Costa Encantada Hodnocení: 4/5 Španělsko, Costa Brava, Lloret de Mar
Weronika Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 13 084 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Weronika Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 13 084 Kč za os.
Katarzyna Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Samotný hotel podle kategorie, jednotvárná strava, zpožděný let, vyzvednutí zavazadel cca 3 hodiny čekání na kufry
Samotný hotel podle kategorie, jednotvárná strava, zpožděný let, vyzvednutí zavazadel cca 3 hodiny čekání na kufry
Selhání, monotónnost, pozdní večeře
SlužbyVynikající
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Jana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Díky Invii jsme ze dne na den odletěli na dovolenou do Španělska. Jelikož jsme letěli v říjnu a poprvé s malým dítětem, chtěli jsme větší město, písečnou pláž a hotel s polopenzí, což se dokonale povedlo i na poslední chvilku. Vyšlo nám počasí, až na jeden zatažený den, ale celkově dovolená pro rodinu s dětmi super.
Doprava z letiště do hotelu trvá cca hodinu po dálnici, ale zpět trochu déle, protože autobus nabírá na zpáteční cestě první tento hotel a pak lidi z těch dalších hotelů.
Díky Invii jsme ze dne na den odletěli na dovolenou do Španělska. Jelikož jsme letěli v říjnu a poprvé s malým dítětem, chtěli jsme větší město, písečnou pláž a hotel s polopenzí, což se dokonale povedlo i na poslední chvilku. Vyšlo nám počasí, až na jeden zatažený den, ale celkově dovolená pro rodinu s dětmi super.
Doprava z letiště do hotelu trvá cca hodinu po dálnici, ale zpět trochu déle, protože autobus nabírá na zpáteční cestě první tento hotel a pak lidi z těch dalších hotelů.
To, že jsme neměli hotel hned u moře jsme věděli, takže nám malá procházka nevadila. Cestou je mnoho dětských hřišť, takže jsme toho patřičně využili.
Písečná pláž je městská, ale čistá. Bohužel jsou lidi, kteří prostě nejsou schopni dokouřenou cigaretu vyhodit jinam, než do písku.
Bary jsou rozmístěny po celé délce pláže, takže na kávu, drink a pivo je kam zajít. Vedle baru bývá i dětské hřiště, což není špatné ;-) Jen v říjnu už je dost omezená nabídka jídla, ale na promenádě se vždy najíst dá.
Přístup do moře je pozvolný, voda je celkem čistá a i v říjnu se dá koupat. (a to nejsem otužilá).
Bylo po sezoně, takže pláže volné, ale o prázdninách bych tu asi být nechtěla. Celkově dojem dobrý hlavně z hlediska rodiny s malým dítětem :-)
Měli jsme polopenzi, která byla velkým bonusem dovolené. Snídaně i večeře velmi pestré, takže si, myslím, každý vybere. Denně k večeři byla nějaká změna, co se týče masa (různé druhy ryb či jiného masa). Čerstvá zelenina a saláty taky super. V přílohách jsme nenalezli brambory nebo rýži, ale s tím my neměli problém. S mužem máme rádi dobrou kávu, což na snídani moc požitek nebyl, ale nic, co by nám kazilo celkový pocit z hotelové kuchyně.
UbytováníUbytování naprosto dostačující. Pokoje denně uklizené. My měli pokoj v prvním patře, takže výhled byl do klidné ulice.
SlužbySlužby recepce, úklidu a kuchyně v pořádku. Na hotelovém baru jsme měli pouze kafe. Bazén vypadá hezky, ale my chodili jen k moři. Herna s ping pongem už něco zažila :-)
od 12 123 Kč za os.
Monika B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celková spokojenost
Celková spokojenost
Čistá pláž
StravaVýborná
UbytováníVše v pořádku
SlužbyVše fungovalo
od 11 630 Kč za os.
Sándorné Tóth
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Poznámka.
Hotel je velmi daleko od všech památek.
Je třeba jet do centra města, aby si člověk mohl nastoupit na vyhlídkový autobus k hradu. My jsme tuto službu za 27 eur nevyužili.
Den předposlední jsme zkusili metro.
Bylo to obtížné, ale zvládli jsme to. Za 15 eur lze koupit 24hodinovou jízdenku na osobu. Platí na všechny linky.
Stravování je obtížné, protože venku moc nechtějí mluvit anglicky, nebo to ani neumí.
Hodně jsme chodili pěšky, jedli málo, cítili jsme se docela bezmocní. Pravděpodobně tuto službu už nevyužijeme.
Poznámka.
Hotel je velmi daleko od všech památek.
Je třeba jet do centra města, aby si člověk mohl nastoupit na vyhlídkový autobus k hradu. My jsme tuto službu za 27 eur nevyužili.
Den předposlední jsme zkusili metro.
Bylo to obtížné, ale zvládli jsme to. Za 15 eur lze koupit 24hodinovou jízdenku na osobu. Platí na všechny linky.
Stravování je obtížné, protože venku moc nechtějí mluvit anglicky, nebo to ani neumí.
Hodně jsme chodili pěšky, jedli málo, cítili jsme se docela bezmocní. Pravděpodobně tuto službu už nevyužijeme.
Začátkem prosince nemůžeme napsat názor.
StravaSnídaně je bohatá, ale pokud si host chce přidat, ptají se ho, ve kterém pokoji bydlí. Požádali jsme o večeři jednou, ale byla hrozná!!!
UbytováníNení to úroveň 4 hvězdiček.
Okno bylo přišroubované, větrat nešlo.
V sprše člověk nevěděl, kam dát mýdlo nebo sprchový gel.
V nejhorším případě na zem. Kromě držáku na ručníky nebylo žádné jiné místo na odkládání. Oblékat a svlékat se šlo jen v pokoji. Noční lampičky buď měly vypálenou žárovku, nebo tam žádná nebyla. Byli jsme tři v jednom pokoji, protože jsme tak požadovali ubytování. To, co nazývali přistýlkou, bylo vlastně dvoulůžková matrace položená na jednolůžkovou postel! Která se kývala, na ní se moc spát nedalo. Výhled byl fantastický! Okno směřovalo na průmyslový park a továrnu.
Nevíme, co bylo možné využít. Zeptali jsme se místního kontaktního zástupce, ale nedokázal říct, co je zahrnuto v ceně. Na recepci nebyli příliš sdílní.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Robert Procházka
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
ubytování na vysoké úrovni, jenom menší drobnost a to byla pestrost jídla na snídani prakticky 4 dny to samé
ubytování na vysoké úrovni, jenom menší drobnost a to byla pestrost jídla na snídani prakticky 4 dny to samé
vysoký servis na recepci co jsem potřeboval tak to vyřešili , pomohli, poradili
od 13 747 Kč za os.
Gyuláné Kosztyu
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Leží na centrálním místě, snadno dostupné.
Leží na centrálním místě, snadno dostupné.
Snídaně je vynikající, bohatá, v příjemném prostředí.
UbytováníNedosahuje čtyř hvězdiček, kvalita koupelny nechává něco být.
SlužbyJsou zde obchody. Na poslední den byla k dispozici úschovna zavazadel. Personál je milý.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Lucie H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Madrid je velmi zajímavé město a souhlasím s tvrzením, že je to město parků. Určitě doporučuji shlédnout.
Madrid je velmi zajímavé město a souhlasím s tvrzením, že je to město parků. Určitě doporučuji shlédnout.
V hotelu jsem měla pouze snídaně. Standard, evropská, chleby, marmelády, vejce, slaninka, párky. žádné ovoce, pouze kompotované broskve. Jídlo v restauracích super, vždy před jídlem pozornost (brambůrky, jednohubky), ale většina jídelních lístků pouze ve španělštině a to i na hlavních třídách.
UbytováníHotel byl 4*, vše čisté, v pořádku, ale vybavení je již zřejmě staršího data.
SlužbyŽádné konkrétní jsem nevyužívala, výměna ručníků a úklid fungoval každý den.
Iva N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vladimír H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jarmila K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi dobře lokalizovaný hotel vzhledem k památkám. Dobrá dostupnost metrem i pěšky
Velmi dobře lokalizovaný hotel vzhledem k památkám. Dobrá dostupnost metrem i pěšky
Snídaně v dobré kvalitě, každý si našel své.
Ubytováníprůměrné, ale ochotný personál
od 19 401 Kč za os.
Petr D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborné
Výborné
Naprostá spokojenost
UbytováníSuper
SlužbyNaprostá spokojenost
Kateřina Bariaková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Musím uznat, že Valencie jako taková je nádherná a prostě úžasná.
Hotel a jeho vybavení bylo velmi dobré.
Co se týče jídla, bylo také výborné, akorát chyběl tam výběr zeleniny. Ale i tak to bylo výborné.
Musím uznat, že Valencie jako taková je nádherná a prostě úžasná.
Hotel a jeho vybavení bylo velmi dobré.
Co se týče jídla, bylo také výborné, akorát chyběl tam výběr zeleniny. Ale i tak to bylo výborné.
Kristýna Ungrová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově bych shrnula, že tohle byla jedna z nejlepších dovolených. Hotel, obsluha, jídlo, čistota a služby byli nad naše očekávání..strašně vstřícný, příjemný personál. Nic nebyl problém a ještě byli vtipný. Což na dovolený ti hned zpříjemní náladu. Jedním slovem Top.. uzijou si nejen mladý, ale i rodiny s dětmi..program v hotelu i u bazénu dokonalý..
Celkově bych shrnula, že tohle byla jedna z nejlepších dovolených. Hotel, obsluha, jídlo, čistota a služby byli nad naše očekávání..strašně vstřícný, příjemný personál. Nic nebyl problém a ještě byli vtipný. Což na dovolený ti hned zpříjemní náladu. Jedním slovem Top.. uzijou si nejen mladý, ale i rodiny s dětmi..program v hotelu i u bazénu dokonalý..
Pláž písek hrubší. Takže když foukne vítr nemáte písek po celém těle. Přístup do moře je ale rychlý spád, díky vlnam. Moře je čistý, téměř bez ryb, řas , meduz atd... na hlavní pláži je lidí dost, ale stačí jít kousek dál a máte i soukromí..
StravaJídlo, člověk nevěděl co si dát dřív. Ryby, maso ..zeleniny upravený, syrový, spousty dipu..příloh.. každý den sis mohl vybrat na co máš zrovna chuť. Dezerty, dobře nějaký byli echt sladký, ale stejně jich bylo tolik, že jsi mohl ochutnat jiný. I zmrzliny byli každý den k dispozici .pití jak k snídani tak k večeři bez omezení a to dokonce i víno.
UbytováníNáš pokoj byl tak útulný a ty velký postele. Všechno čistý. Každý den nám uklizeli, ikdyz to nestihli ráno, přišli i odpoledne. Teplá voda proudem, což i to bývá někde problém.
SlužbySlužby hotelu byli už jen jejich přístupem skvělý. Co jsme potřebovali to nám pomohli. Program pro děti, program v bazénu několikrát denně..a večer i živá hudba. Vlastně člověk by si užil ikdyby zůstal celý pobyt jen na hotelu ..což je ale v lloret de mar hodně těžký ???????? tam je noční život dokonalý..
Lada Steinová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi hezké prostředí v okolí hotelu.
Velmi hezké prostředí v okolí hotelu.
Pláž čistá, písčitá, hezká.
StravaStrava byla chuťově výborná, bylo ji mnoho a byla rozmanitá.
UbytováníPokoj byl čistý a hezký, jen škoda že se v blizkosti prováděly stavební práce na rozšíření ubytovací kapacity hotelu, hluk byl otravující.
SlužbyWiffi za poplatek v dnešní době by snad mohla být aspoň na recepci zdarma.
