Ibiza nas milo prekvapila. Je tam vela peknych plazi - nam sa najviac pacila plaz Cala Conta (plaz vzdialena asi 20 minut autobusom z hotela). Plaz bola sice dost preplnena, ale more bolo krasne, vyhriate a cistucke. Na vylety po Ibize sme chodili autobusom - zastavka bola hned pri hoteli, co sme ocenili. Vylet do hlavneho mesta stal za to - hlavne stara cast mesta s typickymi uzkymi uzkymi ulickami, hradbami a krasnym vyhladom z historickej casti Dalt Vila. Takisto sme navstivili ostrov Formenteru - listky na lod sme si kupili na hotelovej recepcii. Lodou to trvalo necelu hodinu. Na Formentere sa oplati pozicat si skuter a prebrazdit cely ostrov. My sme to chceli stihnut na bicykloch, ale nepodarilo sa nam to. Aspon mame dovod sa tam este vratit. :) Na Formentere sa oplati navstivit majak, ktory je na juhu ostrova s nadhernou sceneriou a je to idealne miesto na krasne fotky z utesu. Na Formentere su takisto pekne plaze. Na Ibizu by sme sa este radi vratili.
PlážHotelova plaz bola cista, pristup do mora s pozvolnym vstupom (plaz idealna pre rodiny s malymi detmi). Nedalo sa vsak daleko doplavat, lebo hned za bojkou kotvili lode. Ale more bolo cistucke s mnozstovm malych rybiciek. Uzasny bol zapad Slnka.
StravaRanajky v hoteli - uplne standardne (nic extra, ale clovek si vyberie). A vecere v hoteli Hawai boli luxusne - kazdy den 3 druhy ryb, vzdy bolo nejake kuracie a bravcove, ci hovadzie maso, niekolko druhov vegetarianskych jedal, z priloh nechybali hranolky, pecene alebo varene zemiaky, cestoviny, rozne druhy peciva, ryza, potom tam vzdy bolo niekolko druhov salatov - nechybali krevety, ci ine morske plody, vela ovocia a rozne druhy dezertov. Clovek nema sancu vsetko ochutnat. S jedlom sme boli maximalne spokojni. Personal bol mily a usmievavy.
UbytováníHotel bol v menej rusnej casti, co nam vyhovovalo. Mali sme vsak dost malinku izbu a kupelnu, ale vykompenzovala nam to obrovska terasa s peknym vyhladom. Nasa postel mala velmi makke matrace - poprosili sme pani delegatku o ich vymenu, ale nepodarilo sa (asi ine nemali). Pozitivom vsak bolo, ze nam kazdy den menili uteraky, hoci sme o to neziadali. A podlahu nam denne vytierali, tak sme tam nemali piesok. A pozor na dvere na terase - su zasuvacie a clovek sa moze lahko vymknut. Nam sa to jeden vecer podarilo a ostali sme na terase az kym nas neprisiel pan recepcny "vyslobodit". :)
SlužbyPersonal na recepcii bol velmi mily - hlavne pani Maruska bola skvela a vzdy pozitivne naladena. Dostali sme od nej tipy na pekne plaze a ochotne nam poskytla akekolvek info a vzdy s usmevom.