Montana (Trento) Itálie, Trentino
Luboš Skalický
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Luboš Skalický
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vladislava Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vlastislava Kaisrová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hezká dovolená v příjemném prostředí.
Hezká dovolená v příjemném prostředí.
Pláž plná lidí, jak je v Itálii obvyklé, stravovací možnosti na pláži bídné, moře nádherné
StravaSnídaně standardní, večeře vynikající
UbytováníPokoj prostorný, čistý s nádherným výhledem
Službyžádné služby hotelu jsme nevyužívali
Kristýna Kokošková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Díky tomu, že jsem zde byla mimo sezónu, tak nás nechávali ležet na soukromé pláži, která byla čistá a uklizená. Ale poslední den, co jsem tam byla, tak byla už sezóna a tím pádem nás vyhnali na veřejnou pláž, která byla římo hrozná. Neudržovaná, takže všudě děsný bordel, klacíky, vyplavené PET lahve z moře a podobně. Pokud člověk chtěl na čistější pláž, tak se docela pronesl, sice to neni nějak daleko, ale když nosíte věci neustále sem a tam, tak je to namáhavější, hlavně když jedete s tima nejmenšíma. Na veřejných pláží nejsou sprchy. Je možnost si zapůjčit pouze slunečník, ale lehátka už ne.
StravaStrava měla také dost háčků. Rozhodně hlady jsem netrpěla a v celku byla spokojena. A ty háčky- plastové talíře, špinavé příbory, špatný průběh večeře, kdy je člověk obsluhován a tím pádem to děsně dlouho trvá a jídlo na stejný způsob.
UbytováníUbytování a celý komplex byl super. Ale pokud má někdo slabé a špatné spaní, tak musí počítat s tím, že jsou zde hodně slabé stěny a je hodně slyšet. Já osobně jsem s tím neměla problém.
SlužbyTaky spokojenost. Za apartmány byly kurty, takže bylo možnost si zahrát různé hry. V místě apartmánů bazén a bar, ale přes poledne asi 3 hodiny jsou tyto dvě věci uzavřené a to kvůli velké polední pauze.
Michaela Volejníková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na pláži nám chyběly sprchy, ale když jsem viděla, jaký bordel jsou po sobě češi schopni na pláži zanechat, vůbec se nedivím, že mají určeny pouze pláže veřejné.
StravaK stravování není co vytknout, jen opakování se jídelníčku po týdnu, je při prodlouženém pobytu nešťastné. Ve vztahu k rázu počasí v této destinaci, by mohly být večere trochu lehčího rázu, ale jinak vše OK.
UbytováníUbytování bylo na slušné úrovni, sociální zařízení velmi dobré.
SlužbySlužby v rámci hotelu byly dobré, nákup za koruny v baru u apartámového domu je velmi dobrý nápad.
Vendula S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám libila. Středisko malé a pěkné, městečko stejně tak.
Dovolená se nám libila. Středisko malé a pěkné, městečko stejně tak.
Večeře byly vynikající. U snídaně jen chybělo mléko a něco teplého (př. vajíčka), jinak vše bylo výborné.
UbytováníUbytovaní bylo pěkné, čisté a dopovídalo ceně.
SlužbySlužby hotelu byly vpořádku.
SportSjezdovky jsou pěkné, jen občas úzké. Bylo tu hodně školiček, takže občas nebylo snadné projet.
Petra V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Se zájezdem jsme byli kromě stravy spokojeni, velký výběr sjezdovek ( propojení dvou lyžařských středisek ), trochu nevýhoda v menší frekvenci skibusů.
Se zájezdem jsme byli kromě stravy spokojeni, velký výběr sjezdovek ( propojení dvou lyžařských středisek ), trochu nevýhoda v menší frekvenci skibusů.
Snídaně byla podle očekávání, ale večeře byla po předchozích zkušenostech ( byla jsem s CK již počtvrté na lyžařském zájezdu v Itálii ) dost chudá - salátový bufet pouze uvařená brokolice, květák a mrkev + zelený salát s čekankou, předkrm byl dobrý,hlavní chod bez přílohy - to jsme zažili poprvé a první večer nebyl dezert, druhý večer malý kousek rolády.
