Zanzibar - Pwani Mchangani Zanzibar

Nejnovější recenze Zanzibar - Pwani Mchangani

Celkem: 8.6 Krásný klidný resort s udržovanou zahradou který leží u nádherné pláže s jemnými pískem.. Milý a velmi vstřícný personál.

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Krásný klidný resort s udržovanou zahradou který leží u nádherné pláže s jemnými pískem.. Milý a velmi vstřícný personál. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování ve stylových bungalovech v tropické zahradě. S výhledem do zahrady a na moře. Vybavení jako v Africe, ale čistě a udržované.

Strava
Strava výborná a rozmanitá, obědy a večeře byly opravdu chutné a bohaté. Celkový dojem trochu kazí snídaně která byla pořád stejná, ale mohli jste si vybrat z různých druhů jídel. Celkový dojem je ovšem velmi pozitivní.

Služby hotelu
Služby hotelu standardní. Personál ochotný, milý, vstřícný a vždy usměvavý.

Pláž
Krásná písčitá pláž volně se svažující k moři. U hotelu udržovaná. Moře velmi teplé a nepříliš hluboké, to ale k tomuhle regionu patří. Trochu obtěžující je neustálá přítomnost místních na pláži, kteří neustále něco nabízí.

Ondrej P., 07.12.2022, Datum pobytu: 19.11. - 3.12.2022
Oblast: Zanzibar Zanzibar, Pwani Mchangani, Hotel: Waridi Beach Resort & SPA

Byla tato recenze užitečná? Ano (3) Ne (0)

Celkem: 5 Velmi krásné prostředí, které má ovšem jinou atmosferu na nádherných fotografiiích a ve skutečnosti. Hotel menší,což je super, ubytování...

 • 6.5 Ubytování
 • 5 Strava
 • 3 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Velmi krásné prostředí, které má ovšem jinou atmosferu na nádherných fotografiiích a ve skutečnosti. Hotel menší,což je super, ubytování dostačující. Komplexně je třeba si uvědomit, že se jedná o Afriku a počet hvězdíček neodpovídá evropskému standartu.

Ubytování v bungalovu naprosto dostačující, obsluha bez jakékoliv závady, all inclusive při vší úctě velmi chudobné, nicméně dostačující. Pláž a koupání, tak to je tedy problém.

A nejhorší - tzv. masajové, kteří, jakmile zamíříte za ohraničenou oblast, vás ihned obklopí a obtěžují a obtěžují a jsou vám pořád za zadkem. Nejsou agresivní, ale dotěrní a neodbytní -POŘÁD !!! Toto velmi kazí dojem z dovolené.

Výlet do Spice farm a Stone town - doporučuji !

Vzhledem k pásu korálů pár kilometrů od pobřeží neustálý hluk příboje - neustálý ,ovšem nic, co by se nedalo přežít.

Nepočítejte s tím, že jsou v okolí hotelu nějaké obchody nebo něco podobného, pár pultů s prodejem ovoce. V hotelu malý obchůdek se super obsluhou. Na Zanzibaru pro mne vše velmi drahé - tedy pro turisty. Pod 5dolarů nekoupíte nic, ovšem při bídě místních obyvatel prostě zaplatíte.... Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Bungalov, velká dvojpostel, bezva, koupelna dostačující - nečekejte žádný evropský luxus. Nicméně bez problémů. Spokojenost.

Strava
Dostačující, malý výběr,ale např. grilované ryby - kousky ryb,výborné. Kdo je masožravec, má smůlu. Přílohy dostačující, výborné ovoce.. Mezi snídaní, oběděm a večeří sem tam pár kousků ovoce nebo pár sušenek - člověk se aspoň nepřejí ..

Služby hotelu
Půjčovna kol - no taková africká kola. Dosti staré modely, po pláži se dalo jezdit, i mimo . Nečekejte nic z toho, co máte doma. Žádná horská kola, přehazovačky na kolech... Ale jako zážitek bezva - prostě legrace a dobrý zážitek.

Personál hotelu - opravdu velmi milí lidé, animační programy - joga, cvičení atd, bezva, večerní programy taky bezva. Animátoři velmi přátelští, komunikativní - bezva.

Hotelové Spa - masáže - takový dost dotěrný masér, kterému jsem musel dost důrazně říct ne. Hezky to nešlo.

WIFI sem tam vypadla, ale žádný problém.

Pláž
Pás pláže k moři celkem vyčištěný. V moři spousty, spousty chaluh, nepořádek - naházené hadry do moře, o které jste zakopávali. Mimo hotelový pás pláže - nepořádek, nepořádek - musíte to neustále překračovat, člověku je líto, tak krásná příroda a takový nepořádek nebo spíš b....l .

Koncem července příliv, který vrcholil v poledne, což bylo štěstí, protože to byla jediná chvilka, kdy vás neotravovali místní, kteří se před sluncem schovávali.

A znovu opakuji, za hranicí hotelu vymezené pláže - toto nesahalo ovšem až k moři, místní. Seděli naproti vám pár kroků, pokřikovali, pořad nutili cokoliv si koupit. Za hranicí hotelové pláže se na vás přilepili a bylo dost těžké se jich zbavit. Podle lidí, kteří byli v jiných resortech, ti toto nepoznali. Hotel se od tohoto problému distancuje. Pro mne s partnerkou a ostatními Čechy, zde ubytovanými, však právě tato nepohoda velmi pokazila celkový doje z dovolené. Lidé kvůli tomuto velmi neradi chodili do moře.

Anonym, 21.08.2022, Datum pobytu: 18.7. - 26.7.2022
Oblast: Zanzibar Zanzibar, Pwani Mchangani, Hotel: Waridi Beach Resort & SPA

Byla tato recenze užitečná? Ano (14) Ne (0)

Celkem: 6.8 hezký menší resort v příjemné zahradě, všude čisto, pokoje sice jednoduché a mírně zatuchlé, ale protože jsem byli skoro pořád pryč, tak...

 • 7 Ubytování
 • 7 Strava
 • 6 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
hezký menší resort v příjemné zahradě, všude čisto, pokoje sice jednoduché a mírně zatuchlé, ale protože jsem byli skoro pořád pryč, tak to ani nevadilo. Pláž čistá, udržovaná. Ovšem velmi nepříjemná byla stálá přítomnost tzv. "Masajů", kteří celý den seděli vedle sebe na pláži, sledovali váš sebemenší pohyb a okamžitě na vás volali a něco nabízeli. Bylo to velmi otravné, nešlo jít vůbec do moře, aniž by vás po celou dobu nedoprovázeli, a něco nechtěli. Zobrazit celou recenzi

Martina Z., 10.08.2022, Datum pobytu: 25.7. - 2.8.2022
Oblast: Zanzibar Zanzibar, Pwani Mchangani, Hotel: Waridi Beach Resort & SPA

Byla tato recenze užitečná? Ano (6) Ne (0)

Celkem: 8 velmi příjemný personál ochotný a vstřícný

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 4 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
velmi příjemný personál ochotný a vstřícný Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Denně uklizený pokoj, čisté ručníky a povlečení. Celkově velká spokojenost

Strava
Čerstvé ovoce bylo vynikající mimo hotel jsem jídlo na doporučení neochutnala

Pláž
na veřejné části pláže je velký nepořádek vyplavené odpadky a podobně, ale moře bylo čisté

Dagmar Siekierová, 19.07.2022, Datum pobytu: 4.7. - 12.7.2022
Oblast: Zanzibar Zanzibar, Pwani Mchangani, Hotel: Waridi Beach Resort & SPA

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Všechny recenze Zanzibar - Pwani Mchangani