vrátíme. Úžasné jsou termální lázně. Stojí za to se na ostrov vydat.
Ischia je opravdu krásný zelený ostrov, všude něco kvete, určitě se tam ještě jednou vrátíme. Úžasné jsou termální lázně. Stojí za to se na ostrov vydat.
Pláž 15 min pěšky po frekventované silnici, člověk si zvykne, moře čisté, krásné, pláže nepřeplněné, ale malé.
StravaSnídaně nám chutnaly, sice tam bylo stále stejné jídlo, ale to nám nevadilo. Večeře však katastrofa, už víckrát nikdy. Nechutnalo mi to, ani mému manželovi a ani našim spolusedícím, ty hodnotily stravu na minus 5. Problém je i v tom, že večeře jsou dlouho, Dovolenou tam tráví dost Čechů, mohl by se jim čas večeře trochu přizpůsobit, tak jako Italům. Na snídani totiž s námi hodili i Italové a ti vždycky měli na stole přikryté talířky s cruisanty a pak si ještě brali jídlo ze švédského stolu, Také se jim to přizpůsobilo, protože Ital by se bez pro cruisantu nenasnídal. Večeři nosili na 4 talířkách, úplně zbytečně, první chod jsme dostali o půl osmé a poslední až třeba o půl deváté. Fajn bylo to, že číšník uměl alespoň trochu česky.
UbytováníUbytování bylo hezké, akorát nic moc uklizeno, vše jsem musela čistícími ubrousky otřít, skříň se nedala použít, smrděla zatuchlinou, sociálka byla v pořádku, každý den vynesený koš a ustláno, častá výměna ručníků. Balkon byl hezký a velký, ale nedalo se na něm vůbec sedět kvůli komárům, což nám dost vadilo, rádi si na dovolené večer posedíme a v pokoji se nedalo kvůli komárům spát, bylo jich všude strašně moc. Delegátka nám sdělila, že jsme na ostrově, tak musíme s komáry počítat, ať si dáme přístroj do zástrčky, (náplň jsme museli měnit 2x za noc) a po koupání se nastříkáme repelentem (pro mě nemyslitelné, stačí, že jsme chemii dýchali ze zásuvek)). Byli jsme s manželem na několika ostrovech a komáry jsme neměli. Možná by pomohlo dát alespoň sítě do dveří.
SlužbyTermální a minerální bazén jsme ráda využila, byly v pořádku a čisté.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super.
Super.
Alena F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi krásné ubytování, výborná domácí kuchyně, nádherné relaxační vyžití.
Velmi krásné ubytování, výborná domácí kuchyně, nádherné relaxační vyžití.
Výborná domácí strava.
UbytováníVelmi krásné
SlužbyKaždý den perfektně uklizený pokoj, úžasné relační zázemí.
SportVelké množství rozmanitých sjezdovek, jen trochu drahé, my jsme měli bohužel horší počasí, ale i přes to jsme si to velmi užili.
Jitka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme moc spokojení, výborná poloha hotelu. 3 min. autem k hlavní lanovce, 5 min. chůze do centra městečka. V blízkosti i supermarket. Zastávka skibusu hned před hotelem. Dostatek míst na parkování.
Byli jsme moc spokojení, výborná poloha hotelu. 3 min. autem k hlavní lanovce, 5 min. chůze do centra městečka. V blízkosti i supermarket. Zastávka skibusu hned před hotelem. Dostatek míst na parkování.
Výběr ze tří jídel k večeři, velmi chutné. Snídaně byly bohužel každý den stejný.
UbytováníUbytování odpovídalo ceně, čisté, úklid každý den, pokoje prostorné, koupelna a wc součástí pokoje, ručníky, fén, mýdlo v koupelně, výtah k dispozici.
SlužbyOchotný a vstřícný personál.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Michal Kreutzer
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jan Sychra
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spatny personal neochota
Spatny personal neochota
Dostupnost dobra.Plaze docela ciste.
StravaNic moc.
