Obrovské sklamanie z celej dovolenky, ktorú sme si predstavovali celkom inak. Túto destináciu by som nedoporučil ani nepriateľovi. V živote som nebol na horšej dovolenke a to podotýkam, že nie sme so ženou nároční, trávili sme dovolenky aj pod stanom, ale na túto chceme rýchlo zabudnúť. Určite sa v CK zíde viacero sťažností od klientov zo slovenska i čiech, ktorí spisovali aj reklamačný protokol.
PlážBola by pekná ak by sa o ňu niekto staral. Neupravená, špina, odpadky, rozlámané lehátka, podložky na lehátka špinavé roztrhané. ak chcel človek lehátko musel ísť na pláž už pred raňajkami. Závisť človeka chytala pri pohľade na pláže pri iných hoteloch. Občerstvenie na pláži pozostávalo z vody a dvoch nápojov z prášku, veľmi často chýbali kelímky z plastu, iné poháre neboli. Prechod z hotela na pláž, ktoré oddelovala 6 prúdová cesta, podchodom bolo utrpenie. Podchod špinavý, plný odpadkov, smradľavý, niektoré ženy volili radšej prechod cez blízky nadchod.
StravaNapriek "širokej" ponuke jedál prevažne zeleninových v omáčkach, ktoré boli takmer rovnaké absolútna nespokojnosť. Mäso len mleté neidentifikovaného pôvodu upečené ako sekaná a pripečené asi preto aby boli potlačené chute, prípadne ako guličky v už spomenutej omáčke, či niečo na spôsob plnenej papriky s omáčkou. 2x za pobyt bol kebab y hydinového mäsa. Ovocie prvé dni len hrozno, neskôr len melón niekedy pomaranče. Často chýbali taniere príbory, špatne umytý riad. Upratovanie stolov v jedálni je nutné vidieť na vlastné oči. Stoly sa čistia zmetákmi, použité prípadne i na zem....
UbytováníHotel na pohľad pekný, Izba i ktorej sme bývali bola podstatne menšia ako bola prezentovaná pri ponuke, vybavená starým opraveným nábytkom, televízor mini s predvolenými prevažne ruskými programmi, čo nám však najmenej vadilo, keďže sme nešli na dovolenku pozerať telku.
SlužbyObmedzené na poskytovanie stravy a ubytovanie. Upratovanie sporadické, mizerné, pozostávajúce len s prebehnutím mokrým mopom po podlahe a očakávaním "bakšiša". V prilahlej hale poskytujúcej občerstvenie mimo času podávania stravy, boli k dispozície len 3 druhy alkoholických nápojov a pivo. Nealko nápoje v podobe práškových nápojov a vody. Iné nápoje len za odplatu za ceny o ktorých sa mi nechce ani písať. Program organizovaný len zo strany ruských delegátov což odpovedalo tomu, kto je majitelom hotela.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate