Invia a Campiri

Campiri a Invia dovolená v obytňáku

Pohodlí a svoboda dělat si co chcete nejsou protiklady. Invia a Campiri se spojili, aby vám přinesli dobrodružství v luxusu v jižním Španělsku.

Máme pro vás připravenou letenku do španělské Málagy, kde na vás po příletu bude čekat luxusní a plně vybavený obytný vůz. S plnou nádrží a veškerým vybavením se můžete hned vydat objevovat krásy španělského pobřeží Costa del Sol.

Prohlédnout nabídku

Jak to probíhá?

V této jedinečné nabídce jsme mysleli na vše. Pohodlná doprava, luxusní obytné vozy od Campiri, bohatá výbava, plná nádrž, pojištění, vzorové itineráře a samozřejmě náš perfektní servis s komunikací v češtině.

Stačí si vybrat vůz a termín a podzim nebo zimu můžete strávit na dovolené v obytném voze ve Španělsku. Další informace v letáčku.

I v listopadu jsou na Costa del Sol běžné teploty přes 20 stupňů a více než čtyřnásobné množství slunečního svitu, než má Praha! Ideální čas na poznávání a relaxaci.

Vzorové trasy

7 dní na cestě s obytňákem

Po Costa del Sol až na Gibraltar a zpátky přes vnitrozemí Andalusie.

Vzorová trasa na 7 dní

11 dní na cestě s obytňákem

A 3 světoznámé úseky španělského pobřeží - Costa del Sol, Costa Tropical, Costa de Almeria.

Vzorová trasa na 7 dní

14 dní na cestě s obytňákem

Trasa do portugalského Algarve za nejzazším jihozápadním výběžkem Evropy na Mys svatého Vincence.

Vzorová trasa na 7 dní

 Naše flotila obytňáků

Alkovna standard

Adria Coral XL 670 SP

Prostorný obytný vůz z roku roku 2020 nabízí místo pro 5 cestujících, ale vyspat se zde může až 6 osob. Ve výbavě nechybí kempingový nábytek, držák na kola ani isofix. Prohlédněte si dostupné termíny Adria Coral.

Alkovna standard

Campervan basic

Mercedes Benz Marco Polo

Mercedes Benz Marco Polo Horizon z roku 2022 je duší dobrodruh a obytňák v kompaktním balení. S výškou pod 2 metry a spotřebou kolem 7 litrů nafty je to dokonalý společník pro vaše cesty za dobrodružstvím. Prohlédněte si nabídku cest s tímto Mercedesem.

Campervan basic

Campervan lux

Wolkswagen California Grand

Velmi propracovaný obytňák vhodný i pro nejnáročnější. Velmi praktický a kvalitně zpracovaný interiér, 4 místa na jízdu i spaní, nezávislé topení a klimatizace. Balíčky s Wolkswagen California Grand.

Campervan lux

Campervan standard

Mercedes Benz Marco Polo

Všestranný obytný vůz nabízející ideální spojení praktičnosti a luxusu. V plně integrované kuchyni lze připravovat čerstvé pokrmy a dohromady s elektricky polohovatelnými sedačkami a výklopnou střechou složí v autě hlavu až 4 dospělé osoby. Zjistěte, jestli je Mercedes Benz Marco Polo volný.

Campervan standard

Polointegrované basic

Adria Matrix 650 SL

Pohodlný obytňák se 4 místy pro cestující a 5 postelemi. Moderní výbava nabízí solární panely, venkovní osvětlení a prostornou garáž. Milovníky cyklotras potěší držák na 4 kola v zadní části vozu. Markýza, držák a Rádio s Apple carplay je součástí výbavy. Volné termíny vozu Adria Matrix.

Polointegrované basic

Polointegrované lux

Adria Matrix Plus 670 SL

Jeden z nejlepších vozů své kategorie, který má 5 míst na sezení i spaní. Výbava je opravdu nadstandardní včetně automatické převodovky, nezávislého topení, markýzy, držáku na kola a dále například zahrnuje i klimatizaci obytné části, klimatizace motorové části, solární panely, kuchyňský dřez, vnitřní vařič, lednice, nádobí a příbory, kempingový nábytek, venkovní osvětlení. Zjistěte si více o Adria Matrix Plus 670 SL.

Polointegrované lux

Polointegrované standard

Adria Matrix Axess 670 SL

Elegantní obytný vůz, ve kterém může cestovat až 5 lidí. Díky prostorné garáži a nosiči na kola, je to perfektní obytný vůz pro milovníky cyklovýletů. Rezervujte si termín s obytným vozem Adria Matrix.

Polointegrované lux

Vestavba basic

Clever Vans Cleverly 540

Velmi prakticky řešená vestavba, která umožní krásnou dovolenou až 4 lidem. Tento obytňák, je překvapivě dobře vybaven: kuchyňský dřez, vnitřní vařič, lednice, nádobí a příbory, kempingový nábytek, venkovní osvětlení, toaletní papír, chemie do WC, vyrovnávací klíny, sada nářadí, prodlužovací kabel, hadice na vodu, parkovací senzory. Tento typ je velmi dobře ovladatelný a skvěle se hodí i jako první zkušenost s obytným vozem. Kdy je Clever Vans Cleverly 540 volný?

Vestavba basic

Vestavba lux

Adria Twin Axess 640 SL

Skvělý vůz pro začátečníky. Tato vestavba je vhodná na dovolenou v páru. Obytné auto je moderně vybavené. Nechybí solární panely, venkovní osvětlení či parkovací senzory. Pohodlné řízení vozidla zajistí automatická převodovka. Prohlédněte si volné termíny, kdy můžete vyrazit.

Vestavba lux

Detailní informace o celé nabídce a postupu najdete v přehledném letáčku.Prohlédnout nabídku zájezdů