Residence Baita Epi (Via Saroch) Itálie, Livigno, Livigno
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Antonin G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmán průměrně vybaven , v kuchyni scházela varná konvice a mikrovlnka.
Jinak služby odpovídající pro potřebu lyžování.
Apartmán průměrně vybaven , v kuchyni scházela varná konvice a mikrovlnka.
Jinak služby odpovídající pro potřebu lyžování.
Zdeněk Worek
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 5 850 Kč za os.
Kristýna S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi milá dovolená. Byli jsme nadšení ze střediska. Napadá mě pár věcí:
- nechápu to, že poslední den musí autobusy odjet tak brzy - skibus jezdí jednou za hodinu, museli jsme před čtvrtou končit na svahu, v pět odjížděl autobus a v Čechách jsme byli ve čtyři ráno, kdy skoro ještě nejezdí tramvaje apod. Možná by nevadilo vyjet o hodinu, dvě později.
Prakticky jediný velký minus za dovolenou se týká paní delegátka, nejhorší, kterou jsme za svých již hodně zájezdů zažila. Nastoupila ráno do busu a řekla jen něco ve stylu, že budou vystupovat ti a ti. Nějaké zásady správného chování? představit se? Přivítat nás tam? Někdo po ní chtěl telefonní číslo, řekla, že si ho nepamatuje a my byli bez telefonu na delegátku. Celou dobu opakovala, že když se nám něco stane, není to její věc. Když nám ujede poslední skibus, není to její věc. Skoro nám nepodala žádné informace - čekala bych nějaké informace ke svahu, sjezdovkám. Nerozdala mapy, i když je slibovala. Prý je ztratila. Pak se stala těsně pod hotelem nehoda se autobusem, řekla jen, ať si vystoupíme, šli jsme asi 2km pěšky, čekali jsme hodinu v hotelu. Ona nám neřekla nic co se děje, pak se sebrala a odešla. A nějak jsme pochopili, že autobus nakonec stojí asi 200m pod hotelem a my si máme jít pro věci, ale paní delegátka nás o tom neinformovala.
Nakonec jsme si dovolenou fakt užili, jen ta paní by chtěla nějak vyměnit, asi :)
Velmi milá dovolená. Byli jsme nadšení ze střediska. Napadá mě pár věcí:
- nechápu to, že poslední den musí autobusy odjet tak brzy - skibus jezdí jednou za hodinu, museli jsme před čtvrtou končit na svahu, v pět odjížděl autobus a v Čechách jsme byli ve čtyři ráno, kdy skoro ještě nejezdí tramvaje apod. Možná by nevadilo vyjet o hodinu, dvě později.
Prakticky jediný velký minus za dovolenou se týká paní delegátka, nejhorší, kterou jsme za svých již hodně zájezdů zažila. Nastoupila ráno do busu a řekla jen něco ve stylu, že budou vystupovat ti a ti. Nějaké zásady správného chování? představit se? Přivítat nás tam? Někdo po ní chtěl telefonní číslo, řekla, že si ho nepamatuje a my byli bez telefonu na delegátku. Celou dobu opakovala, že když se nám něco stane, není to její věc. Když nám ujede poslední skibus, není to její věc. Skoro nám nepodala žádné informace - čekala bych nějaké informace ke svahu, sjezdovkám. Nerozdala mapy, i když je slibovala. Prý je ztratila. Pak se stala těsně pod hotelem nehoda se autobusem, řekla jen, ať si vystoupíme, šli jsme asi 2km pěšky, čekali jsme hodinu v hotelu. Ona nám neřekla nic co se děje, pak se sebrala a odešla. A nějak jsme pochopili, že autobus nakonec stojí asi 200m pod hotelem a my si máme jít pro věci, ale paní delegátka nás o tom neinformovala.
Nakonec jsme si dovolenou fakt užili, jen ta paní by chtěla nějak vyměnit, asi :)
Večeře príma - polévky, překrm (těstoviny), hodně dobrý zeleninový bufet, hlavní chod a dezert. Italská klasika.
Snídaně bohaté, ale hlavně na sladké věci - hodně sušenek apod. Uvítala bych tam nějaké ovoce či zeleninu.
Ubytování odpovídá ceně. Pokoje klasické, uklizené, výhled na kopce.
Škoda, že je tak daleko od všeho - od svahu, obchodů...
Služby jsme moc nevyužívali :) Ale byli jsme rádi za spol.místnost, pinponkový stůl, fotbálek.
SportSjezdovky super, i když italové a jejich logika někdy překvapaí. Třeba když pustí dělo na svahu v tom neužším místě a nejde to objet, takže člověk je po projetí pod dělem celý mokry a hned to na něm umrzne. Svahů hodně. Upravené jak kdy - italové to upravují a do rána nasněží -> je tam neupravená vrstva prašanu a brzy vznikají boule.
Martin Píša
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená pohodová. Cesta podle plánů. Zastávky v dobrých intervalech. Delegátka si dovolím říct že opravdu hrozná. Při nástupu vdo autobusu se nepředstavila. Telefonní číslo na sebe nám sdělila že si nepamatuje. Že je napsané někde na recepci. Přibližné časy skibusu taky nevěděla. Řekla nám o všem co není její starost a o co se má starat neřekla. Autobus nedojel do cíle. To pochopím byla sněhová kalamita. Čekali jsme na recepci hotelu a hodinu a půl nám nebyla schopná říct co se děje. Autobus měl dopravní nehodu. Pohoda... pochopím. Onaani neví číslo na policii. Neuvěřitelné. Navíc mám podezření že byla pod vlivem alkoholu.
