Pierros Verde Private Suites Hodnocení: 5/5 Řecko, Zakynthos, Agios Sostis
Marcin P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
od 39 653 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Marcin P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
od 39 653 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Všechno bylo v pořádku, pokud si chcete odpočinout, je zde vše zajištěno. Klidné, tiché prostředí, ve spodní části apartmánu a je zde i obchod, který může být na výletě nezbytný. Majitelé jsou milí, strýc George si vždy rád s každým popovídá.
Všechno bylo v pořádku, pokud si chcete odpočinout, je zde vše zajištěno. Klidné, tiché prostředí, ve spodní části apartmánu a je zde i obchod, který může být na výletě nezbytný. Majitelé jsou milí, strýc George si vždy rád s každým popovídá.
István Ü.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Celkově byl výlet dobrý. Pevnou rezervaci místa nebylo možné cestou tam splnit. Částku jsme sice dostali zpět, ale to jsme se dozvěděli až v okamžiku odjezdu. To způsobilo trochu nepohodlí. Na zpáteční cestě jsme ale dostali pevnou sedačku. Ale kdo tam měl také rezervaci, vinil nás a choval se nezařaditelně.
Celkově byl výlet dobrý. Pevnou rezervaci místa nebylo možné cestou tam splnit. Částku jsme sice dostali zpět, ale to jsme se dozvěděli až v okamžiku odjezdu. To způsobilo trochu nepohodlí. Na zpáteční cestě jsme ale dostali pevnou sedačku. Ale kdo tam měl také rezervaci, vinil nás a choval se nezařaditelně.
Dobrý. Ale vzhledem ke své poloze je někdy dost chaluhá
StravaByli jsme soběstační.
UbytováníV zásadě je to dobré. To jsme ale nevěděli, že musíme vyprázdnit a vyměnit koš na papír na záchodě.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Oliwia F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Na all inclusive dovolenou, která stála 6 000 mimo hlavní sezónu, jsem očekával větší pohodu. Kromě špatného počasí (nedoporučuji jet do Řecka v září/říjnu – neodpočinete si). Nemít zapnuté topení nebo teplou vodu v koupelně je ve čtyřhvězdičkovém hotelu nepřijatelné.
Na all inclusive dovolenou, která stála 6 000 mimo hlavní sezónu, jsem očekával větší pohodu. Kromě špatného počasí (nedoporučuji jet do Řecka v září/říjnu – neodpočinete si). Nemít zapnuté topení nebo teplou vodu v koupelně je ve čtyřhvězdičkovém hotelu nepřijatelné.
Pláž je velmi blízko hotelu, jen tři minuty. Nevýhodou je, že je docela špinavá; nemůžete na ni rozložit deku, protože bude pokrytá bahnem, ne pískem, ale tím, co se vyplaví. Navíc v okolí jezdí jen lodě. Jediná pěkná pláž je oblázková na ostrově Cameo, ale platí se tam vstupné a pokud je rušno, nebude na pláži kde kempovat, protože je tam velmi málo místa a málo lehátek.
StravaJídla se velmi opakovala. Zdálo se, že je velký výběr, ale prakticky každý den se podávalo totéž. Kvalita nápojů a alkoholu byla velmi špatná. Za cenu dovolené jsem očekával o něco vyšší standard, například od vína podávaného k večeři, protože chutnalo jako nejlevnější víno z krabice.
UbytováníRezervoval jsem si manželskou postel velikosti King, ale když jsem otevřel hotelový pokoj, byly v něm dvě malé postele posunuté k sobě, které se od sebe neustále oddalovaly, takže skenování nebylo moc pohodlné.
SlužbyLožní prádlo se měnilo téměř denně. Jedinou nevýhodou byl pozdní úklid pokoje. Když přijedu do Řecka v říjnu, je mnohem chladněji, s deštivými dny a silným větrem. V pokoji někdy dosahovalo až 16 stupňů Celsia. Klimatizace byla zablokovaná, stejně jako topení. Obrovskou nevýhodou byl nedostatek teplé vody při sprchování. To bylo velmi nepraktické.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Peter N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Všetko super odporúčam!