UbytováníPokoj prumernyPlus ,klimatizace.
SlužbySlabe.Nebyla zadna domluva. Neumim moc jazyky.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jaký si to uděláš, takový to máš. Takže za mě super.
Jaký si to uděláš, takový to máš. Takže za mě super.
Snídaně by to chtělo vylepšit, byly pouze sladké.
UbytováníZa tu cenu standard.
Beno V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 4 255 Kč za os.
Miloslava Jírová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
apartmán měl základní vybavení, chyběla televize, rádio, koupelna hodně malá, sprchový kout oddělen pouze igelitovým závěsem od záchodu, nebyly uklízecí prostředky, chyběl hadr na vytírání, což bylo znát na čistotě apartmánu při příjezdu - špína na zemi
apartmán měl základní vybavení, chyběla televize, rádio, koupelna hodně malá, sprchový kout oddělen pouze igelitovým závěsem od záchodu, nebyly uklízecí prostředky, chyběl hadr na vytírání, což bylo znát na čistotě apartmánu při příjezdu - špína na zemi
Alena Pajerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Luděk Piňur
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Je pravděpodobné, že 6 lidí přijede ve dvou autech. Parkovací místo jen jedno. Stání před San Sirem za pokutu. Nebýt zástupců New-Damy, tak je pokuta drahá. Pro dnešní auta park. místo úzké. Umělohmotné židle venku jen 4 v apartmánu pro 7 lidí. Velice malé ložnice, hlavně ta pro 4 osoby. Okamžitě vydýchaný vzduch, klima nestačila pro obě ložnice. A jeden úsměvný zážitek: při příchodu jsme otevřeli malá vrátka, která se ihned rozpadla-uhnilé dřevo-totálně. Vedle byl údržbář a jen se smál a říkal, že snad v září nebo příští rok. Takže pohodička bez vrátek...
Je pravděpodobné, že 6 lidí přijede ve dvou autech. Parkovací místo jen jedno. Stání před San Sirem za pokutu. Nebýt zástupců New-Damy, tak je pokuta drahá. Pro dnešní auta park. místo úzké. Umělohmotné židle venku jen 4 v apartmánu pro 7 lidí. Velice malé ložnice, hlavně ta pro 4 osoby. Okamžitě vydýchaný vzduch, klima nestačila pro obě ložnice. A jeden úsměvný zážitek: při příchodu jsme otevřeli malá vrátka, která se ihned rozpadla-uhnilé dřevo-totálně. Vedle byl údržbář a jen se smál a říkal, že snad v září nebo příští rok. Takže pohodička bez vrátek...
Pláž v normě, my byli spokojeni i když poslední den bylo ve vodě snad milion kousků medúz, za což asi múže jen příroda. I když mi to moc nevadilo, tak nebylo moc příjemné mít ty kousky před pusou při plavání.Nebyly to celé medúzy, jen rozšrotované kousky.
StravaStrava byla vlastní a částečně restaurační, takže spokojenost. Hlavně se zmrzlinou.Jenže teď už nebudu kupovat tu naši vodu s práškem...
UbytováníLožnice by stačily svou velikostí jen v případě klimy v každé z nich. Když jsem otevřel dveře na balkon, tak ráno poměrně kravál-hrdličky, čistící auta, italští sousedi,atd.Takže spaní byl v podstatě jediný dost velký problém. Dospávali jsme po obědě...(Ale ten jsme nevařili).Jinak se dalo vše tolerovat a v podstatě lehce vyřešit.
SlužbyHrozná fronta v sídle Europy při přihlašování, problém s výměnou karty na vjezd auta. Ta původní nefunkční.
od 14 808 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lyžování v Zermattu-Cervinii-Valtournenche a v celé oblasti Matterhorn Ski Paradise pro nás bylo naprosto skvělým zážitkem, a to i díky nádhernému slunečnému počasí (pouze jeden den dopoledne foukal silný vítr a jezdila pouze jedna lanovka). Nepřeberné množství sjezdovek, neskutečné výhledy z Malého Matterhornu na celou oblast Walliských Alp vč. Braithornu, Monte Rosy a Mont Blancu, všudypřítomný Matterhorn => pro milovníky vysokohorských oblastí ideální kombinace.