Dovolená pohodová. Cesta podle plánů. Zastávky v dobrých intervalech. Delegátka si dovolím říct že opravdu hrozná. Při nástupu vdo autobusu se nepředstavila. Telefonní číslo na sebe nám sdělila že si nepamatuje. Že je napsané někde na recepci. Přibližné časy skibusu taky nevěděla. Řekla nám o všem co není její starost a o co se má starat neřekla. Autobus nedojel do cíle. To pochopím byla sněhová kalamita. Čekali jsme na recepci hotelu a hodinu a půl nám nebyla schopná říct co se děje. Autobus měl dopravní nehodu. Pohoda... pochopím. Onaani neví číslo na policii. Neuvěřitelné. Navíc mám podezření že byla pod vlivem alkoholu.
Dobrá. Chyběl větší výběr pití k večeři, jinak v pohodě.
UbytováníV pořádku. Vše co se dá od toho typu zařízení očekávat. Paní na recepci byla Česká. V pořádku super.
Helena H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Marek L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super..
Super..
Super..
StravaPat hviezdiciek a viac
UbytováníSuper ale mohli si dat vacsiu namahu s upratovanim..
SlužbyApartman..
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 6 710 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Helena Michnová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celková spokojenost
Celková spokojenost
Málo lidí, měla jsem strach z nedaleké psí pláže, ale pejskové opravdu koupání nenarušují, pláže čisté, udržované. Voda čistá
UbytováníV rámci možností předpokládané cenové dostupnosti
SlužbyVýborný, celkoví dojem. Delegát ochotný, velmi vstřícný a milý
Jan G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zuzana Kubíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byly slíbeny 3 ložnice po 2 postelích + obývací pokoj s rozkládacím gaučem + kuchyň, veliká terasa a zahrada. Realitou bylo to, že jsme měly 3 ložnice po 2 postelích, ale žádný obývací pokoj s rozkládacím gaučem! Zahrada taky nebyla žádná a velikou terasu si rozhodně nepředstavuji balkon na který se dají 2 židle vedle sebe a už nikdo další neprojde!
Byly slíbeny 3 ložnice po 2 postelích + obývací pokoj s rozkládacím gaučem + kuchyň, veliká terasa a zahrada. Realitou bylo to, že jsme měly 3 ložnice po 2 postelích, ale žádný obývací pokoj s rozkládacím gaučem! Zahrada taky nebyla žádná a velikou terasu si rozhodně nepředstavuji balkon na který se dají 2 židle vedle sebe a už nikdo další neprojde!
Juri Mojš
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Připomínky, slibovali jste 4 pokoje s postelemi, byly 3, slíbovaná klimatizece také nebyla a přístup na pláž také nic moc. Služby delegáta žádné.
Připomínky, slibovali jste 4 pokoje s postelemi, byly 3, slíbovaná klimatizece také nebyla a přístup na pláž také nic moc. Služby delegáta žádné.
Pláž sice byla 100m od residence, ale nebyla pro všechny. Jednotlivé úseky byly rezervované pro hotely a volná pláž byla asi 1km od residence na konci celé pláže. Voda špinavá, naplaveniny velké, pláž přístupná lidem se psy, nelíbilo se nám to.
StravaMěli jsme svoji.
UbytováníMísto 4 pokojů jsme měli jen 3. Klimatizace nebyla, i když jste ji uváděli a slibovali.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Rastislav R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petr V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petra Šámalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Povedená zimní dovolená. Dcerka se učila lyžovat s instruktory, my si zalyžovali. Pěkný hotel, kousek od sjezdovky. Jezdíme tu už pravidelně a tak přesně víme co nás čeká a maximálně nám to vyhovuje.
Využíváme funtazia klub a s jeho vedením i instruktory jsme byli moc spokojení.
Povedená zimní dovolená. Dcerka se učila lyžovat s instruktory, my si zalyžovali. Pěkný hotel, kousek od sjezdovky. Jezdíme tu už pravidelně a tak přesně víme co nás čeká a maximálně nám to vyhovuje.
Využíváme funtazia klub a s jeho vedením i instruktory jsme byli moc spokojení.
Jídlo úplně luxusní, několik chodů, vše vždy moc dobré. Klasická italská kuchyně, hodně zeleniny na výběr. Pak výběr ze tří jídel pro předkrm i hlavní chod.
UbytováníPokoj je menší, chybí zásuvky, šuplíky, poličky....ale už jsme si zvykli a vlezeme se. I když by stačilo málo pro zlepšení (třeba police nad stolem, háčky na věci)
SlužbyPříjemný personál, čisto
Pavlina Štorková
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vracíme se na stejné místo - takže to špatné nebude :-)
Velkým plus je SKI FUNTAZIE KLUB.
Vracíme se na stejné místo - takže to špatné nebude :-)
Velkým plus je SKI FUNTAZIE KLUB.
Lanovky téměř pod okny - úžasné.
Strava-večeře výborné, moc chutné
-snídaně mnohem slabší,ale dá se najíst..... zásadně chybí ráno jakákoliv zelenina :-(
-ubytování je čisté, pěkné, jen pokoj je opravdu velmi malý :-/ pro 4 osoby
Služby-recepce-velmi milá, ochotná
Lokality v této zemi