Zanzibar - Nungwi Zanzibar

Nejnovější recenze Zanzibar - Nungwi

Celkem: 7.6 Super exotická dovolená

 • 7.5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Super exotická dovolená Zobrazit celou recenzi

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 22.09.2023, Datum pobytu: 11.9. - 19.9.2023
Oblast: Zanzibar Zanzibar, Nungwi, Hotel: My Blue

Celkem: 10 Přes CA jsme si zakoupily s dcerou zájezd na Zanzibar, delegátka nám doporučila hotel RIU JAMBO a pak se nám věnovala i nadále. Již 2...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Přes CA jsme si zakoupily s dcerou zájezd na Zanzibar, delegátka nám doporučila hotel RIU JAMBO a pak se nám věnovala i nadále. Již 2 měsíce dopředu nás kontaktoval delegát CK s tím, co nám všechno tato cestovka může nabídnout. Korespondence bylo nakonec hodně. Po příjezdu se nám osobně věnoval, byl s námi i na vybraných výletech, získaly jsme od něj cenné informace. Děkujeme. Další poděkování patří i domorodému průvodci Hassanovi, který sice provázel v angličtině, ale učí se česky a dokonce jsme si společně zazpívali i české písně.

Pobyt v RIU JAMBO s touto CK všem vřele doporučuji. Jde o nový, moderní hotelový komplex, ale se zachováním afrických symbolů, s krásnou pláží, milým personálem a velmi dobrým jídlem. Jediné negativum je dlouhá cesta z ČR do tohoto úžasného místa. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Připlatily jsme si za pokoj s výhledem na moře (1333). Pozorovat z něj západ slunce stálo za to.

Strava
Měly jsme zaplacené All inclusive, takže jsme nebyly v jiné restauraci. Výběr byl velký. Hodně ryb a mořských plodů, což máme s dcerou obě velmi rády. Na snídani vajíčka na všechny způsoby, výborná uzenina a další. Kromě smaženého řízku tady najdete vše.

Služby hotelu
Všude byl velmi milý, stále usměvavý personál. Při příchodu na pokoj nás čekalo přivítání v podobě krokodýla (z ručníků) s okvětními lístky-bylo to milé. Denně řádný úklid pokoje s podobným překvapením jako při příjezdu. Personál v jídelnách Vás neustále zdravil ( JAMBO a HAKUNA MATATA). Cítily jsme se tam velmi příjemně.

Pláž
Obecně pláž Nugwei u které je hotel RIU JAMBO je z pláží na Zanzibaru nejkrásnější. U tohoto hotelu je navíc poměrně velké množství vzrostlých palem, takže nejsou zapotřebí deštníky a stín je tvořen mnohem příjemněji. Jsem přesvědčena, že tato pláž uspokojí i nejnáročnější hosty.

Bronislava, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 08.09.2023, Datum pobytu: 28.8. - 4.9.2023
Oblast: Zanzibar Zanzibar, Nungwi, Hotel: RIU Jambo

6 fotografií

Celkem: 9 Překrásná komfortní dovolená v exotické zemi, v krásném rezortu s nejhezčí pláží a západem slunce na ostrově. Neváhejte a jeďte zažít...

 • 9 Ubytování
 • 8 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Překrásná komfortní dovolená v exotické zemi, v krásném rezortu s nejhezčí pláží a západem slunce na ostrově. Neváhejte a jeďte zažít exotiku.

P.S. jen se vyhněte obědě na farmě kořeni. At z té dovolené taky něco máte :) Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pohodlné a velké pokoje. Moskytiéra. Pravidelně doplňované nápoje. Koupelna vyhovující, Na Afriku určitě velmi dobrá úroveň. Ostatně, na dovolené se jde člověk na pokoj jen umýt a vyspat, nevidím důvod se v tom hodnocení nějak vyžívat nebo rýpat :)

Strava
Chutná, každý den bylo trochu něco jiného, takže se nemusíte bát, že by se vám to po třech dnech zajedlo. Je patrné to, že majitel je Ital. Osobně bych ocenila více afrického jídla.

Služby hotelu
Krásné prostředí, milá obsluha. Pravidelně doplňované nápoje do lednice, 2x úklid. V rámci areálů jsou masáže, fitness, kulečník, fotbálek, pinpong. Během dne si můžete objednat jídlo s donáškou např na pláž (tuším to byl burger, panini…). Lékař v rámci resortu. Allinclusive vkusný náramek, který se vám neopálí tak jak páska.

Čisté krásné bazény i v rámci resortu. Různé zábavné večery, např včetně večeře na pláži.

Pláž
Hned u hotelu a ohraničená od nenechavých Masajů. Součástí pláže je i bazén s výhledem na moře. Pláž je čistá. V rámci našeho allinclusive balíčku jsme měli zapůjčení ručníků a lehátka zdarma.

Samotné moře je krásné, čisté. Semtam je vidět hvězdice a veliký ježek - rozhodně tam nelezte bez bot do vody. Drinky celý den s obsluhou.

Terezie V., Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 01.09.2023, Datum pobytu: 21.8. - 29.8.2023
Oblast: Zanzibar Zanzibar, Nungwi, Hotel: My Blue

5 fotografií

Celkem: 7 Hotel na krásné pláži. Ubytování průměrné. Jídlo vynikající. Služby a servis na jedničku.

 • 6 Ubytování
 • 9 Strava
 • 8 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Hotel na krásné pláži.

Ubytování průměrné.

Jídlo vynikající.

Služby a servis na jedničku. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje jsou velmi zastaralé. Nábytek poškozený, koupelna velmi zastaralá. Matrace na posteli je z toho úplně nejhorší.

Strava
Nikde jsme se lépe nenajedli. Jídlo perfektně dochucené a vybere si každý.

Služby hotelu
Servis na hotelu je na jedničku. Všichni jsou velmi příjemní a milý. není se problém zde domluvit anglicky. Na hotelu je menší krámek, kde se dají zakoupit suvenýry i užitečné věci jako opalovací krém.

Pláž
Pláž byla dokonalá. Velmi čístá, krásný bílý písek. Vstup do moře také čístý a pozvolný. Jediné co si musíte dávat pozor jsou korály. Na pláži spoustu prodejců se suvenýry.

Hana D., Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 21.08.2023, Datum pobytu: 7.8. - 15.8.2023
Oblast: Zanzibar Zanzibar, Nungwi, Hotel: My Blue

Celkem: 6.4 Zařídili jsme si fajn dovolenou sami.

 • 5.5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 8 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Zařídili jsme si fajn dovolenou sami. Zobrazit celou recenzi

Zdeněk, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 14.08.2023, Datum pobytu: 29.7. - 9.8.2023
Oblast: Zanzibar Zanzibar, Nungwi, Hotel: My Blue

Všechny recenze Zanzibar - Nungwi