I přes poměrně vysoké výdaje na cestování (pohonné hmoty, dálniční známky v Rakousku a Švýcarsku + mýtné v Itálii) tuto oblast všem vášnivým lyžařům vřele doporučujeme.
Lyžování v Zermattu-Cervinii-Valtournenche a v celé oblasti Matterhorn Ski Paradise pro nás bylo naprosto skvělým zážitkem, a to i díky nádhernému slunečnému počasí (pouze jeden den dopoledne foukal silný vítr a jezdila pouze jedna lanovka). Nepřeberné množství sjezdovek, neskutečné výhledy z Malého Matterhornu na celou oblast Walliských Alp vč. Braithornu, Monte Rosy a Mont Blancu, všudypřítomný Matterhorn => pro milovníky vysokohorských oblastí ideální kombinace.
I přes poměrně vysoké výdaje na cestování (pohonné hmoty, dálniční známky v Rakousku a Švýcarsku + mýtné v Itálii) tuto oblast všem vášnivým lyžařům vřele doporučujeme.
Hotel na standardní úrovni, místo postele nepohodlný rozkládací gauč, několik bezesných nocí kvůli neohleduplným hlučným hostům. Dojezd na vleky po sjezdovce vedle hotelu, pár kroků pěšky.
SportVyužili jsme mezinárodní skipass a každý den jsme zavítali do jiné části. Díky rozsáhlosti lyžařské oblasti a množství sjezdovek, vleků a lanovek jsme často na sedačce nebo v kabince byli sami, někdy i na sjezdovkách, které byly vždy po ránu perfektně upraveny.
Jiří Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Szécsényi Imre
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme spokojeni jak s cestou, tak s dovolenou, i když byly menší nedostatky: klíč od apartmánu měl být podle prodejce předán přímo v apartmánu, zde uvádím, že jsme si ho museli vyzvednout v jiné cestovní kanceláři. Protože jsme cestovali individuálně, mělo by se prodejce zeptat, zda chceme využít parkování, protože na ulici jsme mohli parkovat za poplatek (1 euro za hodinu) nebo na tržišti, které nebylo blízko ubytování. Tak jsme se vrátili s hořkou chutí.
Byli jsme spokojeni jak s cestou, tak s dovolenou, i když byly menší nedostatky: klíč od apartmánu měl být podle prodejce předán přímo v apartmánu, zde uvádím, že jsme si ho museli vyzvednout v jiné cestovní kanceláři. Protože jsme cestovali individuálně, mělo by se prodejce zeptat, zda chceme využít parkování, protože na ulici jsme mohli parkovat za poplatek (1 euro za hodinu) nebo na tržišti, které nebylo blízko ubytování. Tak jsme se vrátili s hořkou chutí.
Pláž byla blízko. Nebylo tam přeplněno, voda byla vynikající. K apartmánu patřil slunečník, který je tam velmi potřeba.
StravaStravování jsme nevyužili.
UbytováníS ubytováním jsme byli velmi spokojeni. Čistý, dobře vybavený apartmán.
SlužbyBydleli jsme v apartmánu, ne v hotelu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 9 633 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lucie Nikodýmová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S jemným píískem a postupným vstupem do moře. Hezké bary na pláži.
StravaNejedli jsme v hotelu, takže nevím.
UbytováníDostali jsem obrovský apartmán byl velmi pěkný. Bohužel slibovaná klimatizace vůbec nebyla a rozdělené pokoje, tam také nebyli. Do apartmánu se museli vylést schody, protože výtah tam bohužel nejezdil. Měli jsem nádherný výhled na moře.
SlužbyPoužili jsem wifi, a bar s výhledem na přístav, safe, který je u majitelky v pokoji.
Miloslava S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokality v této zemi