Zen the Inn Resort Turecko, Turecká riviéra, Konakli
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel bol čistý, ale upratovacie služby izieb boli veľmi podpriemerné. Pokiaľ človek nebol na izbe tak dostal buď novú flašu vody alebo vyniesli smeti.Jedlo bolo dobre a rozmanité, každý si vybral.Negatívum bolo aj budenie mešity vždy o 5:00 ráno:) ale s týmto hotel nič neurobí.
Hotel bol čistý, ale upratovacie služby izieb boli veľmi podpriemerné. Pokiaľ človek nebol na izbe tak dostal buď novú flašu vody alebo vyniesli smeti.Jedlo bolo dobre a rozmanité, každý si vybral.Negatívum bolo aj budenie mešity vždy o 5:00 ráno:) ale s týmto hotel nič neurobí.
Dostupnosť na pláž bola dobrá. Vzdialenosť asi 300m, chodil aj vláčik, ktorý brával ľudí doobeda približne každých 30 min. a poobede každú hodinu, len poobede buď chodil skorej alebo neskôr. Dalo sa ísť aj pešo nebola to veľká vzdialenosť. Išlo sa potom podchodom a tam sa pláž delila po jednotlivých hoteloch. Ihneď po príchode bol snack bar, ktorý bol jedlom podľa mňa lepšie vybavený ako pri bazéne. Pláž bola priemerne čistá. Odporúčam topánky do vody nakoľko je síce piesočnatá, ale prístup je po kameňoch, potom piesok a znova kamene. Prvé dni bolo dosť teplé more, rozbúrené a špinavé, ale keď sa upokojilo bolo čisté a teplota vody akurát na osvieženie a dalo sa aj plávať. Hneď vedľa pláže boli aj vodné športy, kde ponúkali parasailng, vodný skúter, banán....Cenovo netuším nakoľko som žiaden neabsolvovala, ale parasailng bol dosť obľúbený.Lehátok bolo dostatok.
StravaStrava bola rozmanitá a aj napriek inotelarancii na laktózu moja strava nebola jednotvárna, aj keď tam na pohľad bolo veľa dobrých syrov. Tu odporúčam ak niekto bude chcieť grilovacie špeciality je ideálne ísť na obed ako aj večeru hneď ako sa začne, lebo vtedy ešte nie je taká veľká rada. Bohužiaľ kuchári nestíhali grilovať a potom sa tam dlho stálo v rade.
UbytováníIzby boli veľmi moderne a vkusne zariadené len upratovanie na izbách pokuľhávalo.
SlužbySlužby hotela boli dobré, až na upratovanie na izbách. Toto celkom hotel nezvládol nakoľko má 5 hvezdičiek. Neočakávala som na recepcii, že bude niekto kto vedel iba po turecky, ale vždy tam bol aj kolega ktorý ovládal cudzie jazyky a dalo sa dorozumieť. Hotel ponúka aj masáže za poplatok a každý deň chodila pani z týchto masáži a presvedčala ľudí aby si niečo vybrali. Bola dosť doterná a odpoveď nie nepoznala, tak odporúčam používať možno a máte šancu sa jej zbaviť ak o túto službu nemáte záujem.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate





