Residence Acapulco (Caorle Duna Verde) Itálie, Veneto (Benátská riviéra), Caorle
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Marek T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 4 010 Kč za os.
Irena K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Barbora Poláčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Adriana Matejčíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Blízko na pláž, aj do mesta a obchodu, do reštaurácie. Niektoré skrinky a šuplíky smrdeli plesňou - dvaja členovia rodiny po 1.noci dostali alergickú nádchu. Keď sme dali šuplík preč, nádcha prešla. Na 2.den prestala svietiť lampa v jednej z izieb. Prišli ju vymeniť až na 3.deň po viacerých urgenciach. Česká delegátka bola ústretová a ochotná. Inak fajn,šli by sme znovu. Eraclea Mare sa nám páči.
Blízko na pláž, aj do mesta a obchodu, do reštaurácie. Niektoré skrinky a šuplíky smrdeli plesňou - dvaja členovia rodiny po 1.noci dostali alergickú nádchu. Keď sme dali šuplík preč, nádcha prešla. Na 2.den prestala svietiť lampa v jednej z izieb. Prišli ju vymeniť až na 3.deň po viacerých urgenciach. Česká delegátka bola ústretová a ochotná. Inak fajn,šli by sme znovu. Eraclea Mare sa nám páči.
Pláž čistá, nie prepchata. Super.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Marcel P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 5 780 Kč za os.
Hana Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cestovní kancelář uváděla, že se hotel nachází v Casenaticu, místo toho se hotel nacházel v San mauro mare
Cestovní kancelář uváděla, že se hotel nachází v Casenaticu, místo toho se hotel nacházel v San mauro mare
Vynikající, ale velmi mělké moře
StravaStrava nebyla chutná, ani na pohled lákavá
UbytováníPokoj byl jednoduše, ale účelně zařízen, služby jako výměna ručníků, doplnění mýdla -neproběhlo za celý týden.
SlužbySlužba all inclusive nedostatečná, ačkoliv jsme nápojů měli dostávat neomezeně, na místě byl stanoven příděl 3litry na osobu a den, který nebyl nicméně dodržován a reálně jsme dostávali mnohem méně.
Hana N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Michaela V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Martina Ježková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné ubytování v Patresi na výběžku nad mořem, 1 km od kamenné pláže, 3 km od písečné pláže. Doporučuji pro klidnou odpočinkovou dovolenou.
Krásné ubytování v Patresi na výběžku nad mořem, 1 km od kamenné pláže, 3 km od písečné pláže. Doporučuji pro klidnou odpočinkovou dovolenou.
Na páže je potřeba jezdit autem, krásných pláží je na Elbě celá řada, proto je fajn nezůstat jen na jedné nejbližší pláži.
Stravavlastní
Ubytovánídobře vybavené apartmány, prostorné, i v horku jsme nemuseli v apartmánu pouštět klimatizaci.
SlužbyPan domácí umí je velmi ochotný, ale umí jen italsky. :-) Jediné, co bych doporučila zajistit vetší prostor pro parkování.
Milan M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Daniela P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Príjemná dovolenka, apartmán v pokojnejšej časti Caorle ale kúsok na promenádu s obchodmi a reštauráciami.
Príjemná dovolenka, apartmán v pokojnejšej časti Caorle ale kúsok na promenádu s obchodmi a reštauráciami.
Pláž asi 500 metrov od apartmánového domu, ale naše miesta boli ďalej keďže je rozdelená na úseky, ktoré majú jednotlivé hotely rozdelené. Bola čistá a udržiavaná, jediné čo mi prekážalo sú niekedy príliš otravný predavači uterákov/tašiek/ doplnkov.
Stravavlastná strava, obchody a reštaurácie v okolí dobré.
UbytováníApartmán dobre vybavený, postele by mohli byť novšie a chýbalo veľké zrkadlo, inak všetko OK. Kuchyňa prekvapivo dobre vybavená. Bývali sme na 3 poschodí a chody sú relatívne strmé (nebol pre nás problém ale pre niekoho by mohol byť).
SlužbyApartmán, takže relatívne bez služieb. Bazén v areály len pre hostí Vega bol super. Sprostredkovatelská kancelária (nie cestovná) mala zľavy na niektoré športové aktivity. Wi-fi bola len v okolí kancelárie (apartmán nemal žiadnu) a bolo treba heslo. Dámy v kancelárii príjemné dalo sa dohovoriť nemecky aj anglicky.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 7 200 Kč za os.
Jiří Kočí
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V ceně pobytu slunečník a dvě lehátka na pláži Ponente - cca 1 minuta chůze z apartmánu !!!! SUPER. Jinak klasika severoitalská pláž - jemný písek, škeble, čistota moře nic moc.
Stravabeze stravy
UbytováníVelice vkusně zařízený apartmán, nový nábytek, prostorná lednička a mrazák, solidně vybavená kuchyně nádobím. Velkou výhodou byla funkční pračka v koupelně, ale "sprchový kout", dá-li se tak nazvat, byla pouze zástěna uprostřed koupelny, která navíc netěsnila. Po každé koupeli nás tak čekalo vytíránín celé koupelny :(
SlužbyParkování možné před residencí v uzavřeném ale velice malém prostoru. Není vhodné pro větší vůz. Je lepší využít parkování v podzemní garáži - deset minut pěšky - zdarma.
