Vila Zarkadas Řecko, Olympská riviéra, Agiokampos
Šenková Klára
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kateřina M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Šenková Klára
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kateřina M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tamás Pós
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všechno bylo v pořádku.
Všechno bylo v pořádku.
Je příliš zvlněná, nevyužili jsme městské pláže.
StravaŠli jsme bez jídla, ale poblíž jsou restaurace.
UbytováníV podstatě dobré malé ubytování, čisté a uklizené, postel v jednom pokoji byla strašná (rozbitá a prasklá) a polštáře také zanechávají něco, co je potřeba.
SlužbyWifi, v pohodě. Parkování není daleko, takže je to také v pořádku. Klimatizace, neochlazuje obě místnosti.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Daniella Lakatos
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvěle jsme se bavili, příští rok se vrátíme. :)
Skvěle jsme se bavili, příští rok se vrátíme. :)
Pláž byla velmi blízko. Široký, snadno přístupný úsek pláže, bohužel tam bylo hodně odhozeného odpadu a nedopalků cigaret, ale bohužel to tak bylo i na jiných úsecích pláže.
UbytováníNaše ubytování bylo čisté a uklizené, čekala nás příjemná prostorná terasa a vybavená kuchyně. Naše matrace na posteli byla extrémně nepohodlná, byla velmi proleželá.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Veronika Gregorová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dana Ř.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem velmi dobrý, byli jsme spokojeni.
Celkový dojem velmi dobrý, byli jsme spokojeni.
Pláž dobře dostupná,čistota nebyla nejlepší, mnoho nedopalků a úlomků větviček, moře skvělé
UbytováníUbytování dobré, pár drobných závad by chtělo odstranit ( např. prasklá vanička ve sprše), jinak klidná část letoviska nám vyhovovala
Eva U.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla super
Dovolená byla super
Na pláž jsme to měli kousek,pláž písčitá,moře krásné,teplé a čisté.Lehátka i slunečník na celý den za 3,50Eura,ale patřila k tomu káva podle přání,já si dávala frapé a malá láhev vody,která byla chlazená,takže super.
StravaNa obědy a večeře jsme chodili a byli jsme velmi spokojeni.Např.gyros neměl chybu :-) Ovoce spousty na stánkách a i prodej z auta stačil,výborné sladké hrozny vína,broskve,nektarinky,banány ,vše skvělé kvality.
UbytováníKlasika,ale úplně stačilo.
SlužbyVe Steliosu žádné služby nebyly,ale naše delegátka Marie se o nás postarala na 1*
Vendula Mojzesová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
lze si pronajmout lehátka a slunečník, též možné používat kdekoliv vlastní slunečník, pláž písčitá,nepřelidněná, prostorná pro plážové hry, moře klidné a bez krabů, pozvolný vstup
Stravastravování vlastní, na apartmánech základní nádobí včetně vařiče, pitná voda z Olympu
Ubytovánívelmi pěkné, čisté, nově vybavené apartmány s výhledem na hory a zeleň, v klidném prostředí na okraji městečka, asi 7 min od moře,
Službylze dokoupit klimatizaci, po požádání nám byla obratem zprovozněna.
Renata Havlínová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vzdálená asi 250 m od apartmánu. Dostatečně velká a živá. Moře bylo čisté a teplé.
StravaMožnost vlastního vaření. V okolí najdete velké množství taveren, kde se dá za rozumnou cenu najíst.
UbytováníOdpovídá zaplacené ceně zájezdu, pěkné, čisté pokoje s TV ( klimatizace za poplatek, ale CK předem uváděla). V kuchyni chyběla klimatizace a varná konvice. Jinak vše dostačující. Během dne i noci byl všude klid.
SlužbyDobré.
Anikó Varga
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Poloha apartmánu byla perfektní, ale s přístupem ubytovatele jsme měli vážné problémy. V noci po chodbách řádila skupina mladých lidí, křičeli opilí. Samozřejmě to nebylo v 10 hodin večer, ale ve 2 hodiny ráno. Na cestě jsem často nechápal, proč autobus někde stojí hodiny. Tam jsme jeli dvoupatrovým autobusem, zpět jiným autobusem s jinými lidmi. Naši známí byli samozřejmě v tom druhém autobuse. Nerozumím, proč se to tak stalo, když v obou autobusech bylo hodně volných míst. Když jsem řekl, že nechceme jet tímto autobusem, průvodce mě povýšeně odmítl. Zvažuji, jestli s touto cestovní kanceláří pojedu do Řecka znovu. Celkově byla naše cesta poměr cena/výkon na 99 %, příští rok se s vámi opět setkáme!
Poloha apartmánu byla perfektní, ale s přístupem ubytovatele jsme měli vážné problémy. V noci po chodbách řádila skupina mladých lidí, křičeli opilí. Samozřejmě to nebylo v 10 hodin večer, ale ve 2 hodiny ráno. Na cestě jsem často nechápal, proč autobus někde stojí hodiny. Tam jsme jeli dvoupatrovým autobusem, zpět jiným autobusem s jinými lidmi. Naši známí byli samozřejmě v tom druhém autobuse. Nerozumím, proč se to tak stalo, když v obou autobusech bylo hodně volných míst. Když jsem řekl, že nechceme jet tímto autobusem, průvodce mě povýšeně odmítl. Zvažuji, jestli s touto cestovní kanceláří pojedu do Řecka znovu. Celkově byla naše cesta poměr cena/výkon na 99 %, příští rok se s vámi opět setkáme!
Pláž je dokonalá, voda je čistá, není přeplněná ve srovnání s jinými plážemi. Lze plavat a děti si mohou hrát ve vodě, vše je jemně písčité.
SlužbyUž jsem psal, ubytovatel se místo problémů věnoval holkám. Otravné!!!!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Rita F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je velmi dobře situován v centru, blízko všeho, co jsme potřebovali. Co nám chybělo, byl mikrovlnná trouba, náš průvodce k nám byl přímo hrubý, protože jsme nešli na výlet s nimi. Moře je velmi pěkné, písečné, pozvolna se prohlubující, mohu jen doporučit, velmi jsme si to užili.
Hotel je velmi dobře situován v centru, blízko všeho, co jsme potřebovali. Co nám chybělo, byl mikrovlnná trouba, náš průvodce k nám byl přímo hrubý, protože jsme nešli na výlet s nimi. Moře je velmi pěkné, písečné, pozvolna se prohlubující, mohu jen doporučit, velmi jsme si to užili.
Ubytování je dobře vybavené - chybí pouze mikrovlnná trouba, je třeba si vzít i fén na vlasy
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Blazena Vanini
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lenka S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
výborná dovolená
výborná dovolená
Zsuzsanna Szabó-Balázs
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla to skvělá dovolená. Vřele doporučuji těm, kteří chtějí klidnější místo.
Byla to skvělá dovolená. Vřele doporučuji těm, kteří chtějí klidnější místo.
Dlouhá písečná pláž, ráno čisté moře, odpoledne už tolik ne, protože se hodně lidí koupalo, ale to nás neodradilo.
StravaJsme soběstační
UbytováníUbytování je pěkné, čisté a nedaleko od moře. Koupelna a záchod se však ukázaly být docela stísněné. Hostitelé jsou velmi milí.
SlužbyWi-Fi zdarma (bohužel velmi slabé), výtah
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
András M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná, pohodlná, moderní budova. Relativně blízko centra a moře.
Krásná, pohodlná, moderní budova. Relativně blízko centra a moře.
Chyběla mi mikrovlnná trouba a vybavení kuchyně bylo minimální.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Marta Tauchmanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž byla dost špinavá, odpadky se skoro vůbec neuklízely, trávu a bordel z moře také ne.
Bohužel ten nepořádek dělají lidi, ale správce turistického střediska by měl zajistit dostatečný úklid.
Stravovali jsme se sami, je tam teď podstatně dráž, než u nás, občas jsme si uvařili, občas zašli do taverny. Pokud bychom přepočítavali, co tam kolik stojí, nic bychom si nekoupili. Takže nás to stálo tolik, jak u nás ve 4hvězdičkovém hotelu.
UbytováníPokoj celkem slušný. Paní domácí jsme viděli při příjezdu a při odjezdu, koukala na nás dost nevraživě, s čímž jsem se ještě nikdy v Řecku nesetkala, spíš na opak. Chodbu za celou dobu našeho pobytu nikdo neuklízel, tak to zrovna moc pěkně nevypadalo.
Miroslav S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Poprvé jsme zvolili Řecko a byla to jedna z nejkrásnějších dovolených. Městečko je živé, moře a pláže nádherné.
Poprvé jsme zvolili Řecko a byla to jedna z nejkrásnějších dovolených. Městečko je živé, moře a pláže nádherné.
Písečná pláž asi 100metrů, přes komunikaci. Každá restaurace tam má kousek pláže pod sebou a obstarává tam servis. Moře je krásně čisté.
StravaVzali jsme si pobyt bez stravy a vůbec nelitujeme. Ráno jsem zašel do pekárny, která je hned naproti a má takový výběr až nevíte co si dát. Ostatní strava není také problém, na každém rohu dělají výborný giros od 2 euro. Navíc je tam spousta marketů,
UbytováníUbytování dobré a dostačující. Jen první noc byla hrozná, dorazili jsme až ve 23.00 a neměli jsme klimu a nic proti komárúm. Další den už vše bylo jak má .Majitel je příjemný ,takže pohoda.
SlužbyUbytování přesně odpovídalo tomu co jsme očekávali. A popis také seděl. Menší apartmán s možností vlastního vaření. Tv na pokoji.
Anna L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Mirka B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jitřenka Marková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
bezva dovolená
bezva dovolená
Pláž se mi moc líbila, je velká a i když se sešlo hodně lidí, nebyla přeplněná, Písek je hrubý takže se nelepí a ani při větru nelítá. Voda byla příjemně teplá ale nebyla průzračná, asi právě proto, že je písčitý břeh.
