Nevada Hodnocení: 2/5 Itálie, Val di Fassa e Carezza, Campitello di Fassa
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Alžbeta K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Alžbeta K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jan H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Místo hezké...ale...
Rohodně nedporučuji tuto residenci...
Celkově by si tato residence zasloužila rekonstrukci...
Místo hezké...ale...
Rohodně nedporučuji tuto residenci...
Celkově by si tato residence zasloužila rekonstrukci...
Pláž byla pěkná. Cca 30m od hotelu.
Každý den uklizena. Ale bohužel placena..
Veřejná pláž (zdarma) bohužel cca 2-3km daleko.
Komu by se chtělo chodit každý den tak daleko.
Stravu jsme řešili sami. V okolí spousta možností.
UbytováníApartmán zařízen velmi skromně...
Dva pokoje a koupelna s Wc, balkon..
Pokoj (ložnice) funkční klimatizace a dvojpostel..se vstupem na balkon..
Pokoj (ložnice + kuchyňka) klimatizace fungovala jak chtěla...tedy spíš nechtěla. Plynový dvoj vařič po našem přijezdu nefungoval, museli jsme hlasit, že by bylo dobré opravit..To se povedlo a bylo možné si uvařit kávu.. Nefukční digestoř..ze začátku alespoň svítila..pak už se jí nechtělo vůbec..
Talířů,skleniček a příborů přesně odpočítáno na ubytované. V našem případě po 4ks..
V lednici utržená dvířka od mrazáku.takže tam byla kolem jedna velká ledová namražená koule.
Postele..rozkladací lůžko..což by nevadilo..ale prostěradla roztrhaná..a ne uplně čistá..radejí jme použili naše.. Není se co dívit, když jsme koukali na paní uklízečku z balkonu, která sundala prostěradlo a pak s nim vytřela balkon.
Koupelna..poměrně slušná..Velký sprchový kout. jen velmi slabé světlo...V umyvadle a v bidetu chybějící zátky...
A za týden parkování 70€ mi přijde trochu dost..
Jediná služba hotelu byla, že přišla paní recepční cca na dvě hodiny denně.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiří V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V hotelu Primula jsme byli již pošesté, protože jsme byli se vším naprosto spokojeni.
V hotelu Primula jsme byli již pošesté, protože jsme byli se vším naprosto spokojeni.
Hotel Primula je vzdálen od kabinové lanovky 200-250 m. Zastávka skibusu je přímo před hotelem, takže je možno pohodlně dojet autobusem a nebo zajet i do jiného blízkého lyžařského střediska.
StravaStrava vynikající. Snídaně formou švédského stolu, večeře servírované. Den předem jsme si mohli vybrat ze 3 předkrmů a 3 hlavních jídel, k tomu salátový bufet a po jídle výběr z 8 dezertů.
UbytováníPokoj prostorný, čistý - denně uklizený a měněny ručníky, v polovině týdne převlečeny postele.
SlužbyPro všechny jsou uzamykatelné skříňky na lyže a sušáky na lyžařské boty.
Jiří V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V hotelu Primula jsme byli již pětkrát, opět spokojenost se vším.
V hotelu Primula jsme byli již pětkrát, opět spokojenost se vším.
Snídaně formou bufetu, večeře servírované o 4 chodech, které jsme si vybrali den předem.
UbytováníPokoj každý den perfektně uklizen, denně měněny ručníky.
SlužbyByli jsme na lyžařském pobytu - výborná služba je vysoušení lyžařských bot, takže ráno jsme je obouvali suché a teplé.
Viliam M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Organizácia agentúrou bola fajn. Hotelová izba bola skôr vo veľmi "punkovom" prevedení, stiesnený priestor, rosypaný nábytok, bez klímy, kartónové steny, nič pre rodiny alebo staršie páry so zámerom oddychu. Stravovanie a veškerý management o dva hotely ďalej. Pre mladých nenáročných ale O.K.
Pozícia hotela super kúsok od pláže, dochadzková vzdialenosť do mesta.
Bohužiaľ prilahlá pláž a lehátka boli spoplatnené, myslím zhruba 24€ na deň. S týmto faktom treba počítať už pred zájazdom ! Napriek všetkým okolnostiam sme si pobyt dokázali pekne užiť.