UbytováníUbytování v apartmánu bylo prostorné, čisté, vadilo nám jen, že nebyla možnost regulovat topení, které zapínali až večer a ráno ho zase vypnuli.
SlužbyV pořádku
SportVelký výběr sjezdovek propojením dvou lyžařských středisek, jen v Passo Tonale trochu náročnějsí přejíždění z jednoho konce sjezdovek na druhý.
Lenka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Menší rodinný hotel s výbornou kuchyní, vlastním wellness centrem v oddělené budově, zastávkou skibusu, na nástupní stanici lanovky lze i dojít pěšky, menší počet sjezdovek.
Menší rodinný hotel s výbornou kuchyní, vlastním wellness centrem v oddělené budově, zastávkou skibusu, na nástupní stanici lanovky lze i dojít pěšky, menší počet sjezdovek.
Výborná strava v hotelu, večeře o 3 chodech, 1 večer s regionální kuchyní, na svahu dostatek možností občerstvení včetně poledních jídel, malá obec bez restaurací, pouze bistra, vhodné mít polopenzi v ubytování.
UbytováníPraktické ubytování, v hotelu je zrekonstruovaná a starší část, pokoje ve starší části jsou prostorné, starší vybavení, dostatek radiátorů na sušení věcí, poměrně studená koupelna, táhlo od okna.
SlužbyCelkově ochotný a milý personál, volně přístupné ovoce a voda, wellness centrum v oddělené budově na objednávku den předem, časově omezený pobyt, finská sauna, vířivka a Kneipův chodník. Na bazén je nutno dojít do termal centra v obci, v dochůzí vzdálenosti. Zastávka skibusu před lyžárnou.
Martina Lüdersova
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V pořádku, příjemný a vstřicný
personál. Do této lokality jezdíme již přes 20 let, ale zatím jsme měli ubytování vždy v soukromí. Letos poprvé jsme využili služeb cestovní kanceláře a byli jsme velmi spokojeni.
V pořádku, příjemný a vstřicný
personál. Do této lokality jezdíme již přes 20 let, ale zatím jsme měli ubytování vždy v soukromí. Letos poprvé jsme využili služeb cestovní kanceláře a byli jsme velmi spokojeni.
Náš apartmán byl velmi čistý a dobře udržovaný. Mobiliář byl sice starší ale dobře funkční. Měli jsme dokonce koupelnu a ještě oddělenou místnost s umyvadlem, což bylo velmi praktické.
Jediný nedostatek pro nás starší manželé byl, že s lyžemi a v preskacich to bylo k lanovce asi 300 metrů. Ale zase jsme nemuseli jezdit autem, jako v mnoha jiných ubytováních. K dispozici bylo prostorné gratis parkoviště přímo u hotelu.
Využili jsme 1x masáž, což bylo velmi příjemné a ne příliš drahé. V hotelu byla velká nabídka wellnes - aktivit a výletů.
od 12 500 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super
Super
Hezké, pokoje standardní, kuchyňský kout vybavený základním vybavením (chybí nepřilnavá pánev a pár drobností, když chce člověk řádně uvařit)
SlužbyVodní park je úžasný, super bazén s částí pro děti a zahrada s prolézačkami, terasa s mnoha hračkami pro děti.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velka spokojenost s mistem a residenci. Celkovy dojem navic umocnovala ochota majitelu residence, kteri byli velmi vstricni nam kdykoliv s cimkoliv poradit. Klidne misto s velkou udrzovanou zahradou, obrovsky bazen. Misto splnovalo veskere nase pozadavky pro ubytovani s detmi. Lepe jsme si vybrat nemohli. Centru mesta a plaz u jezera dostupne jizdou na kole po bezpecne cyklostzce do 10 minut. Navic residence pokystuje zdarma zapujceni kol i s detskymi sedackami.
Velka spokojenost s mistem a residenci. Celkovy dojem navic umocnovala ochota majitelu residence, kteri byli velmi vstricni nam kdykoliv s cimkoliv poradit. Klidne misto s velkou udrzovanou zahradou, obrovsky bazen. Misto splnovalo veskere nase pozadavky pro ubytovani s detmi. Lepe jsme si vybrat nemohli. Centru mesta a plaz u jezera dostupne jizdou na kole po bezpecne cyklostzce do 10 minut. Navic residence pokystuje zdarma zapujceni kol i s detskymi sedackami.
od 9 312 Kč za os.
