Blue Water Resort Hodnocení: 4/5 Řecko, Lefkada, Preveza
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Celkovo sme boli s dovolenkou veľmi spokojní. Odporúčam požičať si auto cez recepciu (lacnejšie), nie cez cestovku a pochodiť si pláže na ostrove, stojí to za to.
Celkovo sme boli s dovolenkou veľmi spokojní. Odporúčam požičať si auto cez recepciu (lacnejšie), nie cez cestovku a pochodiť si pláže na ostrove, stojí to za to.
Na pláž je to cca 3 minúty peši cez susediaci hotel. Lehatka a slnečníky na pláži sú zadarmo. Popravde, pláž nie je vôbec pekná, vstup do mora je kostrbatý, cez veľké kamenné pláty. V pešej vzdialenosti je dostupných viacero pláží, ktoré sme využívali.
StravaStrava bola rozmanitá, aj chuťovo veľmi dobrá, vždy si bolo z čoho vybrať, jedlo bolo vždy dokladané, čerstvé.
UbytováníIzba bola pekná, čistá, s dostatočne veľkou kúpeľnou. Upratovanie denne, uteráky menené každý deň, resp. každý druhý deň. Prvý deň nám nefungoval trezor, čo sme hneď na recepcii vyriešili.
SlužbySlužby hotela super, všetci boli nápomocní, zhovievaví, na recepcii nám sprostredkovali požičanie auta, ak bol nejaký problém vždy ochotne pomohli. Manažér George sa vždy aktívne zaujímal o to, či je všetko v poriadku.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Kristína K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Dovolenku sme si užili, oddýchli sme si. Pomer cena výkon bol v tomto prípade super.
Dovolenku sme si užili, oddýchli sme si. Pomer cena výkon bol v tomto prípade super.
Pláž sa nachádzala asi 3 minútu pešo od hotela, lehátka boli k ubytovanie zadarmo čo bolo super. Pláž bola kamienkova, vstup do mora bol celkom pozvoľný, akurát keď bolo veterno boli dosť veľké vlny. Teplota vody bola super(začiatok júna)
StravaStrava bola za nás super - formou bufetovych stolov. Na raňajky bol výber každý deň rovnaký - vajcia, šunky, syry, pečivo, šaláty...obedy a večere sa obmieňali, jedlo bolo čerstvé, chutné
Medzi raňajkami a večerou bolo k dispozícii ovocie/sendviče/zmrzlina
Hotel bol príjemný, izby boli menšie ale čisté, každý deň upratovali,pravidelne nám menili uteráky, okolie hotela bolo príjemné čo sa týka zelené a čistoty. Inak sa komplex nachádza dosť na samote a v okolí nie je moc čo robiť, preto odporúčam zvážiť požičanie auta.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

















