Dolomity Family Chalet Itálie
Petra Šámalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Povedená zimní dovolená. Dcerka se učila lyžovat s instruktory, my si zalyžovali. Pěkný hotel, kousek od sjezdovky. Jezdíme tu už pravidelně a tak přesně víme co nás čeká a maximálně nám to vyhovuje.
Využíváme funtazia klub a s jeho vedením i instruktory jsme byli moc spokojení.
Povedená zimní dovolená. Dcerka se učila lyžovat s instruktory, my si zalyžovali. Pěkný hotel, kousek od sjezdovky. Jezdíme tu už pravidelně a tak přesně víme co nás čeká a maximálně nám to vyhovuje.
Využíváme funtazia klub a s jeho vedením i instruktory jsme byli moc spokojení.
Jídlo úplně luxusní, několik chodů, vše vždy moc dobré. Klasická italská kuchyně, hodně zeleniny na výběr. Pak výběr ze tří jídel pro předkrm i hlavní chod.
UbytováníPokoj je menší, chybí zásuvky, šuplíky, poličky....ale už jsme si zvykli a vlezeme se. I když by stačilo málo pro zlepšení (třeba police nad stolem, háčky na věci)
SlužbyPříjemný personál, čisto
Pavlina Štorková
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vracíme se na stejné místo - takže to špatné nebude :-)
Velkým plus je SKI FUNTAZIE KLUB.
Vracíme se na stejné místo - takže to špatné nebude :-)
Velkým plus je SKI FUNTAZIE KLUB.
Lanovky téměř pod okny - úžasné.
Strava-večeře výborné, moc chutné
-snídaně mnohem slabší,ale dá se najíst..... zásadně chybí ráno jakákoliv zelenina :-(
-ubytování je čisté, pěkné, jen pokoj je opravdu velmi malý :-/ pro 4 osoby
Služby-recepce-velmi milá, ochotná

