Stravastravovala jsem se z vlastních zásob, ale v městečku je velká možnost si něco dobrého koupit a v taverně naproti ubytování se dobře vaří
Ubytovánípokoj pěkný, čistý a světlý, pouze koupelna malá, sprchový kout bez závěsu, takže při sprchování voda až v pokoji, a bez ručníků.
Službypaní majitelka se moc nestará, na převlečení dostanete v půli pobytu silonovou tašku s čistým povlečením a "urob si sám". Úklid pokoje je taky na rekreantovi. Mně to třeba nevadilo, jen konstatuji. A jinak to bylo všechno v pohodě.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Věra Chalupová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám moc líbila, hlavně vzhledem k tomu, že s námi byly malé děti a lokalita byla klidná. Pláž bych honotila trochu hůře, možná by stálo za to se o ní lépe starat, byla dost zanesená trávou a občas tam byly i odpadky. Pro děti byl výhodný pozvolný vstup do moře,moc si to užily.
Dovolená se nám moc líbila, hlavně vzhledem k tomu, že s námi byly malé děti a lokalita byla klidná. Pláž bych honotila trochu hůře, možná by stálo za to se o ní lépe starat, byla dost zanesená trávou a občas tam byly i odpadky. Pro děti byl výhodný pozvolný vstup do moře,moc si to užily.
Jak už jsem uvedla, pláž byla dost zanesená, ale kvalita vody v moři dobrá.
StravaStrravovali jsme se individuálně, nabídka bla velká a za slušnou cenu.
UbytováníUbytování bylo na skvělé úrovni, velice čisté a nově zařízené. Nemám k němu žádnou výhradu. Výhodou byla i možnost využívat bazén, kde bylo vždy vzorně čisto.
SlužbyVelice dobrý přístup majitele Stefana i Natálky, vždy byli ochotní a vstřícní cokoliv řešit. Hodnotím je velice kladně, jsou to opravdoví profesionálové.
Petr S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Diana Vonásková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na first minute cena předražená na 14 dnů, v porovnání s last minuty, chyběl nám na 14 dnů pobytu uklid pokoje- nebo přípravky na čištění WC, podlahy, WC papír se nedoplnoval.
Pláž neudržovaná, špinavý písek s cigaretami, všichni jsme chytli kašel, z výřivého prachu.
Na first minute cena předražená na 14 dnů, v porovnání s last minuty, chyběl nám na 14 dnů pobytu uklid pokoje- nebo přípravky na čištění WC, podlahy, WC papír se nedoplnoval.
Pláž neudržovaná, špinavý písek s cigaretami, všichni jsme chytli kašel, z výřivého prachu.
přeplněná místními Řeky, špinavý písek s klacíky; moře pěkné
Jen mezi placenými lehátky, uhrabávali.
samostrava
UbytováníDobré, jen WC s koupelnou na pokoji č.2 extra mini, silnější osoba měla problem se vubec usadit na toaletu., otočit.
Službyžádné
Kristýna Hromasová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná klidná dovolená ideálně pro rodiny s dětmi.
Krásná klidná dovolená ideálně pro rodiny s dětmi.
Krásná čistá pláž spoustu místa na lehátkách i mimo.
UbytováníUbytovaní pekné čisté a dostatečně vybavené. Jediná věc mohla být lepší a to matrace, ale to je každý zvyklý na něco jiného. Na můj vkus byly moc tvrde a asi hodně pamatují.
Szandra B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přátelský malý apartmán umístěný v klidném prostředí. Celkově bych se sem kdykoli vrátil!
Přátelský malý apartmán umístěný v klidném prostředí. Celkově bych se sem kdykoli vrátil!
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmán byl takový, jaký byl na fotkách, dostali jsme to, za co jsme zaplatili. Měl bych ale jednu poznámku, že po 3-4 dnech byl internet dostupný jen dole v hale nebo na chodbě, přestože v prospektu bylo uvedeno, že je k dispozici. Další věc je, že i když jsme byli tři v jednom pokoji, jeden člověk se musel oblékat z kufru, protože se do skříně nevešly všechny věci. Podle mých informací má Anesis a Villa Thallasa stejného majitele, na Anesis si mnoho lidí stěžovalo, že pokoje a postele jsou menší, terasa je menší a vybavení je také chudší.
Apartmán byl takový, jaký byl na fotkách, dostali jsme to, za co jsme zaplatili. Měl bych ale jednu poznámku, že po 3-4 dnech byl internet dostupný jen dole v hale nebo na chodbě, přestože v prospektu bylo uvedeno, že je k dispozici. Další věc je, že i když jsme byli tři v jednom pokoji, jeden člověk se musel oblékat z kufru, protože se do skříně nevešly všechny věci. Podle mých informací má Anesis a Villa Thallasa stejného majitele, na Anesis si mnoho lidí stěžovalo, že pokoje a postele jsou menší, terasa je menší a vybavení je také chudší.
Pláž není od apartmánu daleko, asi 200-300 metrů. Voda byla, když byly větší vlny, docela špinavá. Pláž je docela přeplněná.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Další města ve stejné lokalitě