Hotel San Matteo Hodnocení: 3/5 Itálie, Ligurská riviéra
Gary Y.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Gary Y.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ivanka Ochová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Michal Vošalík
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 10 690 Kč za os.
Soňa R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cena ubytování odpovídala kvalitě. Velmi příjemný byl bazén.
Cena ubytování odpovídala kvalitě. Velmi příjemný byl bazén.
Pláž v blízkosti hotelu byla oblázková, se špatným přístupem do moře. Protože jsme byli autem, dojížděli jsme na krásnou písečnou pláž za městečko.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Eva V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám bohužel vůbec nelíbila, nicméně to není chyba CA. S komunikací s CA jsem byla spokojená. Nelíbila se mi lokalita a to, že nás před hotelem vykradli a nikdo nám nebyl nápomocen.
Dovolená se nám bohužel vůbec nelíbila, nicméně to není chyba CA. S komunikací s CA jsem byla spokojená. Nelíbila se mi lokalita a to, že nás před hotelem vykradli a nikdo nám nebyl nápomocen.
Pláž je vzdušnou čarou blízko, nicméně podél pláže je železnice, takže je nutné projít temnými podchody pod kolejemi. Většina pláží je soukromá a placená, ale občas je tam malý proužek "free beach". Jeli jsme se vykoupat jinam, kde to bylo pěkné, nicméně nám po návratu vykradli auto, když nebylo místo na hotelovém parkovišti, tak nevím, zda mohu takový výlet doporučit.
StravaJídla bylo hodně, ale bylo spíše průměrné. Předkrmy byly každý den stejné, snídaně pouze sladké pečivo.
UbytováníPokoj byl v pořádku, jen měl staré vybavení a velmi hlučnou klimatizaci.
Moc se mi nelíbilo osazenstvo hotelu, byl plný italských důchodců, čemuž odpovídala například zábava ve stylu Eva a Vašek. Jak jsem si později přečetla v jiných recenzích, je to v tomto hotelu běžné.
Lokalita není moc hezká, nikde nic není, jen dlouhá řada domů a hotelů podél hlavní silnice. Je nutné jít do centra (cca 30 min pěšky).
Nikdo v hotelu neuměl pořádně anglicky (ani na recepci), kdybych neuměla francouzsky, nedomluvila bych se. Hotel slibuje parkování zdarma, ale pozor, parkovacích míst je tak málo, že jsme byli poslední noc nuceni zaparkovat na ulici kousek od hotelu. Přes noc nám vyrazili okénko a auto vykradli, na recepci mi nebyli moc ochotni pomoci (asi i proto, že mi moc nerozuměli).
od 13 370 Kč za os.
Vítězslav S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Alena Pravdová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Miluše Hronová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Monika Vančová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Daniela M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Solidní ubytování, na Italské poměry docela prostorný apartmán. Vzdálenost od pláže v docházkové vzdálenosti.
Solidní ubytování, na Italské poměry docela prostorný apartmán. Vzdálenost od pláže v docházkové vzdálenosti.
Cca jeden kilometr po cyklostezce, pláže jsou z větší části placené, ale i na veřejných jsou sprchy, toalety. Na pláži je písek, před vstupem do moře drobné kamínky.
Stravabez stravy. v rezidenci je restaurace.
UbytováníApartmán byl obvykle vybavený, pouze měkkčí postele byly nepříjemným překvapením, kuchyně vypadala jako úplně nová, nepoužívaná, ve vybavení jsem postrádala více vařeček a nožů, ale i tak jsme uvařili vše, co jsme chtěli.
Velmi příjemné služby, ochotný personál
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 8 798 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Irena K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Barbora Poláčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lubomír D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
první tři dny bylo sice chladněji, ale pak jak říkají italové azzurro - můžu jen doporučit
první tři dny bylo sice chladněji, ale pak jak říkají italové azzurro - můžu jen doporučit
v ceně je plážový servis (lehátka se slunečníkem) pláž čistá drobný štěrk místy písek, čistá, na přelom květen-červen ještě chladnější voda
Stravavzhledem k tomu že byl pobyt bez stravy - nehodnotím
Ubytováníodpovídalo nabídce, ochotný personál, uklizeno,
Službybez problémů s bezplatným přístupem na wifi
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
András B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se vydařila, dostali jsme služby odpovídající ceně. Budovy hotelu jsou staré, ale upravený park, čistota a pořádek v pokojích a vstřícné pohostinství byly jednoznačně pozitivní.
Dovolená se vydařila, dostali jsme služby odpovídající ceně. Budovy hotelu jsou staré, ale upravený park, čistota a pořádek v pokojích a vstřícné pohostinství byly jednoznačně pozitivní.
Moře je dost daleko, kam jezdí hotelový minibus každou půl hodinu. Autobus jezdí přesně. Hotel však nemá vlastní pláž, proto je slunečník a lehátko zpoplatněné.
StravaJídla jsou chutná, mohli jsme ochutnat typické italské chutě. Číšníci jsou zdvořilí, milí a ochotní.
UbytováníUbytování je průměrné, zařízení je novější. Pokoje byly uklízeny každý den, ručníky denně a ložní prádlo každé dva dny měněny.
SlužbyZaměstnanci hotelu jsou velmi ochotní a zdvořilí. Nicméně animace je na velmi nízké úrovni.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Virág G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Stanislav Holík
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost
Spokojenost
pěkná, moře krásné, ale jen pro plavce po třech metrech už byla hloubka cca 2 m.
Stravabez stravy
UbytováníDobrá
Službybez problémů
Václav Smělý
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená dobrá, samozřejmě jak si to člověk naplánujte takové to z části má výsledek.
Dovolená dobrá, samozřejmě jak si to člověk naplánujte takové to z části má výsledek.
Pláž a moře to bylo ze všeho nejlepší, moc ???? super.
StravaStrava vlastní.
UbytováníDobré, nebudu psát vynikající, z důvodu např. uvolněné baterie u dřezu, uvolněného wc prkénka, a nesvítících několika světel v apartmánu. Pro čtyřčlennou rodinu menší apartmán méně místa pro věci zavazadla.
No mohlo to být lepší za tu cenu, všude se špatně parkuje, takže jsme si zaplatili garáž za 160euro na 14 dní, personál nám nevyměnil ložní prádlo a ručníky po týdnu jak bylo psáno ani po několikátém urgování, bez zájmu,ještě že jsme měli své ručníky. Jinak takový lepší průměr, mohlo být lepší. Super krásný bazén. Pomalý a malý výtah, na kapacitu residence hotelu. Hodnocení celkově dobré.
Další města ve stejné lokalitě