Cestovke ďakujeme za organizáciu a ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie ;)
Organizácia agentúrou bola fajn. Hotelová izba bola skôr vo veľmi "punkovom" prevedení, stiesnený priestor, rosypaný nábytok, bez klímy, kartónové steny, nič pre rodiny alebo staršie páry so zámerom oddychu. Stravovanie a veškerý management o dva hotely ďalej. Pre mladých nenáročných ale O.K.
Pozícia hotela super kúsok od pláže, dochadzková vzdialenosť do mesta.
Bohužiaľ prilahlá pláž a lehátka boli spoplatnené, myslím zhruba 24€ na deň. S týmto faktom treba počítať už pred zájazdom ! Napriek všetkým okolnostiam sme si pobyt dokázali pekne užiť.
Cestovke ďakujeme za organizáciu a ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie ;)
od 8 673 Kč za os.
Stanislav S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tatiana Smatanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
tak co sa tyka dovolenky bolo super,len pocasie nam 2 dni neprialo
tak co sa tyka dovolenky bolo super,len pocasie nam 2 dni neprialo
S plážou sme boli docela spokojní
StravaStravu sme mali z domu a sme si tam varili
Ubytováníubytovanie priemerne,len sa nam nepacilo ze plyn. bomba bola prazdna i ked vedeli ze tam prideme,Tak sme museli ist naspat do agentury nahlasit lebo telefon nezdvihali,potom sme zistili ze TV nefungoval,nebol vraj signal a taktiez mikrovlnku sme nemohli pouzivat lebo po zapnuti začala čudne smrdiet.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
IGOR T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiří G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Taťána Menoušková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Strava byla formou polopenze a balíčku na cestu. Zajišťovala jí česká pracovnice, která zřejmě není vyučená v oboru, neboť některé večeře neměly vůbec žádnou chuť. Co se týká množství jídla, bylo vyhovující. Ke snídaním nemám připomínky. Balíčky na cestu si myslím, že mají své opdstatnění, vzhledem k tomu, že celý den je skupina na trase.
UbytováníBudova Insam je na konci obce asi 3 km vzdálené od centra. Pokoje jsou miniaturní a jsou tam dány ještě 3 postele, což v zimě asi má svůj ekonomický význam, ale v létě vše působí stísněně. V koupelně se nedá otočit, vše je miniaturní a o tekoucí a teplé vodě se dá každý večer jen zdát. V jídelně je prostor tak pro 16 lidí, ale ne pro celý zájezd + osoby vlastní dopravou. Vůbec se nejedná o hotel a služby s tím spojené. Úklid např. vynesení odpadků není zajištěno.
SlužbyO hotel se rozhodně nejednalo. Chata měla mít za poplatek saunu a wirpol vanu. V té ovšem bydlela kuchařka a ve vaně měla své nákupy. Myslím, že dále se není o čem zmiňovat.
Vladimír Fabík
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bez závad
Bez závad
Provlém s časem topení po návratu ze sjezdovek není jak ususit vložky bot a svršky když prší, voda kondenzuje v místnostech a není to jen náš problém vzhledem k plísni pod okny
Sportbyly by super kdyby byl přírodní sníh a lepší počasí, což není problém CK
Stanislav C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Slavka G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 10 550 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám moc líbila, doporučuji.
Dovolená se nám moc líbila, doporučuji.
Snídaně formou balíčku na určitý počet ubytovacích dní je nedostačující, hlavně pro dvě dospívající děti.
Večeře neměla chybu.
Sjezdovky byly upravené, skvěle jsme si zalyžovali.
Alena V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za tu cenu dobré.
Za tu cenu dobré.
Apartmán v přízemí je prostorný, zařízený starým nábytkem. Pokoj pro 2 osoby menší, pokoj pro 3 osoby prostorný s balkonem. V obývacím pokoji (společný prostor) poměrně těsno. Byl k dispozici pouze 1 klíč pro 6 lidí.
SportSjezdovky hlavně dopoledne dobré, upravené.
Adrian Borovič
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vlastní - bohatá a každý den jiná!
UbytováníPatrový apartmán s pokoji pro 3 páry. Rozdělení pokojů řešeno sice pouze nábytkem, ale vydrželi jsme to bez problémů! Jeli jsme tam lyžovat a ne trávit pobyt na pokoji!
