Alba Queen Hodnocení: 5/5 Turecko, Kemer
Lýdia G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
Lýdia G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Martin Juriga
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše OK.
Vše OK.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Daniela Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolenky-výborná
Celkový dojem z dovolenky-výborná
Pláž bola kamienkovo piesková. Dalo sa ležať aj v záhrade. Vstup do mora sme zvládali, ale pre deti menej vhodný, nakoľko bola hneď voda hlbšia. More čisté, občas poobede priplavilo drobnú nečistotu. Pláž mohla byť aj dlhšia, občas bolo vo vode pri brehu viac ľudí.
StravaStravovanie výborne, veľmi dobré bolo jedlo dochutené. Výber pre nás bol vyhovujúci, vždy sme si niečo vybrali a boli sme dostatočne sýte.
UbytováníPrvú noc sme spali v izbe,kde nás rušilo odsávanie /veľký digestor/ z kuchyne. Nasledujúci deň nám bez problémov izbu vymenili a dokonca aj na našu požiadavku - izbu na poschodí.
SlužbyIzby boli fajn, klíma fungovala. Denne menili uteráky. Podlahu umyli za pobyt iba 1krát-takže tam bol trochu zadrhel.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Václav H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pavol Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotelovy komplex zaplneny rodinami s detmi a tomu prisposobeny animacny program
Hotelovy komplex zaplneny rodinami s detmi a tomu prisposobeny animacny program
Na pocet hosti mala plocha plaze, lehatiek a slnecnikov dost
StravaStrava vyborna a cerstva, trosku viac ovocia by pomohlo
UbytováníByvali sme v novorenovovanej izbe , spokojnost
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
zmena hotela bola negativom. schvalne sme si vybrali bungalovy a iny hotel a resort ktory bol ponuknuty bol sice luxusny ale o klude sa tam naozaj hovorit nedalo
zmena hotela bola negativom. schvalne sme si vybrali bungalovy a iny hotel a resort ktory bol ponuknuty bol sice luxusny ale o klude sa tam naozaj hovorit nedalo
v pohode, ziadne vyhrady
Stravastrava bola bohata, vyber vsetkeho
Ubytovánívelmi rusivo posobili Rusi, ktorych tam bolo asi 95%, pili alkohol 24 hodin denne, do rana hucali opiti v zahrade a vsetkych ostatnych otravovali. taktiez kricali aj o 4 rano po balkonoch. presne tomuto sme sa chceli vyhnut
tento hotel je oblubeny u rodin s detmi, hotel vobec neriesi nejaky nocny klud
sem uz urcite ja osobne nepojdem
okrem neochotnych pracovnikov na recepcii v poriadku
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Vladimír V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
od 16 518 Kč za os.
Radka Luňáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kvalita ubytování.....neodpovídá ceně zájezdu!!!!
Kvalita ubytování.....neodpovídá ceně zájezdu!!!!
čistá,molo celkem dobré...chtělo by to pouze natřít a vyměnit koberec na molu....
StravaPrůměrná.
UbytováníHotel starý spousta věcí nefunguje,posilovna bez klimatizace ,špinavá,rozbité stroje...
SlužbyHotel starý,ne příliš uklizený,skleněný výtah vždy omatlaný...nikdo jej neuklízel...spousta věcí je potřeba zrenovovat...cena tak max.10.000,-kč
Vladimír K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
70-80. léta minulého století v Sovětském svazu - lépe se to popsat nedá. Pobyt v tomto hotelu reklamujeme nejenom my, ale i ostatní účastníci tohoto retro výletu CK do tohoto CK nabízeného čtyřhvězdičkového hotelu. Pokud by někdo před kontraktací tohoto hotelu z CK tento hotel navštívil, věřím, že by tento hotel nemohl kontrahovat, natož označit ho jako čtyřhvězdičkový. Domnívám se, že lze uvedená fakta na webu označit za klamavou nabídku. Níže uvedená fakta a fotografie jsou pouze minimálním výběrem z popisu reality. Některé věci pro jejich otřesnost raději neuvádíme. Domníváme se, že fotografie hovoří samy o sobě velice výmluvně - čtyřhvězdičkový hotel dle CK.
70-80. léta minulého století v Sovětském svazu - lépe se to popsat nedá. Pobyt v tomto hotelu reklamujeme nejenom my, ale i ostatní účastníci tohoto retro výletu CK do tohoto CK nabízeného čtyřhvězdičkového hotelu. Pokud by někdo před kontraktací tohoto hotelu z CK tento hotel navštívil, věřím, že by tento hotel nemohl kontrahovat, natož označit ho jako čtyřhvězdičkový. Domnívám se, že lze uvedená fakta na webu označit za klamavou nabídku. Níže uvedená fakta a fotografie jsou pouze minimálním výběrem z popisu reality. Některé věci pro jejich otřesnost raději neuvádíme. Domníváme se, že fotografie hovoří samy o sobě velice výmluvně - čtyřhvězdičkový hotel dle CK.
Hotel je skutečně situován přímo u moře, avšak kapacita pláže je problematická vzhledem k velikosti hotelu. Naštěstí velká část hostů (v době našeho pobytu takřka pouze z postsovětských republik) opouštěla pláž před polednem. Zařízení pláže odpovídá celkové kvalitě hotelu, část lehátek rozbitých, polstry roztrhané.
StravaNabídka jídel v hotelu ohromující, snídaně vynechávám, převážně 2x denně zadělávané kuřecí vnitřnosti (kdo nemá rád zadělávané kuřecí žaludky, ať opravdu o tomto hotelu neuvažuje), 2x denně mleté maso lišící se pouze tvarem, 2x denně dušené kuře. Občas nabízeny ryby (převážně makrely nebo "sardinky"), za 12 dní pobytu pouze 4x nabízeno "standardní" maso. Zelenina velmi často unavená. Grilovaná jídla - zelenina, mletá masa, ryby velice často spálené do černa. Na nealkoholické nápoje v jídelně velice často zbývaly pouze papírové kelímky.
UbytováníCelkově hotel neudržovaný, špinavý. To platí nejen o veřejných prostorách hotelu, ale i o jednotlivých pokojích, nejhorší byly koupelny - rezivé zařízení, plíseň. Na židle v jídelně se přilepíte, případně Vám zůstane v ruce její kus, ubrusy po první hodině jednotlivých jídel špinavé. Shodně lze říci, že vlastnost přilepení platí i pro stoly a křesla v baru.
SlužbyCelkově lze říci - až na výjimky personál (převážně z postsovětských republik) nepříliš ochotný, místy lze říci až neomalený. Úklid pokoje až po 2 dnech po vyžádání na recepci. Služby většinou omezené, např. v 2 zdejších barech bylo každodenně minimálně 9 přestávek a každá z nich trvající minimálně 15 minut, provoz dětských skluzavek (z počátku pouze 2 hodiny denně), wifi nedostatečná kapacita,...
Gáborné D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nebyl to špatné, ale vzhledem k popisu jsem čekal něco lepšího. Kdyby člověk věděl dopředu, co může očekávat, nebyl by žádný problém. Hotel je milý a přátelský. Opravdu rodinný. Kdo netouží po večírcích a má rád klidné, přátelské prostředí, tomu ho doporučuji. Základně, kromě prvního zklamání to bylo dobré a rád bych tam znovu jel. Kdo preferuje přímý přístup k moři, může si to užít i v hlavní sezóně za přijatelnou cenu.
Nebyl to špatné, ale vzhledem k popisu jsem čekal něco lepšího. Kdyby člověk věděl dopředu, co může očekávat, nebyl by žádný problém. Hotel je milý a přátelský. Opravdu rodinný. Kdo netouží po večírcích a má rád klidné, přátelské prostředí, tomu ho doporučuji. Základně, kromě prvního zklamání to bylo dobré a rád bych tam znovu jel. Kdo preferuje přímý přístup k moři, může si to užít i v hlavní sezóně za přijatelnou cenu.
Voda byla vynikající, čistá a teplá. Hotel měl přímý přístup k moři, takže s tím nebyl žádný problém. Pláž nebyla příliš velká, ale vždy bylo dost lehátek s matracemi, večer nikdo neřval, když jsme zůstali venku déle. Každý den uklízeli na pláži a sbírali odpadky.
StravaBylo to v pořádku, ale ne příliš rozmanité. Očekával jsem lepší ve srovnání s jinými místy. Čtyři hvězdičky jsou silné přehánění. U snídaní nebyly žádné pečivo, jen chléb. U obědů kromě kuřete nebylo žádné jiné masové jídlo. Není problém, že každý den je kuře, ale kromě toho nebylo nic jiného.
UbytováníSe ubytováním jsem v zásadě neměl problém. Není to příliš moderní, ale bylo tam vše, co bylo potřeba. Úklid byl denní a ručníky se také měnily každý den.
SlužbyZa wi-fi si účtovali zvláštní poplatek. V baru nechtěli podávat nápoje než v jednorázových kelímcích. Tvrdili, že si je mnoho lidí bere na pláž. Na druhou stranu Turci, Rusové a Ukrajinci dostávali nápoje ve skleněných pohárech bez problémů, i když je také brali s sebou.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Gábor Miklósné Simó
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bylo to velmi dobré, milý malý hotel s velmi přátelským personálem. Nic nám nechybělo.
Bylo to velmi dobré, milý malý hotel s velmi přátelským personálem. Nic nám nechybělo.
Malé oblázkové, ale bylo to dobré. Trochu jsme postrádali pískoviště pro děti.
StravaKdo má rád kuře, tomu bude výborné
UbytováníČistota nebyla 100%, ale nebyla rušivá
SlužbyVynikající
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Karel M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená odpovídá ceně,hezké prostředí na kterém se již projevoval konec sezony.
Dovolená odpovídá ceně,hezké prostředí na kterém se již projevoval konec sezony.
Nic moc,velice špatný přístup do moře,popraskaná lehátka,válející se množství tzv.vajglů v písku.Prostě nejslabší článek dovolené.
StravaVynikající
Ubytovánípokoj malý,potřebující renovaci,čistý.,úklid v podstatě na vyžádání
SlužbySlužby hotelu odpovídající.Vážná připomínka k delegátce cestovní kanceláře.Při odjezdu na mě zapomněla!Díky pozornosti řidiče autobusu mě nevznikly vážné problémy protože se pro mě vrátili a já mohl odletět se zájezdem domů.
Julita B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem v podstate dobrý.
Celkový dojem v podstate dobrý.
Kemer je skalnatý a tomu zodpovedal aj prístup do vody na pláži, treba topánky do vody. Pláž samý ohorok z cigarety ale to je o ľuďoch
StravaStrava celkom dobrá .
UbytováníHotel podľa mňa nezodpovedá 4 hviezdičkám , taká priemerná trojka. Záhrada krásna udržiavaná, izby priemerné.
SlužbyVšade čisto, poriadok.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Natalia Juskova
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Služby hotelu byly velmi slabé. Magic je 4hvězdičkový hotel, ale služby bych ohodnotil jako slabší 3hvězdičkový hotel.
Služby hotelu byly velmi slabé. Magic je 4hvězdičkový hotel, ale služby bych ohodnotil jako slabší 3hvězdičkový hotel.
Hotel je daleko od pláže. Můžete jít pěšky, asi 1 km, ale pláž je čistě kamenitá. Nebo můžete jet autobusem. Ten vás zaveze na jinou pláž, kde je pláž polopísčitá a polokamenitá. Tato část je velmi krásná. Za lehátko a slunečník je třeba zaplatit 5 eur/11 tureckých lir. Autobus by měl být zdarma, ale pokud nezaplatíte za lehátko a slunečník, nemůžete autobusem cestovat.
UbytováníV pokoji byla klimatizace, ale nebylo možné správně nastavit stupeň. Foukal velmi silně a přímo na postel, přišel jsem domů nemocný.
SlužbySlužby hotelu byly velmi slabé. Magic je čtyřhvězdičkový hotel, ale služby bych hodnotil jako slabší tříhvězdičkový hotel. První věc, která mě velmi překvapila, byla, že recepční neuměla anglicky. Bylo velmi těžké od ní něco zjistit. Na mnoho věcí jsme přišli sami časem, ale už bylo pozdě. Hotel nám nic neukázal, jen nás zavedl do pokoje a tím to celé skončilo. Hotel nebyl nejčistší. Velmi se mi nelíbilo, že v každém pokoji byla klimatizace, ale v jídelně nastavili jen dva ventilátory a tím to celé skončilo. Bylo tam velmi horko, vzduch byl dusný. Byl tam vnitřní bazén a vedle něj fitness. Bylo to all inclusive, ale každý den to bylo stejné a hlavního jídla jsme dostali velmi málo. Byly "švédské stoly", ale hlavní jídlo podával kuchař, například jsem dostal tři kousky smažených brambor. Masa bylo velmi málo. To nebyla služba all inclusive. Velmi se mi to nelíbilo.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Lenka R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Yveta I.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Renata Grymová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na poslední chvíli koupený zájezd, super cena a tomu odpovídající služby. Když dáte za 8 dní ALL INCLUSIVE 8300kč, nečekáte, že vám budou létat pečení holuby do pusy. Starší hotýlek spíše rodinného typu, ale čisto a usměvavý personál. Hotel sice plný ruských turistů, kteří se ale kupodivu chovali celkem slušně. Oblast Kemeru nádherná, pláž čistá, super přístup do moře, které nádherně teplé a čisté. Příští rok bychom rádi znovu a absolvovat nějaké výlety, na které jsme slyšeli chválu - Pamukalle, Phasellis apod.
Na poslední chvíli koupený zájezd, super cena a tomu odpovídající služby. Když dáte za 8 dní ALL INCLUSIVE 8300kč, nečekáte, že vám budou létat pečení holuby do pusy. Starší hotýlek spíše rodinného typu, ale čisto a usměvavý personál. Hotel sice plný ruských turistů, kteří se ale kupodivu chovali celkem slušně. Oblast Kemeru nádherná, pláž čistá, super přístup do moře, které nádherně teplé a čisté. Příští rok bychom rádi znovu a absolvovat nějaké výlety, na které jsme slyšeli chválu - Pamukalle, Phasellis apod.
Cesta na pláž cca 5 min pěšky po hlavní třídě - příjemná procházka. Pláž hlídaná, jen pro určené hotely, čistá, se servisem baru - placeným. WC dostupné u bazénu jiného hotelu na pláži. Slunečníky, lehátka s matracemi bez poplatku.
StravaPro nás naprosto super, mnoho zeleniny na spoustu způsobů, saláty masové, zeleninové, těstovinový.... Maso mleté, nebo drůbeží, myslím s celkem dobrou úpravou. Během stravovací doby doplňováno, na nedostatek si rozhodně nemůžeme stěžovat. Jediné co jsme trošičku postrádali u snídaně, bylo máslo. Nicméně na to si zvyknete. Bez problémů natáčení vody do pet lahví, což vidím jako velké plus.
UbytováníMalý útulný pokojík, s výhledem na bazén. Klimatizace funkční a dokonce funkční lednička. Koupelna s koutem na sprchování čistá.
SlužbyBazén čistý, úklid pravidelný. To, že na chodbě vidíte ráno na zemi talíř od večeře, je myslím spíš problém vychování hostů, než problém úklidu. Rozhodně doporučujeme lázeň s peelingem hned v začátku pobytu - super záležitost za 20 dolarů ( sauna, peeling, mýdlová masáž a klasická masáž celého těla ).
Vojtěch K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Oresia Kaminská
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Josef H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Renáta K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zdeněk Havrda
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
nevím,hotel nám měnili hned po příletu,což nás dost mrzelo měli jsme Grand hotel lukulus
nevím,hotel nám měnili hned po příletu,což nás dost mrzelo měli jsme Grand hotel lukulus
pláž byla pěkná,voda krásně čistá celý náš pobyt,ale muselo se jezdit busem a to jsme nečekali.V původním hotelu jsme měli mít pláž přímo za hotelem,proto jsme si ho vybrali,a ještě se musela plati jízdenka!!!To nám tedy vadilo dost.
Stravavýborná,jen jsme očekávali více druhů masa,ne jen jedno(loni na turecké riviéře byli vždy 3 masové chody)
Ubytováníslušné,jen myslíl neodpovídal jeho kategorii,ale nám to vyhovovalo,nejsme nároční
Službystandartní,vždy uklizeno,čisto.Personál ochotný
František Válek
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velice špatný,neodpovídající ceně
Velice špatný,neodpovídající ceně
Příšerná,lehátka snad nebyla čištěna za celou dobu svého provozu!!!!!!!!! Vzálenost pláže dle informace cca 600m se nezakládá na pravdě je cca 1500m a pláž samotná "Děs a hrůza!!!!"
StravaVelmi dobrá,každý si mohl z nepřeberného množství a druhů vybrat.Až na All inclusive,které nebylo v době pobytu na pláži vůbec možné čerpat
UbytováníPrůměrné
SlužbyPrůměrné