NH Bologna Villanova Hodnocení: 4/5 Itálie, Emilia Romagna
Barbora Hegrová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemný, dobře vybavený hotel.
Příjemný, dobře vybavený hotel.
od 18 888 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Barbora Hegrová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemný, dobře vybavený hotel.
Příjemný, dobře vybavený hotel.
od 18 888 Kč za os.
David Hyšpler
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsem byl spokojen. Až na pár drobností (menší pokoje s malou hlukovou izolací) splnila dovolená mé očekávání. Hotel byl fajn, obsluha také, jídlo a obsluha v restauraci na vysoké úrovni, pláž dobře udržovaná, moře čisté, bez nějaké smetí a naplavenin.
Celkově jsem byl spokojen. Až na pár drobností (menší pokoje s malou hlukovou izolací) splnila dovolená mé očekávání. Hotel byl fajn, obsluha také, jídlo a obsluha v restauraci na vysoké úrovni, pláž dobře udržovaná, moře čisté, bez nějaké smetí a naplavenin.
Písečná pláž, plná slunečníků a lehátek (které byly v ceně). Pláž byla denně čištěna od nánosů z moře (tzn. žádná špína). Lehátka i slunečníky byly velmi dobré (žádné staré krámy), pláž byla vždy ráno uhrabaná a připravená na denní provoz.
StravaStava výborná a rozmanitá. Zcela odpovídala ceně a úrovni hotelu. Obsluha na vysoké úrovni. O té se nám v Čechách může v běžné restauraci opravdu jen zdát.
UbytováníUbytování bylo fajn - pokoj byl pěkný, dobře vybavený. Byl ovšem malý (na vegetování při špatném počasí to není) a docela špatně zvukově izolován - spláchnutí o patro výše je slyše více než v paneláku.
SlužbySlužby byly na dobré úrovni. Až na jednu zamračenou recepční hodnotím velmi kladně.
Pavel Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kamila Kratochvílová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Okolí hotelu bylo pěkne, spoustu obchůdku a i zábavy pro děti.
Okolí hotelu bylo pěkne, spoustu obchůdku a i zábavy pro děti.
Pláž placená i neplacena dal od hotelu.
StravaStrava nedostačující malá snídaně vůbec žádný výběr každý den to samé. Večeře každý den těstoviny opět žádný výběr.
UbytováníUbytování bohužel hrozne. Špatne postele, palanda pro dítě malá
SlužbySlužby špatne. Neumí Anglicky, špatná domluva. Neochota s něčím pomoct. Obsluha za barem a na recepci, tam neustále nebyla.
Vladimír Beneš
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásný čistý rodinný hotel s ochotným personálem.Výborná strava pro milovníky Italské kuchyně.Výhodou je vlastní bazén a klimatizace v ceně.Moc jsme si to užili,krásné počasí a výborná káva.
Krásný čistý rodinný hotel s ochotným personálem.Výborná strava pro milovníky Italské kuchyně.Výhodou je vlastní bazén a klimatizace v ceně.Moc jsme si to užili,krásné počasí a výborná káva.
Krásná čistá pláž a teplé moře s pozvolnou hloubkou.
StravaVýborná Italská kuchyně v dostatečném množství.
UbytováníČistý pokoj s krásným výhledem na vlastní bazén.Klimatizace ????
SlužbyČistý menší hotel s velmi ochotným personálem.Není co vytknout.
Jozef M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 8 970 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vaclav Jarolim
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
ok
ok
ok
Stravaok
Ubytováníok
Službyok
od 15 460 Kč za os.
Gabriela Koščíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
CCa 250 m od moře - tady se rozhodně rozcházíme s popisem cestovní kanceláře - 50 m to nebylo ani náhodou. Pláž není veřejná, je nutné si koupit slunečníky nebo lehátka od vedení pláže, ceny jsou celkem přijatelné.
StravaPobyt jsme měli bez stravy.
UbytováníRezidence/apartnámy jsou skvělé. Nově zrekonstruované, plně vybavené - včetně nádobí, mikrovlnky a mrazáku. Dokonce i s malým mokavarem na kávu - typicky italské:)
Co nás rozhodně naštvalo je, že jsme nedostali apartmán, který jsme si zaplatili, - typ Trilo, ale jeden mono a druhý bilo a vedením rezidence nám bylo oznámeno, že o tom cestovní kancelář věděla. Nejenom, že jsme platili 2x 100 Eur vratnou kauci, ale také tím pádem i 2x úklid, což nás stálo o cca 20 Euro více.