Všetko super odporúčam!
Pláž super tepla voda aj v polovici septembra.
StravaStrava a služby super 10/10
UbytováníPerfektne novo vybudované super moderné.
SlužbyPerfekt na EU.urovni
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
od 24 882 Kč za os.
Tamás P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026
Na první dva dny dovolené mě ubytovali v jiném hotelu, který byl hlučný a daleko od pláže.
Na první dva dny dovolené mě ubytovali v jiném hotelu, který byl hlučný a daleko od pláže.
Travnaté, ale dobré.
StravaPožádali jsme jen o snídani, což nám vyhovovalo.
UbytováníHotel, který jsme si rezervovali, dokonale splnil naše potřeby a očekávání.
SlužbyBylo to tak, jak bylo popsáno.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Jitka H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Úžasná,krásná dovolená.
Určitě se sem vrátíme.
Úžasná,krásná dovolená.
Určitě se sem vrátíme.
Velmi pozvolná,čistá,spíše přírodního rázu.Moře teplé,průzračně-úžasné barvy.
Možnost soukromé terasy se slunečníky nad mořem.
Vynikající kuchyň -řecké jídlo,několik chodů,vše pestré,barevné,velmi chutné. Saláty nazdobené,využity pestré suroviny,každý den jiné varianty. Čerstvé ovoce,zmrzliny a řecké speciality byly samozřejmostí.
UbytováníRomantický rodinný hotel v řeckém stylu obklopeny zelení s výhledem na moře a nádhernou hotelovou zahradou v Jónském stylu.
Pokoje čisté,interiér hotelu velmi útulny.
Ochota personálu ve všech požadavcích.
od 14 303 Kč za os.
Veronika B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Velkým benefitem je poloha hotelu - hned u pláže, i když ty jsou v daném letovisku sice dost úzké, ale vzhledem k tomu, že nebyla ještě hlavní sezóna, vždy se bez problému dalo najít místečko. Večerní animační program/ či nějaké vystoupení bylo rovněž dalším plusem. Zakynthos je krásný zelený ostrov - rozhodně doporučuji výlety lodí, nezapomenout ani na Navagio a želví ostrov. Pokud někdo nutně nepotřebuje česky mluvícího delegáta, vyplatí se obejít místní cestovky - většinou dokážou udělat cenu a nabídnout výlet pro dítě buď zcela zdarma, nebo za nějakou symbolickou částku. Jediným větším negativem na tomto ostrově obecně je nedochvilnost a velmi špatná organizovanost. Řidič, který vezl celý autobus lidí na letiště se samozřejmě vůbec nestresoval a přijel o půl hodiny později, což už byl docela problém, jelikož ani organizace na zdejším letišti rovněž není úplně nejlepší. Nebylo by od věci stanovit zdejším řidičům vždy čas o půl hodiny dříve (hlavně v případě transferu na letiště), protože půl hodinové zpoždění je zcela běžným "standardem" a když člověk potřebuje stihnout letadlo, je to potom zbytečně stresující.
Velkým benefitem je poloha hotelu - hned u pláže, i když ty jsou v daném letovisku sice dost úzké, ale vzhledem k tomu, že nebyla ještě hlavní sezóna, vždy se bez problému dalo najít místečko. Večerní animační program/ či nějaké vystoupení bylo rovněž dalším plusem. Zakynthos je krásný zelený ostrov - rozhodně doporučuji výlety lodí, nezapomenout ani na Navagio a želví ostrov. Pokud někdo nutně nepotřebuje česky mluvícího delegáta, vyplatí se obejít místní cestovky - většinou dokážou udělat cenu a nabídnout výlet pro dítě buď zcela zdarma, nebo za nějakou symbolickou částku. Jediným větším negativem na tomto ostrově obecně je nedochvilnost a velmi špatná organizovanost. Řidič, který vezl celý autobus lidí na letiště se samozřejmě vůbec nestresoval a přijel o půl hodiny později, což už byl docela problém, jelikož ani organizace na zdejším letišti rovněž není úplně nejlepší. Nebylo by od věci stanovit zdejším řidičům vždy čas o půl hodiny dříve (hlavně v případě transferu na letiště), protože půl hodinové zpoždění je zcela běžným "standardem" a když člověk potřebuje stihnout letadlo, je to potom zbytečně stresující.
