Měli jsme perfektní počasí, moře bylo nádherně čisté, krajina krásná. Do Laganasu se vyplatí jet, pokud někdo chce pařit, je tam také písečná pláž, kterou v Argassi nenajdeme. Ceny nejsou levné, pohybují se kolem 10 €. Ostrov je přizpůsobený turistům, najdeme tam vše. Jídla jsou chutná, zvlášť doporučuji restauraci Zorbas v Argassi, i když je potřeba jít tam brzy večer, protože všechny stoly jsou obsazené. Vyplatí se projet ostrov lodí nebo půjčeným motorkou, projedete krásnými a vzrušujícími serpentinami. Je tam hodně cizinců, s Řeky se setkáváme málokdy. Celkově jsme byli s ostrovem spokojeni, kromě ubytování a animátora, kterého nám přidělili...
PlážVoda byla dokonalá, krásně průzračná a příjemně teplá. Bohužel hotel nemá pláž, musíme sejít po schodech a ocitneme se na oblázkové části, pokud se přes ni probojujeme, dostaneme se na čistý písek, kde však najdeme velmi příjemný jemný písek s drobnými zrníčky.
StravaKaždý den v týdnu dostaneme to samé, což nestačí na nic. Pokud zaplatíme za tento fenomenální gastronomický zážitek, dostaneme ráno 3 kusy (půl)plátků levné šunky, 3 kusy (půl)plátků sýra, 3 mini topinky, 2 kusy 5g margarínu a 2 kusy 5g pomerančového nebo jahodového džemu. Měla by tam být i nějaká variace, jeden den dostaneme vařené vejce nebo 3 plátky rajčete či oplatku.
UbytováníV hotelu je recepce, kde obvykle sedí mrzutá paní vedoucí, která není vůbec přátelská ani ochotná pomoci, a uklízečka je také velmi mrzutá. Pokoje jsou průměrné, je v nich fén, který občas funguje, vařič a ohřívač vody a lednička(!!!). Takže vařit nemůžeme, dali tam něco jen tak na oko. Mytí nádobí také nešlo, nedali nám žádný hadr, a když jsem šel za zmíněnou paní vedoucí, nebyla schopná nám hadr dát. Wifi často vypadává, není vždy teplá voda. Úklid je každý den, ale naše věci dobře pomíchali. Hotel je 10 minut chůze od města, kde jsou restaurace a obchody. Naše postel se zhroutila (za opravu chtěli 20 €), zámek vyměnili a zaplatili jsme za to, přestože fungoval perfektně, a to vše nám oznámili jako hotovou věc bez dotazu, že máme dát 60 €... to není fér, zvlášť v hotelu, kde by měla být pojištění na takové věci, a za druhé, pokud používáme věc roky, pravděpodobně se pokazí, a nemělo by se to vymáhat po hostu a takto „obnovovat ubytování“ (nedostali jsme za to žádný účet). V ubytování je také výtah, ale asi neprozradím nic nového, když řeknu, že ten také nefungoval.
SlužbyJsou zde lehátka, která lze používat zdarma, a také dostaneme slunečníky. Je zde bazén, který lze považovat za relativně dobrý. Jak jsem říkal, wifi je špatné, stejně jako výtah.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate