Garden Hodnocení: 3/5 Itálie, Paganella, Andalo
Eliška Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jelikož jsem si jela hlavně zalyžovat hodnotím pozitivně, středisko je skvělé, mnoho sjezdovek, mezi kterými se dá přejíždět, díky velikosti se lidé docela rozptýlí, takže nebyly ani fronty.
Autobusová doprava- řidiči byli tak trošku jak Pat a Mat, takoví kutilové, ale dopravili nás v pořádku.
Paní delegátka- byla viděna jen v den příjezdu, rozdala skipasy a už jsme ji neviděli. Byla lehce zmatená (částečně pochopitelné, spousta čechů přes Kormidlo v Andalu), nahlásila špatnou barvu linky skibusu, tak se půlka zájezdu projela dokola po Andalu. Jinak na konci měla předávat info co a kam s věcmi v den odjezdu- nakonec jsme si domluvili na hotelu jinak.
Jelikož jsem si jela hlavně zalyžovat hodnotím pozitivně, středisko je skvělé, mnoho sjezdovek, mezi kterými se dá přejíždět, díky velikosti se lidé docela rozptýlí, takže nebyly ani fronty.
Autobusová doprava- řidiči byli tak trošku jak Pat a Mat, takoví kutilové, ale dopravili nás v pořádku.
Paní delegátka- byla viděna jen v den příjezdu, rozdala skipasy a už jsme ji neviděli. Byla lehce zmatená (částečně pochopitelné, spousta čechů přes Kormidlo v Andalu), nahlásila špatnou barvu linky skibusu, tak se půlka zájezdu projela dokola po Andalu. Jinak na konci měla předávat info co a kam s věcmi v den odjezdu- nakonec jsme si domluvili na hotelu jinak.
V hotelu byla bufetová snídaně s tím, že byla typicky italsky širší nabídka sladkého- několik druhů Müsli a cereálií, marmelády, croisanty, bagetky, sušenky, džus, ....
Večeře pak byly po italsku ze 4 chodů- salát (salátový bar s možností dochucení balzamikem, olivovým olejem, viným octem, sůl, pepř), těstoviny, hlavní chod s masem a dezert. Hlavní chod si člověk vybrat nemohl- celý zájezd jsme dostali vždy stejné jídlo. Placené nápoje. Mimochodem měli dobré víno.
V městečku je pak možnost koupit, ochutnat typické a místní produkty: sýry, uzeniny, "speck" atd.
Ubytování v pořádku, jen sem tam upadený termostat na radiátoru- nevhodně umístěné u země, takže do nich asi lidé často kopnou.
Každý den byl pokoj uklizen- což mě mile překvapilo.
- WiFi příliš nefungovala, ačkoli je slibována.
+ Každý den úklid pokoje.
+ Milý personál, mluví anglicky, německy, italsky. Lidský přístup, dá se s nimi domluvit.
Středisko suprové, sjezdovky upravované, nejsou vleky pouze sedačky, kabinky a v "ski school" částech pásy. Dostatečně dlouhé sjezdovky. Bohužel kvalita sněhu v nižších polohách střediska už se spíše podobala v této době jezeru.
Spousta lyžařských škol, různé občerstvení u sjezdovek, záchody se také v případě potřeby našly a byly slušné. Jen občas mi vadily uzavřené sjezdovky, na kterých probíhaly závody, soustředění ski týmů, atd.



