dobrý den,
služby cestovní kanceláře hodnotím kladně, hotel již nikoliv.
Plážsjezdovky výborné, dostupnost cca 7 minut
Stravasnídaně - nic extra, 3 dny to samé. Pouze raječ, okurka, marmeláda, sýr a salám. žádné ovoce ani pití kromě čaje a kávy. Ani voda....večeře byly lepší, servítované,chutné ale mohla být k dispozici k pití alespoň obyčejná voda...
Ubytovánídojem špatný, neboť se v hotelu nachází kuřárna a vzhledm k tomu, že byly neustále otevřeny dveře, kouř byl cítít v celé budově, i v pokoji. Bohužel při poptávce mne nenapadlo řešit, jestli se v hotelu kouří. Nepředpokládala jsem , že v dnešní době by to bylo vůbec možné. Měli jsem objednaný pokoj pro 3x dospělý a 1x dítě 15 let. Ubytováni jsme byli v pokoji s jedním dvoulůžkem a jednou palandou. Palanda byl nebyl problém, kdyby nebyla dlouhá 150cm...tam se opravdu nevejde ani 15 leté dítě, natož 18 letý syn měřící 190 cm..vzhledem k tomu, že s námi do hotelu přijeli jiní hosté a byli na jednu na noc ubytováni jinde, i když měli zde zaplacený pokoj, neodvážili jsme si říct o jiný a spali jsme na matracích na zemi. Tento hotel rozhoděn nedoporučíme nikomu.
SlužbyMajitel byl příjemný, ale bohužel ostatní nedostatky to zastínily...