Věra Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zásadní problém byl v průvodkyni. Nerozhodná, často jsme měli dojem, zda již Florencii někdy navštívila - př. pravidelné dotazy na pokračování cesty u místních. Neznala dostupnost hotelu MHD - prý vždy chodí pěšky. Hotel je umístěn cca 3 km od histor. centra.
Průvodkyně: Naprostá neznalost historie, umění, architektury
Často zavádějící informace.
ALE: snaživá, sice neúspěšně, znalost jazyka
Zásadní problém byl v průvodkyni. Nerozhodná, často jsme měli dojem, zda již Florencii někdy navštívila - př. pravidelné dotazy na pokračování cesty u místních. Neznala dostupnost hotelu MHD - prý vždy chodí pěšky. Hotel je umístěn cca 3 km od histor. centra.
Průvodkyně: Naprostá neznalost historie, umění, architektury
Často zavádějící informace.
ALE: snaživá, sice neúspěšně, znalost jazyka
Samostatně bez CK.
UbytováníPokoj opotřebovaný, v koupelně výrazná plíseň. TV bez fungujícího ovladače.
Daniela Kebísková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Název je last minute, ale my jsme platili ještě plnou taxu na rozdíl od většiny ostatních.
Průvodkyně bezvadná, ale proč jsme přistávali v Pizze a šikmou věž bychom neviděli, kdybychom neuplatili řidiče.
To mělo být v základní nabídce.
Název je last minute, ale my jsme platili ještě plnou taxu na rozdíl od většiny ostatních.
Průvodkyně bezvadná, ale proč jsme přistávali v Pizze a šikmou věž bychom neviděli, kdybychom neuplatili řidiče.
To mělo být v základní nabídce.
Snídaně velmi chudá a jednotvárná: bílý chléb a croissant, 1 druh tvrdého sýru a 1 druh šunky a bílý jogurt.
Tak to bylo každý den.
Hotel měl mít 4 hvězdičky, ale nevím podle jakých standardů. Na pokoji bylo v noci zima a hlavně teplá voda tekla asi 1/2 cm pramínkem. Proležené dvoulůžko také není žádná pohoda.
od 15 185 Kč za os.
Helena H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za skvele penize,skvela dovolena
Za skvele penize,skvela dovolena
Stravovali jsme se sami
UbytováníUbytovani v naprostem poradku
Tomáš B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavel Kasper
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Prima
Prima
Pekna, čistá, kvalita vody super, idealni pro děti.
StravaVlastni, v místě dobra kuchyně
UbytováníPěkný, čistý, velký apartman
SlužbyNelze posoudit
Alena Voslářová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hezke proetředí i počasí. Měly jsme možnost jet na jeden z nabízených výletů, kterýbyl velmi hezký.
Hezke proetředí i počasí. Měly jsme možnost jet na jeden z nabízených výletů, kterýbyl velmi hezký.
Hezká pláž s pozvolným vstupem do moře. Čistá pláž i moře.
StravaStravovaly jsme se sami.
UbytováníMoc hezké, jediné co nám chybělo byla wifi.
od 2 690 Kč za os.
Veronika B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Iveta H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování bylo průměrné a hlavně chyběla klimatizace. O plyn jsme si museli telefonovat (útrata za telefon), ikdyž je pravda, že do půl hodiny výměna proběhla a my mohli dovařit večeři. Kdybych jela po druhé, asi bych si raději vybrala apartmán až přímo tam, bylo jich velké množství prázdných a hlavně ty ceny za ubytování vůbec neodpovídají kvalitě, navíc si to člověk musel sám uklidit a pokud by něco nebylo v pořádku, bez nároku na reklamaci se mělo platit 50 Eur + 50% přirážka, tak jsme se rozhodli raději rovnou těch 50 Eur zaplatit a nechali si uklidit. (bylo tam třeba vytírání, umývání oken apod. také bylo nakázáno že to musí být prostředky k tomu určené, by mě zajímalo, kdo si s sebou na dovolenou vezme jar, dezinfekci na podlahy, prostředky na dřevo a to bych mohla pokračovat). S čím jsme byli spokojeni byla čistota pláží, všude tříděný odpad, měli jsme to prý 500m od pláže, ale přešli jsme dvě ulice a byli jsme tam, takže super, měli jsme neustále vlny a díky popzvolnému vstupu do moře se naše děti (2 a 3 roky) pořádně vyblbli, také mnoho hřišť, lunapark, herničky pro děti, animace, po večerech bylo pořád co dělat. Také se nám moc líbilo půjčování čtyřkolek, kam se do košíku dali děti a 15km/hod. rychlostí jsme si projeli celé pobřeží, dokonce jsme si ji půjčovali opakovaně, dětem se to hrozně líbilo 18Eur za hodinu.