Na hotelu chyběla WIFI, kterouc estovní kancelář avizovala, jinak byli velice milí. Perfektní bázen, kde se dodržoval noční klid i siesta, pravidelně čistěný.
Petra Kulakovska
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 5 295 Kč za os.
Ludmila V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Destinace Bellaria je pěkné městečko,které nabízí všemožné vyžití na dovolené.Prostorné pláže,přítomnost plavčíků,WC,sprchy a převlékárny na pláži,přítomná zdravotní péče,půjčovny šlapadel a dalšího k sportovnímu využití.
Na pláži je i dostatek barů k občerstvení a nádherná zákoutí pro děti.Ideální pro rodiny s dětmi a pozvolným vstupem do moře i pro starší generace.Každé ráno cvičení na pláži.
Destinace Bellaria je pěkné městečko,které nabízí všemožné vyžití na dovolené.Prostorné pláže,přítomnost plavčíků,WC,sprchy a převlékárny na pláži,přítomná zdravotní péče,půjčovny šlapadel a dalšího k sportovnímu využití.
Na pláži je i dostatek barů k občerstvení a nádherná zákoutí pro děti.Ideální pro rodiny s dětmi a pozvolným vstupem do moře i pro starší generace.Každé ráno cvičení na pláži.
pláž jen pár kroků od hotelu,voda čistá,pozvolný vstup do moře až za kamennými vali větší hloubka a možnost šnorchlování.Velice kvalitní zázemí pláže /WC,sprchy ,převlékárny, zdr.služba atd/
StravaStrava velice chutná,mají velmi dobrého kuchaře,který umí jídla dobře dochutit.Velké porce,že se to nedalo ani sníst.Hlady tam člověk netrpí.Jídla jsou rozmanitá , k obědu i večeři dostatek vína a vody.Přes den občerstvení na baru.
UbytováníNa dovolené nám byl přidělen pokoj,který neodpovídal nabídce z katalogu,byl v podkroví,jen s malými okénky ,bez balkonu. Ihned jsme byli žádat o výměnu a po krátké domluvě s majitelem nám byl dán pokoj s balkonem,který již odpovídal našim představám.Jen v koupelně by mohly být protiskluzné dlaždice a ne kus hadru,aby člověk,když se sprchuje,neupadl.
SlužbyKaždý den,uklizeno,nám uklízela černoška,která se velice snažila.Číšníci ochotní,když něco chybělo ihned zjednali nápravu.Provozní hotelu byl také ochotný.
Martina P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená krásná, okolí krásné máte pořád kam chodit
Dovolená krásná, okolí krásné máte pořád kam chodit
Pláž krásná a čistá
StravaStrava dobrá, ale jestli neumíte italský tak budete tipovat
UbytováníUbytování dobre není co vytknout
SlužbySlužby dobre akorát pořád nikdo nebýval na baru tak sme si museli na pláž kupovat svoje pití a to jsme měli zakoupeno allinkluziv
Jaroslav K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pobyt lze hodnotit celkem kladně, žádné problémy se nevyskytly . Velice kladně hodnotíme přístup slečny delegátky zajišťující výlety do okolí.
Pobyt lze hodnotit celkem kladně, žádné problémy se nevyskytly . Velice kladně hodnotíme přístup slečny delegátky zajišťující výlety do okolí.
Přístup na pláž velmi dobrý, voda ale nepříliš čistá, plážový servis poněkud drahý. Možnosti koupání kvůli vlnolamům z kamenů bylo omezeno.
StravaObjednanná polopenza velice kvalitní, pestrá a bohatě postačující každému. Jídelní lístek jsme dostávali v českém překladu.
UbytováníUbytování slušné, chyběla snad jenom lednice ( zvláště v letoších vedrech. Na balkoně mohl být i stolek a třeba i jenom plastová křesílka. Denně byl prováděn úklid pokoje a výměna ručníků a toaletních potřeb.
SlužbySlužby kvalitní v úrovni 4 hvězdičkového hotelu Hotelový bazen dostatečně suploval i většinou špinavé moře.
Josef Novotný
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená dle očekávání až na služby delegáta zájezdu. Za poplatek bych čekal více práce a hlavně jsme delegáta za dobu zájezdu viděli pouze jednou.
Dovolená dle očekávání až na služby delegáta zájezdu. Za poplatek bych čekal více práce a hlavně jsme delegáta za dobu zájezdu viděli pouze jednou.