Martin P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Margita Davidová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na dovolenou jsme cestovali autem, ubytování krásné, jenom mě mrzelo, že jsme nedostali ubytování v přízemí, které bylo pro klienty z Německa a Ruska, ale i tak byly apartmány veliké a hlavně čisté, jezdíme do Bibione s vnoučaty a pro ně je to ideální místo,kde mají to nejlepší vyžití Davidová Gita
Na dovolenou jsme cestovali autem, ubytování krásné, jenom mě mrzelo, že jsme nedostali ubytování v přízemí, které bylo pro klienty z Německa a Ruska, ale i tak byly apartmány veliké a hlavně čisté, jezdíme do Bibione s vnoučaty a pro ně je to ideální místo,kde mají to nejlepší vyžití Davidová Gita
Na pláž jsme chodili zkratkou, asi 400 metrů, pro nás kousek a všude bylo čisto
StravaStravujeme se sami a v Itálii se najde hodně míst, kde se dá dobře najíst a ty zmrzliny nemají chybu, všude ochota a vztřícnost
UbytováníUbytování pěkné, velké a čisté, příště bych chtěla přízemí, je tam předzahrádka a vezeme malé děti, které by to uvítaly
SlužbyV agentuře vcelku ochotní
Alice Kadlecová
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Báječná dovolená-sjezdovky perfektně upravené, spoustu sněhu,sluníčka. Jak je v Itálii zvykem -vše bez chyby .)Ubytování v té nejlepší lokalitě-přes ulici vlek(s parádní sjezdovkou) ,se kterým jsme se dostali až nahoru a nemuseli jsme používat skibus.Skibus je taky jen přes ulici. Večer courání po městě -prostě vše u nosu.Doporučuji ubytovat se kolem této ulice V.Botarel, kterou začíná pěší zóna.My to tak určitě příště uděláme.
Báječná dovolená-sjezdovky perfektně upravené, spoustu sněhu,sluníčka. Jak je v Itálii zvykem -vše bez chyby .)Ubytování v té nejlepší lokalitě-přes ulici vlek(s parádní sjezdovkou) ,se kterým jsme se dostali až nahoru a nemuseli jsme používat skibus.Skibus je taky jen přes ulici. Večer courání po městě -prostě vše u nosu.Doporučuji ubytovat se kolem této ulice V.Botarel, kterou začíná pěší zóna.My to tak určitě příště uděláme.
Apartmán čistý, kuchyň vybavená, lyžárna veliká a vyhřátá.Parkování přímo pod okny na soukromém parkovišti.Z balkonu krásný výhled na sjezdovky, které jsou neuvěřitelně blízko. Hlavně v noci klid-nikdo nerušil.Rozhodně doporučuji, hlavně pro svou fantastickou polohu i pro běžkaře.
SportVše 100% + dobrá nálada všech vlekařů .))
Oldřich R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Miroslava S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená dobrá delegátka super spolupráce.
Dovolená dobrá delegátka super spolupráce.
Dostupnost na pláž super jen kousek přes korzo ,pláž čistá ale lidí mraky. Šnorchlování není možné je zde moc lidu.
StravaStrava byla vlastní tak že nemohu hodnotit.
UbytováníUbytování bylo docela dobré píši docela jelikož pravděpodobně zanešenému odpadu nebylo možné sedět venku a nebylo možné ani mít otevřeno do apartmanu protože by Vás komáři uštípali. Což se stalo a vnoučata odjížděla s mnoha štípanci.
SlužbyHotely v okolí jsem nenavštěvovala.
Jiří Pilík
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobré místo, blízko na pláž i do centra města, vše při ruce. Pozitivní pocit převažuje.
Dobré místo, blízko na pláž i do centra města, vše při ruce. Pozitivní pocit převažuje.
Pláž blízko, čistá, uklizená. Dostatek vyžití ... vodní padák, šlapadla, projížďky na lodích, občerstvení.
StravaStrava vlastní.
UbytováníNábytek a zařízení průměrné, klimatizace by potřebovala vyčistit, napsaný venkovní krb, který tam nebyl.
SlužbyBez služeb.
Alena Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Východní strana Kalábrie je hodně zanedbaná. Ve městečkách na silnicích jsou rozházeny celé kontejnery odpadků. Všude je z toho zápach. Do toho je cítit kouř z hořících polí, které nikdo nehasí. Kontrast je potom v
hotelu, který je obehnán zdí. V komplexu hotelu se člověk cítí úplně jinak. Všude je zeleň, palmy, čistý bazén.
Východní strana Kalábrie je hodně zanedbaná. Ve městečkách na silnicích jsou rozházeny celé kontejnery odpadků. Všude je z toho zápach. Do toho je cítit kouř z hořících polí, které nikdo nehasí. Kontrast je potom v
hotelu, který je obehnán zdí. V komplexu hotelu se člověk cítí úplně jinak. Všude je zeleň, palmy, čistý bazén.
Pláž od hotelu z kopce cca 300m. Každý pokoj měl svůj slunečník a dvě lehátka. Pláž písečná, moře čisté, pozvolné.
Celý den jezdilo na pláž auto a vozilo hosty. Nám se to nezdálo tak daleko, chodili jsme pěšky. Bohužel kousek
od hotelu byly také rozházené odpadky, které nikdo za celý týden neuklidil.
Poměrně chudé all inklusive. K jídlu podávali pouze vodu a pro dvě osoby půl litru vína. Pivo bohužel v restauraci nevedli. Káva a nealko bylo celý den u bazénu.
UbytováníPokoj s balkonem byl pěkný. Standardní tříhnězda.
SlužbyBohužel není k dispozici Wifi, ani hotelový internet. Animátoři celý den měli nějaký program, cvičení, tanec, cvičení v bazénu, atd.
Lokality v této zemi