Bahrajn Bahrajn

 • Jak trávit čas

  Letní sezóna v Bahrajnu se nese v duchu koupání, opalování a vodních aktivit. Dlouhé písečné pláže a korálové útesy slibují dovolenou plnou odpočinku. Největší a nejkrásnější pláž se jmenuje Al Jazair. Stín a úkryt před rozpáleným pískem poskytují různé přístřešky, altány a pik-niková místa. Většina pláží za hranicemi hlavního města patří soukromníkům a vstup na ně je placený. Krásné veřejné pláže lemují severozápadní stranu ostrova.

  Populární vodní atrakce zpříjemňují pobyt na slunci. Největší aqvapark Středního východu The Lost Paradise of Dilmun Water Park připravuje animační programy pro děti i dospělé.

  Bahrajnskou faunu a flóru poznáte zblízka v ZOO a safari Al Areen, kde se volně pohybují divoká zvířata a krásně voní exotické rostliny. Podmořský svět prozkoumáte s instruktory potápění nebo jen se šnorchlem a brýlemi na vlastní pěst.

  Milovníci formule 1 mohou navštívit okruh Bahrain International Circuit, kde se jezdí Velká cena Bahrajnu nebo fandit přímo na závodech každý rok v dubnu.

  Typickou zábavou pro turisty jsou jízdy na čtyřkolkách v poušti, výlety na velbloudech, plavby po okolních ostrůvcích a fantastické služby ve wellness a kosmetických zařízeních.