Dostupnost do vody perfektní na pláž též. Služby na pláži super.
StravaStrava bez problémů. Jen bych olivový olej nedával rovnou na jídlo, ale na stůl.
UbytováníBez problémů jen bych očekával na hotelu ledničku.
SlužbySpokojenost
Nikol P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za ty peníze jsme byly spokojené.
Nakonec jakou si dovču uděláte,takovou ji mate
Za ty peníze jsme byly spokojené.
Nakonec jakou si dovču uděláte,takovou ji mate
Od hotelu pláž volna,jen kousek
Zbytek předražené lehátka
Porad dokola to samé, ale hlady jsme nebyly
UbytováníCena odpovídá kvalitě
Starší hotel,vybavení nic moc,vtipný sprchový kout
Gabriela K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kvalita služeb zodpovídala ceně a my jsme byli naprosto spokojení. Příjemný, útulný, čistý hotel, pokojíček utulný (pro tři osoby), personál milý a vstřícní, hotel blízko pláže a centra, když jsme se vrátili z toho horka do hotelu, tak příjemně potěšila klimatizace na pokoji, no, co víc jsi přát....
Kvalita služeb zodpovídala ceně a my jsme byli naprosto spokojení. Příjemný, útulný, čistý hotel, pokojíček utulný (pro tři osoby), personál milý a vstřícní, hotel blízko pláže a centra, když jsme se vrátili z toho horka do hotelu, tak příjemně potěšila klimatizace na pokoji, no, co víc jsi přát....
Záleží na tom, jestli jsi někdo připlatí plážové služby (6 dnů - 96 eur) - slunečník + dvě lehátka a má to z hotelu asi 5 minut na pláž nebo v rámci procházky půjde vedle (asi o pět minut díl) a má to zadara (deky na písku, třeba vlastní slunečník jsi osadí...). Jinak disciplinovanost a nátura turistů (na placené i neplacené pláži) je na pováženou, protože na pláži bylo hodně vajglů (ale to je už o lidech, v lidech...a asi to není v silách denně řešit a vrtat se v písku...), jinak pláž super, písčitá a hodně mušliček, doporučuji plážové pantofle (jednak písek moc horký, a místy může ulomená lastúrka bodnout do chodidla), jinak, na každém úseku není problém se občerstvit třeba zmzlinou, pivem...., moře - super, teplé a slané, no, super...
StravaVelmi dobrá! Typická jižanská, těstoviny byli na různé způsoby jako předjídlo každý den, velmi chutné, taky ryby a speciality - super, zelenina, ovoce samozřejmosti, výběr z jídel byl k dispozici každý den, včetně bohatých švédských stolů...., kdo na co měl chuť (sladké, slané, hořké, kyselé, ostré), tak měl k dispozici, plus navíc, v rámci pitného režimu ve džbánu nabídli vodu, víno dle výběru (bílé, červené) a to všechno v ceně nabídky. Už jenom stíhat to všechno konzumovat....
UbytováníVelmi útulný pokojíček, hezký, s balkónem a to potěšilo, když máte kde pověsit utěráky a plavky..., klimatizace na pokoji taky super, součásti pokoje byla koupelna se sprchou, WC a bidetem (super) a navíc, na stěně visel sušič na vlasy, který moc potěšil, protože ten náš jsme v rychlosti zapomněli přibalit....Potěšilo i to, že ve společných prostorech šlo se připojit na WIFI, prostě, spokojenost!!!
SlužbyJá nemám ráda kávu z automatu, ale ta jejich byla super (grátis ke snídaní), taky měli dobré šťávy ze stroju (taky grátis), pravidelný úklid na pokoji byl samozřejmosti (včetně výměny ložního prádla, utěráků, doplnění třeba toaletního papíru a hodně jiných drobnosti, byli prostě pozorní a vnímaví vůči turistům a čestní!), informace na recepci byli vstřícné, byli všichni ochotní a milí, potěšilo i to, že ve společných prostorech šlo se připojit na WIFI....Prostě, důvěra v jejich služby byla opravdová.
od 7 037 Kč za os.
Magdaléna N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Doporučuji alespoň základní znalost italštiny, anglicky se domluvíte tak s půlkou personálu, ostatní neznají ani slovo anglicky. Rovněž menu je napsané pouze v italštině. Jídlo formou plné penze bylo dobré, hotel staršího typu. Pláž, autobusová zastávka i obchody kousek od hotelu.
