Lito (Agios Nikolaos) Hodnocení: 3/5 Řecko, Kréta, Agios Nikolaos
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Taťána K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Taťána K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ferencné Varga
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Strávili jsme zde fantastické 2 týdny! Personál je zdvořilý, ochotný! S klidným srdcem doporučuji!!!
Strávili jsme zde fantastické 2 týdny! Personál je zdvořilý, ochotný! S klidným srdcem doporučuji!!!
Během pár minut chůze se dostanete na pláž. Hotel nemá vlastní pláž, proto jsme jeli autem, abychom mohli přivézt lehátka a slunečník z domova. Pláž je krásná a čistá. Kvalita vody je vynikající!!!
StravaS ubytováním jsem neměl větší problémy. Jednu věc bych si však dovolil kritizovat, a to VELMI!!! Měli jsme polopenzi. Chápu, že nápoje nejsou zahrnuty v ceně služby. Ale nerozumím, proč nebylo možné dát ke každému stolu džbán s vodou???? Pokud je to kvůli kvalitě místní vody, pak by měla být minerální voda nabízena za přijatelnou cenu. Velkou sklenici sodové vody (nebalené) přinesli za 4 eura. To považuji za nekorektní cenu!!!!!!!!!!!!!!!
UbytováníJednoduché, ale čisté pokoje. Ke každému pokoji patří terasa. Každý den přicházejí uklízet.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Sándor Benkő
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Měli jsme velmi příjemnou a odpočinkovou dovolenou, spokojení jsme se vrátili domů.
Měli jsme velmi příjemnou a odpočinkovou dovolenou, spokojení jsme se vrátili domů.
Pláž byla asi 150 metrů daleko, přístupná po schodech. Na pláži bylo možné si pronajmout lehátka za cenu jednoho nápoje nebo za 2,5 eura. Moře se pozvolna hlubší, pláž je písečná. Velmi přátelské prostředí, bez davů.
StravaMěli jsme polopenzi. Pokaždé bylo dostatek jídla a jakmile něco docházelo, okamžitě to doplnili. Jídla byla chutná, i když výběr nebyl vždy ideální. U povinné objednávky nápojů bylo možné si objednat velmi drahé nápoje, takže většina hotelu pila vodu. :-)
UbytováníČisté, uklizené, s pozorným personálem.
SlužbyBazén a lehátka byla vynikající. Wifi byla dostupná pouze u baru, ale opravdu nefungovala.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Alena Pivoňková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petr Tříska
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Leona B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Stanislav M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Veronika K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jan K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Iva D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Edit G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bylo to unáhlené rozhodnutí, kdybych se lépe podíval na ubytování, počasí a pláž, tak bych nebyl tak zklamaný.
Bylo to unáhlené rozhodnutí, kdybych se lépe podíval na ubytování, počasí a pláž, tak bych nebyl tak zklamaný.
Hrůza!! Špinavé, roztrhané lehátka, odpadky kolem popelnic. Hrůza je také tráva vedle plotů vedoucích k pláži. Řečané jsou zřejmě pohodlní, což se odráží i v jejich dopravě. Pro mě to bylo zvláštní, protože jsem zvyklý na pravý opak: pořádek a přesnost. Vše píšu z vlastní zkušenosti, protože jsme si na 3 dny pronajali auto a ve srovnání s jižním pobřežím je to nebe a dudy. Kvůli velkým vlnám zůstaly odpadky na pláži i dva dny a bylo je třeba obcházet. No, tehdy jsme se vydali na průzkumnou cestu.
StravaKaždé ráno bylo nudné a jednotvárné s tou samou šunkou a sýrem, ale nahradilo to ručně vyráběné dobroty od TATÍNKA, které byly opravdu rozmanité a velmi chutné.
UbytováníBylo to velmi dobré, v pořádku, čisté, příjemné.
SlužbyBylo to v pořádku, personál byl velmi milý!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 12 520 Kč za os.
František F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Alena K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Karel K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Klidné prostředí - snad také proto, že pobyt byl poslední v sezoně a hotel poměrně málo obsazen
Klidné prostředí - snad také proto, že pobyt byl poslední v sezoně a hotel poměrně málo obsazen
Pláž byla klidnou chůzí dostupná do 15 minut. Vzhledem ke konci sezony byla minimálně obsazená. Čistota byla docela dobrá, i když by si občas úklid zasloužila.
StravaStrava v hotelu byla chutná, ale nepříliš pestrá. Vyhovovalo by mi více místních specialit; také by bylo vhodné nějakým způsobem informovat strávníky co je jim nabízeno. Nedostatečná byla nabídka ovoce.
UbytováníVyhovující, ale koupelnu by bylo vhodné doplnit poličkami a věšáky, není kde položit nezbytné hygienické potřeby
SlužbyVzorný úklid pokojů, příjemný perzonál. Celkový dojem ale narušovaly dva výpadky el. proudu, jeden dokonce celodenní. Údajně je to bývá častěji, pak by bylo vhodné zajistit záložní zdroj elektřiny.
Marie Žilková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherný ostrov se spoustou zeleně,příjemní lidé
Nádherný ostrov se spoustou zeleně,příjemní lidé
Písčité pláže 350-2000m od hotelu na obě strany,nádherné útesy s menšími plážemi a léčivým jílem na kůži,velmi čistá a teplá voda, pozvolný vstup do moře,málo lidí ,klid,klidné moře
StravaVelký výběr pestrých jídel včetně bezmasého,spoustu zeleniny,ovoce každý den,teplý oběd,teplá večeře,pití naprosto dostačující,zmrzlina 5 druhů každý den,zákusek na mě většinou hodně sladký,ryba každý den na jiný způsob.
UbytováníApartmán se dvěma pokoji,kuchyńkou,koupelnou pro 2 osoby-luxus,varná konvice naprosto postačující,po celou dobu teplá voda-skvělé,klimatizace v ceně zájezdu,úklid každý den,hotel v klidné části,jen nás v noci budili komáři-přípravky na hubení s sebou
SlužbyU každého hotelu venkovní bazén s částí pro malé děti s lehátky a slunečníky,venkovní posezení,společná jídelna s Wi-fi připojením vše v ceně
Csilla Horváth
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všechno bylo skvělé!
Všechno bylo skvělé!
Krásný
StravaNežádali jsme
UbytováníMilý, ochotný majitel
SlužbyVhodné
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Ágnes D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla to skvělá dovolená. Místo i ubytování dokonale sloužily klidnému odpočinku a relaxaci. Během cesty se objevily menší problémy – klimatizace v autobuse nefungovala, foukala jen studený vzduch po dobu 22 hodin, což bylo trochu nepříjemné –, ale to dovolenou nezkalilo.
Byla to skvělá dovolená. Místo i ubytování dokonale sloužily klidnému odpočinku a relaxaci. Během cesty se objevily menší problémy – klimatizace v autobuse nefungovala, foukala jen studený vzduch po dobu 22 hodin, což bylo trochu nepříjemné –, ale to dovolenou nezkalilo.
Pláž je písčitá, moře krásně čisté, klidné, tiché - ideální pro odpočinek a relaxaci.
StravaHotel byl bez stravy.
UbytováníKvalita ubytování byla vhodná, čistota, pořádek a poloha velmi dobré. Okolí, zahrada byla hezky udržovaná a opečovávaná.
SlužbySlužba byla vyhovující, avšak fungování wifi nechávalo mnoho přání. Ve třetí budově nefungovala, službu bylo možné využít pouze v altánu vedle první budovy. Přestože bylo slíbeno opravení, k tomu nedošlo.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Róbert S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Martin H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na Kréte je pekne, sme celkovo spokojní až na pár prešľapov zo strany Saturu a partnerov. Menovite by som sa rád posťažoval na leteckú dopravu, ktorej bolo pri návrate z dôvodu šetrenia presunuté aj letisko odletu, aj príletu. To znamenalo neúmerne skoré vstávanie a o pol dňa cestovania navyše.
Ďalej za neprípustné považujem váženie príručnej batožiny, či má naozaj 5 kg (!! ešte aj RyanAir má dvojnásobný limit,) a požadovanie príplatku za nadváhu. Lietam aj 40krát ročne, ale niečo tak prízemné a drzé (spôsoby letištného personálu boli naozaj výnimočne nezdvorilé, pôsobili priam škodoradostne a vysmievavo) som ešte nezažil.
Na Kréte je pekne, sme celkovo spokojní až na pár prešľapov zo strany Saturu a partnerov. Menovite by som sa rád posťažoval na leteckú dopravu, ktorej bolo pri návrate z dôvodu šetrenia presunuté aj letisko odletu, aj príletu. To znamenalo neúmerne skoré vstávanie a o pol dňa cestovania navyše.
Ďalej za neprípustné považujem váženie príručnej batožiny, či má naozaj 5 kg (!! ešte aj RyanAir má dvojnásobný limit,) a požadovanie príplatku za nadváhu. Lietam aj 40krát ročne, ale niečo tak prízemné a drzé (spôsoby letištného personálu boli naozaj výnimočne nezdvorilé, pôsobili priam škodoradostne a vysmievavo) som ešte nezažil.
Cesta na pláž z tohoto apartmánu je krátka, ale nie veľmi príjemná. Treba prejsť cez hlavnú cestu (bez prechodu) a potom cez nejakú tavernu, alebo iný súkromný priechod. Pláž je krátka, ale pekná, vstup do vody pohodlný, voda čistá.
StravaNa Kréte je strava výborná, najviac sa nám páčili taverničky mimo hlavnej ulice. (Horiatiko, Aletri, ...)
UbytováníPriestorné a primerane vybavené, najviac chýbali sieťky proti komárom a lepšie zariadená kuchyňa. Pýtať €10 denne príplatok za klimatizáciu nie je nič iné. než umelé a chamtivé zvyšovanie ceny ubytovania.
SlužbySlužby boli v apartmánoch pomerne základné, podľa očakávaní.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Marek D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zoltán F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Věra Bartůňková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velké pozitivum cestovní kanceláře Iriny tours je delegát Lukáš.
Velké pozitivum cestovní kanceláře Iriny tours je delegát Lukáš.
Bez komentáře. Nebýt "čuníků" lidí, bylo by na světě čistěji, i na plážích.
UbytováníPokojíček ( rozměry 4 x 4 ) ve kterém bylo vše potřebné včetně kuchyňky, WC, sprchy,... co k tomu dodat. Nejvíce času stejně trávíte mimo.
SlužbyUdržována čistota ve společných prostorách i okolí
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lambros Koranis
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Sem hodně spokojený.Ubytování na úrovní.Sociální zařízení čisté.Úklid a výměna prostěradel a povlečení dvakrát za celou dobu pobytu.K dispozici byli i dva ručníky.které byli s úklidem dvakrát vyměněny.Ručníky mě mile překvapily,protože nejsou všude samozřejmostí.
Co my chybělo byla mikrovlnka k rychlému ohřevu jídla a varná konvice.Ohřev vody na čaj nebo kávu trval dost dlouho
Sem hodně spokojený.Ubytování na úrovní.Sociální zařízení čisté.Úklid a výměna prostěradel a povlečení dvakrát za celou dobu pobytu.K dispozici byli i dva ručníky.které byli s úklidem dvakrát vyměněny.Ručníky mě mile překvapily,protože nejsou všude samozřejmostí.
Co my chybělo byla mikrovlnka k rychlému ohřevu jídla a varná konvice.Ohřev vody na čaj nebo kávu trval dost dlouho
Pláž taky dobrá a vzhledem k tomu, že jsem byl jako poslední turnus nebylo na pláži tolik lidí.Vzdálenost od pláže k studiu celkem krátká,voda čistá.
Výhrada k nedopalkům na pláži všude.Nebylo si kam lehnout aniý by tam nebyl nedopalek, ale jinak spokojenost
Stravoval sem se sám,takže nemohu posoudit
UbytováníUbytování na úrovní,úklid,výměna ložního prádla i ručníků dvakrát.Ručníky mě mile překvapili,protože všude nejsou zamozřejmostí
SlužbyNa hotelu jsem nabyl ubytován
Michala S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cesta autobusem uběhla celkem rychle, bylo k vidění mnoho zajímavých míst v průběhu cesty. Jediný problém byl při přestupu k řeckému dopravci tam i zpět. Ubytování odpovídající kvality, k moři nebylo daleko. Výlet do lázní se nám také moc líbil a jsme celkově velice spokojeni.
Cesta autobusem uběhla celkem rychle, bylo k vidění mnoho zajímavých míst v průběhu cesty. Jediný problém byl při přestupu k řeckému dopravci tam i zpět. Ubytování odpovídající kvality, k moři nebylo daleko. Výlet do lázní se nám také moc líbil a jsme celkově velice spokojeni.
Pláž byla kousek od ubytování. Bylo několik možností - písek, jemné kamínky a hrubší. Také zde byly u jednotlivých podniků v nabídce lehátka se slunečníkem za nákup drinku, což bylo tak 2 eura na osobu. Přístup do moře byl celkem pozvolný, ale moře se potom rychleji svažuje a není tak daleko mělko, jako tomu někdy bývá. Plavcům toto však nevadí.
StravaNáš pobyt byl bez stravy, tu jsme si zařizovali sami, ale ve vesničce je několik taveren a "fast foodů", takže o dobré jídlo nebyla nouze. Každý den trh s čerstvým ovocem a zeleninou, co víc si přát.
UbytováníUbytování čisté, hezký výhled z balkonu do krajiny, okolo domu nebyl nikterak velký dopravní ruch. Vybavení kuchyňky v pořádku i úklid bez problémů.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Srovnaní služba a cena, hodnotím na jedničku. Velmi krásná dovolená.
Srovnaní služba a cena, hodnotím na jedničku. Velmi krásná dovolená.
Pláž dle popisů, krásné černé blásky. Naprosto průzračné a čisté moře.
StravaMěli jsme snídaně, není nějak velká, ale každý si tam najde své.
UbytováníVelmi krásný 3hvězdičkový hotel. Příjemný personál.
SlužbyPříjemný personál.
od 20 890 Kč za os.
Lokality v této zemi