Villa Lea Itálie, Veneto (Benátská riviéra), Rosolina Mare
Petr Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Petr Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petra G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ideální dovolená pro rodiny s dětmi. Malý kemp přizpůsobený dětem. Dětské hřiště, bazén, animace, pozvolný vstup do moře.
I když jsme jeli přes českou CK, delegátka byla Němka. Takže pokud někdo neumí jazyk, není k dispozici česky mluvící delegát.
Ideální dovolená pro rodiny s dětmi. Malý kemp přizpůsobený dětem. Dětské hřiště, bazén, animace, pozvolný vstup do moře.
I když jsme jeli přes českou CK, delegátka byla Němka. Takže pokud někdo neumí jazyk, není k dispozici česky mluvící delegát.
Písčitá, pozvolný vstup do moře. Ideální pro malé děti.
StravaVlastní, v areálu jsou potraviny i restaurace.
UbytováníMobilheim čistý. Jediná nevýhoda byla, že byl umístěn ihned u silnice, takže klid v noci moc nebyl.
SlužbyObchod, restaurace, prádelna.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiřina Halčařová
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená splnila očekávání, vyšlo i počasí, napadl sníh, celá skupina byla spokojená
Dovolená splnila očekávání, vyšlo i počasí, napadl sníh, celá skupina byla spokojená
bez stravy
Ubytováníapt čisté, sice již trochu vybydlené, byli jsme zde již poněkolikáté, věděli jsme, co máme očekávat
Michal A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ondřej L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Libor H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsem byl spokojen.
Celkově jsem byl spokojen.
Poskytnutá strava byla v pořádku, jen u snídaně mi chyběla bohatší nabídka. (chyběla zelenina, sladké pečivo).
UbytováníVybavení hotelu odpovídalo třem hvězdám.
SlužbySlužby hotelu v pořádku.
Denisa M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Irena Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprostá spokojenost,krásný výhled na moře,čistá pláž,apartmán standartně vybaven,není co vytknout,krásná dovolená.
Naprostá spokojenost,krásný výhled na moře,čistá pláž,apartmán standartně vybaven,není co vytknout,krásná dovolená.
Daniela Stoklasová
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Užili jsme si všeho - koupání i opalování, procházek podél moře i po nádherně vonících rozkvetlých ulicích města, večerního ruchu, dobrého jídla a pití. Dokonale jsme využili i svoje kola a kolečkové brusle díky stále se rozšiřující síti cyklostezek, cyklovýlety podél kanálů jsou nezapomenutelné.
Užili jsme si všeho - koupání i opalování, procházek podél moře i po nádherně vonících rozkvetlých ulicích města, večerního ruchu, dobrého jídla a pití. Dokonale jsme využili i svoje kola a kolečkové brusle díky stále se rozšiřující síti cyklostezek, cyklovýlety podél kanálů jsou nezapomenutelné.
Pláž, slunečníky, lehátka - vše tradičně na vysoké úrovni. Na pláži i v moři čisto, bez odpadků, všude krásný a příjemný písek snad bez jediného kamínku.Velmi si ceníme letošní novinky - zákazu kouření na pláži v prostoru mezi 1.řadou a mořem, jen by nás ještě víc potěšil úplný zákaz kouření na celé pláži, resp.i v prostoru slunečníků. Příjemným zpestřením byla animace na pláži, která i přes poměrně časné období (přelom května a června) probíhala denně. Voda v moři ráno a večer nádherně čistá, v průběhu dne vzhledem k písčitému dnu částečně zkalená v závislosti na velikosti vln a počtu lidí ve vodě.
Jako tradičně pizza a zmrzlina nezklamala. Jinak jsme si vařili sami - z místních těstovin a sýrů, které jsou skvělé.
UbytováníPřestože Sayonara nepatří mezi moderní luxusně vybavené objekty ( není výtah, poměrné úzké schodiště, starší vybavení pokojů...), její obrovskou devizou je poloha- výhled na celé pobřeží, blízko do centra, přímo pod okny cyklostezka, dále dostatek prostoru a soukromí díky 3! ložnicím, úžasné jsou 2 balkony, které umožňují využít sluníčka nebo naopak stínu po celý den, milým překvapením byl sejf zabudovaný ve zdi jedné z ložnic.
od 4 775 Kč za os.
Miroslav D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavel Verner
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lyžování skvělé, ubytování podprůměrné. chyběla inzerovaná WIFI. Lokace Campitella v oblasti Sella Rondy asi nejhorší možná. Vede odsud sice lanovka, ale nikoliv už sjezdovka dolů. Jído katastrofální. Sem se už nikdy nevrátím. Určitě jsou lepší střediska na Sella Rondě - Val Gardena, Santa Cristina atd.
Lyžování skvělé, ubytování podprůměrné. chyběla inzerovaná WIFI. Lokace Campitella v oblasti Sella Rondy asi nejhorší možná. Vede odsud sice lanovka, ale nikoliv už sjezdovka dolů. Jído katastrofální. Sem se už nikdy nevrátím. Určitě jsou lepší střediska na Sella Rondě - Val Gardena, Santa Cristina atd.
Prostě na úroveň Itálie katastrofální. Měli jsme jen snídaně. Každý den to samé 1 houska + máslo 2 plátky šunky, sýr, zkažená marmeláda. Jogurt ten samý dokud jsme ho nesnědli. Paní byla prostě úplně mimo, tak jsme si radši koupili něco sami.
UbytováníUbytování v bytě v soukromém domě obývaném majiteli. Byla to stará paní přes 80 let a prostě nestíhala. Domluva pouze italsky. Vybavení podprůměrné, Pidi sprchový kout, pidi televize. Aspoň bylo čisto. Vzali jsme to na poslední chvíli jen proto že nic jiného nebylo. Invie na stránkách inzerovala WIFI, ale to nebylo k dispozici.
SlužbyŽádné nebyly. WIFI inzerovaná chyběla. Aspoň byla k dispozici malá lyžárna.
SportSella ronda je lyžařský klenot itálie. Ale není bez chyb. Některé přejezdy mezi středisky byly totálně ucpané, fronty i 20 min. A prudší přejezdové sjezdovky zvlášť na Arrabě a Val gardeně i s metrovými boulemi. Přejezd z Arraby do Passo Pordoi vypadalo jako rozdrážděné mraveniště. Naštěstí je oblast tak rozmanitá že se dají vybrat i místa s méně lidma. Campitello je asi nejhorší možný výchozí bod. Fronta ráno na vlek 45min, a kvůli chybějící sjezdovce odpoledne to samé. Naví za parkoviště chtěli taliání 5€ a to mě dorazilo.Radši jsme jezdili autem 10 km pod passo Sella kde začínaly kabinky na obě passa Pordoi i Sella. Tady bylo kupodivu parkování zdarma a bez front.
Lenka P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Milan S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Radek Sýkora
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž každý den čistá a upravená.
StravaVlastní je asi nejlepší.
UbytováníATP moc pěkné.Bydleli jsme sice až ve 4p.bez výtahu ale po pár dnech se dalo na 80 schodů,které jsme absolvovali několikrát denně zvyknout.Zase to mělo jednu velkou výhodu a to obrovskou terasu s výhledem na moře.
od 5 780 Kč za os.
Jana Palatá
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla to krásná dovolená, vyšlo nám i počasí. Máme spousty zážitků a podařilo se nám navštívit téměř vše co jsme si plánovali.
Byla to krásná dovolená, vyšlo nám i počasí. Máme spousty zážitků a podařilo se nám navštívit téměř vše co jsme si plánovali.
Hotel se nachází ve výšce 1740m n. m., nejbližší možnost koupání je v Kalternském jezeře (asi 20km), případně v Lago Monticolo. U obou se nachází pláž se zázemím. Okolo Kalternského jezera vede Jihotyrolská vinná stezka, nebo jezerní promenáda, takže je zde i možnost krásných procházek mezi vinicemi a jabloňovými sady.
StravaSnídaně byly klasické - výběr uzenin, džemy, paštiky, vejce, pečivo, koutek zdravé výživy.
Večeře o čtyřech chodech s možností výběrů ze dvou variant, z nichž jedna byla vegetariánská. Bohatý salátový bufet. Jídlo bylo i napohled velmi zajímavé. Měli jsme možnost ochutnat italskou (gnocci s bazalovým pestem, různé druhy těstovin) i evropskou kuchyni (vepřové nožičky s polentovými placičkami, lososa s ratatouille atd.)
S ubytováním jsme byli maximálně spokojeni, v hotelu bylo čisto. Hotel stojí u modřínového lesa v němž kvetly hořce a vřes, což bylo příjemné i pro večerní procházky. Z hotelu je nádherný výhled na Dolomity, z druhé strany pak na pohoří Ortler a Brenta.
Přístupová cesta k hotelu je zážitek sám o sobě, výjezd do výšky 1740m n.m. je možný z průsmyku Mendelpass, cestou do průsmyku je potřeba absolvovat místy velmi úzkou cestu se spoustou zatáček. Cesta vede po úbočí hory s fascinujícími výhledy do kraje.
Jednalo se o horský hotel, služby odpovídaly běžnému standardu. I přesto, že se hotel nachází v Itálii, převažujícím jazykem je němčina, my měli štěstí i na slovensky mluvící personál.
Marcela D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S ubytováním i kvalitou pláže (která byla cca 5 min. vzdálená) jsme byli spokojeni. Vyzdvihla bych krásnou udržovanou zahradu a blízkost obchodu se zákaldními potravinami a rozhodně klid v dané lokalitě.
S ubytováním i kvalitou pláže (která byla cca 5 min. vzdálená) jsme byli spokojeni. Vyzdvihla bych krásnou udržovanou zahradu a blízkost obchodu se zákaldními potravinami a rozhodně klid v dané lokalitě.
Dostupnost pláže-5 minut, čistá, vhodná určitě pro rodiny s dětmi, možnost procházky po dlouhé pláži mimo pásmo s placenými slunečníky, vzhledem k termínu našeho pobytu nebyla přelidněná.
UbytováníUbytování odpovídalo naši představě, vybavení kuchyně nás mile překvapilo.
Renata Ježková
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Chalet byl vynikající pro dvě dvojice akorát. Nedovedu si představit, že by tam byla ubytovaná ještě jedna dvojice, jak bylo původně určené.
Např spaní ve společenské místnosti, dostupnost sociálního vybavení až v patře apod.
Chalet byl vynikající pro dvě dvojice akorát. Nedovedu si představit, že by tam byla ubytovaná ještě jedna dvojice, jak bylo původně určené.
Např spaní ve společenské místnosti, dostupnost sociálního vybavení až v patře apod.
Stravovali jsme se sami.
UbytováníJak píšu, pro dvě dvojice standardní ubytování, vybavení kuchyně dostačující, až na to, že tam nebyly žádné skleničky na víno a hrnky na čaj.
To bych doporučovala doplnit.
Byli jsme v apartmánu, takže služby jssme neměli. Dobrá vybavenost ručníky, vhodnými lůžkovinami a toaletním papírem.
SportVzhledem k tomu, že jsme zde byli asi po 15. , není k tomu co dodat.
Kdyby se nám tam nelíbilo, nejezdili bychom opakovaně.
Šárka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ladislava S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokality v této zemi