Skopelos Village Hodnocení: 4/5 Řecko, Skopelos
Ivan G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Ivan G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petr T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za částku kterou si účtují bych opravdu čekal více.
Za částku kterou si účtují bych opravdu čekal více.
Plus dávám all inclusive nápojům (od piva heineken až po míchané drinky v rámci all inclusive)
Výběr jídla velice strohý.
Je mi líto zaměstnanců tohoto hotelu kterých je 5,5 a nestíhají.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super hotel
Super hotel
Kamienie
StravaDobře.
UbytováníOk
SlužbyOk
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 23 119 Kč za os.
Erzsébet Anna Varga
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme se vším spokojeni
Byli jsme se vším spokojeni
Lepší než očekávané
Stravanepožadovali jsme
Ubytovánívhodný
SlužbyChyběla teplá voda !!!!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Kovács Norbert
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super
Super
Super
UbytováníBylo to v pořádku
SlužbyBylo to v pořádku
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Eva Švejdová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
O pláži se nedá hovořit,spíše betonové molo posypané kameny. Starší lidé s horší mobilitou měli problém vystoupat z moře. Mezi kamínky byla spousta nedopalků a jiných odpadků. Nikdo zde neuklízel. Když jste chtěli lehátko,znamenalo to si přivstat si a položit osušku a časopis na lehátko. Nebyl jich stejný počet,jako hotelových hostů. Zřejmě by se ani na tak malé území nevešly.
StravaMoc rozmanitá nebyla,ale vždy doplnili. Jako náhradu za polední menu na celodenní výlet byl balíček s 2 suchými toasty, uvnitř zelený plátek šunky a plátek sýra.Krajíc suchého chleba,1 rajče, 1/2 pomeranče a 1/2l balené vody. Prostě all inclusive. Na baru se podávali nápoje v plastových kelímcích
UbytováníInzerovaný 4* hotel skýtal plesnivé závěsy v koupeně,dosti znečištěné matrace na postelích. Úklid v posledních dnech také nefungoval. Max vynešení odpakových košů. Vzhledem k tomu,že jsme zájezd absolvovaly ke konci sezony,po pár dnech nás vystěhovali do bungalovů. Starší část bungalovů obývali spolu s hosty i potkani.Betonové police a pod. V novější části byly pokoje 3,5x3,5m se značným zápachem ze sifonů v podlaze. Teplá voda v této části začala téct až po uzavření hotelu.
SlužbyWelness a fitko bylo zavřeno,takže nic z toho co bylo inzerováno. Jen plážový vojebal a vodní aerobick,diskotéky pro děti i dospělé .
Zbigněv S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 31 433 Kč za os.
Andrea Vass
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Většinou preferováni starší, zejména němečtí a nizozemští důchodci. Celkově jsem spokojený.
Většinou preferováni starší, zejména němečtí a nizozemští důchodci. Celkově jsem spokojený.
Kamila L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Daniela Kamarádová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Santorini je nádherný ostrov pro odpočinkovou dovolenou, vhodné i pro rodiny s dětmi. Ostrov nabízí i řadu možností na výlety, vše v krátkých vzdálenostech. Pronajali jsme si auto, což považuji za nejvhodnější řešení.
Santorini je nádherný ostrov pro odpočinkovou dovolenou, vhodné i pro rodiny s dětmi. Ostrov nabízí i řadu možností na výlety, vše v krátkých vzdálenostech. Pronajali jsme si auto, což považuji za nejvhodnější řešení.
Pláže s černým hrubým pískem kousek od hotelu a jinak možnost přístupu na řadu dalších pláží podél celého ostrova. Pláže čisté, udržované, doporučujeme boty do vody hlavně kvůli černému písku, který na slunci velmi pálí do nohou.
StravaStravování v hotelu velmi dobré, při příjezdu nám hned byla nabídnuta snídaně formou švédských stolů, v zastoupení místní pochoutky a mezinárodní kuchyně, řecké jogurty, spousta ovoce, zelenina, klasická teplá snídaně - párečky, slanina, míchaná vajíčka, vařená vajíčka, fazole atd atd, různé druhy pečiva slaného i sladkého, müsli, marmelády, med....V místních restauracích jsme ochutnali výbornou středomořskou kuchyni - krevety, ryby, saláty apod. Velmi doporučujeme špízy s mečouna.
UbytováníVelký prostorný apartmán po dvou pokojích ve čtyřmi lůžky. Vše čisté, matrace kvalitní. Úklid probíhal denně.
SlužbyČistý a udržovaný bazén a vířivky, příjemná a ochotná obsluha baru u bazénu, ochotný personál v restauraci, nemáme žádné připomínky ke službám ani k chování personálu. Půjčili jsme si suzuki jimni přímo od hotelu, auto bylo dost používané, chyběla voda v ostřikovači a pneu dost podhuštěné, doporučujeme vše při převzetí auta předem kontrolovat a případně si nafotit auto ze stran nebo natočit na video kvůli případným škrábancům.
Jaromír Mašek
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čisto
Čisto
nic moc, přístup do moře obtížný vhledem k větru a vlnám
Stravaprůměrná vzhledem ke kategorii hotelu
UbytováníČisto denně úklid a výměna povlečení
SlužbyDobré
od 28 960 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 23 378 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hana Ondrušková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lenka M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hezká dovolená, příjemné prostředí. Byli jsme velmi spokojení s přístupem, profesionalitou a znalostmi delegátky paní Šárky, která nás s celým ostrovem a okolím seznámila. Svým přístupem nám celou dovolenou velmi zpříjemnila.
Hezká dovolená, příjemné prostředí. Byli jsme velmi spokojení s přístupem, profesionalitou a znalostmi delegátky paní Šárky, která nás s celým ostrovem a okolím seznámila. Svým přístupem nám celou dovolenou velmi zpříjemnila.
Bez připomínek
UbytováníHotel Kalisto vzhledem k ubytovací ceně bychom očekávali profesionálnější přístup ze strany personálu. Rovněž by provozovatelé hotelu by se více měli věnovat údržbě ( klimatizace nešla vypnout, nefungující televize, rádio, netěsné WC, chybí základní vybavení nádobí - nůž, talíř, vidlička...)
SlužbyReflection Sea hotel - maximální spokojenost, dle očekávání, milý přístup personálu.
Kallisto hotel - prostředí vynikající, služby i kvalitu personálu bychom čekali profesionálnější.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je umisten blizko plaze (1 min.chuze), obklopen krasnymi skalnatymi kopci. Plaz St.Nikolas je nejhezci a nejlepsi piscitou plazi na ostrove, kam jezdi, jak mistni lide, tak lide z okolnich lokalit a hlavniho mesta Pigadia. Hotel Royal Mare ma nad ostatnimi hotely tuto velkou vyhodu a svou lokalitou dominuje a vyhrava nad ostatnimi hotely a mohl by patrit k ekcelentnim hotelum. Tim vice nas mrzelo, ze sluzby hotelu neodpovidaly sluzbam 4 hvezdickoveho hotelu a to ve vsech smerech. Hotelu totiz chybel spravny a funkcni management. Zamestnanci nebyli spravne trenovani na dane funkce, vedeni ve svych kazdodennich povinnostech a v neposledni rade diky spatnemu managementu chybel sortiment, ktery by 4 hvezdickovy hotel s all inclusive sluzbami mel mit na sklade. Vse nam bylo oduvodnovano tim, ze bud neprijela lod s danym sortimentem, nebo ze uz je konec sezony. My jsme chapali, ze jsme predposledni turnus a ze se sezona blizi ke konci, ale pak hotel nemel byt prodavan za cenu 4 hvezdickoveho a vse melo byt zohledneno v cene.
Hotel je umisten blizko plaze (1 min.chuze), obklopen krasnymi skalnatymi kopci. Plaz St.Nikolas je nejhezci a nejlepsi piscitou plazi na ostrove, kam jezdi, jak mistni lide, tak lide z okolnich lokalit a hlavniho mesta Pigadia. Hotel Royal Mare ma nad ostatnimi hotely tuto velkou vyhodu a svou lokalitou dominuje a vyhrava nad ostatnimi hotely a mohl by patrit k ekcelentnim hotelum. Tim vice nas mrzelo, ze sluzby hotelu neodpovidaly sluzbam 4 hvezdickoveho hotelu a to ve vsech smerech. Hotelu totiz chybel spravny a funkcni management. Zamestnanci nebyli spravne trenovani na dane funkce, vedeni ve svych kazdodennich povinnostech a v neposledni rade diky spatnemu managementu chybel sortiment, ktery by 4 hvezdickovy hotel s all inclusive sluzbami mel mit na sklade. Vse nam bylo oduvodnovano tim, ze bud neprijela lod s danym sortimentem, nebo ze uz je konec sezony. My jsme chapali, ze jsme predposledni turnus a ze se sezona blizi ke konci, ale pak hotel nemel byt prodavan za cenu 4 hvezdickoveho a vse melo byt zohledneno v cene.
Krasna piscita plaz St.Nikolas v zatoce. Lehatka a slunecniky v cene. Plaz nebyla ani jednou cistena. Snack bar opet neodpovidal sluzbam all inclusive.
StravaVelmi chutne jidlo podavano studene. Ani jednou za cely pobyt jsme nemeli teple jidlo. Opet spatny management, ktery neumel zaridit nakup vosku do kahanku pod jidelnimi tacy a jidlo tak bylo podavano studene. Jidlo bylo chutne, ale chybela obmena a ruznorodost jidla.
UbytováníHotel je vybaven krasnymi studiemi a apartmany s masivnim drevenym nabytkem a terasami pred kazdym apatmanem a studiem.
Celkovy dojem nam jen kazily uklidove sluzby hotelu, ktere opet neodpovidaly sluzbam 4 hvezdickoveho hotelu.
Sluzby neodpovidaly sluzbam 4 hvezdickoveho hotelu s all inclusive. Vse by melo byt zohledneno v cene hotelu a neprodavat zajezd za cenu, ktere neodpovida.
Alena M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cena za dovolenku nezodpovedala tomu, co bolo deklarovane v propoziciach. Rezort ako taky nesplna status 4*, povedala by som tak max 3*. Sluzby hotela uplne mizerne, vyzitie pre navstevnikov a deti, okrem toho, ze sme boli pri mori, absolutne nulove. Apropo more... krasne, ale len ked sa clovek nan pozeral, alebo stal na kraji. Absolutne nevhodne na plavanie, vietor a obrovske vlny pocas celeho pobytu, v ktorych mal problem sa udrzat dospely clovek na nohach, nie este plavat. O detoch ani nehovorim. Slnecniky a lehatka na plazi, ktore patrili hotelu boli sice zdarma, ale ak si navstevnik, ktory mal zaplateny pobyt all inclusiv musel platit este napoje alebo male obcerstvenie s bare na plazi, tak to uz bolo nepochopitelne. Strava v hoteli bola priemerna, urcite nemala na 4*, ranajky boli opakajuce sa 4 druhy jedla, obedy a vecere - miestami mal clovek dojem, ze to co im ostalo z predchadzajuceho dna, zakomponovali do niecoho ineho na den druhy. Ocakavali sme , kedze sme boli pri mori, nejake ryby, alebo morske zivocichy v ramci stravy, bohuzial nedockali sme sa.V rezorne minimalne vyzitie, vlastne ziadne, male mesto neposkytovalo okrem prechadzky jednou ulicou nic. Po prvych troch dnoch sme skonstatovali, ze bez toho, aby sme si pozicali auto a isli uplne na ine miesta na ostrove, by sme sa tam asi od nudy zblaznili. To bolo jedine stastie, mali sme pozicane auto na 4 dni a presli sme takmer cely ostrov a krasne si zaplavali na inych plazach, kde bola pokojnejsia voda. Celkovy dojem z dovolenky - urcite sa sem nevratime, a nebudeme ju odporucat ani inym, aspon nie tento rezort. Dat takmer 2 tisic eur za all inclusiv a dodatocne platit dalsie vydavky na cestovanie a stravu, aby clovek vobec nieco z dovolenky mal, je nemyslitelne.
Cena za dovolenku nezodpovedala tomu, co bolo deklarovane v propoziciach. Rezort ako taky nesplna status 4*, povedala by som tak max 3*. Sluzby hotela uplne mizerne, vyzitie pre navstevnikov a deti, okrem toho, ze sme boli pri mori, absolutne nulove. Apropo more... krasne, ale len ked sa clovek nan pozeral, alebo stal na kraji. Absolutne nevhodne na plavanie, vietor a obrovske vlny pocas celeho pobytu, v ktorych mal problem sa udrzat dospely clovek na nohach, nie este plavat. O detoch ani nehovorim. Slnecniky a lehatka na plazi, ktore patrili hotelu boli sice zdarma, ale ak si navstevnik, ktory mal zaplateny pobyt all inclusiv musel platit este napoje alebo male obcerstvenie s bare na plazi, tak to uz bolo nepochopitelne. Strava v hoteli bola priemerna, urcite nemala na 4*, ranajky boli opakajuce sa 4 druhy jedla, obedy a vecere - miestami mal clovek dojem, ze to co im ostalo z predchadzajuceho dna, zakomponovali do niecoho ineho na den druhy. Ocakavali sme , kedze sme boli pri mori, nejake ryby, alebo morske zivocichy v ramci stravy, bohuzial nedockali sme sa.V rezorne minimalne vyzitie, vlastne ziadne, male mesto neposkytovalo okrem prechadzky jednou ulicou nic. Po prvych troch dnoch sme skonstatovali, ze bez toho, aby sme si pozicali auto a isli uplne na ine miesta na ostrove, by sme sa tam asi od nudy zblaznili. To bolo jedine stastie, mali sme pozicane auto na 4 dni a presli sme takmer cely ostrov a krasne si zaplavali na inych plazach, kde bola pokojnejsia voda. Celkovy dojem z dovolenky - urcite sa sem nevratime, a nebudeme ju odporucat ani inym, aspon nie tento rezort. Dat takmer 2 tisic eur za all inclusiv a dodatocne platit dalsie vydavky na cestovanie a stravu, aby clovek vobec nieco z dovolenky mal, je nemyslitelne.
Plaz pieskova, celkom v pohode,osusky na plaz sa davali na kauciu, menili kazdy druhy den. Aj tak sme radsej chodili na druhu cast plaze, kde sa za lehatka platil poplatok 5 eur, pretoze tesne pri hotelovych lehatkach bolo volejbalove ihrisko a lopta bola nonstop medzi lehatkami a nepotrebovali sme dostat smec priamo do hlavy.
StravaStrava v hoteli bola priemerna, urcite nemala na 4*, ranajky boli opakajuce sa 4 druhy jedla, obedy a vecere - miestami mal clovek dojem, ze to co im ostalo z predchadzajuceho dna, zakomponovali do niecoho ineho na den druhy. Ocakavali sme, kedze sme boli pri mori, nejake ryby, alebo morske zivocichy v ramci stravy, bohuzial nedockali sme sa. To sme museli vyskusat uplne inde, v obycajnej taverne, ktora urcite nemala 4*. Napoje vramci all inclusiv zdarma = krabicove vino..., detto nealko napoje. To ze si clovek, ktory mal zaplatene all inclusiv musel dodatocne platit napoje a obcerstvenie v snack bare na plazi, radsej nekomentujem.
UbytováníUbytovanie a izba v pohode, upratovalo sa kazdy den, menene uteraky , pripadne postelna bielizen na poziadanie. Tu vyhrady nemam.
SlužbyCelkovy dojem z hotela bol mierne chaoticky, na recepcii pobehovalo vzdy vela ludi, od upratovaciek, casnikov, manazerov a mozno aj ludi, ktori tam nemali co robit. Pripadalo mi to, ako keby polovica ludi nevedela co ma robit a len tak sa tam bezducho motali.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Lenka Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené byl dobrý. Jídlo úplně super. úklid a čistoto v hotelu neustále někdo zajišťoval.
Dovolená se mi líbila. jediný problém bylo studené a kalné moře, ale to je bohužel problém, který se nedá vyřešit :o) a je to náhoda.
Takže určitě doporučuji.
Celkový dojem z dovolené byl dobrý. Jídlo úplně super. úklid a čistoto v hotelu neustále někdo zajišťoval.
Dovolená se mi líbila. jediný problém bylo studené a kalné moře, ale to je bohužel problém, který se nedá vyřešit :o) a je to náhoda.
Takže určitě doporučuji.
Pláž byla písčitá, ale kamenitý pruh ve vstupu do vody, dalo se to přejít bez bot a to i s menšími dětmi.
Voda byla bohužel studená a kalná a to 7 dní z 10. Jinak na pláži bylo dostatek lehátek i slunečníků, ale bylo to tím, že je po sezoně. Jinak si to neumím představit :)
Jinak čistota pláže byla snesitelná (vajgly), řasy nebyly. Co se týka úklidu nepořádku na pláži a u bazénů, tak neustále někdo vynášel koše, uklízel kelímky po piti a nepořádek po lidech.
Bazény čistili každý den, 3 z 5 dokonce kompletně znova napustili.
Jídlo bylo naprosto super. Cokoliv jsem ochutnala bylo výborné. Co nebylo v takové míře byly dezerty. Ale vzhledem k tomu, že je stejně nemůžu :) tak mi to nevadilo. A děti si alespoň po obědě vzali ovoce :) navíc byla k dispozici zmrzlina (cca 6 druhů) a to i po celý den (v areálu byly asi 2 boxy na zmrzlinu celodenně).
Překvapivě po zkušenosti z Turecka se i ostatní hosté ruské národnosti krotili a nenandavali si vrchovaté talíře, které ani neochutnali a nechávali je na stole. Bylo to asi také tím, že jídlo bylo nabízeno na menších mísách a neustále ho doplňovali. Což bylo také úžasné.
K pití byl neustále nepřeberný výběr (víno, pivo, cola (i light), soda, voda, 3 druhy juice, čaje, kafe)
Kdo se nechtěl převlékat od vody do restaurace, tak měl možnost jíst venku u "taverny", kde bylo v omezenější míře to co v restauraci.
Co bylo super, bylo pití. Mohli jste si dát late, espresso, čokoládu, prostě cokoliv, kdykoliv. Denně byl u baru navečer připraven namíchaný drink. K pití na baru byl také velký výběr.
Velká výhoda je, že je voda v celém areálu pitná.
Pro malé děti jsou připraveny jídelní židličky, pro ohřev možnost mikrovlnky.
Byli jsme ubytováni v bungalovu. Nebyla to sice novostavba, ale byl čistý, vše co člověk potřebuje zde bylo, paní uklízečka chodila každý den - vyměnila použité ručníky, popřípadě prostěradla, vše srovnala, vytřela podlahy, uklidila koupelnu. Vše v nejlepším pořádku.
Služby hotelu jsme využili pouze jednou a to bylo připravení jídla sebou na výlet. Stačilo v recepci nahlásit kolik lidí, kdy pojede pryč a ráno byla připravena jídelní taška. Bezva bylo i pokud někdo odjížděl na výlet cca v 6 hodin ráno, tak byla připravena včasná snídaně, prostě bezvadná služba.
Jinak jsme nic jiného nevyužili.
Co se týka sportovního vyžití, tak denně jsme si mohli zdarma půjčit kanoe a šlapadla a to na 1/2 hodiny. Jinak bylo možno hrát růžné hry (šipky, volejbal, lukostřelba atd...) bylo to celkem pestré a zábavné.
Helena U.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásný hotel, výborné jídlo, ochotný a milý personál. Jediné, co nám vadilo, bylo tolerování kuřáků, kterých tam byla spousta a neustále jsme byli obtěžování kouřem během jídla i kdykoliv jsme si přišli posedět kdekoliv v okolí hotelu. Bylo by lepší určit část terasy jen pro nekuřáky a část pro kuřáky. Myslím, že vzhledem k rozlehlosti hotelu a teras by to nemusel být až takový problém a určitě by to nekuřáci ocenili..
Trochu nám vadil přístup do moře, přes kameny nebyl úplně příjemný a pláž by mohla být vzhledem k úrovni hotelu také lépe udržovaná. V písku bylo spoustu kousků dřeva, třísky, bodláky, takže lepší bylo chodit v botech až k moři.
Krásný hotel, výborné jídlo, ochotný a milý personál. Jediné, co nám vadilo, bylo tolerování kuřáků, kterých tam byla spousta a neustále jsme byli obtěžování kouřem během jídla i kdykoliv jsme si přišli posedět kdekoliv v okolí hotelu. Bylo by lepší určit část terasy jen pro nekuřáky a část pro kuřáky. Myslím, že vzhledem k rozlehlosti hotelu a teras by to nemusel být až takový problém a určitě by to nekuřáci ocenili..
Trochu nám vadil přístup do moře, přes kameny nebyl úplně příjemný a pláž by mohla být vzhledem k úrovni hotelu také lépe udržovaná. V písku bylo spoustu kousků dřeva, třísky, bodláky, takže lepší bylo chodit v botech až k moři.
Pláž kousek od hotelu, moře krásné, čisté, vlny byly jen poslední den, jinak nádhera....Trochu nám vadil přístup do moře, přes kameny nebyl úplně příjemný a pláž by mohla být vzhledem k úrovni hotelu také lépe udržovaná. V písku bylo spoustu kousků dřeva, třísky, bodláky, takže lepší bylo chodit v botech až k moři.
StravaVýborná,... každý den něco nového, spousta druhů výborného masa, příloh, salátů atd....
Skvělá byla také restaurace u pláže, kde se dalo zajít na romantickou večeři v italském nebo řeckém stylu. Skvělý personál, výborní kuchaři....
Čisté, pěkné, každý den úklid, nové ručníky a osušky i osušky na pláž,...perfektní..
SlužbyVýborné..
Martina Vyvialová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Městská nic moc, ale směrem na druhou stranu od přístavu je pěkná. Cca 12 minut od pokoje pláž Metalia - nádhera, úžasná, skvělá žádní lidičky, spousta rybiček, čisto, viditelnost do 4m hloubky, na pláži bar, toalety i místo pod stromy.
StravaStravování jsme měli vlastní, víceméně jsme nakupovali ovoce a pečivo, mají úžasný Gyros a skvěle vaří v restauracích u pláže. Dimitrij z pizzerie skvělý už umí trochu česky.
UbytováníOdpovídající ceně, vše funkční, malá postel
Martin Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bylo to v pořádku.
Bylo to v pořádku.
Lokality v této zemi