Karel F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově pozitivní, ale spíše kvůli krásnému počasí a fakt super moři. Za ty peníze (a nevím, jestli to bylo tím, že CK má drahé zájezdy nebo tím, že si ubytovatel tolik řekl) bych očekával lepší služby, hlavně co se týče ubytování. Nicméně jsme se dozvěděli, že se přes zimu bude rekonstruovat a hotel převezme IBEROSTAR. Takže se to asi zlepší, jde o to, jaký to bude mít vliv na cenu.
Celkově pozitivní, ale spíše kvůli krásnému počasí a fakt super moři. Za ty peníze (a nevím, jestli to bylo tím, že CK má drahé zájezdy nebo tím, že si ubytovatel tolik řekl) bych očekával lepší služby, hlavně co se týče ubytování. Nicméně jsme se dozvěděli, že se přes zimu bude rekonstruovat a hotel převezme IBEROSTAR. Takže se to asi zlepší, jde o to, jaký to bude mít vliv na cenu.
Pláž čistá, blízko hotelu, dostatek (zvlášť placených) lehátek a slunečníků. Ale lze ležet i na ručníku mimo ně. Pěkné vlny nesly i dost chaluh, ale to je příroda, kousek od břehu už to bylo fajn. Moře teplotně velmi příjemné (půlka září), koupání na jedničku.
StravaStrava vynikající. Všeho dost, změny každý den, doplňování bez problémů, personál rychlý a ochotný. Velká jídelna, tak nebyla nouze o stoly. V tomto ohledu nelze téměř nic vytknout. Každý tam přibere :-)
UbytováníJako ne-německy a ne-anglicky mluvící jsem byli ubytováni až velmi daleko (hotel se skládá z volně rozhozených apartmánů po celém údolí). Takže každá cesta na pokoj jako malá tůra - a to celkem dost do kopce. Všude plno důchodců, ale o bezbariérových přístupech tam dle mě nikdy neslyšeli :-) Takže člověk byl rád, že mu nohy slouží.
Na pokoji bez klimatizace jen větrák asi z roku 1962, který vydával nesnesitelný randál a skoro vůbec vzduchem nehnul. Neumím si představit, že bychom tam byli místo v září v červenci.
Nad námi stavěli nové apartmány, a tak od 8 hodin ráno super budíček za zvuků bagrů a sbíječek :-)
Vše celkem zanedbané, ale v rámci možností čisté. Úklid fungoval bez problémů. Sprchy u bazénu na jedné straně dvě, ze kterých netekla voda. Hlavně že plavčice každého jmenovitě upozorňovala, že se má před vstupem do bazénu osprchovat .. dost trapné. All inclusive fajn, drinky samozřejmě místní provenience, ale barmani ochotní a lihovinami nešetřili :-)
Markéta R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování průměrné,ale pokoj čistý a slušně vybavený. Hotel je téměř v centru Barcelony,což byl hlavní důvod, proč jsem ho vybrala.
Ubytování průměrné,ale pokoj čistý a slušně vybavený. Hotel je téměř v centru Barcelony,což byl hlavní důvod, proč jsem ho vybrala.
Strava mi moc nevyhovovala, snídaně byla poměrně chudá na výběr, pečivo nebylo čerstvé, málo ovoce a zeleniny, navíc nezralé.
UbytováníHotel byl asi v osmdesátých letech luxusní, dnes působí spíš těžkopádně. Pokoj byl poměrně tmavý díky dekoracím a nábytku- vše v různých odstínech hnědé. Byl ale čistý, koupelna plně vyhovující,čistá.
SlužbyDalší služby jsem nevyužívala, personál byl velmi milý a ochotný
Jana Mazurová
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování dobré, blízko centra. Snídaně spíš horší.
Ubytování dobré, blízko centra. Snídaně spíš horší.
Snídaně průměrná.
UbytováníPokoje dobře vybavené, čisté.
SlužbySlužby v pořádku, příjemný personál.
od 20 785 Kč za os.
Kristýna Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 14 858 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 15 534 Kč za os.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zdeňka B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety