Tunisko - Nabeul Tunisko

 • Doprava letecky

  02:20 h

 • Popis

  Město se 70 tisíci obyvateli a od hlavního města je vzdáleno 65 km. Město vešlo ve známost díky jemným výšivkám, krajkám, parfémům, vinicím a hlavně díky hrnčířskému průmyslu produkujícímu nádherné výrobky s prvky římské kultury. Nabeul je centrem uměleckých ručních prací na poloostrově a můžete zde vidět také jedinečnou keramiku nejen z oboru hrnčířství. Pokud si přejete prožít romantickou dovolenou musíte se přijet podívat do letoviska Nabeul. Procházky, které vám zpříjemní výborné tuniské jídlo, složené především z kambinací kaktusů, jehnečího masa si budete pamatovat. Vše je ovoňeno medovými esencemi a podbarveno červeným suchým vínem.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: vodní a plážové sporty, vodní pólo, aerobic, fitness, minigolf, tenis, petang, sauna, jacuzzi, dětská hřiště, animační programy nepravidelné večerní programy
  Výlety: tradiční trh, kde se každý týden prodává vyhlášená místní keramika, koberce, koření, spotřební zboží i domácí zvířata.

Nejnovější recenze Tunisko - Nabeul

Celkem: 3,5 Do hotelu Kheops už nikdy! Ačkoliv se sestrou opravdu nejsme náročné a nepočítali jsme s bůh ví čím, skutečnost nás nemile překvapila.

 • 4 Ubytování
 • 3 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Do hotelu Kheops už nikdy!

Ačkoliv se sestrou opravdu nejsme náročné a nepočítali jsme s bůh ví čím, skutečnost nás nemile překvapila. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pominu to, že po 2,5 hodinách jízdy z letiště a příchodu na recepci hotelu nebylo ubytování připravené.Čekali jsme hodinu, než byl pokoj "připraven".Ovšem to, co nás čekalo po otevření byl šok!

Postele nepřevlečené, chybělo prostěradlo na přikrytí, ručníky a co nás dostalo téměř na kolena byl plný záchod :(

Protékal, takže voda v míse neustále přibývala.Na jeden den jsem provizorně opravila nádržku, aby tam nepřitékala další voda.Druhý den jsme to řešily i s delegátkou a recepcí.Slíbili nám jiný pokoj, ale až odpoledne.Šly jsme na pláž a když jsme se vrátily, byl záchod prázdný, ručníky i ložní prádlo doplněné..a všechen obsah mísy vsáklý do koberce na chodbě hotelu.Po čtyřech dnech se problém s toaletou opakoval, oprava pomocí zvonu mě opravdu pobavila.Úklid proběhl asi jen 2x, ačkoliv jsme nechávali i nějaké peníze pro uklizečku.Co jsme ocenily byl balkon a výhled na moře.

Strava
Co se týká jídla, byly jsme spokojené, výběr byl, ale dost se jídla opakovala.Kapitola sama pro sebe bylo pití, které se při obědě i večeři vydávalo z okénka a pokud člověk šel později, byl problém s nádobím.

Služby hotelu
Úklid docela katastrofa, nejen na pokojích, ale i třeba záchody v recepci, ty byly použitelné pouze ráno, jinak pouze pro silné jedince..Personál v jídelně musím pochválit a hlavně obdivovat, protože stolování některých hostů bylo na úrovni zvířat.Bar na pláži i hotelový bar byly trochu slabší, co se týkalo servírování nápojů.Plastové kelímky prostě nebrat, navíc je oplachovali po předchozích hostech.V nabídce výlety i každý den nějaký program u bazénu.

Pláž
Pláž byla blízko, chodilo se k ní po promenádě, oddělené od rušné silnice, lehátek i matrací bylo dost, služba na pláži dohlížela, aby tam byli pouze hosté hotelu.Jinak úklid a trochu úprava prostoru na ležení na pláži by neškodilo.

Marie Coufalová, 24.07.2017, Datum pobytu: 14.7. - 21.7.2017
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel: Kheops

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 1 Ani se mi to nechce psát. Jsem znechucena. Ještě nikdy jsem se s dovolené nevrátila takto psychicky vyčerpána. Tento hotel by měli zavřít...

 • 1 Ubytování
 • 1 Strava
 • 1 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
Ani se mi to nechce psát. Jsem znechucena. Ještě nikdy jsem se s dovolené nevrátila takto psychicky vyčerpána. Tento hotel by měli zavřít a vůbec nenabízet. A už vůbec ne rodinám s malými dětmi. Naše děti zde trpěli a od prvního dne se ptali kdy už pojedeme domů. Hrůza!!! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Co se týče pokoje , nemam slov. Toaleta špinavá , nespláchnutá. Koupelna špinavá a co se týče ručníků, když už nějaké byly tak špinavé. Povlečení flekaté. Nebyly povlečené polštáře. Klimatizace jediná funkční . Šváby.

Strava
Strava hrozná a nechutně vypadající. Snídaně malý výběr a káva hrozná. Talíře hrnicky í příbory špinavé. Často nás po půl hodině hledání čistého talíře přešel hlad. Chybělo nám ovoce, podávaly pouze meloun. All-inclusive tento hotel nikdy neměl. I když za něj zaplatíte občerstvení po celý den zde není pouze pití a to náhražky coca cola fanta spíte ale tak po dvou dnech uz se to nedalo pít.

Služby hotelu
Personál vykonával vše s velice ráznou neochotou. I když jsme se snažili vždy o vše žádat s úsměvem a klidem. Což bylo velice těžké.

Pláž
Za 14 dni jsme zde byly jednou. Špinavá smrděla odpad sklo mnoho řas. Nedalo se koupat. Brečela jsem při pohledu na mě děti které se chtěli koupat v moři a nechapali proč to tam jako jinde u moře vůbec nevypadá.

Ondrej Sztojka, 22.07.2017, Datum pobytu: 3.7. - 17.7.2017
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel: Kheops

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Celkem: 5 Na celý pobyt lze nahlížet ze dvou úhlů. Buď se zaleknete hned při příjezdu hlasité hudby, všudypřítomného nepořádku a spousty hlučných...

 • 4,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 3 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Na celý pobyt lze nahlížet ze dvou úhlů. Buď se zaleknete hned při příjezdu hlasité hudby, všudypřítomného nepořádku a spousty hlučných mladíků, nebo si přiznáte, že jste si zaplatili dvou hvězdičkový hotel v Africe, rozhodnete se nad to povznést a pobyt si v rámci možností užít. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje jsou skromné, ne moc dobře uklizené, pokojské jsou sice usměvavé, ale nerozumí vám a to vede k tomu, že nepovažují za nutné vynést koš, doplnit ručníky, nebo vyměnit prostěradla. Přesto každé ráno vidíte uklízečky ve slušivých oblečcích zametající a vytírající nahromaděný nepořádek, který však nikde neubývá?! Kolem bazénu je spousta nedopalků a víček od piva. Abych byla upřímná, kdyby se kolem poklidilo, mohlo by se jednat o pěkný dvorek s nábytkem ve stylu „Alenky v říši divů“ a trávníkem jehož centru vévodí onen bazén (překvapivě čistý, dostatečně hluboký pro vodní pólo i aqua gym).

Všichni kouří, všude. Na recepci, v taxi, v lobby hotelu i u bazénu. Kouří uklízečka, která však po sobě vajgl zamete i kuchař při přípravě pizzy na odpoledne – zvykněte si, nedopalky jsou všude a jedná se o součást místního koloritu. Jinak si jejich výskyt vysvětlit nelze.

Přestože bych neřekla, že je pobyt v hotelu vhodný pro rodiny s malými dětmi, je jich zde překvapivě hodně. Maminky, koupající se v burkinách (společně se svými ratolestmi) se však nepohoršují nad vaším zadkem v bikinách. To se ovšem nedá říci o jejich protějšcích. Jste-li bílá Evropanka, očekávejte neustálé nájezdy nápadníků, hlavně večer. Jste pro ně exot.

Hotel hojně navštěvují klienti z Ruska, tomu odpovídá i výběr hudby – ruský pop je zahrnut na playlistu každého dne. Je zajímavé, že personál se moc netají svou nelibostí vůči ruské klientele, ovšem zároveň přiznává, že je v podstatě Ruský člověk živí.

Strava
Strava. Co se týká jídla, nemohu si stěžovat. Dostatek zeleniny i příloh pro všechny. Švédské stoly začínaly salátovým barem a končily deserty. Ano, jídlo se cca co dva dny opakovalo, karbanátky byly během našeho týdenního pobytu dvakrát, ale kdo chtěl, mohl si dát rýži, pečené brambory, lečo, lilek, kuře. Sestra jednou měla maso na styl králíka (čiči pod stolem věděla svoje). Celou parádu jste mohli zakončit melounem a mini větrníkem či piškotovým řezem. Stolování je věc druhá. Ubrusy nejsou vždy čisté, příbory leckdy chybí, skleniček je někdy na stolech zoufale málo a potulných koček pod nimi hodně.

Služby hotelu
Do hotelu jsme dorazili o víkendu, na recepci si nás nikdo nevšímal. Když jsme se konečně dostali na řadu a obdrželi klíče od pokoje, nikdo se neobtěžoval nám říci, kde se pokoj nachází. Že výtah nefunguje, jsme zjistili záhy – upozornil nás na to malý klučina s prstem v nose. Asi jsme vypadali dost vyděšeně, neboť nám místní DJ řekl, že se nemáme bát, že o víkendu se do hotelu chodí rekreovat i mnoho místních a že se to přes týden vylidní. Uf!

První dojem: house party dealerů z širého okolí – hlasitá hudba, cigarety, samí muži bavící se u bazénu se sklenicí buchy či cidratinu v ruce (bucha – čti česky s ch, je místní vyhlášený alkohol na stylu pálenky). Pokud jste milovníci kávy, vítejte v pekle – zdejší “expresso“ je pro otrlé (o vínu platí to samé).

Celou dovolenou vám mají zpříjemnit animátoři, kteří jsou placení za to, že pokud chcete, můžete si zahrát petangue, házenou, vedou lekce aqua gymu i aerobiku. A večer vymýšlí veskrze taneční program. Problém je v přístupu, který mají. V podstatě vás nutí vykonávat danou aktivitu. To není moc fér, pokud jste na dovolené, kde jste se rozhodli jako moje sestra: „se opalovat, koupat, jíst, pít a to vše opakovat.“ Já to chápu, kdyby se dostatečný počet rekreantů nezapojil, byli by bez práce. A osobně jsem byla celkem ráda, že mě někdo nahnal do bazénu, na trávník, cvičit, tancovat, hrát "fanta, cola, sprite" apd.

Recepční a personál celkově disponuje nedostatečnou angličtinou (alespoň nemusíte mít komplex, protože s „you go there, one beer, number of my room is, hello“ a „thank you“ si vystačite počas celého pobytu. To někdy vede k tomu, že si o vše musíte říci nejméně 2x. A někdy chvíli trvá, než vám dojde, že vám dotyčný nerozumí a usmívají se jen ze zdvořilosti.

Pláž
Les Pyramides se nachází přímo u pláže. Ta je písčitá, ale vřele doporučuji obuv do vody, nebo alespoň žabky. Písek na pláži by si zasloužil alespoň občas prohrábnout hráběmi a zbavit vršků a nedopalků. K mému podivu zde pár lidí i rybařilo, nebo se kolem projela čtyřkolka s policisty (pro navození pocitu bezpečí?). Lehátka vám budou donesena i s matracemi - opět jejich kvalita není 100%, ale k svému účelu poslouží více než dobře, stejně jako zdejší slunečníky.

Lucie N., 16.07.2017, Datum pobytu: 30.6. - 7.7.2017
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel: Les Pyramides

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

pokoj 11 fotografií

Celkem: 2 Zděšeni,proboha, kde jsem to přijel.Jsem obyčejný člověk,nečekám žádný luxus,ale toto

 • 1,5 Ubytování
 • 3 Strava
 • 1 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Zděšeni,proboha, kde jsem to přijel.Jsem obyčejný člověk,nečekám žádný luxus,ale toto Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Průchozí pokoj,v noci nas navštívila sousedka,ještě že jsme spali.Studená voda z kohoutku netekla, jen vrouci.klimatizace pamatuje a jede tak na 20%

Strava
Strava dobrá,každý den neco nového,ovšem ze zbytků

Služby hotelu
Personál v poho,uklízečka stará pani(chudak)usměvaví za úplatek zlatí

Pláž
Děs a hrůza,sklo,kamení,bordel,tragedie

Anonym, 01.07.2017, Datum pobytu: 19.6. - 3.7.2017
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel: Byzance

Byla tato recenze užitečná? Ano (7) Ne (1)

Celkem: 4,2 Byla jsem velmi zklamaná z pláže, kameny, střepy ze skla a keramiky, stavební suť ( nedaleko se staví nový hotel) ale hlavně ty hromady...