SlužbyLehce neochotný personál na recepci, ale i přes evidentní neochotu jsme vždy dosáhli všeho, co jsme potřebovali.
Petr G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Milan L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Markéta T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Gabriela Šebestová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám jako celek líbila, mínusy se ale našly. Zarazilo nás malé množství obchodů, restaurací(malý obchod s potravinami jen jeden, cca 4 restaurace, ale spíše jen občerstvení). Toto vše ale bylo v cca 5 km vzdáleném městě.
Dovolená se nám jako celek líbila, mínusy se ale našly. Zarazilo nás malé množství obchodů, restaurací(malý obchod s potravinami jen jeden, cca 4 restaurace, ale spíše jen občerstvení). Toto vše ale bylo v cca 5 km vzdáleném městě.
Pláž je kousek, voda nás uchvátila, v tomto směru jsme byli spokojeni.
StravaNeměli jsme.
UbytováníUbytování bylo celkem dobré, jen toaleta by chtěla lépe uklidit a v kuchyni byli mravenci. Před apartmánem bylo dětské hřiště, které se ale po zhlédnutí ukázalo jako nepoužitelné, v dezolátním stavu. V kuchyni nebyla mikrovlnka ani rychlovarná konvice, nebyl ani jeden krájecí nůž(na chleba nebo maso). Klimatizace byla kladem.
SlužbyNa recepci uměli jen italsky, pouze jedna recepční uměla trochu anglicky.
Jana Navrátilová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokalita naprosto úžasná, dalo by se říci že postupně vzniká a není v oblasti se stálým obyvatelstvem. Počátkem září, kdy jsme tam byli, tedy zvolna končila sezona a krámky byly dost vyprodané, ovoce a zelenina těžko sehnatelné. Dojeli jsme tudíž autobusem do Belvedere a tam nakoupili. Místní doprava je poněkud zvláštní, je nutné si dobře ověřit, zda bus dle jízdního řádu opravdu jede a zjistit, kde se má na něj mávat, Italové totiž nemají klasické zastávky. Jinak ale mohu velmi doporučit pobyt, apartamány velmi hezké, snad by tam jen mělo být víc nádobí, ale vkusně zařízené, příjemné. Okolí krásné, kvetoucí zahrada. Škoda jen, jak jsem zmínila výše, je ku škodě majitelů rezidence, že sezonu neprodloužili i na září. Bazén byl moc hezký, ale už vypouštěný, moře fantastické a čisté. Vhodné pro všechny skupiny, ať už mladé lidi či rodiny s dětmi, ale v sezoně.
Lokalita naprosto úžasná, dalo by se říci že postupně vzniká a není v oblasti se stálým obyvatelstvem. Počátkem září, kdy jsme tam byli, tedy zvolna končila sezona a krámky byly dost vyprodané, ovoce a zelenina těžko sehnatelné. Dojeli jsme tudíž autobusem do Belvedere a tam nakoupili. Místní doprava je poněkud zvláštní, je nutné si dobře ověřit, zda bus dle jízdního řádu opravdu jede a zjistit, kde se má na něj mávat, Italové totiž nemají klasické zastávky. Jinak ale mohu velmi doporučit pobyt, apartamány velmi hezké, snad by tam jen mělo být víc nádobí, ale vkusně zařízené, příjemné. Okolí krásné, kvetoucí zahrada. Škoda jen, jak jsem zmínila výše, je ku škodě majitelů rezidence, že sezonu neprodloužili i na září. Bazén byl moc hezký, ale už vypouštěný, moře fantastické a čisté. Vhodné pro všechny skupiny, ať už mladé lidi či rodiny s dětmi, ale v sezoně.
Stačí jedno slovo - fantastická. Drobné oblázky a opět končící sezona, plážový servis omezený, postupně likvidovaný. Moře velmi čisté, v této době i teplé, prostě super.
StravaVlastní
UbytováníMoc hezké mezonetové apartmány, dostatek úložných prostor, celkový dojem vynikající. Nejlepší ubytování, jaké jsem zatím na svých cestách po Kalábrii poznala a vyzkoušela.
SlužbyS ohledem na končící sezonu nelze hodnotit, restaurace uzavřena, bazén vypuštěn, atd.
Lokality v této zemi