Úzká, v moři bylo docela dost řas, ale pouze u břehu. Voda jinak takřka úplně průzračná.
StravaNápoje byly dost "ošizené", což se ale u all inclusive dá očekávat. Strava chutná, velký výběr salátů, dezertů atd.....co se týče hlavních jídel, mohl by být výběr trochu rozmanitější.
UbytováníUbytování bylo čisté - pokoje jsou uklizeny každý den, vybavení hotelu také obstojné (i když vzhledem ke kategorii 4* by mohlo být o něco lepší).
Jan S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Vše v pořádku.
Vše v pořádku.
od 17 690 Kč za os.
Hana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Krásná a pohodová dovolená spojená s odpočinkem i poznavanim krás ostrova.
Krásná a pohodová dovolená spojená s odpočinkem i poznavanim krás ostrova.
Pláž byla hůře přístupná po kamenitých schodech. Na okraji zhruba 2m bylo potřeba překonat bariéru z naplavených řas. Vida byla čistá a krásně teplá. Nebyli si na pláži kde lehnout. Využívali jsme tedy lehátka u hotelového bazénu.
StravaTypicky Řecká. Bylo na výběr ze salátů,masa i sladkostí.
UbytováníUbytování bylo příjemné, každý den uklizeno.
SlužbySlužby hotelu byly velmi dobré. Velice příjemní lidé.
Vendula S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Ideální umístění hotelu, lokalita super, méně rušná a krásná, navíc strategické místo (kousek od hotelu vyjíždějí lodě a čluny na želví ostrov a další....)
Ideální umístění hotelu, lokalita super, méně rušná a krásná, navíc strategické místo (kousek od hotelu vyjíždějí lodě a čluny na želví ostrov a další....)
Pozvolný vstup do vody, pláž u hotelu téměř prázdná, klídek, moře čisté.
StravaChutná, vždy se dalo vybrat, jen musíte přijít včas, jinak už jen co zbylo:(. Výborné byly dezerty. Líbilo se mi, že kuchyně byla spíše jejich klasická, takže člověk nejedl to, co doma:).
UbytováníUbytování je super, ale pokoje jsou již trošku zastaralé, i když postele byly ok. Pokoje prostorné, ale do koupelny se sotva nasoukáte a alespoň jeden háček na ručník by pomohl v již tak malé koupelně, kde není co kam odložit.
SlužbyVšichni milí a vyšli vstříc, úklid pokoje super.
od 14 690 Kč za os.
Dániel Sándor L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Bylo to dobré, jsem spokojený/á.
Bylo to dobré, jsem spokojený/á.
Voda byla dobrá, pláž byla trochu špinavá.
StravaO jídlo jsme se starali sami.
UbytováníTrochu daleko od pláže, ale bylo to dobré
SlužbyBylo to dobré.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Henrietta Zsuzsanna L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
Bylo to blízko ke všemu, co jsme potřebovali. Postel byla pohodlná, jedinou nevýhodou bylo, že jsme dostali jeden polštář na osobu. Kromě spánku, jídla a odpočinku to bylo naprosto dokonalé. Terasa byla všem oblíbená, trávili jsme tam většinu dne.
Bylo to blízko ke všemu, co jsme potřebovali. Postel byla pohodlná, jedinou nevýhodou bylo, že jsme dostali jeden polštář na osobu. Kromě spánku, jídla a odpočinku to bylo naprosto dokonalé. Terasa byla všem oblíbená, trávili jsme tam většinu dne.
Kamkoli jsme šli, mohli jsme odbočit každou ulicí na pláž. Bylo to velmi blízko. Voda byla velmi příjemná, místy až teplá. Začátek pláže byl trochu špinavý, ale kromě toho byla voda velmi čistá.
StravaJídlo bylo velmi chutné. Vyzkoušeli jsme mnoho restaurací a všechny byly velmi dobré a dostali jsme velmi velké porce jídla. Nebylo to tak, že bychom nešli domů s plnými břichy.
SlužbyMuseli jsme dlouho čekat, než jsme si mohli převzít ubytování, po 25 hodinové cestě autobusem to nebylo moc dobré, ale do té doby jsme se procházeli po okolí. Ubytování vypadalo na fotkách trochu lépe, ale i tak bylo dobré.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Krisztina N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
To jsme nečekali.
To jsme nečekali.
Sebe. Pod. To je dobře. Bylo.
Ubytováníje klid. Pěkné místo.
Neptali jsme se. Objevila se ale kritika. Bohužel.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
László Zelenák
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Cesta proběhla rychle a hladce, ale sbírání zavazadel mezi ubytováním venku bylo s velkými autobusy chaotické.
Cesta proběhla rychle a hladce, ale sbírání zavazadel mezi ubytováním venku bylo s velkými autobusy chaotické.
Pláž, kam jsme jeli, je vzdálená 5 minut. Je přístupný po vestavěných schodech. Restaurace a kavárna v horní části schodiště. Na menší pláži bylo vždy volné místo nebo lehátka.
StravaSoběstačnost.
UbytováníVšechny pokoje ubytování byly řádně udržovány v čistotě, ale i přes naši žádost nebyla provedena oprava kohoutku v koupelně, aby bylo zajištěno bezstarostné koupání.
Služby-
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Dagmar Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Dobrý deň z dovolenky mám dobrý dojem ale vadilo mi ubytovanie v tom zmysle že sa menej upratovalo a strava mohla byť ešte viac pestrá a na konci dovolenky nám hodili na pult paragon s tým že treba zaplatiť 39 eur čo bol vrchol
Dobrý deň z dovolenky mám dobrý dojem ale vadilo mi ubytovanie v tom zmysle že sa menej upratovalo a strava mohla byť ešte viac pestrá a na konci dovolenky nám hodili na pult paragon s tým že treba zaplatiť 39 eur čo bol vrchol
Čo sa týka pláže tá bola v poriadku len lehátka sa platili každý deň 15 eur čo nieje tiež malá suma .
StravaStrava mohla byť viac pestrá z ovocia sme mali celý pobyt len melón čo je veľmi málo
UbytováníSlabý priemer
SlužbySlabý priemer
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Daniela B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Georgina inn ten najhorsi penzion v akom som kedy bola, pozor nieje to hotel*** ako sa oznacuje
Georgina inn ten najhorsi penzion v akom som kedy bola, pozor nieje to hotel*** ako sa oznacuje
Na agios sostis otrasne plaz. Riasi od rana do vecera vkuse ich vyplavovalo. Uzka plaz lezite na lehatku a voda vas splachne ???? otrasne ani som v nej nebola Neodporucam nikomu
StravaZbytky ktore nam davala jest ta majitelka, boli otrasne. Dobre akurat tak pre prasata. Od pondelka do pondelka podavala stale to iste na ranajky, obed, veceru ???? a to co mala ona sama v tanieri bolo ine jedlo cestve. Klientom podava zbytky z predchadzajucich dni. Stare jedlo odporne... Akurat z toho mate zdravotne problemy. Mozme byt radi sme to prezili a neozravili sme sa.
UbytováníZ ubytovanie pekne iba izba nic viac
SlužbyUplne vsetko zleeeee.. ???????? Vyhybajte sa oblukom tomu penzionu. Nieje to hotel majitelka zatvara o 22:00 vsetko pohasi a ide spat. V hoteli maju nocne a recepcia je otvorena 24hod. Ak by klient nieco potreboval. Tato stara pani ne majitelkou a zaroven tam pracuje na recepcii. Chovala sa k nam od preho stretnutia otrasne ked sme sa prisli ubytovat pytala peniaze za klimu hned 70€, ked sme sa jej pytali preco mame platit ved to ma byt v cene zacala vrieskat po nas ze ked sa nam nepaci mozme ist inde. Plati sa tam vsetko All inclusive u nej nieje fakt pytala peniaze za vsetko. Za klimu, za trezor, za pivo, alkohol. Za vodu na izbu. Neskutocne. A ked sa najete prosim pekne po sebe upratat stol vsetlo poodnasat a potriedit. Sluzby hotela otrasne. Mali sme poruchu televizora od prveho dna , ohasili sme to a obvynila nas ze to mi sme ju pokazili.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Nikol B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lucie S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pobyt v tomto hotelu nedoporučuji především kvůli jídlu. Doporučila bych hotelu dát přednost kvalitě před kvantitou.