 • 5 Ubytování
 • 4 Strava
 • 2 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Byla jsem velmi zklamaná z pláže, kameny, střepy ze skla a keramiky, stavební suť ( nedaleko se staví nový hotel) ale hlavně ty hromady řas, které zapáchaly a po celou dobu naší dovolené je nikdo neuklízel. Při přílivu moře vyvrhovalo další a další řasy a zpět si bralo ty staré. Dva dny se vůbec nedalo koupat v moři , protože moře bylo plné těchto řas do šíře tak 5 m do moře.Když jste vylezl z moře tak jste byl naprosto obalen těmito řasami, vypadalo to jak pijavice. A nikde neni na pláži sprcha. Tak dojdete až k bazénu ( je to opradu kousek ) , tam sice spracha je , ale neteče voda. Tak jsme si nabírali na WC vodu do petky a s tím jsme se omývaly od řas a písku. Na urgence ať pustí sprchu u bazénu nikdo nereagoval.Stěžovali jsme si na to několikrát !!!!Asi 8 den v noci navezli na pláž novou vrstvu písku, to bylo super, ale ty řasy nikdo neodklidil a jak jsem pochopila ani nikdy neodklidí !!! Mimochodem na pláži neni žádný bar a u bazénu bar byl, ale zavřený, pro všechno pití si musíte chodit až do hotelové haly. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Náš pokoj byl prostorný, čistý a každý den uklízeli a měnily ručníky. Jinak byl hotel v přestavbě, měnily okny, renovovaly celé pokoje,takže od 8,30 hod. do oběda byl neskutečný kravál. Tak jsme chodili po snídani k bazénu nebo moři. Nic jiného se stejnak nedalo dělat. Odpoledne nemakali, jen jeden den ( od 13 do 15 hod.) jsme od bazénu pozorovali ty oblaka prachu co se valily z okna. Další průšvih bylo to, že byl ramadán. Celý den bylo všude mrtvo a od 22 hod do 3 do rána najednou město ožilo.Stovky aut, motorek jezdilo kolem hotelu,kravál, křik, bubnovali na bubny.Po zavření balkonu byl tento hluk dost omezen, tak se to dalo vydžet A když zaplnuli klimatizaci tak se dalo i dýchat.

Strava
Strava all incuzive. První týden si nemám na co stěžovat i když na oběd nebyl žádný výběr, to nám nosili jen jedno jídlo.V hotelu byli Němci, Francouzi a pár nás čechů.Druhý týden se klientela otočila a bylo nás víc Čechů a jídlo bylo stále horší a horší až nebylo vůbec nic. Ráno ve 3/4 na 8 byly všechny 4 lodny prázdné ( snídaně 6,30 - 9,30 ). To jsem fakt nikde nezažila !!!!Museli jsme nahánět kuchaře , aby něco vydal !!!! Na pití byla vodka, rum a něco jako becherovka. Všechno ostatní jste si museli platit. Zažili jsme , že vodka došla, džus došel a ani led nebyl. Pivo točily Heinecken a bylo dobré, tak když došel džus a tvrdý, tak jsme byli na pivu. ( upozorňuji, že jsme nepili nijak přehnaně, po snídani jednu slkeničku , to samé po obědě a po večeři jsme si to dali 2 x )Byla jsem 2 x v Egyptě, to se prostě nedá vůbec srovnat, tam jsem byla v ráji . Možná jsem byla ve špatný čas na špatném místě, ale Tunis již nikdy více !!!!

Služby hotelu
Vadilo mi, že na všechno to co jsme si brali od baru ( i vodu )jsme stali frontu, neb do hotelu chodili i lidé z ulice , místní , a ty měli vždycky přednost. Nám taky vyjížděli z kasy lístek, kde jsme museli napsat číslo pokoje a podepsat se. To co nám tam markovali, to jsem nikdy nemohla zkontrolovat, neb jsem tomu vůbec nerozumněla. Takže čísníci nám tam mohli účtovat co chtěli !!!!Na pláži nebyl bar !!! A u bazénu bar byl , ale nebyl v provozu.Takže jsme museli po vykoupání uschnout a pak teprve jít do hotelového baru si pro jakékoliv pití i pro tu vody, neb k bazénu nechodila žádná obsluha.

Pláž
O pláži jsem se rozepsala v celkovém shrnutí a bylo to to nejhorší zklamání. Ještě , že jsem vzala boty do vody, tím jsme se vyhnuli jakémukoliv poranění nohou.

Anonym, 25.06.2017, Datum pobytu: 5.6. - 19.6.2017
Oblast: Tunisko Tunisko, Nabeul, Hotel: Byzance

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

1 fotografie

Všechny recenze Tunisko - Nabeul

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622