Leda Hodnocení: 2/5 Itálie, Rimini, Rimini - Marina Centro
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Szécsényi Imre
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme spokojeni jak s cestou, tak s dovolenou, i když byly menší nedostatky: klíč od apartmánu měl být podle prodejce předán přímo v apartmánu, zde uvádím, že jsme si ho museli vyzvednout v jiné cestovní kanceláři. Protože jsme cestovali individuálně, mělo by se prodejce zeptat, zda chceme využít parkování, protože na ulici jsme mohli parkovat za poplatek (1 euro za hodinu) nebo na tržišti, které nebylo blízko ubytování. Tak jsme se vrátili s hořkou chutí.
Byli jsme spokojeni jak s cestou, tak s dovolenou, i když byly menší nedostatky: klíč od apartmánu měl být podle prodejce předán přímo v apartmánu, zde uvádím, že jsme si ho museli vyzvednout v jiné cestovní kanceláři. Protože jsme cestovali individuálně, mělo by se prodejce zeptat, zda chceme využít parkování, protože na ulici jsme mohli parkovat za poplatek (1 euro za hodinu) nebo na tržišti, které nebylo blízko ubytování. Tak jsme se vrátili s hořkou chutí.
Pláž byla blízko. Nebylo tam přeplněno, voda byla vynikající. K apartmánu patřil slunečník, který je tam velmi potřeba.
StravaStravování jsme nevyužili.
UbytováníS ubytováním jsme byli velmi spokojeni. Čistý, dobře vybavený apartmán.
SlužbyBydleli jsme v apartmánu, ne v hotelu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 9 633 Kč za os.
Petra P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
celý dům potřebuje rekonstrukci, nic horšího na první pohled jsme v Bibione nenašli (zvenčí) - ale dle delegátky se má rekonstruovat, poloha výborná, k moři kousínek
celý dům potřebuje rekonstrukci, nic horšího na první pohled jsme v Bibione nenašli (zvenčí) - ale dle delegátky se má rekonstruovat, poloha výborná, k moři kousínek
na pláž je to kousek, pláž krásná, čistá, lidí bylo málo (opět díky zářiovému termínu), sprchy na pláži, jediné, co je nepříjemné je otravovaní prodejců s cetkama, to je bohužel po celou sezonu a po celé Itálii-jsou horší jak obtěžující hmyz, a potom i poslední týden v sezoně neustálé přejíždění traktorů se slunečníkama a lehátkama, je to takové depresivní. Nám tam nechali ještě lehátka+slunečníky, takže super
- pěkná a prostorná je i pláž pro pejsky
- měli jsme vlastní - takže výborné :)
- měla být špagetová párty a nebyla (údajně už zavřená restaurace) - to by si mohla ck nějak zjistit a neklamat lidi, nebo je spíše nenavnadit zbytečně, děti a manžel byli hodně zklamaní, těšili se na takovou akci
celkový dojem OK, na konci sezony bych zázraky nečekala, dost věcí bylo zřejmě "rozkradeno"...ale jak říkám, na konci sezony běžné
Olena S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ivana Bohatová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Poměrně slušné.
Poměrně slušné.
co se týče pláže,tak super i množství lidí bylo akorát
stravovali jsme se sami
Ubytování mohlo být lepší......očekávali jsme více soukromí a více místa.
Karel J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tomas M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemné místo daleko od ruchu centra, ale kousek na pláž.
Příjemné místo daleko od ruchu centra, ale kousek na pláž.
Čistá, kousek od ubytování
StravaVlastní, místní restaurace bohužel nenaplnilo představu o kvalitní italské stravě
UbytováníSuper, vzdálenost centrum i pláž 500metru. Hned vedle je restaurace, která neni hlučná, ale smrdí z kuchyně fryťáky
SlužbyVse bez problému
Jozef Turis
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Monika Járová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čistá písčitá pláž zdarma, nebo s plážovým servisem. Velmi postupný přístup do moře - ocení hlavně rodiny s menšími dětmi. Děti mohou stavět hrad z písku nebo sbírat mušle.
StravaVlastní
UbytováníProstorný, čistý, nově zařízený apartmán s plně vybavenou kuchyní. Byl blízko pláže, na hlavní ulici letoviska.
Milada B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 12 990 Kč za os.
žaneta P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená, přestože byla v době výskytu koronaviru, se obešla bez chyb. Cestovali jsme vlastním vozem, ubytování odpovídalo fotografiím, možná trochu problém s parkováním, při plné obsazenosti hotelu. My takový problém neměli, v hotelu jsme byli 2 rodiny. Skibus cca 200 m, ale v pohodě se to dá i s 5-letou dcerou. Lyžárna dostačující.
Dovolená, přestože byla v době výskytu koronaviru, se obešla bez chyb. Cestovali jsme vlastním vozem, ubytování odpovídalo fotografiím, možná trochu problém s parkováním, při plné obsazenosti hotelu. My takový problém neměli, v hotelu jsme byli 2 rodiny. Skibus cca 200 m, ale v pohodě se to dá i s 5-letou dcerou. Lyžárna dostačující.
Snídaně byli stejné, ale dostačující. Chyběli míchaná vajíčka a teplé párky, palačinky, ale ruku na srdce, kdo tohle všechno snídá denně doma???U snídaně jsme si vybírali večeři - polévka nebo těstoviny jako předkrm, hlavní chod, zákusek. Pití je placené - vše se v pohodě dá.
