Dovolenou jsme si užili. Super počasí, krásné a udržované sjezdovky
StravaSnídaně byly chutné a rozmanité, ovšem chyběla čerstvá zelenina. nebyly ani rajčata, okurek, paprika. Rozmezí v podávání snídaní bylo dobré : 7,30 - 10,00 hod.
Večeře byly 3-chodové, dobré, dostačující. Opět chyběla čerstvá zelenina, nebo tradiční potraviny Itálie, pouze konzervovaná nakládaná zelenina.
Čas servírování večeře v 19,30 hod je dost pozdní, Jednak s ohledem na strávení a omezoval nás v dalším pobytu a pohybu v rekreačním středisku. Konec večeře byl cca 20,45, to už není chuť ani prostor k nějaké procházce apod. Vhodnější by byl čas v 18,00 hod.
UbytováníHotel útulný, vybavení dostačující ale značně zchátralé, Vrzající postele, rozpadající se noční stolky, vrzající dveře od skříně, která se nedala zavřít. Parkování před hotelem.
SlužbyPersonál hotelu byl milý, vstřícný, ochotný.
SportSjezdovky dobře a kvalitně upravené, rozmanitý typ sjezdovek vhodný pro každého lyžaře dle úrovně lyžování. Všechny vleky a kabinky v provozu.