Itálie: Našli jsme pro vás 5 041 hotelů

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.
Řadit podle:

Residence Mistral (Via Fontana) Itálie, Livigno, Livigno

Residence Mistral (Via Fontana) recenze

Nehodnoceno (hodnotilo 5 lidí)

Antonin G.

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Apartmán průměrně vybaven , v kuchyni scházela varná konvice a mikrovlnka.
Jinak služby odpovídající pro potřebu lyžování.

Apartmán průměrně vybaven , v kuchyni scházela varná konvice a mikrovlnka.
Jinak služby odpovídající pro potřebu lyžování.

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Zdeněk Worek

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Ubytování 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

od 5 850 za os.

Villa Quies Itálie, Tonale/Ponte di Legno, Vezza d’Oglio

Villa Quies recenze

Nehodnoceno (hodnotili 3 lidé)

Kristýna S.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Velmi milá dovolená. Byli jsme nadšení ze střediska. Napadá mě pár věcí:
- nechápu to, že poslední den musí autobusy odjet tak brzy - skibus jezdí jednou za hodinu, museli jsme před čtvrtou končit na svahu, v pět odjížděl autobus a v Čechách jsme byli ve čtyři ráno, kdy skoro ještě nejezdí tramvaje apod. Možná by nevadilo vyjet o hodinu, dvě později.

Prakticky jediný velký minus za dovolenou se týká paní delegátka, nejhorší, kterou jsme za svých již hodně zájezdů zažila. Nastoupila ráno do busu a řekla jen něco ve stylu, že budou vystupovat ti a ti. Nějaké zásady správného chování? představit se? Přivítat nás tam? Někdo po ní chtěl telefonní číslo, řekla, že si ho nepamatuje a my byli bez telefonu na delegátku. Celou dobu opakovala, že když se nám něco stane, není to její věc. Když nám ujede poslední skibus, není to její věc. Skoro nám nepodala žádné informace - čekala bych nějaké informace ke svahu, sjezdovkám. Nerozdala mapy, i když je slibovala. Prý je ztratila. Pak se stala těsně pod hotelem nehoda se autobusem, řekla jen, ať si vystoupíme, šli jsme asi 2km pěšky, čekali jsme hodinu v hotelu. Ona nám neřekla nic co se děje, pak se sebrala a odešla. A nějak jsme pochopili, že autobus nakonec stojí asi 200m pod hotelem a my si máme jít pro věci, ale paní delegátka nás o tom neinformovala.
Nakonec jsme si dovolenou fakt užili, jen ta paní by chtěla nějak vyměnit, asi :)

Velmi milá dovolená. Byli jsme nadšení ze střediska. Napadá mě pár věcí:
- nechápu to, že poslední den musí autobusy odjet tak brzy - skibus jezdí jednou za hodinu, museli jsme před čtvrtou končit na svahu, v pět odjížděl autobus a v Čechách jsme byli ve čtyři ráno, kdy skoro ještě nejezdí tramvaje apod. Možná by nevadilo vyjet o hodinu, dvě později.

Prakticky jediný velký minus za dovolenou se týká paní delegátka, nejhorší, kterou jsme za svých již hodně zájezdů zažila. Nastoupila ráno do busu a řekla jen něco ve stylu, že budou vystupovat ti a ti. Nějaké zásady správného chování? představit se? Přivítat nás tam? Někdo po ní chtěl telefonní číslo, řekla, že si ho nepamatuje a my byli bez telefonu na delegátku. Celou dobu opakovala, že když se nám něco stane, není to její věc. Když nám ujede poslední skibus, není to její věc. Skoro nám nepodala žádné informace - čekala bych nějaké informace ke svahu, sjezdovkám. Nerozdala mapy, i když je slibovala. Prý je ztratila. Pak se stala těsně pod hotelem nehoda se autobusem, řekla jen, ať si vystoupíme, šli jsme asi 2km pěšky, čekali jsme hodinu v hotelu. Ona nám neřekla nic co se děje, pak se sebrala a odešla. A nějak jsme pochopili, že autobus nakonec stojí asi 200m pod hotelem a my si máme jít pro věci, ale paní delegátka nás o tom neinformovala.
Nakonec jsme si dovolenou fakt užili, jen ta paní by chtěla nějak vyměnit, asi :)

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava

Večeře príma - polévky, překrm (těstoviny), hodně dobrý zeleninový bufet, hlavní chod a dezert. Italská klasika.
Snídaně bohaté, ale hlavně na sladké věci - hodně sušenek apod. Uvítala bych tam nějaké ovoce či zeleninu.

