Starlight Hodnocení: 3/5 Turecko, Kemer, Kemer
Renáta Dr. Kun
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Renáta Dr. Kun
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Petr M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zdeňka H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lenka P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Idealni lokality pro dovolenou s malym ditetem.Mensi romanticke letovisko s prijemnou atmosferou,krasnou plazi obklopenou sceneriemi hor.V dochozi vzdalenosti turisticke zajimavosti jako mesto Olympos,ohne Chimera (Yanartas).
Idealni lokality pro dovolenou s malym ditetem.Mensi romanticke letovisko s prijemnou atmosferou,krasnou plazi obklopenou sceneriemi hor.V dochozi vzdalenosti turisticke zajimavosti jako mesto Olympos,ohne Chimera (Yanartas).
Plaz byla jen pres cestu od hotelu-skvela dostupnost.Idealni s malym ditetem,ktere na slunci nemuze byt dlouho-nekolikrat denne jsme se bez problemu presouvali do bungalovu,aniz by nas to nejak obtezovalo.Plaz byla krasna,voda tepla a pruzracna
StravaSnidane byla bohata a chutna.Dvakrat jsme vyzkouseli i veceri,ale pomer cena a kvalita nebyl nejlepsi.Ostatni vecery jsme zkouseli mistni restaurace a tam nam chutnalo mnohem vice.
UbytováníUvytovani prijemne,krasna stinna zahrada,prijemny personal.Rodinna atmosfera.V bungalovu jsme postradali pouze lednicku.Jidlo pro dite nam vsak ochotne uskladnili v restauracni lednici.
SlužbyJako nejvetsi devizu hodnotime zahradu hotelu.V porovnani s okolnimi hotely byla jednoznacne nejmalebnejsi-krasne misto pro relaxaci.Uklidova sluzba byla trosku slabsi-dlouho jim trvalo uklidit bungalov a s malym ditetem bylo cekani o to narocnejsi.V restauraci byl personal moc mily a ochotny.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem za nízkou cenu dobrý, hotel po rekonstrukci, pokoje vymalované, čisté. Velmi milý personál hotelu (až na jednoho pána v kantýně, který stál a koukal, kdo co dává, dokonce do toho zasahoval - takové chování bylo velmi nevhodné. Zaměstnanci jsou v práci pořád stejní - od rána do večera...asi něco jako volný den v práci neexistuje :/
Celkový dojem za nízkou cenu dobrý, hotel po rekonstrukci, pokoje vymalované, čisté. Velmi milý personál hotelu (až na jednoho pána v kantýně, který stál a koukal, kdo co dává, dokonce do toho zasahoval - takové chování bylo velmi nevhodné. Zaměstnanci jsou v práci pořád stejní - od rána do večera...asi něco jako volný den v práci neexistuje :/
Pláž je blízko, můžete využít bezplatný hotelový autobus. Pláž byla čistá, lehátka vždy zdarma. Plastová lehátka, zdarma, pokud dostanete voucher na recepci hotelu. Pláž u břehu je kamenitá, ale krásná, se senzačním výhledem na hory. Voda je křišťálově čistá a teplá - v říjnu měla 22 stupňů.
StravaJídlo bylo nejslabším místem zařízení, špatný výběr (a nemyslím si, že by byl v sezóně větší vzhledem k uspořádání švédského stolu), jídla, která měla být teplá, se podávala studená. Maso ve velmi malém množství a většinou v mleté podobě, ani jednou nebyl turecký kebab. Často to, co bylo například k obědu a nešlo to dolů, byla přísada jiného jídla k večeři, např. salátu. Byli jsme nuceni jíst mimo hotel. Špatný výběr nápojů v baru u bazénu ve variantě all inclusive.
UbytováníPokoje s pěkným výhledem, ale přes zeď jste slyšeli sousedy :) Služba byla provedena důkladně. Bezplatný trezor na pokoji byl velkým plusem, stejně jako lednička. Klimatizace fungovala velmi efektivně. Balkon v každém pokoji.
SlužbyMožnost využití placených masáží a sauny, ale nevyužili jsme. Hotelový autobus zdarma na hotelovou pláž a zpět.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Jana S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po všech stránkách úžasná dovolená, mohu jen chválit a doporučit.
Po všech stránkách úžasná dovolená, mohu jen chválit a doporučit.
Pláž byla od hotelu poměrně vzdálená, ale byl zajištěn svoz na pláž i z pláže. Pláže čisté, v odpoledních hodinách dost obsazené. K dispozici lehátka i slunečník pro hotel Mr. Crane bez poplatku. Voda průzračná, široká nabídka vodních sportů a vyžití. V blízkosti přístav, několik obchůdků, restaurace...
StravaStrava velmi pestrá a různorodá, chutná, velký výběr zeleninových salátů.
UbytováníUbytování pěkné, čisté, zánovní vybavení.
od 12 221 Kč za os.
Ludmila Staňková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejhorší dovolená v mém životě. Po přestěhování, které se konalo 2x, byla dovolená příjemnější, ale byly ztraceny 2 dny dovolené, jelikož jsme čekali vždy v recepci na pokoje.
Nejhorší dovolená v mém životě. Po přestěhování, které se konalo 2x, byla dovolená příjemnější, ale byly ztraceny 2 dny dovolené, jelikož jsme čekali vždy v recepci na pokoje.
Pláž byla super, oblázková, moře klidné a čiré.
StravaStrava na Turecko celkem dobrá, akorát porce dával kuchař a tak bych to shrnula, že muži museli mýt hlad, porce asi jako na talířek kávový. Jinak saláty okoralé, okurky, mrkev, rrajčata podávaná i 3 dny po sobě. jejich koření všem nechutná a tak i saláty se dojíst nedalo. Na All inclusiv, opravdu strava chudá a navíc všude jinde (Španělsko, Tunis, Egypt) si člověk mohl vzít co chtěl a kolik chtěl sám. V Kemru jsme usínali hlady. Meloun nás nezasytil, navíc nemají dobré melouny a jiné ovoce podáváno nebylo.
UbytováníUbytování v hoelu Ilimyra, jak jsem se výše zmínila chlív pro chovnou domácí zvěř
SlužbySlužby hotelu žádné. Na recepci, na baru, u kuchaře byly kasičky a vyžadoval si personál diška. Ale nebylo tam opravdu za co je dávat.
Luděk Švorc
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž krásná, čistá, hned u bungalovu, slunečníky a lehátka pro klienty motelu zdarma, co si více přát?
StravaTrochu jednotvárná strava, ale velmi chutná a dostatečné množství.
UbytováníSkromné ubytování, za velmi slušnou cenu v odpovídající kvalitě, obsahující vše potřebné vč. klimatizace zdarma.
SlužbySlužby skromné - odpovídající dané kategorii.
Jarmila D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kdybychom si sami nevyrazili do okolí Kemeru a nepoznali krásy pohoří Taurus a obyčejné lidi na venkově, měla bych z dovolené ten nejhorší dojem. Hotel není vhodný pro rodiny s dětmi. Špína, nedostatečná hygiena, zejména v jídelně "recyklují" nádobí i potraviny. To, co někdo vrátí, dají dále do oběhu.
Kdybychom si sami nevyrazili do okolí Kemeru a nepoznali krásy pohoří Taurus a obyčejné lidi na venkově, měla bych z dovolené ten nejhorší dojem. Hotel není vhodný pro rodiny s dětmi. Špína, nedostatečná hygiena, zejména v jídelně "recyklují" nádobí i potraviny. To, co někdo vrátí, dají dále do oběhu.
V inzerátu je pláž 800 m od hotelu, ve skutečnosti je to asi 1,5km. Jezdí k ní autobus zdarma, ale musíte mít na pláži v baru útratu, abyste se dostali zpět zdarma. Autobus často nebyl klimatizovaný a zejména v poledne byl přeplněný lidmi.
StravaJeden typ jídla jsme měli 14 dní k obědu i k večeři. Sojové kuličky s jakousi omáčkou a k tomu se střídala příloha (rýže, těstoviny...). Zelenina celkem rozmanitá, ale neumytá. Z ovoce dávali jen červený meloun, občas jablka. Nádobí špinavé, již použité, nádobí byl nedostatek. K dispozici byly zejména velmi měkké plastové kelímky. Nedisponují dětskou jídelní židličkou.Jídelna a stravování byly z nabízených služeb nejhorší.
UbytováníHned po příjezdu jsme měnili pokoj. V původním byla plíseň, ulomené WC prkénko, balkon se nedal zavírat (nebezpečné pro děti), slíbenou dětskou postýlku nám nechtěli dát, až po naší námitce, že byla objednána, ji někde sehnali a přinesli.
SlužbySlužby téměř žádné. Bar zavírají ve 21 hodin, nedalo se posedět u skleničky.