Celkové hodnocení : dobré
PlážPláž byla dobře dostupná , asi 100m od místa pobytu , cesta k ní příjemným borovým parkem .
Pláž byla čistá , uvítali jsme zákaz kouření . Za hlavní nedostatek však považuji špatné údaje , které jsme obdrželi ohledně lehátka a slunečníku , který měl původně být zdarma , s čímž jsme počítali , jelikož jsme s sebou měli dítě do 1 roku , ale až na místě nám bylo řečeno , že je to sice chyba kanceláře , ale vše si musíme zaplatit .
StravaUbytování bylo bez stravy
UbytováníPokoje příjemné , ale špatně umyté nádobí ! V hrnci ještě připečené těstoviny .
SlužbyVše dobré , až na neochotu při příjezdu v kanceláři , tak delegátky na telefonu ! Myslím , že v kancelářích by měl být člověk ochotný , umět naslouchat a vysvětlit cestu a né pouze strčit do ruky pofidérně vytištěnou mapu a tím to pro ni končí.Rozumět a mluvit česky když je přidělen pro Čechy . Hlavně by se měl umět usmát ! To se hned člověk cítí lépe !