UbytováníUbytování odpovídalo ceně, pokoj na přespání v pohodě, byli jsme celý den na sjezdovce. jediná výtka je ke sprchovému koutu, je pouze pro hubeňoury. Pokud se chcete ohnout musíte do podřepu:-)Možná je to v jiných pokojích jiné???
SlužbyHotel nabízí lyžárnu, parkování u hotelu - 2 místa nebo v garáži cca 50 m od hotelu. Garáž je v ceně.
SportJezdili jsme do Alpe Cermis vzdálené 4 km od hotelu. Sjezdovky pěkné, upravené, málo lidí, počasí skvělé...Vše fungovalo jak mělo. 6-denní skuipas 263 euro v ceně máte neomezený přístup do aquáče v Cavalese - můžu doporučit, jen musíte mít koupací čepici. Lze ji koupit na pokladně - 3 eura. V ceně je zimní stadion v Cavalese a kluziště v Teseru. Skipas vám platí na další lyžařská střediska, ale ty jsme nanavštívili.
Petr Zácný
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Maximální spokojenost
Maximální spokojenost
Dostačující
UbytováníOdpovídající ceně. Celková spokojenost
SlužbyVyhovující
SportSkvělé
od 12 500 Kč za os.
Miroslav P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Věra Chlupová
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jan B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavel Vaněk
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zájezd zahrnoval pouze ubytování v apartmánu, a to bylo na úrovni odpovídající ceně zájezdu, v tomto uhledu spokojenost, bez jakáchkoliv problémů. Apartmán umístěný v těsné blízkosti ulice a náměstí s atrakcemi a akcemi všeho druhu - na jednu stranu pozitivum, na drhou stranu odpovídající hluk do nočních hodin.
Zásadní nedostatek: nejbližší pláž sice v rámci deklarované hranice 300 m, ale přístupná pláž 1,5 až 2 km ostatní pláže soukromé a pro veřejnost uzavřené !!!! Toi v popisu zcela chybí, byť to je zásadní skutečnost.
Zájezd zahrnoval pouze ubytování v apartmánu, a to bylo na úrovni odpovídající ceně zájezdu, v tomto uhledu spokojenost, bez jakáchkoliv problémů. Apartmán umístěný v těsné blízkosti ulice a náměstí s atrakcemi a akcemi všeho druhu - na jednu stranu pozitivum, na drhou stranu odpovídající hluk do nočních hodin.
Zásadní nedostatek: nejbližší pláž sice v rámci deklarované hranice 300 m, ale přístupná pláž 1,5 až 2 km ostatní pláže soukromé a pro veřejnost uzavřené !!!! Toi v popisu zcela chybí, byť to je zásadní skutečnost.
od 9 193 Kč za os.
Jan K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 4 530 Kč za os.
Michal K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Silvie F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám velmi líbila. Ubytování odpovídalo popisu.
Dovolená se nám velmi líbila. Ubytování odpovídalo popisu.
Pláž byla v blízkosti ubytování. Voda celkem čistá.
UbytováníAž na menší počet příborů, hrnců a hrnečků jsme byli spokojení.
SlužbyWifi připojení zdarma, použití lehátek u bazénu zdarma, plážový servis v ceně. Za poplatek prádelna.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příjezdu jsem byl neustále šokován vybavením hotelu. Jednalo se spíše o takový lepší kemp řekl bych. Vybavení naprostá katastrofa. Ubytování bylo pro 5 osob, ale v apartmánu byli jen 4 deky, 2 hrnečky ( ostatní si někdo rozbil před námi) , talířů také málo. Když jsem pustil vodu v umyvadle, tak protýkala na podlahu, takže se neustále muselo vytírat. Na obrázku vypadají apartmány moc hezky, ale ve skutečnosti se určitě nejednalo o 3 hvezdičkový apartmán. Na některých místech byla oprýskaná zeď. Hadice od sprchy pokažená. Pláže v tomto městě taky žádná sláva. Několikrát jsem byl v Itálii a tato pláž byla nejhorší ze všech( špína a bordel) jinde jsem viděl, jak každé ráno jezdí nákladák po pláži a uklízí bordel, tady né. Celkově to na mě působilo tak trochu zastarale oproti jiným městům( Prostě jako u cikánů) Proto doporučuji ostatním zájemcům radši jinou lokalitu např. vyhlášené Bibione, moc krásné město a pláže, vůbec se to nedá srovnat.
Po příjezdu jsem byl neustále šokován vybavením hotelu. Jednalo se spíše o takový lepší kemp řekl bych. Vybavení naprostá katastrofa. Ubytování bylo pro 5 osob, ale v apartmánu byli jen 4 deky, 2 hrnečky ( ostatní si někdo rozbil před námi) , talířů také málo. Když jsem pustil vodu v umyvadle, tak protýkala na podlahu, takže se neustále muselo vytírat. Na obrázku vypadají apartmány moc hezky, ale ve skutečnosti se určitě nejednalo o 3 hvezdičkový apartmán. Na některých místech byla oprýskaná zeď. Hadice od sprchy pokažená. Pláže v tomto městě taky žádná sláva. Několikrát jsem byl v Itálii a tato pláž byla nejhorší ze všech( špína a bordel) jinde jsem viděl, jak každé ráno jezdí nákladák po pláži a uklízí bordel, tady né. Celkově to na mě působilo tak trochu zastarale oproti jiným městům( Prostě jako u cikánů) Proto doporučuji ostatním zájemcům radši jinou lokalitu např. vyhlášené Bibione, moc krásné město a pláže, vůbec se to nedá srovnat.
od 5 000 Kč za os.
Lokality v této zemi