Rezidence Jolly Itálie, Bormio, Bormio
Jiří S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Průměr
Průměr
bez
Ubytování- slabé, drahé , hlučné, divné, ani slibovaná WIFI,
+dobře situované.
žádné, pouze požadavky
Sportsjezdovky super, málo sněhu - bohužel
Simona Buriánková
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově vydařená dovolená, letos jsme se potýkali s nedostatkem sněhu. Je vidět, že Italové se snažili o zasněžování, kdykoliv jen trochu mrzlo, měli puštěné sněžné děla. S tímto jsme počítali, dle předpovědi počasí. Město Bormio je krásně vánočně vyzdobeno, pizzerie a restaurace jsou v dostatečném množství, termály jsou k dispozici.
Celkově vydařená dovolená, letos jsme se potýkali s nedostatkem sněhu. Je vidět, že Italové se snažili o zasněžování, kdykoliv jen trochu mrzlo, měli puštěné sněžné děla. S tímto jsme počítali, dle předpovědi počasí. Město Bormio je krásně vánočně vyzdobeno, pizzerie a restaurace jsou v dostatečném množství, termály jsou k dispozici.
Využíváme vlastní stravování, mimo to jen občerstvení v restauracích ve skiareálech. Na toto si nemůžeme stěžovat, cenově dostupné, běžná kvalita a ochota.
UbytováníPo prvotním šoku, kdy jsme vstoupili na "recepci alá výčep", kde to vypadalo jako na půdě vetešníka a použili wc, jsem se obávala, jak to bude vypadat na pokojích. Tuto obavu ještě utvrdila prohlídka lyžárny. To jsem byla naprosto zděšená! Ihned jsem věděla, že tuto nevyužijeme.
Parkoviště před rezidencí jsme využívali bezplatně, díky bohu jsme tam byli před sezonou, jinak by byla kapacita nedostačující.
Pokoje jsou menší, ale útulné, kuchyň vybavena perfektně, nadobí čisté, funkční, a je ho dostatek.
Koupelna a wc čisté, vybavení starší.
Uklidové pomůcky v dostatečném množství.
Peřiny, deky, polštáře v dostatečném množství.
Teplota na pokoji v pořádku, teplá voda kdykoliv k dispozici.
Žádné zvláštní požadavky na ubytovací residenci jsme neměli!
SportBormio a Santa Caterina jsou výborná střediska.
V předsezóně je potřeba počítat s tím, že nejedou všechna přepravná zařízení.