Doporučuji alespoň základní znalost italštiny, anglicky se domluvíte tak s půlkou personálu, ostatní neznají ani slovo anglicky. Rovněž menu je napsané pouze v italštině. Jídlo formou plné penze bylo dobré, hotel staršího typu. Pláž, autobusová zastávka i obchody kousek od hotelu.
Pláže jsou relativně čisté s velkým množstvím mušlí a s velmi pozvolným vstupem do moře. Krásnou idylku narušovali lidé nabízející zboží (sluneční brýle, šátky, apod.). Na pláži byly i animační programy (hry pro děti, cvičení s hudbou).
StravaJídlo bylo typicky italské. Vařili dobře. Snídaně formou bufetu (pečivo, croisanty, domácí buchty, sýr, šunka, párky, míchaná vajíčka, jogurty, cereálie, apod.) k pití různé druhy kávy, mléko, voda, limonády. Oběd se skládal ze dvou chodů, přičemž u prvního chodu byl výběr ze dvou druhů těstovin, u druhého chodu výběr buď maso nebo ryba, dále byl k obědu připravený zeleninový bufet. Jako dezert ovoce. Večeře byla obdobná obědu, místo ovoce klasický dezert. K obědu a večeři byla podávána karafa s vodou, na přání bílé nebo červené víno.
UbytováníJednoduše zařízené pokoje s novou koupelnou. Každý den nám uklízeli, ručníky měnili na požádání. Jednou za pobyt mění i povlečení. Pokud chcete mít krásný výhled na moře, tak vás tento hotel zklame.Výhled z balkonu je buď do ulice nebo přímo do protějšího hotelu a jejich kuchyně.
SlužbyByla poskytována na půjčení kola. Kola zdarma (za vratnou zálohu 10 EUR) nejsou v moc dobrém stavu, musíte si pečlivě vybrat to správné. Jinak byla k půjčení i kola ve vynikajícím stavu, avšak za poplatek na hodinu. Wi-fi na hotelu byla pomalá a fungovala jen někdy.
Jaroslava V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Romana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená naprosto splnila mé očekávání
Dovolená naprosto splnila mé očekávání
od 12 807 Kč za os.
Drahoslava Holečková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla příjemná.Menší nedostatek byl v organizaci dopravy. Služba delegáta pouze po telefonu. Objevili jsme dosud neznámý výraz "plidké moře" takto nazvala delegátka stav moře. Hladina pouze do pasu - možnost plavání menší, dosti špinavá voda.
Dovolená byla příjemná.Menší nedostatek byl v organizaci dopravy. Služba delegáta pouze po telefonu. Objevili jsme dosud neznámý výraz "plidké moře" takto nazvala delegátka stav moře. Hladina pouze do pasu - možnost plavání menší, dosti špinavá voda.
Pláž byla blízko hotelu a snadno přístupná. Čistě upravená lehátka i slunečníky, vždy připravené použít. Personál ochotný s čímkoliv pomoci. Čistota moře byla horší. Pláž byla ohraničena velkými ostrými kameny. Tím byla hladina moře snížena. Není vhodné pro lidi, kteří rádi plavou v moři větší vzdálenosti. Vhodné spíše pro rodiny s dětmi. Žádné vlny. Dalo by se nazvat velké slané koupaliště.
StravaVelice dobrá a chutná strava. Personál se snažil uspokojit každého. Čisté prostředí jídelny a vždy milá obsluha. Velký výběr jidla. 4 druhy teplé stravy a mnoho studených salátů, a jiných příloh. Každý den desert a ovoce. Kvalita jídla na vysoké úrovni a dostatečné množství.
UbytováníPokoj byl vždy perfektně uklizený a čistý. Ručníky i povlečení čisté.
SlužbyVzhledem k tomu, že jsme nepotřebovali žádné vyjimečné služby tak jsme byli spokojeni. Pouze domluva na recepci byla složitější. Brigádnici - asi -hovořili pouze italsky. Domluva byla delší, ale končila spokojeností všech.
Veronika R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 7 323 Kč za os.
Renata Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Miroslava H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Prva dovolenka .Pacila sa nam.Pekny pohlad na more.V jedle malicke nedostaky malo ovocia.
Prva dovolenka .Pacila sa nam.Pekny pohlad na more.V jedle malicke nedostaky malo ovocia.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Další města ve stejné lokalitě