Ubytování

Ubytování odpovídá ceně. Pokoje klasické, uklizené, výhled na kopce.
Škoda, že je tak daleko od všeho - od svahu, obchodů...

Služby

Služby jsme moc nevyužívali :) Ale byli jsme rádi za spol.místnost, pinponkový stůl, fotbálek.

Sport

Sjezdovky super, i když italové a jejich logika někdy překvapaí. Třeba když pustí dělo na svahu v tom neužším místě a nejde to objet, takže člověk je po projetí pod dělem celý mokry a hned to na něm umrzne. Svahů hodně. Upravené jak kdy - italové to upravují a do rána nasněží -> je tam neupravená vrstva prašanu a brzy vznikají boule.

Martin Píša

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená pohodová. Cesta podle plánů. Zastávky v dobrých intervalech. Delegátka si dovolím říct že opravdu hrozná. Při nástupu vdo autobusu se nepředstavila. Telefonní číslo na sebe nám sdělila že si nepamatuje. Že je napsané někde na recepci. Přibližné časy skibusu taky nevěděla. Řekla nám o všem co není její starost a o co se má starat neřekla. Autobus nedojel do cíle. To pochopím byla sněhová kalamita. Čekali jsme na recepci hotelu a hodinu a půl nám nebyla schopná říct co se děje. Autobus měl dopravní nehodu. Pohoda... pochopím. Onaani neví číslo na policii. Neuvěřitelné. Navíc mám podezření že byla pod vlivem alkoholu.

Dovolená pohodová. Cesta podle plánů. Zastávky v dobrých intervalech. Delegátka si dovolím říct že opravdu hrozná. Při nástupu vdo autobusu se nepředstavila. Telefonní číslo na sebe nám sdělila že si nepamatuje. Že je napsané někde na recepci. Přibližné časy skibusu taky nevěděla. Řekla nám o všem co není její starost a o co se má starat neřekla. Autobus nedojel do cíle. To pochopím byla sněhová kalamita. Čekali jsme na recepci hotelu a hodinu a půl nám nebyla schopná říct co se děje. Autobus měl dopravní nehodu. Pohoda... pochopím. Onaani neví číslo na policii. Neuvěřitelné. Navíc mám podezření že byla pod vlivem alkoholu.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Strava

Dobrá. Chyběl větší výběr pití k večeři, jinak v pohodě.

Ubytování

V pořádku. Vše co se dá od toho typu zařízení očekávat. Paní na recepci byla Česká. V pořádku super.

Vila Alba Itálie, Lido di Jesolo

Vila Alba recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Marek L.

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Super..

Super..

Strava 5,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Super..

Strava

Pat hviezdiciek a viac

Ubytování

Super ale mohli si dat vacsiu namahu s upratovanim..

Služby

Apartman..

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

od 6 710 za os.

Baita Brunnlein Itálie, Livigno, Livigno

Baita Brunnlein recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Anonym

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Apartmány Corona Itálie, Bibione, Bibione Lido dei Pini

Apartmány Corona recenze

Nehodnoceno (hodnotili 2 lidé)

Helena Michnová

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celková spokojenost

Celková spokojenost

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Málo lidí, měla jsem strach z nedaleké psí pláže, ale pejskové opravdu koupání nenarušují, pláže čisté, udržované. Voda čistá

Ubytování

V rámci možností předpokládané cenové dostupnosti

Služby

Výborný, celkoví dojem. Delegát ochotný, velmi vstřícný a milý

Jan G.

Hodnocení 3,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Residence Isonzo Itálie, Rimini

Residence Isonzo recenze

Nehodnoceno (hodnotili 2 lidé)

Zuzana Kubíková

Hodnocení 1,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Byly slíbeny 3 ložnice po 2 postelích + obývací pokoj s rozkládacím gaučem + kuchyň, veliká terasa a zahrada. Realitou bylo to, že jsme měly 3 ložnice po 2 postelích, ale žádný obývací pokoj s rozkládacím gaučem! Zahrada taky nebyla žádná a velikou terasu si rozhodně nepředstavuji balkon na který se dají 2 židle vedle sebe a už nikdo další neprojde!

Byly slíbeny 3 ložnice po 2 postelích + obývací pokoj s rozkládacím gaučem + kuchyň, veliká terasa a zahrada. Realitou bylo to, že jsme měly 3 ložnice po 2 postelích, ale žádný obývací pokoj s rozkládacím gaučem! Zahrada taky nebyla žádná a velikou terasu si rozhodně nepředstavuji balkon na který se dají 2 židle vedle sebe a už nikdo další neprojde!

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Juri Mojš

Hodnocení 2,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Připomínky, slibovali jste 4 pokoje s postelemi, byly 3, slíbovaná klimatizece také nebyla a přístup na pláž také nic moc. Služby delegáta žádné.

Připomínky, slibovali jste 4 pokoje s postelemi, byly 3, slíbovaná klimatizece také nebyla a přístup na pláž také nic moc. Služby delegáta žádné.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž sice byla 100m od residence, ale nebyla pro všechny. Jednotlivé úseky byly rezervované pro hotely a volná pláž byla asi 1km od residence na konci celé pláže. Voda špinavá, naplaveniny velké, pláž přístupná lidem se psy, nelíbilo se nám to.

Strava

Měli jsme svoji.

Ubytování

Místo 4 pokojů jsme měli jen 3. Klimatizace nebyla, i když jste ji uváděli a slibovali.

Master Village Itálie, Bibione

Master Village recenze

Nehodnoceno (hodnotil 1 člověk)

Rastislav R.

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Fara (Depandance Jure) Itálie, Tarvisio

Fara (Depandance Jure) recenze

Nehodnoceno (hodnotili 2 lidé)

Anonym

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Anonym

Hodnocení 3,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Dolomity Family Chalet recenze

Nehodnoceno (hodnotili 3 lidé)

Petra Šámalová

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Povedená zimní dovolená. Dcerka se učila lyžovat s instruktory, my si zalyžovali. Pěkný hotel, kousek od sjezdovky. Jezdíme tu už pravidelně a tak přesně víme co nás čeká a maximálně nám to vyhovuje.
Využíváme funtazia klub a s jeho vedením i instruktory jsme byli moc spokojení.

Povedená zimní dovolená. Dcerka se učila lyžovat s instruktory, my si zalyžovali. Pěkný hotel, kousek od sjezdovky. Jezdíme tu už pravidelně a tak přesně víme co nás čeká a maximálně nám to vyhovuje.
Využíváme funtazia klub a s jeho vedením i instruktory jsme byli moc spokojení.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Strava

Jídlo úplně luxusní, několik chodů, vše vždy moc dobré. Klasická italská kuchyně, hodně zeleniny na výběr. Pak výběr ze tří jídel pro předkrm i hlavní chod.

Ubytování

Pokoj je menší, chybí zásuvky, šuplíky, poličky....ale už jsme si zvykli a vlezeme se. I když by stačilo málo pro zlepšení (třeba police nad stolem, háčky na věci)

Služby

Příjemný personál, čisto

Pavlina Štorková

Hodnocení 3,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Vracíme se na stejné místo - takže to špatné nebude :-)
Velkým plus je SKI FUNTAZIE KLUB.

Vracíme se na stejné místo - takže to špatné nebude :-)
Velkým plus je SKI FUNTAZIE KLUB.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Lanovky téměř pod okny - úžasné.

Strava

-večeře výborné, moc chutné
-snídaně mnohem slabší,ale dá se najíst..... zásadně chybí ráno jakákoliv zelenina :-(

Ubytování

-ubytování je čisté, pěkné, jen pokoj je opravdu velmi malý :-/ pro 4 osoby

Služby

-recepce-velmi milá, ochotná