Pobyt v tomto hotelu nedoporučuji především kvůli jídlu. Doporučila bych hotelu dát přednost kvalitě před kvantitou.
Pláž u moře před hotelem byla velice úzká, lehátka omývala voda z moře. Ležet se tam opravdu nedalo. Na pláž jsme chodili kousek vedle hotelu, kde byla placená lehátka se slunečníkem celkem za 7 EUR na den. Pláž byla docela čistá. Bylo vidět, že tam někdo vždy písek pročistil.
Nevím, jak by to na pláži vypadalo v červenci a srpnu, když by tam bylo spoustu lidí. Myslím, že by se na pláž snad ani nevešli.
Spokojenost s pozvolným vstupem do moře, to bylo super. Voda teplá, velice čistá a skoro žádné vlny.
S jídlem i pitím jsem byla velice nespokojena. Za celý týden jsme nedostali jídlo, které by bylo aspoň trochu teplé. Vše studené a stále stejného typu. Po pár dnech jsem už to jejich jídlo nemohla ani vidět.
Hodně mi vadilo, že jsme pití dostávali jen do plastových kelímků. Pivo bylo docela dobré. Káva z automatu se nedala moc pít. A nejhorší byl míchaný nápoj, ze kterého byl cítit jen líh.
Hotel Zante Inn bych nazvala spíše i jako jídelnou pro okolní hotely. Někdy se i stalo, že jsme si ani neměli kam sednout. Nemluvě o tom, že se po jídelně procházely kočky. Někdy jsem je viděla, že lezly i po židlích, což mi přišlo dost nehygienické.
Nakonec bych chtěla ještě zmínit, že jsme s přítelem měli žaludeční i střevní problémy. Určitě to bylo z jídla z hotelu, protože jsme se nikde jinde nestravovali. A když jsme hovořili s jinými ubytovanými, tak měli stejné problémy (zvracení, křeče v podbříšku apod.). Nebylo to určitě jen z jednoho jídla, protože to tam proběhlo v několika dnech.
Ubytování bylo průměrné. Po osprchování byla celá koupelna pod vodou, přes noc voda vyschla. V místnostech mi chyběly nějaké věšáky a háčky na stěnách. Chválím ledničku a klimatizaci, kterou jsme měli k dispozici bez příplatku.
SlužbySpokojenost s výměnou ručníků a prostěradel.
Nespokojenost s úklidem místností. Po počátečním příchodu do pokoje nás vítalo něco ulepeného na zemi u ledničky.
Dále jsem byla nespokojena s muzikou, která nám hrála hlasitě pod balkonem.
Bożena K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Místo se nám líbilo. Byla tam velmi příjemná atmosféra, bylo to velmi komorní. Přes den se u bazénu rozkládaly velmi pohodlné pohovky a lehátka, kde se dalo dokonale relaxovat. Večer byly připraveny stoly a křesla, kde se dalo pohodlně sedět a poslouchat živou hudbu nebo se zúčastnit různých her pořádaných každý den zaměstnanci hotelu. U bazénu je krásná zahrada s olivovníky, pod kterými se můžete přes den schovat před sluncem a večer jsou krásně osvětlené, což dodává úžasnou atmosféru. Je blízko baru s chlazenými nápoji a nápoji. Jediným mínusem baru v přízemí je plastové nádobí.
Místo se nám líbilo. Byla tam velmi příjemná atmosféra, bylo to velmi komorní. Přes den se u bazénu rozkládaly velmi pohodlné pohovky a lehátka, kde se dalo dokonale relaxovat. Večer byly připraveny stoly a křesla, kde se dalo pohodlně sedět a poslouchat živou hudbu nebo se zúčastnit různých her pořádaných každý den zaměstnanci hotelu. U bazénu je krásná zahrada s olivovníky, pod kterými se můžete přes den schovat před sluncem a večer jsou krásně osvětlené, což dodává úžasnou atmosféru. Je blízko baru s chlazenými nápoji a nápoji. Jediným mínusem baru v přízemí je plastové nádobí.
Cesta na pláž po hlavní silnici trvá asi 5 minut. Žádné pěšiny a poměrně velký provoz. Pláž byla přeplněná a bohužel spousta odpadků, žádné koše. Sestup na pláž je pozvolný a mělký.
StravaJídlo bylo velmi dobré, pestré. Čerstvá zelenina a ovoce, stejně jako dezerty a zmrzlina v hojnosti.
UbytováníPokoj byl čistý, pohodlné postele, velký balkon. Malá šatna a koupelna. Chybějící dveře a závěs ve sprchové kabině velmi znesnadňovaly koupání, protože voda se rozlévala kolem. Špatný zápach v koupelně kvůli špatné instalaci.
SlužbyPersonál hotelu byl velmi milý a zdvořilý. Pokoje byly uklízeny denně. Každý den jsme dostali čisté ručníky.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Lenka L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
komunikativní majitel, nic nebyl problém vyřešit.
komunikativní majitel, nic nebyl problém vyřešit.
měli jsme ubytování se snídaní, snídaně odpovídala kvalitě hotelu. Domácí, chutná.
Ubytováníubytování v pořádku, nebylo co vytknout
SlužbySlužby hotelu v pořádku, jen by bylo dobré aby wifi byla ve všech prostorech.
od 28 351 Kč za os.
Jitka Mikešová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
...jednim slovem pohoda,klidna lokalita,krasne okoli....,prijemny hotel,zrekonstruovane pokoje...
...jednim slovem pohoda,klidna lokalita,krasne okoli....,prijemny hotel,zrekonstruovane pokoje...
Pohoda,krasna voda...
Strava...vyber dostacujici
Ubytování...ubytovani bez problemu
SlužbyVstricnost,ochota....
Kateřina Pardubická
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená přesně splnila, co bylo očekáváno. Takže klid, odpočinek, příjemné prostředí, krátký dolet...
Dovolená přesně splnila, co bylo očekáváno. Takže klid, odpočinek, příjemné prostředí, krátký dolet...
přístup na pláž (spíše kamenitá, než písčitá) dobrý.
Stravavýborný bar na pláži!!!! v hotelu jídlo chutné, ale žádná bomba...
UbytováníHotel je velice příjemný s příjemným personálem, jediné, co bych vytkla byl naprosto příšerný úklid. Jsem zvyklá spát "na podlaze" a jen tak něco mě nerozhodí, ale po uklizení byla spousta cizích vlasů na podlaze, v koupelně.....
Službypřipojení na wifi pomalé a často vypadává, ale kvůli tomu jsme na dovolenou nejeli. Sháněla jsem se po nabídce masáže, kterou bych ocenila....nic takového bohužel nenabízí....
od 19 197 Kč za os.
Ligeti Melinda
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Je to velmi útulné a krásné místo, moc jsme si tam rádi odpočinuli :) Všude byl téměř květinový vůně, bylo tam pohodlné spát. Co bylo trochu špatné, že i když jsme byli jen 1,5 km od ruchu Laganasu, na kopcovitých cestách to vypadalo mnohem dál.
Je to velmi útulné a krásné místo, moc jsme si tam rádi odpočinuli :) Všude byl téměř květinový vůně, bylo tam pohodlné spát. Co bylo trochu špatné, že i když jsme byli jen 1,5 km od ruchu Laganasu, na kopcovitých cestách to vypadalo mnohem dál.
Mariann N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jana D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ljubov R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety