Kanárské ostrovy Kanárské ostrovy

 • Jak trávit čas

  Turistický ruch je hlavní ekonomickou základnou ostrova, proto se místní obyvatelé snaží všemožně postarat o zábavu turistů.

  Velký výběr aktivit umožňuje dostatečné sportovní vyžití. Díky dobrým podmínkám pro potápění vznikají kluby a jsou organizovány kurzy pro začátečníky. Velmi oblíbený je rybolov a zejména noční výpravy na moře za exkluzivními úlovky. Pasátové větry nastiňují výbornou atmosféru pro surfing i windsurfind a k půjčení jsou i motorové skútry nebo vodní lyže.

  Cyklisté si vychutnají nenáročnou projížďku po dobře udržovaných stezkách. Ne nadarmo jsou ostrovy označovány jako ráj golfistů. Hřiště se rozkládají až k mořskému pobřeží a poskytují terén pro všechny úrovně hráčů. Začátečníci si mohou najmout soukromého instruktora.

  Přímo v hotelech bývá k dispozici tenisový kurt, minigolf nebo fitcentrum s relaxačními masážemi, vířivkami a regeneračními programy.

  Cestovní kanceláře nabízejí širokou škálu výletů. Můžete si zvolit například safari na velbloudech, projížďku na motokárách nebo podmořský výlet v ponorce.