Alexander House Hodnocení: 4/5 Řecko, Kréta, Agia Pelagia
Lenka M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Dovolená na ostrově Kréta v hotelu Alexander house byla skvělá,nejsme nároční na luxusni vybavení pokoje,takze za nás spokojenost,naprosto dostačující.Koupelna moderní????Moře je tu neskutečně krásné,nemohla jsem se nabažit tou barvou a průzračností a vlny tu jsou malé,takže na plavání perfektni.
Dovolená na ostrově Kréta v hotelu Alexander house byla skvělá,nejsme nároční na luxusni vybavení pokoje,takze za nás spokojenost,naprosto dostačující.Koupelna moderní????Moře je tu neskutečně krásné,nemohla jsem se nabažit tou barvou a průzračností a vlny tu jsou malé,takže na plavání perfektni.
Pláže tu nejsou moc široké,takze lidé hledali vhodné místo,ale veřim, že si nakonec každý našel to své a jsou písčité,takže vhodné pro dětičky.My jsme si ale s manželem našli parádní místo pod útesy,kde to nemělo chybu a byli jsme tam víceméně sami????
StravaS jîdlem jsme byli spokojeni,myslím si,že si tu vybere každý????Výborné mají saláty a čerstvou zeleninu.Snídaně pestrý výběr????
UbytováníUbytováni naprosto dostačující a čistota????
SlužbySlužby hotelu v pořádku,personál vstřícný,příjemné přivítání recepčních.Úklid pokoje pravidelný, výměna ručníků též.
Romana R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Celkově jsme byli se zájezdem spokojeni a rádi se vrátíme. Hotel měl nějaké nedostatky, ale ty milý personál vynahradil.
Celkově jsme byli se zájezdem spokojeni a rádi se vrátíme. Hotel měl nějaké nedostatky, ale ty milý personál vynahradil.
Nemůžu hodnotit, měli jsme půjčené auto a cestovali po ostrově. Na pláži jsme byli jen na chvíli jednou, pláž vzdálená cca 500 m, písek s drobnými kamínky, kolem spousta restaurací. Ceny lehátek nevím. Moře bylo krásné, čisté. Cestou k pláži jsou i obchůdky se suvenýry.
StravaSnídaně stále stejné, obědy a večeře se obměňovali. Dlouhé časy na jídlo a i před koncem doby jídla, vždy dostatek všeho. Vždy ovoce, sladké, tzaziky, pečivo, řecký jogurt, my si vždycky vybrali. Od 18 hodin otevřený bar u bazénu, během dne občerstvení u jídelny.
UbytováníMenší pokoj, postele celkem pohodlné, měli jsme pokoj na okraji komplexu. Klimatizace poměrně tichá. Všude komáři, doporučuji repelent. Vybavení by sneslo opravu, ale nám stačilo. V komplexu jsou k dispozici i novější pokoje, ale my neměnili. Není vhodné pro osoby se sníženou mobilitou, všude schody.
SlužbyNad očekávání milý a pozorný personál, o hosty se staral vždy s úsměvem, nic nebylo problém. Už kvůli personálu se zde rádi vrátíme. Ostatní služby jsme nevyužili, auto jsme si pronajali mimo hotel.
od 14 494 Kč za os.
