Ubytování bylo průměrné a hlavně chyběla klimatizace. O plyn jsme si museli telefonovat (útrata za telefon), ikdyž je pravda, že do půl hodiny výměna proběhla a my mohli dovařit večeři. Kdybych jela po druhé, asi bych si raději vybrala apartmán až přímo tam, bylo jich velké množství prázdných a hlavně ty ceny za ubytování vůbec neodpovídají kvalitě, navíc si to člověk musel sám uklidit a pokud by něco nebylo v pořádku, bez nároku na reklamaci se mělo platit 50 Eur + 50% přirážka, tak jsme se rozhodli raději rovnou těch 50 Eur zaplatit a nechali si uklidit. (bylo tam třeba vytírání, umývání oken apod. také bylo nakázáno že to musí být prostředky k tomu určené, by mě zajímalo, kdo si s sebou na dovolenou vezme jar, dezinfekci na podlahy, prostředky na dřevo a to bych mohla pokračovat). S čím jsme byli spokojeni byla čistota pláží, všude tříděný odpad, měli jsme to prý 500m od pláže, ale přešli jsme dvě ulice a byli jsme tam, takže super, měli jsme neustále vlny a díky popzvolnému vstupu do moře se naše děti (2 a 3 roky) pořádně vyblbli, také mnoho hřišť, lunapark, herničky pro děti, animace, po večerech bylo pořád co dělat. Také se nám moc líbilo půjčování čtyřkolek, kam se do košíku dali děti a 15km/hod. rychlostí jsme si projeli celé pobřeží, dokonce jsme si ji půjčovali opakovaně, dětem se to hrozně líbilo 18Eur za hodinu.
výborná
Stravavlastní
Ubytováníhrůza a bez klimatizace
Službyžádné
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 15 270 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Živan Jüttner
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Josef Žebera
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Počasí a pláž dobré
Počasí a pláž dobré
Ucházející v dobré vzdálenosti
StravaNebyla sjednána
UbytováníVyhovující, závady sprchy odstraněny na místě po urgenci, nefunkční bazén, je předmětem samostatné reklamace ubytování.
Službyžádné
Eva Hejdová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vzhledem k tomu, že jsme si na dovolenou vyrazili již ke konci sezóny, bylo mnoho volnočasových zařízení pro hosty v Lignanu již uzavřeno. Teploty kolem 23 stupňů nám umožnily se ještě vykoupat v moři, které bylo mírně chladné, přesto jsme si to užili. Večerní toulky v centru městečka měly své kouzlo a určitě stály za to. Hlavně, že gelateria byla stále otevřená.
Vzhledem k tomu, že jsme si na dovolenou vyrazili již ke konci sezóny, bylo mnoho volnočasových zařízení pro hosty v Lignanu již uzavřeno. Teploty kolem 23 stupňů nám umožnily se ještě vykoupat v moři, které bylo mírně chladné, přesto jsme si to užili. Večerní toulky v centru městečka měly své kouzlo a určitě stály za to. Hlavně, že gelateria byla stále otevřená.
Pěkná, písčitá s pozvolným vstupem do moře. Doporučuji.
StravaVařili jsme si sami, suroviny a potraviny jsme mohli nakupovat v mnoha obchůdcích a nebo v nedalekých obchodních řetězcích, kde jsme sehnali opravdu všechno a za ceny podobné těm našim.
UbytováníUbytování se nám líbilo, obzvláště jsme to měli opravdu blízko k moři a po rovince, mohu jen doporučit. Bazén u vily je také skvělý, jen již byl trochu chladnější.
SlužbySlužby hotelů jsme nevyužívali.
Lokality v této zemi